Автор Тема: Байден  (Прочитано 39772 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Байден
« Reply #570 : Березня 21, 2021, 08:41:22 20:41 »
Я взагалі не розумію, що ти на Українському форумі робиш?
у мене Український паспорт ... так що я є громадянином України. У вашого модєратора навіть паспорту вже нема він цілком громадянин США. і має уявлення про Україну з 90х...

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Байден
« Reply #571 : Березня 21, 2021, 08:42:38 20:42 »
ви перебільшуєте, можливо на вашому просторі - так. не забувайте що раша не є конкурентом сша. раша то середня 3-сортна країна, що намагається вилізти у лідери.

китай - можливо щось може зробити так.

рашкінські кібервійська - то реальна сила, ФБР стверджує що вони впливали на вибори. А трамп дурнику сказав - та нє, то не рашка, то Китай. І ти з фералом за ним повторюєте, нібито ніхто не розуміє глибину вашего дніща.

взагалі, цю йобану трампорашкінську пропаганду треба припиняти. це абсолютно антиукраїнська тема, тема, що розмиває межі логики і безпеки України.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Байден
« Reply #572 : Березня 21, 2021, 08:44:16 20:44 »
у мене Український паспорт ...

у Медведчука також.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Байден
« Reply #573 : Березня 21, 2021, 08:46:19 20:46 »
рашкінські кібервійська - то реальна сила, ФБР стверджує що вони впливали на вибори. А трамп дурнику сказав - та нє, то не рашка, то Китай. І ти з фералом за ним повторюєте, нібито ніхто не розуміє глибину вашего дніща.
вони й в 2017 році стверджували. то була частина кампанії гіларі клінтон щоб виправлати її програш. дивіться комк то вигідно

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Байден
« Reply #574 : Березня 21, 2021, 08:47:35 20:47 »
у Медведчука також.
як і в 73 % населення що проголосувало за зєбіла. хочете замкнутися у маленькій відфільтрованфй бульбашці? у вас є все для того щоб цього добитися.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Байден
« Reply #575 : Березня 21, 2021, 08:48:27 20:48 »
вони й в 2017 році стверджували. то була частина кампанії гіларі клінтон щоб виправлати її програш. дивіться комк то вигідно

Рашці й вигідно. Хіларі в результаті програла, ну припускаю що втручання рашки то не було вирішуючим фактором. Але і англійці казали що Брекзіт - там є вплив рашки, і Каталонія, і Чорногорія... якщо ви заперечуєте вплив рашки, то значить ви на боці рашки.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Байден
« Reply #576 : Березня 21, 2021, 08:48:56 20:48 »
як і в 73 % населення що проголосувало за зєбіла. хочете замкнутися у маленькій відфільтрованфй бульбашці? у вас є все для того щоб цього добитися.

тому хвалитися що в тебе український паспорт - то нічого не сказати по суті.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Байден
« Reply #577 : Березня 21, 2021, 08:53:11 20:53 »
рашкінські кібервійська - то реальна сила, ФБР стверджує що вони впливали на вибори. А трамп дурнику сказав - та нє, то не рашка, то Китай. І ти з фералом за ним повторюєте, нібито ніхто не розуміє глибину вашего дніща.

взагалі, цю йобану трампорашкінську пропаганду треба припиняти. це абсолютно антиукраїнська тема, тема, що розмиває межі логики і безпеки України.
ви взагалі не розумієте що відбувається у штатах, і слідуєте лише газєтним заголовкам. я живу тут і бачу що відбувається. як і Укі. я не знаю нічого про ферал кет.

але коаїна поділена навпіл, і це не раша. країна поділена між лівими та правими принципами. кожна сторона використовує для боротьби буть які засоби.

а результат - реальний - це податки та збільшення чи зменьшення державних програм. я думаю що маджі як раз з усього форуму має найбільше рощуміння.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Байден
« Reply #578 : Березня 21, 2021, 08:54:25 20:54 »
тому хвалитися що в тебе український паспорт - то нічого не сказати по суті.
мене спитали що я тут роблю і щрб я йшов на хуй бо я не відповідаю високим стандартам. я кпжу зо в мене є укр паспорт. де ти бачиш вихваляння????

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Байден
« Reply #579 : Березня 21, 2021, 08:56:17 20:56 »
Рашці й вигідно. Хіларі в результаті програла, ну припускаю що втручання рашки то не було вирішуючим фактором. Але і англійці казали що Брекзіт - там є вплив рашки, і Каталонія, і Чорногорія... якщо ви заперечуєте вплив рашки, то значить ви на боці рашки.
я не кажу що рашка ніде не вплива. можливо десь і впливає. але казать що рашка крутить увесь світ на своєму прутні то занадто.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Байден
« Reply #580 : Березня 21, 2021, 08:56:45 20:56 »
мене спитали що я тут роблю і щрб я йшов на хуй бо я не відповідаю високим стандартам. я кпжу зо в мене є укр паспорт. де ти бачиш вихваляння????

ну ти фактично топиш проти України, тому тебе про це і спитали.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Байден
« Reply #581 : Березня 21, 2021, 08:57:22 20:57 »
ну ти фактично топиш проти України, тому тебе про це і спитали.
я не топлю проти України.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Байден
« Reply #582 : Березня 21, 2021, 08:58:12 20:58 »
я не кажу що рашка ніде не вплива. можливо десь і впливає. але казать що рашка крутить увесь світ на своєму прутні то занадто.

Досягнення рашки не можна відкидати - взяти хоча б той же телеграм. це абсолютно нова реальність, коли ФСБ фактично диктує якісь немаленькій частці світу свою програму.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Байден
« Reply #583 : Березня 21, 2021, 08:58:34 20:58 »
я не топлю проти України.

Якщо ти за трампа - то ти проти України.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Байден
« Reply #584 : Березня 21, 2021, 09:01:00 21:01 »
Якщо ти за трампа - то ти проти України.
це не вірно.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Байден
« Reply #585 : Березня 21, 2021, 09:02:43 21:02 »
Досягнення рашки не можна відкидати - взяти хоча б той же телеграм. це абсолютно нова реальність, коли ФСБ фактично диктує якісь немаленькій частці світу свою програму.
телеграм то є одним з месенджерів, є інші.. але в середині штатів іде своя боротьба і ви цього на жаль не бачите, вам вважається що все крутиться навколо кремля..

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Байден
« Reply #586 : Березня 21, 2021, 09:09:59 21:09 »
телеграм то є одним з месенджерів, є інші.. але в середині штатів іде своя боротьба і ви цього на жаль не бачите, вам вважається що все крутиться навколо кремля..

Та не пизди. До 14 року в Шатах все було окей.

Ну коротше кажучи, ця тема особисто мені настопиздила. Це все явна російська пропаганда, зараз знову до головного апологета Ферала будуть питання, і форум мабуть теба вичищати від всього цього лайна. У мене є стійке небажання за свою гроші підтримувати дискурс, який я вважаю ворожим для України і мене особисто. Дайте грошей на хостінг  - тоді й хуй з вами. По 20 баксів ти і Ферал, цього вистачить на 8 місяців, обіцяю взагалі не втручатися.
« Останнє редагування: Березня 21, 2021, 09:13:48 21:13 від svit »

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Байден
« Reply #587 : Березня 21, 2021, 09:21:06 21:21 »
я вже давно вам намагався перевести гроші але ваш лікпей не приймає картки сша. сто разів про це говорив.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Байден
« Reply #588 : Березня 21, 2021, 09:31:47 21:31 »
я вже давно вам намагався перевести гроші але ваш лікпей не приймає картки сша. сто разів про це говорив.

Так ти ж громадянин України? Сам сказав, мабуть картку українського банку маєш. Я не наполягаю, це так, чисто перевірка на вшивість. З Фералом зрозуміло, ми його тут тримаємо лише задля рейтингу.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Байден
« Reply #589 : Березня 21, 2021, 09:38:12 21:38 »
Так ти ж громадянин України? Сам сказав, мабуть картку українського банку маєш. Я не наполягаю, це так, чисто перевірка на вшивість. З Фералом зрозуміло, ми його тут тримаємо лише задля рейтингу.
у мене немає карток укр банків і укр телефона що необхіден для привата. я буду в кінці травня в Україні спробую звідти. але 20 баксів по 20 гривень перевожить то знущання.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
Re: Байден
« Reply #591 : Березня 22, 2021, 11:01:56 11:01 »
Та не пизди. До 14 року в Шатах все було окей.

Ну коротше кажучи, ця тема особисто мені настопиздила. Це все явна російська пропаганда, зараз знову до головного апологета Ферала будуть питання, і форум мабуть теба вичищати від всього цього лайна. У мене є стійке небажання за свою гроші підтримувати дискурс, який я вважаю ворожим для України і мене особисто. Дайте грошей на хостінг  - тоді й хуй з вами. По 20 баксів ти і Ферал, цього вистачить на 8 місяців, обіцяю взагалі не втручатися.

америка  как раз приняла этого жопомоя во времена Обамы
именно потому что был эконономический рост он нашел там себе работу ойтишника
но он боится конкуренции с новыми мигрантами
кстати если бы Обама учствовал вы выборах 2016 он бы легко победил любого
что интересно та дура которую пристрелили в Капитолии при Обаме была его сторонницей а потом ее подсадили кацапы на кьюнанон

писи во внешней политике Обама был слаб из-за слишком  мягкого характера
но внешняя политика рыжего клоуна это вообще треш и полная капитуляция


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Re: Байден
« Reply #592 : Березня 22, 2021, 03:08:03 15:08 »
америка  как раз приняла этого жопомоя во времена Обамы
именно потому что был эконономический рост он нашел там себе работу ойтишника
но он боится конкуренции с новыми мигрантами
кстати если бы Обама учствовал вы выборах 2016 он бы легко победил любого
что интересно та дура которую пристрелили в Капитолии при Обаме была его сторонницей а потом ее подсадили кацапы на кьюнанон

писи во внешней политике Обама был слаб из-за слишком  мягкого характера
но внешняя политика рыжего клоуна это вообще треш и полная капитуляция

Кіт  Штатах живе з часів Клінтона і до ІТ не має стосунку.
Так що ти знову собі пальця в сраку запхав, кацапчуку... :smilie5:

Взагалі, смішно спостерігати як аналітєгі які ніколи в Штатах не жили і не мають жодного поняття, що тут насправді робиться, киздять мені про політику і життя в США.

 :fp2 :fp2
« Останнє редагування: Березня 22, 2021, 03:17:42 15:17 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
Re: Байден
« Reply #593 : Березня 23, 2021, 04:12:28 16:12 »
Кіт  Штатах живе з часів Клінтона і до ІТ не має стосунку.
Так що ти знову собі пальця в сраку запхав, кацапчуку... :smilie5:

Взагалі, смішно спостерігати як аналітєгі які ніколи в Штатах не жили і не мають жодного поняття, що тут насправді робиться, киздять мені про політику і життя в США.

 :fp2 :fp2

я писал про али
ты же тупо кацапский бот
целыми днями тут с кацапских твиттеров постишь :fp2

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Байден
« Reply #594 : Березня 23, 2021, 06:23:33 18:23 »
америка  как раз приняла этого жопомоя во времена Обамы
именно потому что был эконономический рост он нашел там себе работу ойтишника
но он боится конкуренции с новыми мигрантами
кстати если бы Обама учствовал вы выборах 2016 он бы легко победил любого
что интересно та дура которую пристрелили в Капитолии при Обаме была его сторонницей а потом ее подсадили кацапы на кьюнанон

писи во внешней политике Обама был слаб из-за слишком  мягкого характера
но внешняя политика рыжего клоуна это вообще треш и полная капитуляция
я даже не хочу этот бред комментировать.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Байден
« Reply #595 : Березня 24, 2021, 06:07:31 18:07 »
америка  как раз приняла этого жопомоя во времена Обамы

Це раз. А зараз вони критикуют, а точніше, обсирають демів та клянуть такими словами якими навіть москалі нікого не клянуть.

но он боится конкуренции с новыми мигрантами

А це два, і це контрольний у голову. Давно така думка крутилася, але якось не було нагоди сказати.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Байден
« Reply #596 : Березня 24, 2021, 06:22:38 18:22 »
Це раз. А зараз вони критикуют, а точніше, обсирають демів та клянуть такими словами якими навіть москалі нікого не клянуть.

А це два, і це контрольний у голову. Давно така думка крутилася, але якось не було нагоди сказати.
смотри, свит. ты родился в ссср. но как ты к нему относишься? это раз.

я раньше боялся конкуренции уже особо нет.
контрольный в голову - никто не хочет лишней конкуренции даже ты. (я так понимаю ты айтишник). и чтобы тебе совсем сладко было - я тут вижу как растет индия и бангалор. Украина и рядом не валялась. все что вас спасает это временная зона, но многие команды из индии уже работают по американскому времени. и, да, камала харрис имеет индусские корни, не украинские...

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Байден
« Reply #597 : Березня 24, 2021, 06:27:41 18:27 »
смотри, свит. ты родился в ссср. но как ты к нему относишься? это раз.

я раньше боялся конкуренции уже особо нет.
контрольный в голову - никто не хочет лишней конкуренции даже ты. (я так понимаю ты айтишник). и чтобы тебе совсем сладко было - я тут вижу как растет индия и бангалор. Украина и рядом не валялась. все что вас спасает это временная зона, но многие команды из индии уже работают по американскому времени. и, да, камала харрис имеет индусские корни, не украинские...

Я до ссср ставлюся дуже погано, але Байден та Індія тут при чому? от я чесно не зрозумів твою думку.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Байден
« Reply #598 : Березня 24, 2021, 06:35:50 18:35 »
давай по первому пункту. я человек абсолютно логичный.

Цитата: majesty від Березня 22, 2021, 11:01:56 11:01
америка  как раз приняла этого жопомоя во времена Обамы

Це раз. А зараз вони критикуют, а точніше, обсирають демів та клянуть такими словами якими навіть москалі нікого не клянуть.

это было утверждение.

то есть я плохой потому что приехал в штаты "при обаме" и кляну его посьедними словами.
с моей стороны аргумент - что же вы родившиеся в ссср клянете его ссср  последними словами? по вашей логике вы его прославлять должны а не укорять мне обамой.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Байден
« Reply #599 : Березня 24, 2021, 06:39:50 18:39 »
во второму пункту конкуренции - если есть какие то проблемы плиз лет ми ноу.