Автор Тема: Бумеранг, вихаді  (Прочитано 775 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Бумеранг, вихаді
« : Листопада 22, 2020, 01:11:08 01:11 »
Ми тут за тебе підписку кинули  :smilie5:

Я бачу, що ти тут  :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Бумеранг, вихаді
« Reply #1 : Листопада 22, 2020, 01:16:04 01:16 »
Соромиться хлопчина  ;D

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Бумеранг, вихаді
« Reply #2 : Листопада 22, 2020, 10:08:13 10:08 »
Прийде та почне - як завжди - простирадла спаму за Юльку строчити - бо вона - свята, а ви - падли, що пiшли за Юща та Зеленським...
Пiде новий срач...
Воно тобi треба?..


Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17150
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Бумеранг, вихаді
« Reply #3 : Листопада 22, 2020, 10:37:04 10:37 »
Та ні!
Він вже зрозумів, що бапця політична небіжчиця.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 355
Re: Бумеранг, вихаді
« Reply #4 : Листопада 22, 2020, 10:38:51 10:38 »
Прийде та почне - як завжди - простирадла спаму за Юльку строчити - бо вона - свята, а ви - падли, що пiшли за Юща та Зеленським...
Пiде новий срач...
Воно тобi треба?..
Погоджуюся з Бувалим.
Для вас, зазвичай, -- з моїх спостережень, -- спілкування з опонентом зводиться до однієї- двох провокативних фраз, чи матюків, аби роздрочити  того з ким ви (начебто) дебатуєте.
Бумеранг - цілеспрямовано, крапля за краплею, "лупає сю скалу" ( можливо й за винагороду).
Образно кажучи - добродій RG - це , дещо самозакоханий, " стиляга ". Бумеранг - "диверсант".
 Допоки перший, насвистуючи, стрибає по форуму, другий - " пре плуга", засіваючи спільну --  для всіх в Україні, ниву -- насінням бур'янів.
Можна, звісно, обматюкати, подібних "пахарів" й побігли далі , та - як на мене - ліпше обмежувати їм доступ до "наділів"...

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 355
Re: Бумеранг, вихаді
« Reply #5 : Листопада 22, 2020, 10:42:58 10:42 »
Та ні!
Він вже зрозумів, що бапця політична небіжчиця.
Це він так анонсував ( дійсно гадаючи, а чи лукавлячи ). Йуля - до смерті буде тягти свої пазурі, в бік примарною булави

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Бумеранг, вихаді
« Reply #6 : Листопада 22, 2020, 10:45:56 10:45 »
Погоджуюся з Бувалим.
Для вас, зазвичай, -- з моїх спостережень, -- спілкування з опонентом зводиться до однієї- двох провокативних фраз, чи матюків, аби роздрочити  того з ким ви (начебто) дебатуєте.
Бумеранг - цілеспрямовано, крапля за краплею, "лупає сю скалу" ( можливо й за винагороду).
Образно кажучи - добродій RG - це , дещо самозакоханий, " стиляга ". Бумеранг - "диверсант".
 Допоки перший, насвистуючи, стрибає по форуму, другий - " пре плуга", засіваючи спільну --  для всіх в Україні, ниву -- насінням бур'янів.
Можна, звісно, обматюкати, подібних "пахарів" й побігли далі , та - як на мене - ліпше обмежувати їм доступ до "наділів"...
Бум не може пройти повз теми - якi ми всi дурнi, бо бiднi, тому що свого часу... треба було Юльку на трон садити...
В той же час Бум постiйно пресуе СУП... що нi якого вiдношення до БЮТа немае - просто святий угоднiк...

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: Бумеранг, вихаді
« Reply #7 : Листопада 22, 2020, 11:40:30 11:40 »
 Здоров, братва !!!!!!!!!!  :smiley24: :smiley24: :smiley24:

Дуже радий всіх вас бачити ! Чесно кажучи, я вже навіть скучив за вами !   :smilie5:

Це в мене був найтриваліший бан - більш як 5 місяців )) Думав, що я  вже й не вийду ))
Тоді ( в середині червня) я  був загашений в бан точно по-безпрєдєлу. Якщо з"явиться Geo, то я дам йому відповідь на те його запитання, яке він мені тоді поставив. Відповідь я тоді підготував, тільки хотів її викласти, а тут раз-два і вічний бан (((.  А пройшла лише одна година.  :smilie2: Ну хіба ж я міг підготувати нормальну відповідь за 5 хвилин?. Geo навмисне не дочекавшись моєї відповіді швиденько виключив мене з форумного життя.

...Заходжу я, відразу ж, через інший ресурс на наш форум, подивитись, що тут - а  Geo мене вже відспівує: "Все попрощались с Бумерангом?" :gigi:
Я вже й тоді розумів, що роз"яснення на важливі запитання, потрібно зберігати, перед викладенням бо всяке може бути.

На колишнього модератора Geo я зла не тримаю. Якщо його зацікавить ота моя відповідь (Чому я не голосував за Ющенка в 2010 році) - то я відповім. ( та відповідь в мене збережена). А якщо ні - то сам я цю тему піднімати й розвивати не буду.

Але природа життя така, що всі речі завжди повертаються і знову стають на свої місця.  :smilie5:
.....................
Всім бажаю міцного здоров"я !!!   :smiley15:

...Лучше быть богатым, но здоровым,
Лучше водку пить, чем воевать.
И миновать тюрьмы замок суровый
И деньгами карманы набивать

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Бумеранг, вихаді
« Reply #8 : Листопада 22, 2020, 11:53:10 11:53 »
Погоджуюся з Бувалим.
Для вас, зазвичай, -- з моїх спостережень, -- спілкування з опонентом зводиться до однієї- двох провокативних фраз, чи матюків, аби роздрочити  того з ким ви (начебто) дебатуєте.
Бумеранг - цілеспрямовано, крапля за краплею, "лупає сю скалу" ( можливо й за винагороду).
Образно кажучи - добродій RG - це , дещо самозакоханий, " стиляга ". Бумеранг - "диверсант".
 Допоки перший, насвистуючи, стрибає по форуму, другий - " пре плуга", засіваючи спільну --  для всіх в Україні, ниву -- насінням бур'янів.
Можна, звісно, обматюкати, подібних "пахарів" й побігли далі , та - як на мене - ліпше обмежувати їм доступ до "наділів"...

Нехай вже він тулить свою Жулію, яку ми знаємо, як облуплену, ніж прийде якийсь новий агітатор за якесь 'новоє ліцо' (а він обов'язково прийде), а ми тільки вухами хляпатимемо. Як з квартальним опаришем.

Тут я в чомусь згоден з нашим новим модером, що треба бути в курсі способів, якими людей хочуть наіпати  :smilie7:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17150
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Бумеранг, вихаді
« Reply #9 : Листопада 22, 2020, 03:10:30 15:10 »


...Лучше быть богатым, но здоровым,
Лучше водку пить, чем воевать.
И миновать тюрьмы замок суровый
И деньгами карманы набивать


Мабуть якийсь ментальний кацап! :Ganba:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Бумеранг, вихаді
« Reply #10 : Листопада 22, 2020, 03:54:38 15:54 »
Здоров, братва !!!!!!!!!!  :smiley24: :smiley24: :smiley24:

Дуже радий всіх вас бачити ! Чесно кажучи, я вже навіть скучив за вами !   :smilie5:

Це в мене був найтриваліший бан - більш як 5 місяців )) Думав, що я  вже й не вийду ))
Тоді ( в середині червня) я  був загашений в бан точно по-безпрєдєлу. Якщо з"явиться Geo, то я дам йому відповідь на те його запитання, яке він мені тоді поставив. Відповідь я тоді підготував, тільки хотів її викласти, а тут раз-два і вічний бан (((.  А пройшла лише одна година.  :smilie2: Ну хіба ж я міг підготувати нормальну відповідь за 5 хвилин?. Geo навмисне не дочекавшись моєї відповіді швиденько виключив мене з форумного життя.

...Заходжу я, відразу ж, через інший ресурс на наш форум, подивитись, що тут - а  Geo мене вже відспівує: "Все попрощались с Бумерангом?" :gigi:
Я вже й тоді розумів, що роз"яснення на важливі запитання, потрібно зберігати, перед викладенням бо всяке може бути.

На колишнього модератора Geo я зла не тримаю. Якщо його зацікавить ота моя відповідь (Чому я не голосував за Ющенка в 2010 році) - то я відповім. ( та відповідь в мене збережена). А якщо ні - то сам я цю тему піднімати й розвивати не буду.

Але природа життя така, що всі речі завжди повертаються і знову стають на свої місця.  :smilie5:
.....................
Всім бажаю міцного здоров"я !!!   :smiley15:

...Лучше быть богатым, но здоровым,
Лучше водку пить, чем воевать.
И миновать тюрьмы замок суровый
И деньгами карманы набивать


от боже ж ти мій 10 років минуло -кому то вже цікаво
краще скажи чому не голосував за порошенка в 2019-му

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: Бумеранг, вихаді
« Reply #11 : Листопада 22, 2020, 04:03:37 16:03 »
Мабуть якийсь ментальний кацап! :Ganba:

Хто ментальний кацап? Я ?

Та просто україномовний контент не відтворює всього того, що містить в собі наша пострадянська житейська реальність(в т.ч. і в плані емоцій).
Розвиватиметься  побутова україномовність - створюватимуться й різноманітні контенти.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17150
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Бумеранг, вихаді
« Reply #12 : Листопада 22, 2020, 04:16:03 16:16 »
Хто ментальний кацап? Я ?

Та просто україномовний контент не відтворює всього того, що містить в собі наша пострадянська житейська реальність(в т.ч. і в плані емоцій).
Розвиватиметься  побутова україномовність - створюватимуться й різноманітні контенти.

Не ти, Шуфутинський.

А тебе ми ще будемо препарувати і вивчати! :smilie7:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: Бумеранг, вихаді
« Reply #13 : Листопада 22, 2020, 04:24:27 16:24 »
от боже ж ти мій 10 років минуло -кому то вже цікаво
краще скажи чому не голосував за порошенка в 2019-му

В 2-му турі, в 2019-му році, я якраз голосував за Пороха, навіть без роздумів, як тільки стали відомими результати 1-го туру.
Хоч і переміг Зебіл, але я вважаю що зробив я тоді абсолютно правильно.
Якби завтра був би такий само вибір, то я вчинив би так само. Я не був тоді і зараз теж не став порохоботом. Але бувають в житті такі моменти істини, коли гратися в провсіхство просто гидко і принизливо.
Ось тут:
http://ukrpravda.net/index.php?topic=51571.0



Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: Бумеранг, вихаді
« Reply #14 : Листопада 22, 2020, 04:34:38 16:34 »
Не ти, Шуфутинський.

А тебе ми ще будемо препарувати і вивчати! :smilie7:

Та мене особливо вивчати навіть не потрібно )) Розпитай про мене тих, хто знають мене тут 7-й рік ))
Розпитай Бувалого, svit,  Feral Cat,  RG. Або, наприклад, Дрейк.
Вони розкажуть, який "Шуфутинський" ))

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 355
Re: Бумеранг, вихаді
« Reply #15 : Листопада 22, 2020, 11:08:34 23:08 »
" Лучше водку пить, чем воевать"

Оце, чоловіче, що ти тулиш, в тому ж пості, де згадуєш Гео,.... Блюзнірство





Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: Бумеранг, вихаді
« Reply #16 : Листопада 23, 2020, 12:49:10 00:49 »
" Лучше водку пить, чем воевать"

Оце, чоловіче, що ти тулиш, в тому ж пості, де згадуєш Гео,.... Блюзнірство

Отой куплет, зі  старовинної пісні, лише відобразив мій душевний стан, на момент, коли на форум несподівано припливла "золота рибка" (тобто, амністія) :smilie5:

Я ніколи не мав судимостей, але в Совєцькій армій, ті хто відбував покарання на гауптвахті, то там завжди на 1 травня й на 7 листопаду була амністія. Інколи ( але не обов"язково) амністію об"являли й напередодні Нового Року.
І приблизно такий був мій душенвий стан давно колись тоді і схожий душевний стан був вчора ввечері.

Я ж майже півроку сидів в бані, наче  в тюремній камері  :smilie5:

А щодо обговорень поточних політичних подій, той куплетик не має жодного відношення. :smilie2: