Автор Тема: Треті Дебати Трамп-Байден  (Прочитано 7771 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #90 : Жовтня 24, 2020, 05:15:31 05:15 »
государственный бизнес неэффективен по определению. а медицина это бизнес. это не просто забрать деньги, это еще и просрать 50% или какой там будет кпд...
в Альберті десь 70 відсотків провінційного бюджету йде на медицину.Приватна медицина заборонена.Тільки пару MRI і дрібна хірургія.До фахівців тільки через реферал і черга пару місяців.В нас була бабця на роботі то їздила робити сустав в Монтану бо черга була 14 місяців.
Медицина це ресурс якого всім все одно не вийде через ціну.То обмежувати можна лише або чергою або ціною.В нас багато політиків  лапали що їздили в Штати робити хірургію а в Канаді голосували проти приватної.
Комуно здохни

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #91 : Жовтня 24, 2020, 05:35:57 05:35 »
в Альберті десь 70 відсотків провінційного бюджету йде на медицину.Приватна медицина заборонена.Тільки пару MRI і дрібна хірургія.До фахівців тільки через реферал і черга пару місяців.В нас була бабця на роботі то їздила робити сустав в Монтану бо черга була 14 місяців.
Медицина це ресурс якого всім все одно не вийде через ціну.То обмежувати можна лише або чергою або ціною.В нас багато політиків  лапали що їздили в Штати робити хірургію а в Канаді голосували проти приватної.
я не розумію як люди з України або імігранти або жителі можуть всерьоз говорити про "безкоштовну" медицину.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #92 : Жовтня 24, 2020, 05:43:30 05:43 »
Бо дуже хочеться
На місцевому форумі було порівняння канадської і американської системи і консенсус був що якщо дохід від 70000 кад на рік то американська вигідніша(дешевше)
Комуно здохни

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #93 : Жовтня 24, 2020, 05:52:53 05:52 »
Бо дуже хочеться
На місцевому форумі було порівняння канадської і американської системи і консенсус був що якщо дохід від 70000 кад на рік то американська вигідніша(дешевше)
ще з європою порівняти так взагалі буде вигода суцільна.
дуже багато ще не розуміє що безкоштовна медицина в штатах ВЖЕ є - просто вона для старих або незаможніх...

чим більша долі держави у житті тим неефективніше.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #94 : Жовтня 24, 2020, 12:38:43 12:38 »
пшел на хуй  :weep:

какой нежный мальчик

жену свою пошли
ведь это всего лишь бизнес

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #95 : Жовтня 24, 2020, 12:40:05 12:40 »
еще вопрос
а армия какая эффективнее
частная или государственная?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #96 : Жовтня 24, 2020, 01:54:26 13:54 »
З нашого Алі підприємець, як з гівна куля  :smilie7:

Основний його бізнес - добігти до якогось корита і після того щосили кричати 'тут зайнято'  :smilie5:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #97 : Жовтня 24, 2020, 03:15:53 15:15 »
З нашого Алі підприємець, як з гівна куля  :smilie7:

Основний його бізнес - добігти до якогось корита і після того щосили кричати 'тут зайнято'  :smilie5:

люди живут в мире иллюзий чо государство вообще не нужно а нужны одни бизнесмены и все будет ок

чо то подобное можно рассмотреть на примере Махно и его финала
с другой стороны успех южнокорейского модели экономики это прочная связь с государством и его механизмами

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #98 : Жовтня 24, 2020, 03:42:04 15:42 »
люди живут в мире иллюзий чо государство вообще не нужно а нужны одни бизнесмены и все будет ок

чо то подобное можно рассмотреть на примере Махно и его финала
с другой стороны успех южнокорейского модели экономики это прочная связь с государством и его механизмами

Та всюди держава відіграє ключову роль - Корея, Японія, Німеччина, Великобританія. Навіть ті ж Штати стели реально серйозним гравцем в світі, коли в кінці XiX ст великий капітал почав масштабно взаємодіяти з державою.

Такі, як наші форумні 'прєдпрініматєлі' просто хочуть нікуя не платити на утримання держави. Типу,  все якийсь бузінес зробить, накуя вона взагалі потрібна. Через тупість навіть не розуміють, що навіть дорога, по якій він їде - це держава.

Хоча, думаю, це все ольгінська пропаганда, щоб хитати, тільки підхід нібито трохи з іншої сторони. А по суті - всілякі анархісти теж проти держави, так що різниці ніякої  :smilie7:

   

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #99 : Жовтня 25, 2020, 02:54:03 02:54 »
.
Комуно здохни

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #100 : Жовтня 26, 2020, 12:25:36 00:25 »
Searches for “can I change my vote” surged on Sunday evening following the bombshell sex tape and email leaks from Hunter Biden’s laptop, including in the crucial swing state Pennsylvania.

While Google Trends does not provide the exact number of searches, they index them on a scale of 1-100 based on the number of searches above the average.

When looking at interest by region, Utah, Idaho and Pennsylvania had the most searches, respectively, followed by New Mexico, Michigan, Arizona, Missouri, Nevada, Minnesota and Wisconsin.
Wisconsin, Minnesota, Michigan, Pennsylvania, New York, Connecticut, and Mississippi do allow voters to change their votes after early voting.

Wisconsin: voters who voted early in person can recast their ballot as long as they do so by Saturday, October 31st. The deadline for absentee varies by city. People who wish to change their vote should contact their city clerk for more information.

Minnesota: absentee voters can change their votes up to a week before the election.

Michigan: absentee voters can change their ballots if they have not yet been processed and tabulated. Those who wish to change their ballot should contact their city clerk within a few days of the election.

Pennsylvania; New York; Connecticut; and Mississippi: Contact your city clerk to change your vote.
Комуно здохни

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #101 : Жовтня 26, 2020, 12:32:16 00:32 »
Ольгінець, ти нудний  :smilie7:

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #102 : Жовтня 26, 2020, 11:02:16 11:02 »
Фільм Борат2-чітка антитрампівська сатира,вже в прокаті на кіного.Я подивися,хоч деколи Борат переперчував.Спів Бората на зїзді реднеків-взагалі чудо,вбиймо науковців,журналістів і демократів

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #103 : Жовтня 26, 2020, 01:04:32 13:04 »
Фільм Борат2-чітка антитрампівська сатира,вже в прокаті на кіного.Я подивися,хоч деколи Борат переперчував.Спів Бората на зїзді реднеків-взагалі чудо,вбиймо науковців,журналістів і демократів

Треба віддати належне, коли дійшов до науковців, вигуки вже були не такі впевнені і трохи мляві  :smilie5:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #104 : Жовтня 28, 2020, 01:35:15 13:35 »
https://twitter.com/conservmillen/status/1321248418258251777
 тут добре пояснили про науковців

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #105 : Жовтня 28, 2020, 01:44:33 13:44 »
Одним лише шипінням та бризканням Йаду в опозиційного опонента вибори не перемогти  :Prapor2:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #106 : Жовтня 28, 2020, 01:55:25 13:55 »
Одним лише шипінням та бризканням Йаду в опозиційного опонента вибори не перемогти  :Prapor2:
ви всі такі гіпокрити  :fp3
прибрати з ріняння трампа ви взагалі не можете пояснити чому голосуєте за бідона...
самі потоки калу на протязі 4 рочків. і ще додали терор.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #107 : Жовтня 28, 2020, 01:57:00 13:57 »
ти так і не відповів до речі хто заважав у мінесоті навести порядок.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #108 : Жовтня 28, 2020, 02:11:05 14:11 »
ви всі такі гіпокрити  :fp3
прибрати з ріняння трампа ви взагалі не можете пояснити чому голосуєте за бідона...

Я тобі писав на іншому форумі - ти зробив вигляд шо нічого не було, продовжуєш свою брехливу мантру про "не можете пояснити"......

Тепер пояснюю ще тут: Припинити розділ суспільства, та почати єднання..........

Більше не неси своєї маячні про "не можете пояснити".....  :smilie9: :smiley23:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #109 : Жовтня 28, 2020, 02:14:47 14:14 »
Я тобі писав на іншому форумі - ти зробив вигляд шо нічого не було, продовжуєш свою брехливу мантру про "не можете пояснити"......

Тепер пояснюю ще тут: Припинити розділ суспільства, та почати єднання..........

Більше не неси своєї маячні про "не можете пояснити".....  :smilie9: :smiley23:
смотри какой злой  :smilie5:
єднання починати з під "шконки"?  :laugh:

ти мені воіу путіна нагадуєш який Прінуждал К Міру

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #110 : Жовтня 28, 2020, 02:17:02 14:17 »
смотри какой злой  :smilie5:
єднання починати з під "шконки"?  :laugh:

Звичайно злий. Не люблю коли жива людина поводить себе як тупий бот, ігноруючи все що їй відповідають.......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #111 : Жовтня 28, 2020, 02:19:07 14:19 »
Звичайно злий. Не люблю коли жива людина поводить себе як тупий бот, ігноруючи все що їй відповідають.......
так ти не відповів на ключові питання. хто заважав у мінесоті. крім введення обмежень на емісію ДВЗ чи там податків на горюче, що ще ти підтримуєш у бідона?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #112 : Жовтня 28, 2020, 02:25:19 14:25 »
так ти не відповів на ключові питання. хто заважав у мінесоті. крім введення обмежень на емісію ДВЗ чи там податків на горюче, що ще ти підтримуєш у бідона?

Я тобі ту розписував що я підтримую у демократів..... Ключовий момент пару постів назад написав........  Скільки можна ботом прикидатись?.......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #113 : Жовтня 28, 2020, 02:32:06 14:32 »
Я тобі ту розписував що я підтримую у демократів..... Ключовий момент пару постів назад написав........  Скільки можна ботом прикидатись?.......
єднання суспільства? ти жартуєш? я вважав тебе розумною людиною.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #114 : Жовтня 28, 2020, 02:46:00 14:46 »
єднання суспільства? ти жартуєш? я вважав тебе розумною людиною.

Стандартна відповідь бота..... Не по суті шось сказати, а принизити та перевести на особисте..... Потім знову відморажуватись що відповіді так і не почув.....  :smilie8:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #115 : Жовтня 28, 2020, 02:50:53 14:50 »
Стандартна відповідь бота..... Не по суті шось сказати, а принизити та перевести на особисте..... Потім знову відморажуватись що відповіді так і не почув.....  :smilie8:
ти ж науковець. а оперуєш абстракціями. кажи конкретні речі. я запамьятав ивою відповідь про емісії та повторюю за тебе кожного разу . я можу це навіть підтримати. але з усієї поваги, більше нічого не почув.
об'єлнання суспільтва - то не є конкретеі речі, то як телевізор скаже так і буде. або який тренд твітер підтримає.
я не можу вести дискусію на такому рівні, бо це не буде предм4тна дискусія. давай які більш приземлені речі тобі принесе байден.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #116 : Жовтня 28, 2020, 03:00:25 15:00 »
ти ж науковець. а оперуєш абстракціями. кажи конкретні речі. я запамьятав ивою відповідь про емісії та повторюю за тебе кожного разу . я можу це навіть підтримати. але з усієї поваги, більше нічого не почув.
об'єлнання суспільтва - то не є конкретеі речі, то як телевізор скаже так і буде. або який тренд твітер підтримає.
я не можу вести дискусію на такому рівні, бо це не буде предм4тна дискусія. давай які більш приземлені речі тобі принесе байден.

Якраз це є конкретна річ, яку практично можна "пощупати" та виміряти наприклад відсотком домовлених питань, інтенсивністю політичних протестів,  куількістю поранень та вбивств, вмотивованих ненавистю, тощо........
Можна також оцінити динаміку.......
Трамп свої здібності в цьому питанні показав......... Досвід байдена у пошуку компромісів між двома партіями та повага до нього з боку адекватних респів дає надію на те що процес єднання таки розпочнеться

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #117 : Жовтня 28, 2020, 03:21:30 15:21 »
Якраз це є конкретна річ, яку практично можна "пощупати" та виміряти наприклад відсотком домовлених питань, інтенсивністю політичних протестів,  куількістю поранень та вбивств, вмотивованих ненавистю, тощо........
Можна також оцінити динаміку.......
Трамп свої здібності в цьому питанні показав......... Досвід байдена у пошуку компромісів між двома партіями та повага до нього з боку адекватних респів дає надію на те що процес єднання таки розпочнеться
зрозуміло, не бачу сенсу подальшого продовження бесіди на дану тематику, бо це є не пошук особистих переваг лівої або правої партії а банальна жага особистої сатисфакції у відчуттях перемоги над переможеним.

я бачу як уже забуваються побрехеньки про вкрадені мейл бокси, також забудуть про інші хоакси роздуті снн. як забули вже про "імпічмент", містера флойда, та іншу хрінь. як тільки снн та інші медіа перестануть ампліфікувати хоакси, буде мир та благодать. тільки це не програма бідона, це закінчення медіа терору та його перемога.

сам бідон не знає за що він. то він проти фракінгу то за. то він за зелену зділку то проти. то він за податки по проти. чи буде він пакувати скотус? оце і вся конкретика.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #118 : Жовтня 28, 2020, 06:02:41 18:02 »
вангую следующие выборы если они состоятся, будут твиттер и гугл против фейсбука, майкрософта и амазона ))) ну и прокси в виде президентов-актеров.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Треті Дебати Трамп-Байден
« Reply #119 : Жовтня 28, 2020, 09:18:00 21:18 »
If you are going through hell, keep going.