Автор Тема: Йшов сьомий рік війни  (Прочитано 199 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kikker

• Ветеран форума
Йшов сьомий рік війни
« : Вересня 16, 2020, 05:09:04 17:09 »
"Антонов" десятиліття сидів в болоті, але, нарешті, оголосив про перший літак, що не має російських комплектуючих, "Купуй українське" (вже забулося), окупація і війна все ще мають місце і нікуди не збираються зникати, а тим часом маємо те що маємо:

З російських машинокомплектів: У Renault розповіли, які авто збиратимуть на ЗАЗі
СЕРЕДА, 16 ВЕРЕСНЯ 2020, 16:45

На Запорізькому автомобілебудівному заводі (ЗАЗ) налагоджено серійне виробництво купе-кросоверів Renault Arkana з російських машинокомплектів. Про це повідомляється на сайті Renault Ukraine.

Зазначається, що машинокомплекти поставляються з московського заводу групи Renault. Renault Ukraine провела презентацію нового купе-кросовера Renault Arkana 16 вересня.  Відзначається, що це новий купе-кросовер. Його презентація в Україні пройшла сьогодні. У Renault додали, що на заводі в Запоріжжі дотримуються всіх стандартів і вимог групи Renault. Ціна на авто стартує від 467 900 грн.

Це перша модель Renault в Україні з бензиновим турбодвигуном на 150 л. с. Авто також оснащене автоматичною трансмісією CVT X-Tronic нового покоління і інтелектуальною системою повного приводу.

Нагадаємо:
Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) оголосив про початок виробництва авто Groupe Renault для місцевого ринку.

Економічна правда

Offline RG

• Ветеран форума
  • Стать: Чоловіча
Re: Йшов сьомий рік війни
« Reply #1 : Вересня 16, 2020, 05:37:50 17:37 »
Французи - підараси   :at
'З кацапами всі спілкуються'(с) Іудушка

Offline ЮАР

• Ветеран форума
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
« Reply #2 : Вересня 16, 2020, 06:34:13 18:34 »
Французи - підараси   :at

Нажаль ще підараси німці, мад'яри, більшість поляків, Дональд Трамп і що саме прискорбне 73% українців.
Був на Арабатці, маленька база, три сусіди.
Сьогодні виїжджав.
Дядьку, пенсійного віку. Я йому кажу - ви вже не вперше на Арабатсі?
Він каже, ні, вперше. Усі попередні роки ми у Крим "проривалися". Крим це Крим!

Отака хуйня! Я із ним п'ять днів спілкувався (по три хвилини) як з адекватним.
« Останнє редагування: Вересня 17, 2020, 07:04:10 07:04 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Kikker

• Ветеран форума
« Reply #3 : Вересня 16, 2020, 06:42:52 18:42 »
Очевидна річ, але все одно гарненьке доповнення з "Петра і Мазепи":

В Запорожье на заводе ЗАЗ будут собирать купе-кроссовер Renault Arkana. Чья цена для украинского рынка стартует от почти 500 тысяч гривен. В Украине будет выполняться только сборка, сами детали компания «Рено Украина» поставляет из Москвы. По данным СМИ, так в компании пытаются обойти санкции и выйти с моделью Arkana на восточноевропейский рынок.

Offline div

• Ветеран форума
« Reply #4 : Вересня 16, 2020, 08:09:17 20:09 »
Очевидна річ, але все одно гарненьке доповнення з "Петра і Мазепи":

В Запорожье на заводе ЗАЗ будут собирать купе-кроссовер Renault Arkana. Чья цена для украинского рынка стартует от почти 500 тысяч гривен. В Украине будет выполняться только сборка, сами детали компания «Рено Украина» поставляет из Москвы. По данным СМИ, так в компании пытаются обойти санкции и выйти с моделью Arkana на восточноевропейский рынок.

Ничего не понял
Какая компания, какие санкции?

Offline Kikker

• Ветеран форума
« Reply #5 : Вересня 16, 2020, 10:26:41 22:26 »
Думаю, що хтось поспішив, чи перекрутив, чи те, й те одночасно, але малося на увазі, що російські компанії, наприклад, АВТОВАЗ, шукатимуть можливостей частково переносити виробництво до інших країн, що допоможе їм уникнути санкцій, чи зменшити їхній вплив, в разі, якщо такі санкції будуть запроваджені. Трохи притягнуто за вуха, але десь так. Щодо ВАЗу, то десь проскакували повідомлення, що вони можуть потрапити під санкції, бо купують продукцію заводів Дерипаски, які вже під санкціями.

Я б за таке співробітництво обкладав українських "бізнесменів" десятикратним податком за десять років наперед.

Online ska

• Hero Member
« Reply #6 : Вересня 16, 2020, 10:32:07 22:32 »
Думаю, що хтось поспішив, чи перекрутив, чи те, й те одночасно, але малося на увазі, що російські компанії, наприклад, АВТОВАЗ, шукатимуть можливостей частково переносити виробництво до інших країн, що допоможе їм уникнути санкцій, чи зменшити їхній вплив, в разі, якщо такі санкції будуть запроваджені. Трохи притягнуто за вуха, але десь так. Щодо ВАЗу, то десь проскакували повідомлення, що вони можуть потрапити під санкції, бо купують продукцію заводів Дерипаски, які вже під санкціями.

Я б за таке співробітництво обкладав українських "бізнесменів" десятикратним податком за десять років наперед.
это как говорит наш нынешний верховный главнокомандующий -получать со всех сторон, ребята в тренде

Offline div

• Ветеран форума
« Reply #7 : Вересня 16, 2020, 10:32:33 22:32 »

100%
Только подход должн быть системным. Я тут както давно описывал прикидочно как.
Но понятно не при этой власти

Offline Kikker

• Ветеран форума
« Reply #8 : Вересня 17, 2020, 09:53:36 09:53 »
Только подход должн быть системным.

Та хто ж проти? Але нам би хоча б щось, хоча б якісь несистемні рухи в правильному напрямку. Так ні, на марші патріоти своїх кишень.

До речі, ось трохи погуглив і натрапив на новину. Новина стара, ресурс ватний, рекламу з підзаголовка я вирізав:

Offline ЮАР

• Ветеран форума
« Reply #9 : Вересня 17, 2020, 10:21:56 10:21 »
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

• Ветеран форума
« Reply #10 : Вересня 17, 2020, 10:22:31 10:22 »
Мені на Вайбер прийшло. Сьогодні.

Offline Kikker

• Ветеран форума
« Reply #11 : Вересня 17, 2020, 10:28:21 10:28 »
Дізнайтесь першим, чи є фарба "бруд із плямами крові".