Автор Тема: Тернопільська і Франківська область лягли під зебілів,місто Львів-теж  (Прочитано 607 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Півтора роки зебільної влади-нічого нікого не навчили,а насамперед Свободу.Скоро гряде така фіннансова буря,що змете все.Грошей нема і ніхто не дасть.Ви б дали кредит клоуну,який прийшов просити кредит для потреб бандита-бєні?Так що думалось-Львів буде фортецею проти зебільних почвар-а ні,задовий.І білоруський урок ніхто не усвоїв-віддати владу можна на виборах Луці,повернути свободу-тисячі жертв.
Жителі США і Канади,жителі ЄС-тільки санкції проти олігархів,призупинка безвізу образумить обезумівших виборців.Ніяких кредитів Львову.На цих кредитах садовий збудував свій лукашизм.Звертайтесь до конгресового комітету,до парламентарів-санкції,ніяких кредитів

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Якийсь потік свідомості.
Скажи стисло : пропало всьо? :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline зєльоний кракаділ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 516
  • Стать: Чоловіча
  • вельми кусюча тварюка
Якийсь потік свідомості.
Скажи стисло : пропало всьо? :smilie5:

Ну, десь близько до того. В найпаскудніші 90-і такого не було, шоб ЗУ прокатіла найбільш проукраїнського кандидата (свого чясу разок це був навіть кучма, по сравнєнію з сімоненко). Но шоб ЗУ проголосіла за криворізького кацапоєзичьного і кацорієнтованого рагуля???
Це ХУЙОВИЙ дзвіночок. Який вполнє може закончицця тим же, шо і в Грузіі. У нас - ведмедчуками.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Півтора роки зебільної влади-нічого нікого не навчили,а насамперед Свободу.

Это в первую очередь вас ни чему не научили эти 1,5 года. "Свобода" всегда была красной и она всегда на стороне красных. А это мовострадание "Свобода" поднимает для маскировки своих красных ушей.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Это в первую очередь вас ни чему не научили эти 1,5 года. "Свобода" всегда была красной и она всегда на стороне красных. А это мовострадание "Свобода" поднимает для маскировки своих красных ушей.

Знову штирить  :smilie7:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Знову штирить  :smilie7:

Рускоязичная чєлюсть з метастазами :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Знову штирить  :smilie7:

Вновь тупим? Про что я и говорю. Под эти танцы с бубном красная "Свобода" тихо пропихивает хотелкти кремля как главного источника красного дерьма. Причем эти танцы с бубном по кремлёвским нотам.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Вновь тупим? Про что я и говорю. Под эти танцы с бубном красная "Свобода" тихо пропихивает хотелкти кремля как главного источника красного дерьма. Причем эти танцы с бубном по кремлёвским нотам.

Щодо свАбоди тут всі це розуміють.

А щодо мови, то на цьому форумі єдиним страждальцем є ти.

Offline зєльоний кракаділ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 516
  • Стать: Чоловіча
  • вельми кусюча тварюка
Asti, хочь вона і з домбасу, ніколи не проглосуе за зелене гівно :smilie8:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

А щодо мови, то на цьому форумі єдиним страждальцем є ти.

Как раз я не страдаю ни чем , а только говорю что хватит быть лохами . Будете вы танцевать с бубном над саженцами молодых деревьев  , не будете вы танцевать с бубном над ними , а лес выростет через 20-30 лет . Но во время танцев вы вытопчите то , что уже посажено.  Если ввести мораторий на эту тему лет на 50 в любую сторону. То ни "Свободе", ни кремлёвскому пропагандону, ни разным зебилам Бужанским с Долбоебинскими и поболтать  не о чем будет.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Как раз я не страдаю ни чем , а только говорю что хватит быть лохами . Будете вы танцевать с бубном над саженцами молодых деревьев  , не будете вы танцевать с бубном над ними , а лес выростет через 20-30 лет . Но во время танцев вы вытопчите то , что уже посажено.  Если ввести мораторий на эту тему лет на 50 в любую сторону. То ни "Свободе", ни кремлёвскому пропагандону, ни разным зебилам Бужанским с Долбоебинскими и поболтать  не о чем будет.

Так введи мораторій стосовно власного мово-хейтертства, ти ж нездатний ні про що інше писати взагалі.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Как вовремя иллюстрация моих слов подоспела.  :hot:  Это кремлёвская подтанцовка , такая же как и "Свобода". Вопрос: ну  и как мова повлияла на этих красных?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Як завжди прихильника мораторія "прорвало" після того, як він сам підняв тему  :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Як завжди прихильника мораторія "прорвало" після того, як він сам підняв тему  :smilie7:

Я тебе кремлёвскому подпевале поставил конкретный вопрос. Как на это красное которое возмущена переворотом "узкого языка" повлияла мова? Это вы вместе с коммуняками из "Свободы" пытаетесь кого-то идентифицировать свой/чужой по мове. На видео это ваши, такие как ты с Фашионшей?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Я тебе кремлёвскому подпевале поставил конкретный вопрос. Как на это красное которое возмущена переворотом "узкого языка" повлияла мова? Это вы вместе с коммуняками из "Свободы" пытаетесь кого-то идентифицировать свой/чужой по мове. На видео это ваши, такие как ты с Фашионшей?

Мораторій від пулємьотчіка триває  :laugh:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Мораторій від пулємьотчіка триває  :laugh:

Где ответ тупое мовострадальное  на простой вопрос: На видео это ваши?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Где ответ тупое мовострадальное  на простой вопрос: На видео это ваши?

Ти таблєточьку сьогодні пропустив, пулімьотчік. Бачу, ковбасить тебе знову.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Ти таблєточьку сьогодні пропустив, пулімьотчік. Бачу, ковбасить тебе знову.

Что не срабатывает эта "свободовская " тупость которую вы мовострадальцы тиражируете?  Я для идентификации применил ваш же идиотизм с которым вы таскаетесь. Вот для этого "Свобода" и устраивает эти танцы все время действуя в интересах кремля.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Что не срабатывает эта "свободовская " тупость которую вы мовострадальцы тиражируете?  Я для идентификации применил ваш же идиотизм с которым вы таскаетесь. Вот для этого "Свобода" и устраивает эти танцы все время действуя в интересах кремля.

Ох і хворий  :fp

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Ох і хворий  :fp

Это и все на что ты способно? Я говорило и продолжаю утверждать , что все мовострадальцы  это тупое быдло , которое сподоблено только мычать тупые коммунякие лозунги "свободы" в которых нет ни какого смысла,а думать это не ваше.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Это и все на что ты способно? Я говорило и продолжаю утверждать , что все мовострадальцы  это тупое быдло , которое сподоблено только мычать тупые коммунякие лозунги "свободы" в которых нет ни какого смысла,а думать это не ваше.
А язикострадальці хто і чим відрізняються?