Автор Тема: А йдіть ви усі під три чорти!  (Прочитано 432 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16962
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
А йдіть ви усі під три чорти!
« : Серпня 15, 2020, 09:09:33 09:09 »


Отакоє! :smilie7:
« Останнє редагування: Серпня 15, 2020, 09:14:19 09:14 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А йдіть ви усі під три чорти!
« Reply #1 : Серпня 15, 2020, 09:16:48 09:16 »
Все це понти -  Батькiвщiна воду мутить - подивиться статистику, хто та як голосував та вiд кого йдуть останнi рiшення - там Юлькiни вуха стирчать, а за великим рахунком... почнуть дiяти пiдпiльнi казiно та клуби, а грошики - чiмалi - потечуть в приватнi кармани, а нi в бюджет...
 >:(

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4750
  • Стать: Чоловіча
Re: А йдіть ви усі під три чорти!
« Reply #2 : Серпня 15, 2020, 09:17:20 09:17 »
а мені подобається, що вони спираються на зберігання моральних і сімейних цінностей, як мотивації про відмову.  :smiley24:
хороше місто тернопіль. старший був там на фесті минулоріч. йому теж спало до душі.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А йдіть ви усі під три чорти!
« Reply #3 : Серпня 15, 2020, 09:20:24 09:20 »
а мені подобається, що вони спираються на зберігання моральних і сімейних цінностей, як мотивації про відмову.  :smiley24:
хороше місто тернопіль. старший був там на фесті минулоріч. йому теж спало до душі.
З такими думками... на Лас-Вегас можна ядрену бiмбу скинути - це ж яка омана туристiв йде - скiльки мульйонiв дол. йде не туди, куди треба...
Звiсно, Тернопiль -  :smiley24:
Але на забувайте, що на кожну заборону е обхiднi маневри...
Коли в пiдвалi якогось пабу вiдкриють казiно... а вiдкати пiдуть великим та поважним людям областi - от тодi й згадаете ту саму "заборону"...

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16962
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А йдіть ви усі під три чорти!
« Reply #4 : Серпня 15, 2020, 09:22:36 09:22 »
Все це понти -  Батькiвщiна воду мутить - подивиться статистику, хто та як голосував та вiд кого йдуть останнi рiшення - там Юлькiни вуха стирчать, а за великим рахунком... почнуть дiяти пiдпiльнi казiно та клуби, а грошики - чiмалi - потечуть в приватнi кармани, а нi в бюджет...
 >:(

По перше це як найменше гарний тролінг.
А по друге написав irpin
Ну а по третє, я на 100% впевнений що ніякі грошики, ні за яких обставин в казну не потечуть.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А йдіть ви усі під три чорти!
« Reply #5 : Серпня 15, 2020, 09:26:16 09:26 »
По перше це як найменше гарний тролінг.
А по друге написав irpin
Ну а по третє, я на 100% впевнений що ніякі грошики, ні за яких обставин в казну не потечуть.
Все може бути - гральний бiзнес завжди був в тiнi, тому хто б казав про бюджет, як не Слуги народу...
Ми ж розумiемо, для кого взагалi отi казiно треба - переважно для Слуг народу, шахраiв та повiй...
Простим людям, що тягнуть на пенсii... нiякi казiно не треба...
Але й забороняти... теж було помилкою - Юлька не дурна, що пiшла на такий крок - треба було добре знати, кому та якi вiдкати йдуть, тому вона й заборонила - офiцiйно, а не офiцiйно... все добре приховувалося та грали, переважно, своi люди...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15763
Re: А йдіть ви усі під три чорти!
« Reply #6 : Серпня 15, 2020, 09:57:07 09:57 »
 Це передвиборчий піар.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16962
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А йдіть ви усі під три чорти!
« Reply #7 : Серпня 15, 2020, 10:07:24 10:07 »
Дуже давно, в мене ще вуса не росли, я грав у "секу". На гроші. Грав не лише я, це було загальне явище.
В своєму районі (і не лише) я знав усі "блат-хати", де цілодобово йшла гра по крупному.
Я впевнений, що менти теж знали усі ті місця, але жодного разу ніхто не чипав ці "гральні заклади".

Думаю зараз буде так само. Одна ліцензія, і сто закладів. 99 ніхто перевіряти не буде, інакше Макаків зробить айаяай!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16962
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А йдіть ви усі під три чорти!
« Reply #8 : Серпня 15, 2020, 10:12:49 10:12 »
Це передвиборчий піар.

Так, можливо.
Але це дуже знаково, коли голова облради макає недолугого президента фейсом в його зелене лайно!

Я нагадую - під час війни верховна рада тиждень обговорювала цей закон, замість обговорювати як виконується оборонний заказ.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: