Автор Тема: По дорозі до сузір"я Оріона ...  (Прочитано 8835 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #60 : Лютого 28, 2021, 04:37:51 16:37 »
:hot:

Ну хто ж так сучасних астронавток окучує?  :fp2 Ось більше підходить для моєї генерації ну і музика набагато краща:

    [/youtube]

До речі, завжди асоціювала себе з героїнею цієї нетлєнки  :smilie1:.

Або вже на крайняк (хоча не моя генерація, але я ж таки астронавтка, а не космонавтка  :smilie5:):

   [/youtube]

А якщо чесно, то ось це найкраще  :smilie5: Не звертайте уваги на cheesy video і dance moves - музон у тисячу раз кращий за те, що зараз крутять. Плюс співачка з Радіорами, а це моя улюблена італоденс група  :love:

[/youtube]

 :hot: :rotate: :super:  :hot: :rotate: :super:

   [/youtube]
« Останнє редагування: Лютого 28, 2021, 06:42:20 18:42 від Ad Astra »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #61 : Лютого 28, 2021, 04:44:20 16:44 »
О, прийшла.
Моя ж ти цяця :smilie5:
Гормони-феромони... :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17292
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #62 : Лютого 28, 2021, 04:47:25 16:47 »
Я бачу Валюха вже не запирається, визнає ху із ху.
Маладець!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #63 : Лютого 28, 2021, 04:48:30 16:48 »
Я бачу Валюха вже не запирається, визнає ху із ху.
Маладець!

Ще пару днів і можна Швецію робити!!! :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #64 : Лютого 28, 2021, 05:00:57 17:00 »
О, прийшла.
Моя ж ти цяця :smilie5:
Гормони-феромони... :smilie5:

Нє. Просто I love myself too much  :smilie5:. А коли бачу своє відображення у чужих очах ... Здоровий нарцисизм, хехе  :smilie5:

Але якщо чесно, ісписалась я. Сказати вже більше нічого. Із зеббілом і так все ясно, а що відбувається в сучасній українській політиці, я взагалі не розумію (думаю, більшість тут теж). Тому крім "зелена тварюка" і "Oh My Gawd!" про надцятий черговий зашквар, більш нічого сказати не можу.

По Трампу а що тут скажеш? в черговий раз, що я була права, а ви ні?  та ви і так це знаєте. Без сліз на ситуацію дивитися неможливо. Сам сенільний бідон не може на себе дивитися без сліз, буквально промовляючи "Що я тут роблю??"  :smilie10: Це в буквальному розумінні американська трагедія TM

https://www.thegatewaypundit.com/2021/02/joe-biden-tx-want-thank-representatives-shirley-jackson-lee-lizzie-pinnela-uh-excuse-uh-pinell-uh-video/

But the highlight of Joe’s visit came when he spoke to dozens of Americans about how he was welcomed by “Representatives uh, “Shirley” [Sheila] Jackson Lee (D-TX), Al Green, Sylvia Garcia, Lizzie Pinnela, uh, excuse me, uh, Pinell,  and uh, what am I doing here? I’m gonna lose track here…”

Відео за посиланням.

А витрачати час на постійні розбірки із тролями (які насправді є людьми із multiple personal issues) або у деяких випадках психічно нездоровими - сумнівна розвага. У певний момент я зрозуміла, що мені таке не потрібне.

Тому давно вже спланувала і в певний момент executed свій вихід з фупу. Що у літературній формі було описано тут  :smilie5::

***********************

High Noon

Було вже по обіді, коли до будинку, де розташовувався Клуб, повільно підкотило авто із затонованими вікнами. Водій у фірмовому кітелі, вийшовши з машини, поважно відчинив двері для пасажирки.
І. вийшла з авто і, оглянувшись навколо, з насолодою вдихнула свіже лютневе повітря. Її темний діловий костюм та високі підбори контрастували з теплим зимовим одягом перехожих, що поспішали у своїх справах.
“Thanks and see you later!” - посміхнувшись, сказала І. водію і, уміло маневруючи між грудочками льоду на тротуарі, попрямувала до будинку. Піднявшись по сходах, вона увійшла у Клуб. Вона подивилася на смартфон – у неї було всього 15 хвилин.
У холі Клубу неприємно пахло алкоголем, тютюном і потом. У коридорі стояли вщент наповнені одноразовим посудом та об’їдками сміттєві бачки. «Чим займається менеджмент?» - подумала І. “The club has been going downhill for some time, which is sad, really”. І. увійшла у банкетну залу.
Ланч був у розпалі і майже всі столики були заповнені. Відвідувачі вели жваві обговорення, стояв шум і гам.
Однак коли каблучки І. застукали по паркету банкетної зали,  у залі наступила тиша. Тіла розвернулися у напрямку І., всі очі втупилися в неї.
І. охопила поглядом залу. ЇЇ постава та великі карі очі були наповнені рішучістю.
“Ну що ж, настав час провести  розбір польотів, dot the i’s and cross the t’s”, сказала І.  Публіка мовчала.
“Нещодавно ми всі взяли участь у цікавій дискусії", продовжила І. свою промову. “І я хочу поділитися своїми думками про те, що відбулося”.
“Мене в цілому не здивувала реакція жінок. Все було очікувано, всі учасниці executed their inner scripts – навіть ті, що продемонстрували кричущу вульгарність та gutter level toxicity. Це для мене не новина, a просто черговий доказ who they really are”.
“Хоча рівень безграмотності мене таки шокував” - посміхнулася І. “К-а-н-н-о-т-а-ц-і-ї?” –  проспелили напомаджені губки. “What the hell is wrong with you??”
Зупинившись на секунду, І. продовжила.
«Мене здивувала реакція чоловіків. Власне, як виявилось, чоловіків було лише двоє і це були ті, від кого я найменше чекала підтримки, над ким сама підсміювалась і,  хоч і незлобиво, але кепкувала. Тіммі і Сергій, я прошу у вас пробачення за це. І дякую за те, що ви мали мужність назвати чорне чорним, а біле – білим”.
“Тепер всі, хто хоч криве слово скаже у ваш бік, матимуть справу зі мною. You have my back”.
За столами нервово заворушились тіла. “Жирний Royal Flush! Толстая женщіна плачєт у акна! Cука! Фома! Беррімор!” - зашипіла блондинка у обтягуючих штанах для йоги. “Оh, behave!”, пробубнів їй під вухо підтоптаного вигляду пузань у сандалях та білих шкарпетках.  “А чо? Я нічо!” - розводив руками спортивного виду чолов’яга у кросівках. “Куррва! Зонна!” - лунало від високого молодика у фірмовій майці, що підпирав стіну в кінці зали. “Штабна ссс ...” – заплітався язик у нечесаного невизначеного віку качка, що звисав над мискою з голубцями. Проте І. не звертала уваги.
Обвівши поглядом залу і не сказавши більш нічого, І. попрямувала до виходу. За її спиною стояла мертва тиша, яку раптом порушив звук розчавлених голубців. Її авто уже чекало на вулиці.
І. поглянула у сторону Клубу.  У вікнах банкетної зали відзеркалювалось холодне зимове сонце.  На смартфоні було 12:30 – she was on time.

(С)

Disclaimer: The story, all names, characters, and incidents portrayed in this narration are fictitious. No identification with actual persons (living or deceased), places, buildings, and products is intended or should be inferred.

 :smilie5: :smilie5: :smilie5:
 
« Останнє редагування: Лютого 28, 2021, 05:07:20 17:07 від Ad Astra »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17292
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #65 : Лютого 28, 2021, 05:10:54 17:10 »

«Мене здивувала реакція чоловіків. Власне, як виявилось, чоловіків було лише двоє і це були ті, від кого я найменше чекала підтримки, над ким сама підсміювалась і,  хоч і незлобиво, але кепкувала. Тіммі і Сергій, я прошу у вас пробачення за це.

Ну Тіммі відомий "дамский угодник", а Сергій?
Невже отой оцифрований лисий чорт в кросівках від Крістіан Діор?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #66 : Лютого 28, 2021, 05:17:54 17:17 »
Ну Тіммі відомий "дамский угодник", а Сергій?
Невже отой оцифрований лисий чорт в кросівках від Крістіан Діор?

Так. Особисто для мене спочатку на першому місці йде 1)  інтелект чоловіка (мізки вважаю найсексуальнішим чоловічим органом), а потім 2) зовнішність. Але якщо є ці два компоненти, але нема 3) морального стержня, справедливості і порядності, то це вже не чоловік.

У цих двох у тій ситуації на місці був 3) - принаймі вони не побоялися це продемонструвати. А лисину я не вважаю негативом - мені це подобається  :smilie5:.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #67 : Лютого 28, 2021, 05:33:41 17:33 »
Ну, пішла я. Another weekend і знову треба копіпейстити у спредшіт (С)  :smilie2: Так і живем.

Випустіть кота вже - скільки можна??? :smilie9:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33231
  • Стать: Чоловіча
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #68 : Лютого 28, 2021, 05:51:32 17:51 »
Карочє, Валька, відрікайся від Трампона і ми бєрьом тєбя на пєрєвоспітаніє  :smilie7:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #69 : Лютого 28, 2021, 06:46:38 18:46 »
Карочє, Валька, відрікайся від Трампона і ми бєрьом тєбя на пєрєвоспітаніє  :smilie7:

1) Нє атрєкаются, любя (С)

2) Трамп трохи недожав, тому не впевнена, чи буду його підтримувати на виборах 2024. Від своїх консервативно-республіканських принципів не відрічусь, комунякам-сатаністам демам поклонятися не буду ні-ко-ли  :smilie9:

А тепер мої умови:

1) Припинити політичні репресії і випустити Кота
2) Перестати брехати про Ольгіно
3) Перестати хамсько матюкатися
4) Перестати називати мене Валькою і Тєрєшковою.

Тоді, я, може, ще і подумаю.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33231
  • Стать: Чоловіча
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #70 : Лютого 28, 2021, 07:04:20 19:04 »
1) Нє атрєкаются, любя (С)

2) Трамп трохи недожав, тому не впевнена, чи буду його підтримувати на виборах 2024. Від своїх консервативно-республіканських принципів не відрічусь, комунякам-сатаністам демам поклонятися не буду ні-ко-ли  :smilie9:

А тепер мої умови:

1) Припинити політичні репресії і випустити Кота
2) Перестати брехати про Ольгіно
3) Перестати хамсько матюкатися
4) Перестати називати мене Валькою і Тєрєшковою.

Тоді, я, може, ще і подумаю.

По Трампуші - любити можеш, скільки влізе. А ось мудаком його треба визнати, і нема на то ради. Але правду казати завжди легко, не переживай   :smilie5:

По 24 році - це фантастика. Він взагалі неадекватом повним тоді буде.

Ну а по пунктах твоїх

1. По Іудушці - це до начальства, в нього голова велика. Але теж з Трампушею має попуститись, так виглядає.

2. По Ольгіно - тільки правду будемо казати  :smilie5:

3. Матюкатись треба естетично, тут згоден.

4. Ну ти ж сама в космос поперла, що з тобою робити. Ось ще є тьотя - космонавтка-камуністка, дєпутат Кацапстана. Свєтой зовут  :smilie8:


Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17292
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #71 : Лютого 28, 2021, 07:09:54 19:09 »
Це на Валя, це глиба!



:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #72 : Лютого 28, 2021, 07:35:00 19:35 »
Вони нам ще й умови ставлять?..
А шнукркi вам не погладiть?..
 >:(

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #73 : Лютого 28, 2021, 07:42:02 19:42 »
4. Ну ти ж сама в космос поперла, що з тобою робити. Ось ще є тьотя - космонавтка-камуністка, дєпутат Кацапстана. Свєтой зовут  :smilie8:


В космос багато хто попер, але ви мені постійно кацапок ліпите. А між тим  жінок у космосі побувало чималенько.

Хоча парадокс, але факт - вони всі мужні і відважні, але не красуні. Оця найгарніша (імхо) - єврейського походження. На жаль, загинула на Шатлі  :smilie2:



А я себе більше уявляю ось такою, ЛОЛ!








Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17292
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #74 : Лютого 28, 2021, 07:57:32 19:57 »
А я тебе уявляю так:

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33231
  • Стать: Чоловіча
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #75 : Лютого 28, 2021, 08:00:26 20:00 »


А я себе більше уявляю ось такою, ЛОЛ!


...

Це мужик якийсь самогон жене  :russian:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #76 : Лютого 28, 2021, 08:01:38 20:01 »
А я тебе уявляю так:



ЛОЛ!  :laugh: і на том спасіба  :weep:

Як я вже написала, колись викладу порівняльний аналіз Тєрешкової і себе у тому ж віці, коли вона полетіла у космос  :smilie5:

Але не сьогодні.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17292
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #77 : Лютого 28, 2021, 08:09:58 20:09 »
Ню буде?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #78 : Лютого 28, 2021, 08:23:24 20:23 »
Ню буде?

З ню до секс-символів звертайтесь. Ми, астронавти - суто професіонали в скафандрах ділових костюмах ТМ.

До речі, передайте хтось Найтлі на фуп - фотка офігенна, на вигляд більше 16 не даси. І це я абсолютно серйозно  :smiley24:.

Добила реакція бидлолюбителя чеського пива, який, замість того, щоб зробити комплімент особі, яка виклала фотку, або хоча б промовчати, проблеяв щось про пластику.

Мужичйо неотесане  :smilie9: Жаль, що сучасна наука не дотягнула до пластики головного мізжечка декому  :smilie2:.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8658
  • Стать: Чоловіча
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #79 : Лютого 28, 2021, 09:26:35 21:26 »
1) Нє атрєкаются, любя (С)

2) Трамп трохи недожав, тому не впевнена, чи буду його підтримувати на виборах 2024. Від своїх консервативно-республіканських принципів не відрічусь, комунякам-сатаністам демам поклонятися не буду ні-ко-ли  :smilie9:

А тепер мої умови:

1) Припинити політичні репресії і випустити Кота
2) Перестати брехати про Ольгіно
3) Перестати хамсько матюкатися
4) Перестати називати мене Валькою і Тєрєшковою.

Тоді, я, може, ще і подумаю.

То якісь неотесані мужлани називають вас валькою, тьотя Віка :smilie2:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #80 : Лютого 28, 2021, 09:56:03 21:56 »
То якісь неотесані мужлани називають вас валькою, тьотя Віка :smilie2:

З претензіями про тьотю Віку зверніться, будь ласка, до дяді Вови (темзянського чи брнянського, потрібне підставити). Тут тобі не подадуть.

Oh, and by the way. Насолодилась нещодавно твоїм черговим камінг-аутом. Але замість того, щоб погрожувати комусь фізичною розправою, купи уже клятий діамантик фіонітік and make an honest woman out of the object of your love. Бо ці  піськостраждання спостерігати без сліз неможливо  :fp2

Іди, працюй. І заодно передай месидж для Найтлі - хоч щось корисне зробиш за сьогодні.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #81 : Лютого 28, 2021, 11:33:42 23:33 »
Валя, дай сцилу на твою зарубу з Нотахою :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #82 : Березня 01, 2021, 12:34:44 00:34 »
Валя, дай сцилу на твою зарубу з Нотахою :smilie5:

Якщо "нотаха" - це Найтлі, то вона якраз у "загоні бегемота" участі не брала. Ну пару раз назвала мене дурепою за час моєї каденції на фупі, але то таке  :smilie5:

Брала особа під ніком натіві у тому числі. Назвала мене чомусь "озабочєнною альфа-самкою", причому невідомо чому? я ні на кого не претендувала, нікого не домагалася  і, на відміну від декого, свої фотки не виставляла і по приватах не розсилала.

Взагалі не розумію такої поведінки. Думаю - може, зі мною щось не так? Показала чоловіку широко відомі фотки, які у відкритому доступі на мінімум трьох форумах  :fp2. Його реакція - why would someone post photos like that?? especially someone in a relationship? especially in a happy relationship?

Ну а що людям подобається взаємодіяти із продукцією моїх мізків - словами, які я друкувала у своїх постах - то хто їм не дає? хай друкують краще і цікавіше за мене. А на секс-символи я і не претендую - мене цілком влаштовує бути потворним калгарійським бегемотом, хехе  :smilie5:.

Якщо тебе цікавлять the sordid details, то вони в темі про кому за 45. Пролистай останні надцять сторінок, де вони авокадо в дупи запихають, і там знайдеш  :fp2
« Останнє редагування: Березня 01, 2021, 12:40:11 00:40 від Ad Astra »

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8658
  • Стать: Чоловіча
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #83 : Березня 01, 2021, 02:35:11 02:35 »
З претензіями про тьотю Віку зверніться, будь ласка, до дяді Вови (темзянського чи брнянського, потрібне підставити). Тут тобі не подадуть.

Oh, and by the way. Насолодилась нещодавно твоїм черговим камінг-аутом. Але замість того, щоб погрожувати комусь фізичною розправою, купи уже клятий діамантик фіонітік and make an honest woman out of the object of your love. Бо ці  піськостраждання спостерігати без сліз неможливо  :fp2

Іди, працюй. І заодно передай месидж для Найтлі - хоч щось корисне зробиш за сьогодні.

Тьотя Віка, свої фантазії облиште при собі.
Передавати щось Naitli - дорогу знаєте, на вас там зачекалися.
Накрайняк можете прапорщіка Шнапса запитатися - здається він оприлюднював для широкого загалу свої марення стосовно цієї пані.
Маю для вас lifehack - якщо менше споживати курячих крилець, і більше приділяти уваги фізичній активності - наприклад, фігурному катанню, хоккєю с шайбой, whatever, а в
Калгарі для цього є всі умови, то всього за декілька місяців пан Недашківський втратить будь-які підстави вживати слово "бегемот"
До речі, червоний колір вам личить.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #84 : Березня 01, 2021, 02:54:20 02:54 »
Тьотя Віка, свої фантазії облиште при собі.
Передавати щось Naitli - дорогу знаєте, на вас там зачекалися.
Накрайняк можете прапорщіка Шнапса запитатися - здається він оприлюднював для широкого загалу свої марення стосовно цієї пані.
Маю для вас lifehack - якщо менше споживати курячих крилець, і більше приділяти уваги фізичній активності - наприклад, фігурному катанню, хоккєю с шайбой, whatever, а в
Калгарі для цього є всі умови, то всього за декілька місяців пан Недашківський втратить будь-які підстави вживати слово "бегемот"
До речі, червоний колір вам личить.

Який ще нафіг червоний колір?  :smilie10: Отак натягають чужих фоток, а віддуватися мені :fp2.

Потім, тобі вже Кароффка написала, що зовнішність дописувачів в принципі не повинна бути фактором у віртуальному спілкуванні. Пан Недашківський повинен більше переживати за те, як побільше часу проводити із власною дружиною і дітьми, а не про те, щоб хтось там в Калгарі втратив пару кіло.

І тобі теж треба побільше переживати про власне життя, а не про чужі кілограми і випрошування фоток третіх осіб по приватах.  Чи не ти недавно розпинався про приватність і європейські закони по охороні особистих даних?

І взагалі мені більше тобі сказати нічого. Destination, куди тобі пройти, знаєш сам  :smilie5:.

« Останнє редагування: Березня 01, 2021, 02:57:59 02:57 від Ad Astra »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17292
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #85 : Березня 01, 2021, 09:10:18 09:10 »


Ви спитаєте, а де ж Валю, оно ж її скафандр стоїть.
Валя пішла до вітру, за найближчу дюну.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17292
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #86 : Березня 01, 2021, 09:17:59 09:17 »
Але Валюха, ти нам люба, не покидай нас!

А твій дружочок кіт, мерзенна блохаста тварюка, не клич його сюди.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #87 : Березня 01, 2021, 09:40:26 09:40 »
Ви спитаєте, а де ж Валю, оно ж її скафандр стоїть.
Валя пішла до вітру, за найближчу дюну.
А там за дюною якраз наш форум лежить чомусь.   
Нема порядку ніде в світі, нема де сховатися від юльків шарікових.    :moskali:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8658
  • Стать: Чоловіча
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #88 : Березня 02, 2021, 01:00:04 01:00 »
Який ще нафіг червоний колір?  :smilie10: Отак натягають чужих фоток, а віддуватися мені :fp2.

Потім, тобі вже Кароффка написала, що зовнішність дописувачів в принципі не повинна бути фактором у віртуальному спілкуванні. Пан Недашківський повинен більше переживати за те, як побільше часу проводити із власною дружиною і дітьми, а не про те, щоб хтось там в Калгарі втратив пару кіло.

І тобі теж треба побільше переживати про власне життя, а не про чужі кілограми і випрошування фоток третіх осіб по приватах.  Чи не ти недавно розпинався про приватність і європейські закони по охороні особистих даних?

І взагалі мені більше тобі сказати нічого. Destination, куди тобі пройти, знаєш сам  :smilie5:.

тьотя Віка, як просувається справа в суді Альберти Viktoria P.   vs.  Volodymyr N.?  На коли призначені trials?  Чи буде пряма трансляція на youtube?  Цікаво було б подивитись.
До речі картинка вам в поміч. Вона теж червоного кольору. Як і ваш jacket. Ледве не забув -  good luck in the trials!!!

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: По дорозі до сузір"я Оріона ...
« Reply #89 : Березня 02, 2021, 02:35:44 02:35 »
тьотя Віка, як просувається справа в суді Альберти Viktoria P.   vs.  Volodymyr N.?  На коли призначені trials?  Чи буде пряма трансляція на youtube?  Цікаво було б подивитись.
До речі картинка вам в поміч. Вона теж червоного кольору. Як і ваш jacket. Ледве не забув -  good luck in the trials!!!


Хехе, I don't even know where to begin  :smilie10: Тому потезово:

1) Мальчік ти наш 50-літній (Володя теж, нє?), по-перше, Вікуся мені не звітує. Приїдь у Калгарі, подивися у її великі карі очі і спитай - тьотя Віка, what the f**k is going on with the trials??

По-друге, такі речі рідко коли закінчуються у судах. Як правило, спочатку пишеться cease and desist letter. Я не знаю, чи вже летить такий лист сірим лебедем у туманний Альбіон. Чи може, зацікавлені персони пожаліли нещасну жінку та малих діточок цієї особі, бо вони не винні, що їх годувальник - an immature little t**t  :smilie2:.

2) Якщо ти про the infamous photo of the delightful Vikusya бегемота в снігу, то колір курточки не червоний, а помаранчевий. Чи ти кольори не розрізняєш? І нащо тобі була та фотка, випрошувати її по приватах? Атвєчать, в глаза сматрєть. Мені, наприклад, не цікаво, хто як виглядає.

3) З Піпедою ти пальцем в одне місце, знавець ти наш, як колись проколовся з IBM Maximo. Абсолютно не має ніякого відношення до контексту обговорення.

4) Ну і before I forget, a friendly музичний reminder, куди тобі пройти - у твоєму випадку destination IS KNOWN  :smilie5: Там, де anally disturbed persons "ноги роблять" - сидіти та прославляти з висолопленими язиками.

Потворні бегемоти - то не ваш рівень.

  [/youtube]
« Останнє редагування: Березня 02, 2021, 02:52:58 02:52 від Ad Astra »