Автор Тема: Бідон  (Прочитано 34841 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: Бідон
« Reply #330 : Січня 11, 2021, 08:57:26 20:57 »

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Бідон
« Reply #331 : Січня 11, 2021, 09:02:49 21:02 »
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: Бідон
« Reply #332 : Січня 11, 2021, 09:26:58 21:26 »
"Патріотизм означає підтримку своєї країни. Він не означає підтримку президента"
Колишній губернатор Каліфорнії, актор Арнольд Шварценеггер звернувся у зв'язку з нападом на Капітолій прихильників президента Дональда Трампа




"Я хотів би сказати кілька слів своїм співвітчизникам-американцям і нашим друзям по всьому світу про події останніх днів.

Я виріс в Австрії. Я дуже добре знаю про Кришталевої ночі або Ночі розбитих стекол. Це була ніч антиєврейської люті, виплеснутої в 1938 році тими, хто так схожий на сьогоднішніх "Гордих хлопців" (крайня права, неофашистських політична організація в США.).

Середовище стало Днем розбитого скла прямо тут, у Сполучених Штатах. Скло були розбиті в вікнах Капітолію Сполучених Штатів. Але натовп не просто розбив вікна Капітолію - вони знищили ідеї, які ми приймали як належне.

Вони не просто виламали двері будівлі, в якій перебувала американська демократія, вони знехтували самі принципи, на яких була заснована наша країна.

Я виріс на руїнах країни, яка втратила демократію. Я народився в 1947 році, через два роки після Другої світової війни.

Коли я ріс, мене оточували зломлені люди, які заливали випивкою провину за свою участь в самому злісному режимі в історії.

Не всі з них були запеклими антисемітами або нацистами, багато просто пішли цією дорогою, крок за кроком. Це були люди, що живуть по сусідству.

Я ніколи не розповідав про це так відкрито, тому що це хворобливі спогади, але мій батько приходив додому п'яний один або два рази на тиждень, він кричав, бив нас і лякав мою матір.

Я не вважав його повністю винним, тому що наш сусід чинив так само зі своєю сім'єю, як і інший сусід. Я чув це на власні вуха і бачив своїми очима.

Вони відчували фізичний біль від осколків в їхніх тілах і емоційний біль від того, що вони бачили або робили.

Усе почалося з нескінченної брехні і нетерпимості.

Так що, будучи родом з Європи, я на власні очі бачив, як все може вийти з-під контролю. Я знаю, що в цій країні та в усьому світі є побоювання, що щось подібне може статися прямо тут. Я не вірю, що це можливо, але я вважаю, що ми мусимо усвідомлювати жахливі наслідки егоїзму і цинізму.

Президент Трамп намагався скасувати результати виборів, справедливих виборів. Він домагався перевороту, вводячи людей в оману брехнею. Мій батько і наші сусіди також були введені в оману брехнею, і я знаю, до чого ця брехня веде.

Президент Трамп - лідер-невдаха. Він увійде в історію як найгірший президент. Радує те, що він скоро стане недоречним, як старий твіт.

Але що ми мусимо робити із тими обраними посадовими особами, що допустили його брехню і його зраду? Я нагадаю їм, що сказав Тедді Рузвельт: "Патріотизм означає підтримку своєї країни. Він не означає підтримку президента".

Джон Ф. Кеннеді написав книгу під назвою "Профілі мужності". Багато членів моєї партії через свою безхребетність ніколи не побачать своїх імен у такій книзі, я вам гарантую. Вони солідарні з тими, хто ніс прапор лицемірного повстання в Капітолій.

Але це не спрацювало. Наша демократія встояла. Через кілька годин Сенат і Палата представників приступили до роботи в інтересах народу і засвідчили перемогу обраного президента Байдена - що стало чудовим проявом демократії.

Я виріс католиком, я ходив до церкви, ходив в католицьку школу, я вивчав Біблію і мої катехізиси, і з тих днів я пам'ятаю фразу, яка актуальна до сьогодні: серце слуги.

Це означає служити чомусь більшому, ніж ти сам. Що нам зараз потрібно від наших обраних представників, так це серце державного службовця. Нам потрібні державні службовці, які служать чомусь більшому, ніж їх власна влада чи власна партія.

Нам потрібні державні службовці, які будуть служити вищим ідеалам: ідеалам, на яких заснована ця країна, ідеалам, на які дивляться інші країни.

Цими днями друзі з усього світу телефонували й телефонували мені. Вони були у розпачі і великій тривозі за нас, як націю.

Одна жінка плакала по Америці, це були сльози ідеалізму про те, якою має бути Америка. Ці сльози мусять нагадувати нам про те, що Америка значить для світу.

І я сказав всім, хто телефонував, що як би несамовито все це не було, Америка залишить позаду ці похмурі дні і засяє знову.

Маєте доступ до цього мечу? Це меч Конана.

Що стосується мечів: чим більше ви загартовує меч, тим міцніше він стає. Чим більше ви б'єте по ньому молотком, а потім нагріває в вогні, кидаєте в холодну воду, знову стукайте, знову опускаєте в вогонь і воду, чим частіше ви робите це, тим міцніше він стає.

Я кажу вам все це не тому, що хочу, щоб ви стали майстрами у виготовленні мечів, а тому що наша демократія подібна криці цього меча: чим більше вона загартовується, тим міцніше вона стає.

Наша демократія гартувалася війнами, несправедливістю і повстаннями. Я вважаю, що як би ми не були вражені результатами останніх днів, ми станемо сильнішими, тому що тепер ми розуміємо, що можна втратити.

Нам, звичайно, потрібні реформи, щоб цього більше ніколи не повторилося. Ми мусимо залучити до відповідальності людей, що привели нас до цих проведення дуже великої події. І нам потрібно дивитися крізь пальці на себе, свої партії і розбіжності і ставити нашу демократію на перше місце.

Всім нам треба зцілитися від жаху того, що тільки що відбулося. І ми маємо зцілитися не лише як республіканці або демократи, але й як американці.

І щоб почати цей процес, незалежно від вашої політичної приналежності, я прошу вас приєднатися до мене і сказати обраному президенту Байдену: "Обраний президент Байден, ми бажаємо вам великих успіхів як нашому президенту. Якщо ви досягнете успіху, наша нація доб'ється успіху. Ми всім серцем підтримуємо вас у вашому прагненні об'єднати нас ".

А ті, хто думає, що вони можуть наплювати на Конституцію Сполучених Штатів, знайте: ви завжди зазнаєте поразки.

Обраний президент Байден, ми стоїмо з вами сьогодні, завтра і на віки віків, захищаючи нашу демократію від тих, хто їй загрожує.

Нехай Бог благословить усіх вас, і нехай Бог благословить Америку!
« Останнє редагування: Січня 11, 2021, 09:46:30 21:46 від ruthene »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Re: Бідон
« Reply #333 : Січня 11, 2021, 09:40:48 21:40 »
На біса ця “клюква“ від імбецила, який має мізки кролика, яких вистачило лише на те, щоб одружитися із донькою Кеннеді, а потім виіпати прислугу і через це розлучитися із донькою Кеннеді?   :lol: :lol: :lol:
Шварцнегер - ідіот. Це визнають усі притомні люди.

Ось доказ:


Ben Shapiro
@benshapiro
·
17h
No, Wednesday was not like Kristallnacht, which involved the burning of nearly 300 synagogues, destruction of 7,000 Jewish businesses, deportation of 30,000 Jews to concentration camps, and hundreds of murders, all promoted and participated in by the unified German dictatorship.

If you make this comparison, you are an idiot.

    :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Бідон
« Reply #334 : Січня 11, 2021, 09:54:44 21:54 »
На біса ця “клюква“ від імбецила, який має мізки кролика, яких вистачило лише на те, щоб одружитися із донькою Кеннеді, а потім виіпати прислугу і через це розлучитися із донькою Кеннеді?   :lol: :lol: :lol:
Шварцнегер - ідіот. Це визнають усі притомні люди.

Ось доказ:


Ben Shapiro
@benshapiro
·
17h
No, Wednesday was not like Kristallnacht, which involved the burning of nearly 300 synagogues, destruction of 7,000 Jewish businesses, deportation of 30,000 Jews to concentration camps, and hundreds of murders, all promoted and participated in by the unified German dictatorship.

If you make this comparison, you are an idiot.

    :gigi:

Ну, не більший ідіот, аніж всі чоловіки щодо жінок. Бо коли будь-який чоловік бачить нормальну за статтю жінку, в нього начисто відключається голова і включається голівка.
Геї, мабуть, таки виключення. :fl:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Бідон
« Reply #335 : Січня 11, 2021, 09:59:33 21:59 »
Ну, не більший ідіот, аніж всі чоловіки щодо жінок. Бо коли будь-який чоловік бачить нормальну за статтю жінку, в нього начисто відключається голова і включається голівка.
Геї, мабуть, таки виключення. :fl:
Бi-сексуали.

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Бідон
« Reply #336 : Січня 11, 2021, 10:30:37 22:30 »
Смердючий драний кошак називає Арнольда імбецилом  :lol:
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Бідон
« Reply #337 : Січня 11, 2021, 10:32:53 22:32 »
Смердючий драний кошак називає Арнольда імбецилом  :lol:
ФСБ... не треба правда - Кошак повинен вiдробляти грошi Трампа та Хуйла...

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: Бідон
« Reply #338 : Січня 11, 2021, 11:37:41 23:37 »
© 2021 BBC

Байден -Україна

https://www.bbc.com/ukrainian/features-54868246

Обраний президент США настільки добре розбирається в Україні, що українському керівництву доведеться дійсно демонструвати успіх у боротьбі з корупцією, щоб досягти прогресу у відносинах з Вашингтоном.

Серед американських лідерів ще не було настільки обізнаного щодо України президента.

Ще на посаді віцепрезидента Джо Байден кілька разів відвідував Україну. Він у курсі ключових подій, щонайменше з часів Євромайдану.

Свою позицію щодо України у разі обрання президентом Байден висловив ще у серпні 2019 року в інтерв'ю Раді з міжнародних відносин.

"Я хотів би зробити Україну пріоритетом зовнішньої політики США. Що стосується військової сфери, я б надав більше американської допомоги в галузі безпеки, зокрема, зброю, щоб зміцнити здатність України захищатися", - казав він.

Другим пунктом він визначив підтримку енергетичної незалежності України та залучення західних інвестицій. Але все це обумовив боротьбою з корупцією.

"Я б також переконався, що вся допомога США в Україні суворо зумовлена антикорупційними реформами, включаючи призначення справді незалежних антикорупційних прокурорів та суддів", - наголошував Байден.

Він також визначив пріоритетом залучення США до перемовин та тиску на Росію для деокупації українських територій.

Українські експерти в коментарі BBC News Україна зазначали, що Байден - найкращий варіант для України. Передбачуваний, вважає важливою Україну для США і має в команді багато людей, які працювали з Києвом.

"Весь світ стежить за вами". Що Байден казав про Україну
https://www.bbc.com/ukrainian/news-54866118

***

«Я думаю, найбільша загроза для Америки зараз, з точки зору руйнування нашої безпеки та наших альянсів — це Росія», — заявив Байден.
https://www.cbsnews.com/video/joe-biden-democratic-presidential-candidate-kamala-harris-60-mintues-interview-norah-odonnell-2020-10-25/

Заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков:
https://censor.net/ua/n3238833

"Хорошого точно не чекаємо. І було б дивно чекати хорошого від людей, які, багато хто з них, свою кар'єру робили на русофобії і на поливанні брудом моєї країни. Тому, якщо у них з'явиться якийсь власний, що називається, шкурний інтерес поговорити з нами предметно, не гаслами, а про щось таке окреме, ми до цього завжди будемо відкриті. Якщо ж продовжиться ось ця ідеологізація відносин з Росією, формування підходу до Росії як до стратегічного суперника, противника, ворога, називайте як хочете, значить, ми будемо аналогічним чином ставитися і до них", - сказав дипломат.

Байден - Росія

Найважливіший партнер або головна загроза: що Байден говорив про Росію за 40 років

https://www.bbc.com/russian/news-54830428 (московським язиком)

В останні роки Байден відомий як затятий критик російського президента Володимира Путіна.

2011

"У мене був перекладач, і коли він (Путін) показував мені свій кабінет, я сказав:" Це приголомшливо, що може зробити капіталізм, чи не так? Прекрасний кабінет! "Він засміявся. Коли я повернувся, то опинився з ним віч-на-віч. Я сказав:" Пане прем'єр-міністр, я дивлюся у ваші очі і я не думаю, що у вас є душа "... Він подивився не мене, посміхнувся і сказав: "Ми розуміємо один одного". Ось що це за людина ".

2014

"13 з 15 країн-членів Ради безпеки ООН визнали референдум в Криму незаконним. Навіть Китай вирішив не підтримувати його та утримався, і Росія залишилася одна, оголена перед усім світом за ту агресію, яку вони зробили. Це простий факт, що політична і економічна ізоляція Росії тільки посилиться, якщо вона продовжить йти тим самим шляхом. і насправді вона ще побачить нові санкції з боку США і ЄС ".

2015

"У XXI столітті ми не можемо дозволяти країнам насильно змінювати кордони. Це базові правила. І якщо ми відступимо від них, ми про це пошкодуємо. Росія порушила ці базові правила і продовжує їх порушувати. Сьогодні Росія окупувала суверенну українську територію. Дозвольте мені бути мансимально чітким: США не визнають і ніколи не визнають російські спроби анексувати Крим. Саме так просто це й варто розуміти: цьому немає ніяких виправдань".

2017

"При президентові Путіні Росія використовує будь-який відповідний інструмент, щоб звести нанівець всі досягнення Європейського проекту, намацати лінії розлому західних країн і повернутися до політики сфер впливу. Багато європейських країн в цьому році проводять вибори, і ми повинні чекати нових спроб Росії втрутитися в демократичний процес. Це знову трапиться, я вам обіцяю. І знову причина буде зрозуміла: розвал ліберального міжнародного порядку ".

2020

"Я думаю, що сьогодні головна загроза для Америки, якщо говорити про загрозу для нашої безпеки і наших альянсів, - це Росія. При цьому я думаю, що головним суперником для нас є Китай. І в залежності від того, як ми будемо себе вести, стане ясно, чи є ми суперниками або ж ми потрапимо в більш серйозне змагання із застосуванням сили ".

Байден - Росія

https://www.bbc.com/ukrainian/features-54868246

Більш передбачувана адміністрація може стати "позитивним моментом" для Росії, хоча у Кремлі побоюються і посилення тиску та санкцій, пише кореспондент BBC Стівен Розенберг з Москви.

У Кремля гострий слух. Тому, коли Байден нещодавно назвав Росію "найбільшою загрозою" для Америки, вони чітко і ясно почули це в Москві.

У Кремля також хороша пам'ять. Повідомляється, що в 2011 році віцепрезидент Байден сказав, що на місці Путіна він не балотувався б знову: це погано для країни і для нього самого. Президент Путін цього не забув.

Байден і Путін несумісні на геополітичному рівні. Москва побоюється, що президентство Байдена буде означати посилення тиску і санкцій з боку Вашингтона. І коли в Білому домі буде демократ, чи може настати час розплати за ймовірне втручання Росії у вибори в США в 2016 році?

Нещодавно одна російська газета заявила, що за Дональда Трампа американсько-російські відносини занурились "на морське дно". І вона порівняло пана Байдена з "земснарядом", який збирається "копати ще глибше". Не дивно, що в Москві є це відчуття занурення.

Але для Кремля може бути позитив. Російські коментатори прогнозують, що адміністрація Байдена буде більш передбачуваною, ніж команда Трампа. Це може полегшити досягнення згоди з нагальних питань, таких як "Новий старт" (угода СНО-3)- найважливіший американсько-російський договір про скорочення ядерних озброєнь, строк дії якого закінчується в лютому.

Москва захоче перейти від епохи Трампа і спробувати налагодити робочі відносини з новим Білим домом. Гарантії успіху немає.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Re: Бідон
« Reply #339 : Січня 11, 2021, 11:41:54 23:41 »
Смердючий драний кошак називає Арнольда імбецилом  :lol:

Я просто згодний із Беном Шапіро.
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: Бідон
« Reply #340 : Січня 11, 2021, 11:49:48 23:49 »
Я просто згодний із Беном Шапіро.


так где ты проживаешь бот?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Бідон
« Reply #341 : Січня 12, 2021, 12:58:11 00:58 »
так где ты проживаешь бот?
Алабама...

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: Бідон
« Reply #342 : Січня 12, 2021, 01:13:38 01:13 »
Алабама...

 :rotate:

не надо так на Алабаму
типа все боты там :smilie5:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Бідон
« Reply #343 : Січня 12, 2021, 03:16:03 03:16 »
Місцевим акцентом вимовляється Елобема

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Re: Бідон
« Reply #344 : Січня 12, 2021, 05:32:54 05:32 »
Місцевим акцентом вимовляється Елобема

Та невже? :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Бідон
« Reply #345 : Січня 12, 2021, 09:27:05 09:27 »
Та невже? :lol:
Не палi контору...
Алабама - то Ростов, а Джорджiя - то що у нас?..
Кожний бот повинен мати свою легенду - наче Штiрлiц...
 :vinsent:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16955
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Бідон
« Reply #346 : Січня 12, 2021, 09:35:50 09:35 »
Спикер Палаты представителей США Нэнси Пелоси добилась поддержки по меньшей мере 218 законодателей в вопросе об импичменте президента Дональда Трампа. Об этом сообщило издание Politico.

Наиболее влиятельные члены Юридического комитета Палаты представителей, как было объявлено ранее, внесли в проект резолюции об импичменте всего одну статью, о поддержке которой уже заявили не менее 218 членов Палаты.

Вечером в воскресенье Пелоси заявила, что Палата представителей проведёт голосование по резолюции, если Трамп откажется подавать в отставку и вице-президент Майк Пенс откажется инициировать процедуру отстранения президента от власти.
---------------------------------------------------------------------
Трохи вангую - зараз ні, але після 20-го грохнуть рудого придурка.
І потім ще довго в усі отвори будуть драти.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Бідон
« Reply #347 : Січня 12, 2021, 10:00:14 10:00 »
Спикер Палаты представителей США Нэнси Пелоси добилась поддержки по меньшей мере 218 законодателей в вопросе об импичменте президента Дональда Трампа. Об этом сообщило издание Politico.

Наиболее влиятельные члены Юридического комитета Палаты представителей, как было объявлено ранее, внесли в проект резолюции об импичменте всего одну статью, о поддержке которой уже заявили не менее 218 членов Палаты.

Вечером в воскресенье Пелоси заявила, что Палата представителей проведёт голосование по резолюции, если Трамп откажется подавать в отставку и вице-президент Майк Пенс откажется инициировать процедуру отстранения президента от власти.
---------------------------------------------------------------------
Трохи вангую - зараз ні, але після 20-го грохнуть рудого придурка.
І потім ще довго в усі отвори будуть драти.
Пенсi не пiде на "кастрацiю" Шефа - нехай останнiй тиждень Додiк вiдчуе себе... Королем Свiту.
Трампа не вигiдно "грохати", але шити справу за погроми... - це для нього, наче холодний душ...
Однак... е великий ризик, аби Король Свiту не зiпсував Байдену Iнавгурацiю...
Закритi акаунти в ФБ та ТВ - пiв справи - прихильники можут знайти свого Бога... де завгодно...
 :triniti:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Бідон
« Reply #348 : Січня 12, 2021, 02:36:37 14:36 »
На біса ця “клюква“ від імбецила, який має мізки кролика, яких вистачило лише на те, щоб одружитися із донькою Кеннеді, а потім виіпати прислугу і через це розлучитися із донькою Кеннеді?   :lol: :lol: :lol:
Шварцнегер - ідіот. Це визнають усі притомні люди.

Ось доказ:


Ben Shapiro
@benshapiro
·
17h
No, Wednesday was not like Kristallnacht, which involved the burning of nearly 300 synagogues, destruction of 7,000 Jewish businesses, deportation of 30,000 Jews to concentration camps, and hundreds of murders, all promoted and participated in by the unified German dictatorship.

If you make this comparison, you are an idiot.

    :gigi:

Твій шапіро ідіот якщо він не розуміє що сприйняття тієї трагедії у різних людей може бути різним...... У шапіро сприйняття з боку жертви, у Шварца сприйняття з боку винуватця...... У нього більше сором за своїх співвітчизників, батьків....... Шось подібне він відчув під час погрому капітолія....... І сказав про це........


Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Бідон
« Reply #349 : Січня 15, 2021, 08:39:48 20:39 »

Зупинити Путіна, але не шкодити РФ: що просуває нова "російська" радниця Байдена


https://www.eurointegration.com.ua/articles/2021/01/15/7118552/

Підсумовуючи, російським напрямком у Раді нацбезпеки США опікуватиметься людина, обізнана у процесах, які відбуваються у Росії, яка є непримиримим критиком Путіна, втім, не переносить ставлення до нього на всю Росію. Що важливо – її погляди не контрастують із вже відомими думками нового президента США.
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16955
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Бідон
« Reply #350 : Січня 15, 2021, 08:59:11 20:59 »


Підсумовуючи, російським напрямком у Раді нацбезпеки США опікуватиметься людина, обізнана у процесах, які відбуваються у Росії, яка є непримиримим критиком Путіна, втім, не переносить ставлення до нього на всю Росію. Що важливо – її погляди не контрастують із вже відомими думками нового президента США.

Я вважаю що кацапів треба знищувати як тарганів. Поголовно.
Навіть як що вона теж так вважає, вона цього не скаже в голос ні в якому разі.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: Бідон
« Reply #351 : Січня 15, 2021, 09:55:41 21:55 »
давно так не ржал

сорри ссылка на удмуртфорум

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1092420.0

тупая кацапская писда полезла искать сенатора Dick Cocksuckerson  :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Re: Бідон
« Reply #352 : Січня 15, 2021, 09:57:51 21:57 »
Я вважаю що кацапів треба знищувати як тарганів. Поголовно.
Навіть як що вона теж так вважає, вона цього не скаже в голос ні в якому разі.

Напиши це у Фейсбуці або Твіттері...  :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline DA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 623
  • Стать: Чоловіча
Re: Бідон
« Reply #353 : Січня 15, 2021, 10:20:21 22:20 »
давно так не ржал

сорри ссылка на удмуртфорум

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1092420.0

тупая кацапская писда полезла искать сенатора Dick Cocksuckerson  :weep:
:weep: :weep: :weep:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15761
Re: Бідон
« Reply #354 : Січня 15, 2021, 10:37:11 22:37 »
 Гарно взув ТП.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Бідон
« Reply #355 : Січня 17, 2021, 06:57:59 18:57 »
Обраний президент США Джо Байден планує підписати близько дюжини указів, в тому числі про приєднання до Паризької угоди про клімат, в перший день свого перебування на посаді.

Як повідомляє "Європейська правда", про це пишуть американські ЗМІ з посиланням на інформацію нового глави адміністрації Рона Клейна.

Байден в перший день перебування на посаді поверне США до Паризької кліматичної угоди - глобального пакту про скорочення викидів вуглецю, з якого США вийшли за часів Трампа.

Також Байден скасує суперечливу заборону на поїздки в країни з переважно мусульманською більшістю.

Крім того, новий президент зробить носіння масок для обличчя обов'язковим на території федеральної власності і під час поїздок між штатами.

Він також підпише накази про припинення виселень і виплат за студентськими позиками під час пандемії коронавірусу.

Крім виконавчих указів в перші дні його перебування на посаді Байден планує направити в Конгрес масштабний імміграційний план. Він запропонує шлях до громадянства для мільйонів іммігрантів без документів, які в даний час знаходяться в Сполучених Штатах.

Цього тижня Байден оголосив про свій перший законодавчий пріоритет, оголосивши про пакет допомоги від коронавірусу на 1,9 трильйона доларів, який включає прямі виплати американцям.

Байден ясно дав зрозуміти, що хотів би, щоб це було перше питання, як Конгрес розгляне після його інавгурації 20 січня.

https://www.pravda.com.ua/news/2021/01/17/7280196/
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Бідон
« Reply #356 : Січня 17, 2021, 07:17:24 19:17 »
Гватемала, нові імігранти чекають Байдена , щоб стати громадянами США



https://www.reuters.com/article/us-usa-immigration-caravan/guatemalan-forces-clash-with-major-u-s-bound-migrant-caravan-idUSKBN29M0FN
« Останнє редагування: Січня 17, 2021, 08:08:16 20:08 від Мазепа Київ »
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Бідон
« Reply #357 : Січня 17, 2021, 07:57:56 19:57 »
жахлива мерзота ці мігранти...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Re: Бідон
« Reply #358 : Січня 17, 2021, 08:00:44 20:00 »
Гуантанамо, нові імігранти чекають Байдена , щоб стати громадянами США
...
https://www.reuters.com/article/us-usa-immigration-caravan/guatemalan-forces-clash-with-major-u-s-bound-migrant-caravan-idUSKBN29M0FN

Яке, бля, Гуантанамо   :fp2

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: Бідон
« Reply #359 : Січня 17, 2021, 08:04:08 20:04 »
Яке, бля, Гуантанамо   :fp2


мазепа тупой  кацапский рагуль
видать чувак слышал про штатовску тюрьму в гуантанамо и счиатает что это в нью мексико :weep: