Автор Тема: Зе!местные выборы. Хроники  (Прочитано 19916 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #120 : Вересня 16, 2020, 06:15:02 18:15 »
"УДАР" іде на вибори самостійно. Ми не торгуємось! – Кличко відповів "Європейській солідарності" :tommy:


КИЇВ. 16 вересня. УНН. “УДАР” іде на вибори самостійно — будь-яке об’єднання можливе лише навколо інтересів киян. Про це написав на своїй сторінці у Facebook мер Києва, лідер партії “Удар” Віталій Кличко, передає УНН.

За його словами, будь-яке об’єднання можливе лише навколо інтересів киян.

“УДАР” іде на вибори самостійно. Ми не торгуємось! Будь-яке об’єднання можливе лише навколо інтересів киян. Ми працюємо з киянами і для киян!“ — зазначив Віталій Кличко.

Він зазначив, що є та буде мером тільки киян.

“Сьогодні дізнався про підтримку моєї кандидатури на посаду мера Києва деякими іншими політичними силами. Розумію, що чимало партій сьогодні хочуть, щоб Кличко був їхнім мером. Я ж знову чітко скажу всім: я є і буду мером тільки киян! І завжди був відповідальним тільки перед киянами. Бо саме вони довірили мені втілювати зміни в Києві, обравши мером столиці. Я вдячний за підтримку кожному мешканцю нашого міста”, — підсумував Віталій Кличко.

Як повідомлялося раніше, голова Київської міської організації “Європейської солідарності” Володимир Прокопів на з’їзді 16 вересня заявив, що партія підтримає на виборах мера Києва нинішнього міського голову Віталія Кличка.

Джерело: УНН



"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #121 : Вересня 16, 2020, 06:17:06 18:17 »
Після виборів буде боротьба за крісло голови КМДА: Притула сказав, чим це може закінчитись

Якщо кандидат у мери Києва Сергій Притула переможе на виборах, то головна проблема, яка виникне – це боротьба за крісло голови Київської міської державної адміністрації. Річ у тім, що Офіс Президента після виборів може призначити свого голову КМДА попри те, що кияни не вибрали представника їхньої фракції.

За словами Притули, це буде вкрай необачний хід. Про це політик розповів в ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу.

"Не думаю, що Зеленський наважиться на такий крок. Навіть за умов, якщо Єрмак буде йому говорити про це в обидва вуха, в мегафон. У президента і так зараз проблеми з рейтингом, у столиці, відверто кажучи, у них не все гаразд", – зазначив Притула.

До чого призведе розділення повноважень
За його словами, спроба "нагнути" громаду Києва – буде останнім цвяхом в домовину рейтингів і легітимності як президента. Є рішення Конституційного суду від 2003 року про те, що людина, яка перемагає на виборах київського міського голови, автоматично поєднує цю посаду з посадою голови КМДА, наголосив український політик.

Розподіл повноважень між різними людьми призведе до управлінського колапсу – це однозначно і очевидно. Хто має керувати Києвом – обирають кияни своїм правом голосу. Ми не Росія, у нас люди не сприймуть призначення керівництва зверху,
– сказав Сергій Притула.
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #122 : Вересня 16, 2020, 06:37:40 18:37 »
"УДАР" іде на вибори самостійно. Ми не торгуємось! – Кличко відповів "Європейській солідарності" :tommy:


(click to show/hide)
Виталя таки дурак...

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #123 : Вересня 16, 2020, 06:41:43 18:41 »
 :smiley24: :smiley24:




Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #124 : Вересня 16, 2020, 07:03:05 19:03 »
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #125 : Вересня 16, 2020, 07:43:57 19:43 »
Арахамія прокоментував можливість участі Богдана у виборах-2020

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія не вважає, що колишній керівник Офісу Президента Андрій Богдан братиме участь у виборах-2020. Про це він повідомив в ефірі програми "Хард з Влащенко", передає УНН.

"Такі чутки ходили дуже довгий час, але мені здається, що не піде. Якби він це робив, але, напевно, правильно це було робити після інтерв'ю ніби на хайпі, на піку, зараз воно вже інформаційною хвилею підзмито. Якби він це робив, він відразу ж моментально про це б і заявив", - зазначив Арахамія.

Нагадаємо, колишнього керівника Офісу Президента Андрія Богдана в Державному бюро розслідувань допитали як свідка щодо "обставин можливих контактів українських чиновників з російськими органами влади", про які він розповів в інтерв'ю.

Джерело: УНН
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #126 : Вересня 16, 2020, 07:55:28 19:55 »
Виталя таки дурак...

100%, боксьор таки тупуватий.

За його ударівське бандво микитасів з парцхаладзами  навіть не думав ніколи голосувати.

Та й за нього самого щось не дуже є бажання.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #127 : Вересня 16, 2020, 08:06:11 20:06 »
Про Марину имею сомнение в правильности этого решения.
На нее сейчас посыпятся шишки с целью давления на Пороха. Возможно что он может потерять хладнокровие, а это будет не хорошо

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #128 : Вересня 16, 2020, 08:14:06 20:14 »
Про Марину имею сомнение в правильности этого решения.
На нее сейчас посыпятся шишки с целью давления на Пороха.
Возможно что он может потерять хладнокровие, а это будет не хорошо
Вот каким я вижу расклад...
Если ЕС пройдет в Киевраду - считай, столица уже в руках Пороха - не важно кто там будет знамя ЕС нести - Марина или кто другой.
Дальше уже... может начаться торг за кресло Мера - это сейчас Кличко всем  :fuck: показывает - боксёры ни с кем не торгуются...
А после Мера... нужно уже и с Зеленым чертом что-то решать: если СН на местных выборах начнут терять рейтинг, значит это уже первый звоночек к Выборам в Раду и я не думаю, что жабы снова соберут 73% своего электората...
 :gb:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #129 : Вересня 16, 2020, 10:11:17 22:11 »
Про Марину имею сомнение в правильности этого решения.
На нее сейчас посыпятся шишки с целью давления на Пороха. Возможно что он может потерять хладнокровие, а это будет не хорошо
да, неоднозначно. С одной стороны уже фрагментарно очень сильно есть спрос на фамилию Порошенко и есть момент реализации, самому Пороху не по масти идти, остается Марина бо детей не задействуешь, они откровенно слабее даже старший хотя он справился с мандатом нардепа, а вот Марина как Первая Леди была более чем на уровне и она засветилась. С другой стороны да, ее сейчас смешают с дерьмом и именно будут козырять что Порох своим раздает посады, свинарчуки и всетакое... Марина не заслуживает на помои, она  ольшая Умницп и Женщина, достойна только уаажения, пусть она сможет это пройти и ее нервы не пропадут даром.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #130 : Вересня 16, 2020, 11:59:19 23:59 »
Хід з Мариною таки грамотний.
Команда ЄС до Київради автоматично набуває ваги, яка потрібна через відсутність кандидата на мери.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #131 : Вересня 17, 2020, 12:01:31 00:01 »
Про Марину имею сомнение в правильности этого решения.
На нее сейчас посыпятся шишки с целью давления на Пороха. Возможно что он может потерять хладнокровие, а это будет не хорошо

Все буде ОК.


Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #132 : Вересня 17, 2020, 04:07:44 04:07 »
Виталя таки дурак...
Чому? дуже розумне рішення.адже він і так має великий відрив. Спитаєш-а як же союзники? а нічого не міняється.він не відкинув співпрацю,просто ВИКЛЮЧНО до виборів підкреслює-я не маріонетка когось,я самостійна фігура зі своєю політсилою.так місцевого розливу.але це і є моя посадова функція-бути місцевим захисником інтересів жителів Києва,а не загальнонаціонального простору.
 Співпраця всеодно буле з різними фракціями,по "інтересах" :smilie5:.Але це вже після виборів.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #133 : Вересня 17, 2020, 05:20:08 05:20 »
Виталя таки дурак...
У нього перед СН теж є зобов'язання, йому треба пропетляти, поки не визначиться переможений. По іншому тут він ніяк не вчинить.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #134 : Вересня 17, 2020, 10:25:43 10:25 »
Чому? дуже розумне рішення.адже він і так має великий відрив. Спитаєш-а як же союзники? а нічого не міняється.він не відкинув співпрацю,просто ВИКЛЮЧНО до виборів підкреслює-я не маріонетка когось,я самостійна фігура зі своєю політсилою.так місцевого розливу.але це і є моя посадова функція-бути місцевим захисником інтересів жителів Києва,а не загальнонаціонального простору.
 Співпраця всеодно буле з різними фракціями,по "інтересах" :smilie5:.Але це вже після виборів.
да нет, почитайте что он сказал, интонации послушайте - "я не торгуюсь, не блокуюсь, блаблабла". ЕС и не вели разговор про блоки и вливания с торгами, они разумно ДО віборов показали что поддерживают Кличко и будут с нимим работать. Виталя имеет рейтинг, мог просто промолчать, ну типа писк какой-то ЕС для него ничто. Но нет, он віскочил с транспоратнтом "лишь бі не Порощенко", т.е. сіграл на поле придурков. так что Виталя дурак, имхо.

У нього перед СН теж є зобов'язання, йому треба пропетляти, поки не визначиться переможений. По іншому тут він ніяк не вчинить.
вот-вот, обязательства, но тут он не петлял, а попер как слон в лавке фарфора.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #135 : Вересня 17, 2020, 11:41:53 11:41 »

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #136 : Вересня 17, 2020, 12:53:37 12:53 »
Больовий поріг жінок в 7 раз вищий від чоловічого.Але це вибір сімї Порошенко-додати драйву...В МАрини репутація бездоганна,і нам буде тяжко бачити як всякі Бужанські які пальця Марини не вартують-будуть знущатись.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #137 : Вересня 17, 2020, 04:21:39 16:21 »
Больовий поріг жінок в 7 раз вищий від чоловічого.Але це вибір сімї Порошенко-додати драйву...В МАрини репутація бездоганна,і нам буде тяжко бачити як всякі Бужанські які пальця Марини не вартують-будуть знущатись.

Я думаю, що вона розумна жінка, і зможе дати гідну відсіч гавнюкам зеленим.. :smilie7:
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #138 : Вересня 17, 2020, 09:05:57 21:05 »
...

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #139 : Вересня 18, 2020, 02:17:36 14:17 »
Данілов попередив про активізацію релігійних структур перед місцевими виборами

КИЇВ. 18 вересня. УНН. Напередодні місцевих виборів в Україні спостерігається активізація окремих релігійних структур як інструментів антиукраїнської діяльності. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, передає УНН з посиланням на повідомлення пресслужби РНБО.

“Одним з дієвих інструментів російської гібридної війни проти України є використання релігійних структур у форматі проведення різноманітних „конференцій“, „круглих столів“, „міжнародних форумів“, „хресних ходів“ тощо”, — зазначив Данілов, коментуючи основні ризики та загрози, пов’язані з процесом підготовки та проведення виборів до місцевих рад, які мають відбутися 25 жовтня 2020 року.

З його слів, мета таких заходів — це просування ідей так званого “руського миру”, виправдання російської агресії проти України, просування антиукраїнських тез російської пропаганди.

“Подібна багаторічна діяльність спецслужб Російської Федерації в попередні роки стала одним з основних чинників, які зробили можливими тимчасову окупацію Кримського півострову та частини території Донецької і Луганської областей”, — зазначив Секретар РНБО.

Він нагадав організаторам різноманітних “мирних форумів” про кримінальну відповідальність за антидержавну діяльність.

“Апарат РНБО України уважно відслідковує ситуацію в державі напередодні виборів, а правоохоронні органи України відреагують на будь-які спроби розхитування внутрішньополітичної ситуації”, — наголосив Данілов.

Як повідомляв УНН, раніше Данілов заявив про “аномальні процеси” зі зміною місця голосування у деяких регіонах.

Джерело: УНН
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #140 : Вересня 18, 2020, 03:41:08 15:41 »
Кличко оголосив, що УДАР йде на вибори у Києві

УДАР розуміє свою відповідальність перед киянами, тому працює виключно з киянами і для киян.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час зборів Київської міської місцевої організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

Сьогодні ми зібралися в такому гарному місці. І з гідними намірами. Щоб заявити, що УДАР, наша команда, йде на вибори до Київради. Йде, щоб і надалі змінювати столицю! Ми не даємо пустих обіцянок, бо виконуємо те, що плануємо, – наголосив Кличко. – Ми розуміємо свою відповідальність перед киянами. І тому працюємо виключно з киянами і для киян. І я вдячний за довіру та за підтримку кожному мешканцю нашого міста. Без підтримки людей, без їх зауважень, і без критики також – ми не зробили в Києві того, що вже є на сьогоднішній день,
– підкреслив мер столиці.

Він зауважив, що за останніх шість років зроблено насправді немало. Київ змінюється. І це бачать і кияни, і гості столиці. Так, здійснюється капітальний ремонт доріг – майже 1100 км за останні роки. За кілька років оновлено 47 мостів та шляхопроводів, якими не займалися десятиліттями. Практично заново звели Шулявський та Борщагівський шляхопроводи, шляхопроводи на Богатирській, Русанівський міст. І продовжується оновлення інших інфраструктурних об'єктів.

"В кінці наступного року здамо дві нових станції метро на Виноградар. Ми добудуємо Подільсько-Воскресенський мостовий перехід! Щоб не говорили і як би не маніпулювали деякі сили. І розпочнемо будівництво метро на Троєщину! Не припиняємо і будівництво та реконструкцію шкіл та садочків, ремонти та оснащення міських лікарень, оновлення парків і скверів. Разом з громадою ми врятували не одну зелену зону від забудови. З історичного центру міста зробили справжню туристичну перлину: звели пішохідно-велосипедний міст, оновили парк "Володимирська гірка", Алею художників, частину Пейзажної Алеї, звели сходи на Поділ", – наголосив Кличко.

За його словами, столиця закуповує новий громадський транспорт – сучасні тролейбуси, трамваї та автобуси – навіть в умовах боротьби з пандемією та кризи, що вона спричинила. Так, до кінця цього року місто отримає 200 нових сучасних автобусів. Перша партія – близько 100 автобусів – очікується вже в жовтні. Решта – до кінця року.


Звісно, ще багато чого потрібно зробити. Найбільшим викликом сьогодні я б назвав пандемію коронавірусу. Адже ми повинні захистити здоров'я та життя людей. А також повинні підтримувати та розвивати економіку міста, яку вражає криза. Бо значну частину ресурсів, які ми планували вкласти у розбудову інфраструктури, спрямовуємо на боротьбу з поширенням COVID-19 та захист киян,
– підкресли мер.

Він зауважив, що місто створює сприятливі умови і надає пільги бізнесу, бо підприємці – це опора економіки міста. І бізнес повинен продовжувати працювати. Також міська влада піклується про соціально-незахищених киян, яким сьогодні найскладніше. Особлива увага – і до медиків, бо вони сьогодні – на передовій у боротьбі за здоров'я і життя людей.

"Багато ще викликів, які потрібно подолати. Це і зношені тепломережі, в які десятиліттями не вкладали коштів. І питання екології та переробки твердих побутових відходів. І подальше оновлення інфраструктури. Боротьба з незаконною забудовою. Але, як би не було складно, коли є команда однодумців, що налаштовані працювати на результат, – ми все подолаємо і ми переможемо! Бо з чого ми починали у 2014 році? Коли бюджет столиці був менше, ніж борг міста! Борг тоді складав 25 мільярдів гривень. А бюджет – 18 млрд. Київ був на межі банкрутства. І ми витягли столицю з боргової ями, почали зміни в Києві, – сказав мер. – Бюджет цього року – вже 60 мільярдів гривень! Тому головне – не відступати від принципів і завжди пам'ятати, що тебе обрали люди. Ти працюєш для них. І не повинен їх розчарувати! У нас є досвід і успіх втілених проєктів. У нас є багато планів, які ми обов'язково реалізуємо! Бо знаємо що і як потрібно робити", –  підкреслив Кличко.
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #141 : Вересня 18, 2020, 03:45:34 15:45 »
 :lol: а чьо тогда в списке значится? т.е. так понимаю, в положенный по закону отпуск на время предвыборной агитации идти миниздр не собирается? клоуны, гьобаные клоуны...


Думская — новости Одессы, [18.09.20 15:07]
[Переслано від Думская: Украина и Мир]
‼️💉Министр здравоохранения Украины Максим Степанов не намерен покидать свою должность в случае победы на местных выборах в Одесский облсовет.

"Если мы выиграем выборы, я останусь министром, - заявил он. - Это не противоречит законодательству, там будем определяться".

Дальше → (http://dumskaya.net/t/126699/)Все новости: Думская (https://t.me/joinchat/AAAAAEuWfQ3nvWXSkbhbKw)

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #142 : Вересня 19, 2020, 11:44:52 11:44 »
 :lol: :lol:

Букви, [19.09.20 11:43]
Поразка - не поразка! Перемога - не перемога. Логіка - яка логіка?

Голова фракції "Слуги народу" Давид Арахамія заявив, що поразка "слуг народу" на місцевих виборах вигідна "слугам народу" 🤷🏻‍♂️

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #143 : Вересня 19, 2020, 11:59:40 11:59 »
:lol: :lol:

Букви, [19.09.20 11:43]
Поразка - не поразка! Перемога - не перемога. Логіка - яка логіка?

Голова фракції "Слуги народу" Давид Арахамія заявив, що поразка "слуг народу" на місцевих виборах вигідна "слугам народу" 🤷🏻‍♂️


Ось воно шо. Це стратегічна перемога зебіла буде.  :laugh:


Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #144 : Вересня 19, 2020, 01:12:58 13:12 »

Ось воно шо. Це стратегічна перемога зебіла буде.  :laugh:
а то! зробили цэ разом!



Глава фракции "Слуга народа" Давид Арахамия заявил, что его политической партии будет выгодно проиграть на местных выборах.

Об этом народный депутат сказал в эфире телеканала "Украина 24". По его мнению, тогда его политсила сможет избежать негатива.

"Получить меньшую долю в местных советах для нас выгодней. Потому что весь негатив по поводу плохих городов, плохих дорог, грязных улиц, неработающих коллекторов, лифтов и так далее – не на нас. Не мы же рулим городом", – рассказал парламентарий.
https://www.obozrevatel.com/politics/ves-negativ-ne-na-nas-arahamiya-zayavil-chto-proigrat-vyiboryi-dlya-slugi-vyigodno.htm?utm_source=Telegram&utm_medium=channel&utm_campaign=subscription



 :fp3 :fp3

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #145 : Вересня 19, 2020, 01:15:10 13:15 »
Бажаю великої вигоди слугам олігархів на виборах  :smiley14:
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #146 : Вересня 19, 2020, 02:04:37 14:04 »
Гордон: На горбу Зеленского пришли к власти сплошь мерзавцы и идиоты, но он не виноват    :Sho_za:
19.09.2020

Президенту Украины Владимиру Зеленскому не удалось привести к власти качественных политиков, поэтому на ближайших местных выборах партию «Слуга народа» ждет полный крах.

Дмитрий Гордон в эфире телеканала «Наш» 17 сентября заявил, что ему искренне жаль президента Владимира Зеленского, который не смог сформировать вокруг себя достойную команду.

Из-за этого, по прогнозу журналиста, правящую партию «Слуга народа» ждет разгром на ближайших выборах.

«Слуга народа» проигрывает с треском местные выборы. К сожалению для «слуг народа».

Меня в данном случае беспокоит только один человек – Владимир Зеленский. Человек, которого я глубоко уважаю и люблю и которого считаю чистым, честным и хорошим.

На его горбу пришло к власти множество мерзавцев, идиотов, неспособных, необразованных неучей. И теперь все это отражается на нем, естественно.

А он разве виноват? Он пришел с благими намерениями, народ оказал ему доверие, но на его горбу поналазили…

Кто? Кто были – те и поналазили. Как говорил [глава СССР Иосиф] Сталин, других писателей у меня для вас нет. В этой истории мне жалко только Зеленского, к которому я продолжаю испытывать искренние чувства», – сказал Гордон.
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #147 : Вересня 19, 2020, 02:56:20 14:56 »
а то! зробили цэ разом!



Глава фракции "Слуга народа" Давид Арахамия заявил, что его политической партии будет выгодно проиграть на местных выборах.

Об этом народный депутат сказал в эфире телеканала "Украина 24". По его мнению, тогда его политсила сможет избежать негатива.

"Получить меньшую долю в местных советах для нас выгодней. Потому что весь негатив по поводу плохих городов, плохих дорог, грязных улиц, неработающих коллекторов, лифтов и так далее – не на нас. Не мы же рулим городом", – рассказал парламентарий.
https://www.obozrevatel.com/politics/ves-negativ-ne-na-nas-arahamiya-zayavil-chto-proigrat-vyiboryi-dlya-slugi-vyigodno.htm?utm_source=Telegram&utm_medium=channel&utm_campaign=subscription



 :fp3 :fp3
Вже й Зеленський ляпав, що у збільшенні хворих на короновірус винна місцева влада. Дуже схоже на анекдот про " я не всруся, я не всрався".

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #148 : Вересня 19, 2020, 03:13:30 15:13 »
Думская — новости Одессы, [19.09.20 15:09]
[ Відео ]
‼️🇺🇦🇪🇺Объединение проукраинских сил в Одессе продолжается. Одесская ячейка политической партии «Европейская Солидарность» подписала меморандум о совместных действиях на предстоящих местных выборах с представителями партии «Самопоміч»

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4778
  • Стать: Чоловіча
Re: Зе!местные выборы. Хроники
« Reply #149 : Вересня 19, 2020, 03:16:31 15:16 »
програш, це - перемога!   (с) арахамій