Автор Тема: Може я щось пропустив?  (Прочитано 843 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Може я щось пропустив?
« : Січня 30, 2021, 09:57:04 09:57 »
А Байден ЗЕлупу із днюхою вітав?
А ЗЕлупі вже вдалось Байдена особисто по тіліпону поздоровити та поговорити? Бо вже 10 днів минуло.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17193
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Може я щось пропустив?
« Reply #1 : Січня 30, 2021, 10:04:19 10:04 »
Ніт!
Воно сциться!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Може я щось пропустив?
« Reply #2 : Січня 30, 2021, 10:24:26 10:24 »
може з тої сторони слухавку не беруть?  :smilie5:  бо, далі сіней не пускатимуть?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Може я щось пропустив?
« Reply #3 : Січня 30, 2021, 10:33:10 10:33 »
може з тої сторони слухавку не беруть?  :smilie5: 
бо, далі сіней не пускатимуть?
Воно вiдрапортувало в Бiлий дiм, що самолiчно дивилися по ящiку... Iнвагурацiю Дж. Байдена... та пригало вiд радощiв, коли Джо поклав руку на Бiблiю...
А ще ранiше... воно запросило Дж. Байдена на 30 рiччя Незалежностi Украiни - покаже Джо, як треба х... на роялi грати...
 :ap

Offline DA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 623
  • Стать: Чоловіча
Re: Може я щось пропустив?
« Reply #4 : Січня 30, 2021, 11:06:48 11:06 »
А Байден ЗЕлупу із днюхою вітав?
А ЗЕлупі вже вдалось Байдена особисто по тіліпону поздоровити та поговорити? Бо вже 10 днів минуло.
Та там список одіозних вітальників на пальцях однієї руки полічити можна  :lol: :lol: :lol:

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 356
Re: Може я щось пропустив?
« Reply #5 : Січня 30, 2021, 11:23:24 11:23 »
А Байден ЗЕлупу із днюхою вітав?
А ЗЕлупі вже вдалось Байдена особисто по тіліпону поздоровити та поговорити? Бо вже 10 днів минуло.
Тарас Чорновіл відповідає на ваші запитання
https://www.youtube.com/

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Re: Може я щось пропустив?
« Reply #7 : Січня 30, 2021, 02:44:18 14:44 »
прокурор штата дэлавер его витав :weep:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Re: Може я щось пропустив?
« Reply #8 : Січня 30, 2021, 03:07:04 15:07 »
зебил трохы беременный :fp2

https://twitter.com/axios/status/1355192694851698692

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Може я щось пропустив?
« Reply #9 : Січня 30, 2021, 11:48:09 23:48 »
А Байден ЗЕлупу із днюхою вітав?
А ЗЕлупі вже вдалось Байдена особисто по тіліпону поздоровити та поговорити? Бо вже 10 днів минуло.

на всі питання одна загальна відповідь:

Ні хера! Бо нЕхер

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Re: Може я щось пропустив?
« Reply #10 : Лютого 01, 2021, 09:21:14 09:21 »
: "На сході України триває війна, триває агресія Російської Федерації, анексія Криму. Тож я хотів би, щоб США і зокрема президент Байден, який дуже знайомий з Україною, допомогли нам вийти з цієї по-справжньому трагічної ситуації...

Ми вдячні за все. Але якщо ми, українці, і Україна хоче бути рівноправним членом альянсу, рівноправним членом НАТО… Це одне з найважливіших питань безпеки – тієї самої безпеки, про яку говорить президент Байден. В такому разі в мене є дуже просте питання: пане президенте, чому ми досі не в НАТО?".

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9293
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Може я щось пропустив?
« Reply #11 : Лютого 01, 2021, 09:08:56 21:08 »
: "На сході України триває війна, триває агресія Російської Федерації, анексія Криму. Тож я хотів би, щоб США і зокрема президент Байден, який дуже знайомий з Україною, допомогли нам вийти з цієї по-справжньому трагічної ситуації...

Ми вдячні за все. Але якщо ми, українці, і Україна хоче бути рівноправним членом альянсу, рівноправним членом НАТО… Це одне з найважливіших питань безпеки – тієї самої безпеки, про яку говорить президент Байден. В такому разі в мене є дуже просте питання: пане президенте, чому ми досі не в НАТО?".

Епохальний спіч. Питання має бути адресовано не Байдену, а самоме собі. Деяким краще на сцені ногами дригати, а не лізти в міжнародні відносини і військові питання .

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
Re: Може я щось пропустив?
« Reply #12 : Лютого 01, 2021, 09:34:49 21:34 »
Байден існує лише як фізичний об“єкт віком у 78 років.
Він нічого не вирішує. Він - американський Зєлєнскій.
If you are going through hell, keep going.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Re: Може я щось пропустив?
« Reply #13 : Лютого 19, 2021, 02:05:26 14:05 »
Ну що, майже місяць минув від інагурації Байдена, а ЗЕлупський із ним так і не шмогла поспілкуватись. Очевидно, що воно занадто токсичне для Фашінгтонського обкому.
Хуй з ним, з тією ЗЕлупенню жидівською, але це б"є і по Україні. Після втрати союзників у ЄС, завдяки вилизуваню клованом дупи Трампу, Україна втрачає ще й США, як союзника та партнера. Ніхто не хоче мати справ із цим припиздоханим Посмотрєтьвглазом

Цитувати
Глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що робота над організацією розмови між президентами України і США триває, однак президент Джо Байден зараз "зосереджений на внутрішньополітичному порядку денному".

Як повідомляє "Європейська правда", про це він розповів у п’ятницю на брифінгу в Києві.

"Ми працюємо над організацією цієї розмови. Про брак комунікації між Україною і США говорити не варто. Доказом є хоча б моя нещодавня розмова з держсекретарем Ентоні Блінкеном", - сказав Кулеба.

За словами Кулеби, вчора він отримав останній звіт з посольства у Вашингтоні про контакти з представниками нової адміністрації, і він не бачить причин для занепокоєння.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Може я щось пропустив?
« Reply #14 : Лютого 19, 2021, 03:28:31 15:28 »
19.02.2021 11:02 27
Кулеба рассказал об отсутствии контакта между Зеленским и Байденом

Дмитрий Кулеба рассказал о коммуникации между руководством Украины и США.
Байден

Министр иностранных дел Дмитрий Кулеба рассказал о подготовке переговоров президентов Украины и США Владимира Зеленского и Джо Байдена.

Как подчеркнул он в ходе онлайн-брифинга, работа над организацией разговора между президентами Украины и США продолжается, несмотря на то, что президент США Джо Байден сейчас сосредоточен на внутриполитической повестке дня.

"Мы работаем над организацией этого разговора. О нехватке коммуникации между Украиной и США говорить не стоит. Доказательством является хотя бы моя недавняя беседа с госсекретарем Энтони Блинкеном", - заявил глава МИД.

Он рассказал об отчете посольства Украины в Вашингтоне о контактах с представителями новой администрации, в том числе об обсуждении будущих контактов между президентами.

Глава украинского Также Кулеба отметил, что президент США "практически свел к нулю" все международные контакты и в настоящее время в основном сосредоточен на внутренних делах США.

"Вы можете посмотреть на сайте Белого дома и увидеть, какие телефонные разговоры в последнее время проводил президент США Джо Байден. И увидите, что количество его международных контактов сведено практически к нулю. Более того, Белый дом объявил, что из-за карантина встречи переводятся в онлайн-режим. Президент Байден сейчас действительно сосредоточен на внутриполитической повестке дня ", - добавил Кулеба.
В настоящий момент в Министерство иностранных дел Украины не видят причин для беспокойства в плане отсутствия контакта между Украиной и США.

Байден назвал главную внутреннюю угрозу для США

«Буквально вчера я получил последний отчет из посольства нашего в Вашингтоне. Я не вижу никаких причин беспокойства».


Кроме того глава МИД добавил, что на данный момент украинское посольство в Вашингтоне делает все возможное, чтобы организовать встречу между главами государств.

«Ведется нормальная плановая работа, подготовка к этому разговору», - сказал министр.

Как мы писали ранее, что в посольстве США в Киеве назвали условие для продвижения интеграции Украины в НАТО. Для этого Украина должна продолжать осуществление фундаментальных реформ.

Новости от АиФ.ua в Telegram.


"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Re: Може я щось пропустив?
« Reply #15 : Лютого 20, 2021, 03:49:42 15:49 »
Колишній спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що Сполучені Штати мають якнайшвидше відновити стратегічний діалог з Україною, а президент Джо Байден має поговорити зі своїм українським колегою Володимиром Зеленським.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у його колонці на сайті "Центру аналізу європейської політики".

Він нагадав, що Байден говорив з Путіним про Україну лише через тиждень перебування на посаді, без попередніх консультацій з Україною, яка є жертвою російської агресії.

"Він досі не розмовляв з президентом Зеленським, проте зателефонував близько 30 інших глав держав" - зазначив Волкер.

У зв’язку з цим він наголошує, що телефонний дзвінок Байдена-Зеленського повинен відбутися якомога швидше.

"Обидва президенти не повинні ставати кращими приятелями, але важливо встановити контакти на рівні глави держави, задати тон співпраці між адміністраціями обох країн. Для України це стало критично важливим" - вважає Волкер.

Також, за його словами, у заяві Білого дому, що повідомляє про дзвінок Путіну, зазначається, що президент Байден підтвердив підтримку США українського суверенітету.

"Це, звичайно, добре. Однак мимоволі не вказується, що США підтримують територіальну цілісність України. Такий пропуск є критичним та вартим уваги в Україні, враховуючи продовження Росією окупації Донбасу та Криму" - зазначив дипломат.

"Державний секретар Блінкен повинен підтвердити дотримання США Декларації Помпео від 25 липня 2018 року, в якій Сполучені Штати зобов'язалися відмовлятися "визнати претензії Кремля на суверенітет над територією, захопленою силою всупереч міжнародному праву". Це сучасний еквівалент Декларації Уельса 1940 року, в якій США відмовились прийняти заявлену Росією анексію країн Балтії - це дія, яка виявилася критичною через 40 років після цього" - заявив Волкер.

Також, на його думку, США повинні відновити „Стратегічний діалог" з Україною щодо основних питань геостратегічного значення.

"Сполученим Штатам слід відновити наполягання на здійсненні Україною далекосяжних реформ. Звичайно, ні США, ні ЄС, ні МВФ не можуть зробити для України те, що вона повинна зробити для себе. Але в той же час чітка стратегія та керівництво США є надзвичайно важливими для надання українським лідерам впевненості та політичного прикриття, необхідного для прийняття надзвичайно болючих та складних рішень" - зазначив Волкер.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Re: Може я щось пропустив?
« Reply #16 : Квітня 02, 2021, 05:34:19 17:34 »
Таки подзвонив.
Варто було тільки ДБР передати плівкИ Діркачя на еспертизу голосів Байдена і Порошенка.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4198
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Може я щось пропустив?
« Reply #17 : Квітня 02, 2021, 07:05:15 19:05 »
Подейкують що це Порох попросив Байдена зателефонувати до Зе ... але то не точно
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Може я щось пропустив?
« Reply #18 : Квітня 02, 2021, 07:08:09 19:08 »
Таки подзвонив.
Варто було тільки ДБР передати плівкИ Діркачя на еспертизу голосів Байдена і Порошенка.
Зеленські будуть голоси порівнювати, мабуть.
Чорти, з них станеться.