Автор Тема: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)  (Прочитано 3072 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17181
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)
« Reply #90 : Січня 19, 2021, 10:26:04 22:26 »
В результаті, маючи своє житло, програміст в Україні житиме набагато краще, аніж програміст в Нью Йорку, що сплачує кредит за квартиру. Бо різниця (й навіть більше) в пару тисяч доларів в зарплаті з"їдається більш високими цінами й кредитом на протязі 30 років. За цей час програміст в Україні встигне змінити пару машин й прикупити дачку десь в селі.

Ти розмірковуваєш як я, а він, як 25 річна людина, яка можливо мріє стати Біллом Гейтсом.
В сільський хатинці їм стати менше шансів ніж в Америці.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)
« Reply #91 : Січня 19, 2021, 10:26:56 22:26 »
а шо це проблема?

Та ні, для русского пісатєля норм  :)

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)
« Reply #92 : Січня 19, 2021, 10:28:13 22:28 »
Ну у програміста в нюйорку є всі можливості підняти свою зарплату раза в три, а то і в 5 за цей час...... а в Україні - стеля......

Яка ще стеля? Програмісти зі стажем вже встигли повідкривати свої компанії пов"язані з ІТ й стати мільйонерами. Доларовими або принаймі гривневими. :pooh_honey:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)
« Reply #93 : Січня 19, 2021, 10:30:33 22:30 »
Яка ще стеля? Програмісти зі стажем вже встигли повідкривати свої компанії пов"язані з ІТ й стати мільйонерами. Доларовими або принаймі гривневими. :pooh_honey:

Одиниці..... такі б в шатах мали б всі можливості стати міліардерами.......

В штатах, а особливо в юйорку в цьому плані набагато більше можливостей......

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)
« Reply #94 : Січня 19, 2021, 10:31:48 22:31 »
W założeniu budżetu państwa prognozowane średnie zarobki w Polsce w 2020 roku mają wynosić 5227 złotych brutto. Co oznacza, że średnia krajowa netto to niecałe 3800 złotych. Jednak warto dodać, że dane są aktualizowane na bieżąco i dokładną kwotę poznamy dopiero po podsumowaniu rocznym. 

Середня нетто зарплата в Польщі - це не нелегали , складає 3800 злотих. І це з урахуванням значно вищих зарплат в Варшаві і інших дорогих містах. В перерахунку десь 28000 грн.

Тобто цей чоловік з прикладу заробляє в 2 рази більше, ніж середній поляк.

Аж самому стало интересно.

Залез на калькулятор, вот такие цифры:

CNC operator in Poland

Compensation Data Based on Experience
The average cnc operator gross salary in Poznan, Poland is 51 894 zł or an equivalent hourly rate of 25 zł. This is 6% lower (-3 377 zł) than the average cnc operator salary in Poland. In addition, they earn an average bonus of 825 zł. Salary estimates based on salary survey data collected directly from employers and anonymous employees in Poznan, Poland. An entry level cnc operator (1-3 years of experience) earns an average salary of 38 972 zł. On the other end, a senior level cnc operator (8+ years of experience) earns an average salary of 62 630 zł. This salary estimate has been updated to include data from the COVID-19 impact. For more information, refer to ERI's Coronavirus Compensation Survey White Paper on how the Coronavirus impacted compensation.

51 894 zł (PLN)/yr


24,95 zł (PLN)/hr
Average Hourly Rate
825 zł (PLN)/yr
Average Bonus
38 972 zł (PLN)
Entry Level Salary
62 630 zł (PLN)
Senior Level Salary


https://www.salaryexpert.com/salary/job/cnc-operator/poland/poznan

Украина:

14-20 тысяч в КИЕВЕ!
https://rabota.ua/zapros/%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80-%D1%87%D0%BF%D1%83/%D0%BA%D0%B8%D0%B5%D0%B2

Так что не соврал дядька.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)
« Reply #95 : Січня 19, 2021, 10:33:59 22:33 »
Як не крути, а головне це доступ до їжі та води.......  Україну в цьому плані в чи не найкращій позиції...... Може саме це і розслабля людей, не знаю........

Доступ к воде и еде - ну, такое(с).

Очень быстро перекрывается.

Доказано украинским народом в 1932-33 годах.
No money No honey

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)
« Reply #96 : Січня 19, 2021, 10:38:09 22:38 »
Ти розмірковуваєш як я, а він, як 25 річна людина, яка можливо мріє стати Біллом Гейтсом.
В сільський хатинці їм стати менше шансів ніж в Америці.

Ну, не знаю щодо Білла, можливо, ваш знайомий геній, й у знайомого є якісь нові ідеї, але ж і Білл починав власне з гаража свого тата. Це потрібно мати, окрім таланту та ідей, бізнес нюх та ще й удачу. Що в житті сходиться не в кожного.
До речі, зараз хатинки в селі досить комфортні, з сонячними батареями та добре розвиненим зв"язком. Що дозволяє і там гарно жити й спілкуватись з усим світом. :smilie8:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)
« Reply #97 : Січня 19, 2021, 10:39:21 22:39 »
Нічим особливо ми не відрізняємося від Польщі, про яку зайшла мова

Так само звідти втікають мільйони і так само вибирають вони таку собі владу

А той чоловік просто ще не почав витрачати як поляк

Не скажите.

У Польши есть цель. Есть осмысленность действий.

И активное население подтверждает это ногами.

Там наших уже счёт идёт на миллионы.

И процесс только начался.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)
« Reply #98 : Січня 19, 2021, 10:54:02 22:54 »
Я тут зіткнулась нещодавно з повним інфантилізмом людей у цьому питанні. Люди, що їдуть зараз за кордон в своїй більшості - повна вата. Думають, що гроші сипляться з неба й там рай небесний. З цього приводу є гарний анекдот - не плутати еміграцію з туризмом. Й дуже дивуються, коли їм говорять, що там теж потрібно працювати і досить важко. Якщо, звичайно у батьків немає пару десятків мільйонів доларів.

Эта категория была, есть и будет всегда. И им, по большому счёту, глубоко насрать под какими знамёнами они будут жить.

Для других же главным критерием является то, что твой бизнес не отберёт главоблмент или сбу-шник с главка, а тебя на пешеходном переходе не переедет безнаказанно прокурор.

Для кого-то главным является наличие правил игры и то, что их придерживаются.

Кому-то большие возможности.

Кому-то просто скучно.

По-разному.
No money No honey

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)
« Reply #99 : Січня 19, 2021, 10:55:14 22:55 »
Не скажите.

У Польши есть цель. Есть осмысленность действий.

И активное население подтверждает это ногами.

Там наших уже счёт идёт на миллионы.

И процесс только начался.

Люди завжди шукають, де краще. Хтось знаходить, хтось ні. Зварювальник, до речі, може й в Україні знайти роботу за 1000 дол.
Люди взагалі цікаві. Я щось не дуже вірю такому знайомому. Бо люди наші мають ще й властивість говорити неправду, Щоб не дай боже хтось не подумав, що він знайшов роботу та його щось не влаштовує. От і розповідають байки.
В мене теж дальні знайомі виїхали до Польщі. Спочатку виїхав чоловік, все було зашибісь, потім забрав жінку й дітей. Тепер вже не зашибісь. Грошей вже не вистачає, жінка має працювати, житла немає, а дітей ще потрібно вчити.
Інші знайомі теж збиралися до Польщі, а в результаті знайшли роботу в Києві. Що їх теж влаштовує, бо нема проблеми з житлом. Вони теж з великого міста, тож можуть там квартиру продати, а тут купити.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)
« Reply #100 : Січня 19, 2021, 11:02:19 23:02 »
Доступ к воде и еде - ну, такое(с).

Очень быстро перекрывается.

Доказано украинским народом в 1932-33 годах.

формально до оголошення незалежності українці ніколи не володіли землею та продуктами своєї праці..... може хіба що трішечки в часи розквіту козацтва........

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)
« Reply #101 : Січня 19, 2021, 11:06:04 23:06 »
Люди завжди шукають, де краще. Хтось знаходить, хтось ні. Зварювальник, до речі, може й в Україні знайти роботу за 1000 дол.
Люди взагалі цікаві. Я щось не дуже вірю такому знайомому. Бо люди наші мають ще й властивість говорити неправду, Щоб не дай боже хтось не подумав, що він знайшов роботу та його щось не влаштовує. От і розповідають байки.
В мене теж дальні знайомі виїхали до Польщі. Спочатку виїхав чоловік, все було зашибісь, потім забрав жінку й дітей. Тепер вже не зашибісь. Грошей вже не вистачає, жінка має працювати, житла немає, а дітей ще потрібно вчити.
Інші знайомі теж збиралися до Польщі, а в результаті знайшли роботу в Києві. Що їх теж влаштовує, бо нема проблеми з житлом. Вони теж з великого міста, тож можуть там квартиру продати, а тут купити.

Смысла ему рисоваться передо мной не было. Цифры похожи на правду, я выше вон написал. Ну, а что выбрать 55 тысяч там или 20 здесь за то же самое - тут уж на вкус и цвет товарища нет.
По поводу уехали-приехали, вы знаете, у каждого свой опыт. Среди моих знакомых очень много детей уехало и осталось там. Людей старше конечно меньше. Хотя есть и необычные примеры.
Вот, например, хороший мой приятель продал в Украине всё и выехал на Мадагаскар ещё в 2014 году. Правда человек был не простой, всё жизнь проработал в торгпредствах. Там связей много. Выбор, скажем так, очень специфический. Но и мотивация там была такая же.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)
« Reply #102 : Січня 19, 2021, 11:07:01 23:07 »
формально до оголошення незалежності українці ніколи не володіли землею та продуктами своєї праці..... може хіба що трішечки в часи розквіту козацтва........

Вы хотите сказать, что сейчас что-то изменилось?
No money No honey

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Re: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)
« Reply #103 : Січня 19, 2021, 11:08:05 23:08 »
Смысла ему рисоваться передо мной не было. Цифры похожи на правду, я выше вон написал. Ну, а что выбрать 55 тысяч там или 20 здесь за то же самое - тут уж на вкус и цвет товарища нет.
По поводу уехали-приехали, вы знаете, у каждого свой опыт. Среди моих знакомых очень много детей уехало и осталось там. Людей старше конечно меньше. Хотя есть и необычные примеры.
Вот, например, хороший мой приятель продал в Украине всё и выехал на Мадагаскар ещё в 2014 году. Правда человек был не простой, всё жизнь проработал в торгпредствах. Там связей много. Выбор, скажем так, очень специфический. Но и мотивация там была такая же.

Ну я думаю что ехал он туда явно не на пустое место.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)
« Reply #104 : Січня 19, 2021, 11:11:36 23:11 »
Смысла ему рисоваться передо мной не было. Цифры похожи на правду, я выше вон написал. Ну, а что выбрать 55 тысяч там или 20 здесь за то же самое - тут уж на вкус и цвет товарища нет.
По поводу уехали-приехали, вы знаете, у каждого свой опыт. Среди моих знакомых очень много детей уехало и осталось там. Людей старше конечно меньше. Хотя есть и необычные примеры.
Вот, например, хороший мой приятель продал в Украине всё и выехал на Мадагаскар ещё в 2014 году. Правда человек был не простой, всё жизнь проработал в торгпредствах. Там связей много. Выбор, скажем так, очень специфический. Но и мотивация там была такая же.

Ні, ну Мадагаскар дуже цікавий острів. Але, навіть при наявності бази, щось мені туди зовсім не хочеться їхати. Навіть туристкою. :shuffle:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)
« Reply #105 : Січня 19, 2021, 11:19:31 23:19 »
Ну я думаю что ехал он туда явно не на пустое место.
Не. Работа была у него официальная. Контракт, страховка. Жильё типа общаги при заводе. Оформлял всё тут, заплатил что-то 500 или 600 Евро за это.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)
« Reply #106 : Січня 19, 2021, 11:23:22 23:23 »
Ні, ну Мадагаскар дуже цікавий острів. Але, навіть при наявності бази, щось мені туди зовсім не хочеться їхати. Навіть туристкою. :shuffle:

Ага. Очень экзотично.
Просто он пол жизни во Франции и её колониях прокантовался, а Мадагаскар как раз и был колонией французской.
Очевидно знал, что делал.
Я его с 2015 года не слышал, но насколько знаю, то его деятельная натура не дала ему покоя и там. Занимается вроде как извозом туристов по океану на своей яхте.
No money No honey

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)
« Reply #107 : Січня 20, 2021, 02:04:25 02:04 »
Вы хотите сказать, что сейчас что-то изменилось?

Територією на якій знаходиться найродючиша в Європі земля розпоряджаються громадяни України через обраного ними президента та парламент.......

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6143
Re: а-а-ааа.....(на видохє з конвульсіямі)
« Reply #108 : Січня 20, 2021, 09:58:40 09:58 »
А тепер серйозно....

я

хочу


уїбати

звідси

далеко.....

 :smilie2:
Це не допомагає :)