Автор Тема: Мені Кіт обрид  (Прочитано 2510 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

• Ветеран форума
Re: Мені Кіт обрид
« Reply #120 : Лютого 23, 2021, 10:28:31 22:28 »
Єх, Валюха!
Кабса би тобі в йобарі!

Не імпотенту про такі речі квакати. Тут не ви мене, а я тут вас всіх регулярно у свій час, ЛОЛ! Тому і квакаєте - валюха, типу, прийди. Порядок наведи випори, душа дупа просить   :smilie10:

А фіг вам. Хіба що стали на коліна і колективно попросили пробачення за вашу постійну брехню, наклепи та чорноротість.

Тоді Мадам Ад Астра ще, може, і подумає, чи не відстрапонити вас по старій пам"яті  :laugh: :lol: :smilie1:

Offline Ali(UA)

• Ветеран форума
« Reply #121 : Лютого 23, 2021, 10:29:15 22:29 »
Алі, той колектив - то я, то ти, то ще 30 мільйонів людських життів. які 30 років маються не знаючи що їм робити і куди далі йти. І коли такі як Кіт кажуть - сидить і не ворушіться, то у мене як у людини виникає питання - хлопче, а чи не краще вбити тебе, ніж нас, 30 мільйонів?
я не знаю вам рішать. я просто хтів сказати що банить надо по правилам. он козака колись банили на фупі чи на дурдомі вже не помню так під нього отдєльний пункт арописали ))

Offline ЮАР

• Ветеран форума
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
« Reply #122 : Лютого 23, 2021, 10:29:50 22:29 »
Ха! справа навіть не в Коті. Булінгуючим все одно, кого далі булінгувати. Кота нема, вже Мазепі намалювали на спині булзай і кажуть відкритим текстом - ти наступний.

Ну і т.п.

Валюха!
Тут Український форум.
Хто за Україну тут не ображають.

Мазепка вже 100500 разів перевзувався, перевзується ще раз, і ніхто його не образить, хоч всі і знають хто воно.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

• Ветеран форума
« Reply #123 : Лютого 23, 2021, 10:30:09 22:30 »
то ти самозабанилась чи ні? я не понімаю. я он хотів самозабанитись так з мене 100 долярів запросили. вход рубль, втхід 100 долярів...

Тобто? самозабан - просто перєстать стрєлять писать. А ти, напевно, хотів, щоб нік твій убили. То це інше.

Offline Ali(UA)

• Ветеран форума
« Reply #124 : Лютого 23, 2021, 10:30:41 22:30 »
Тобто? самозабан - просто перєстать стрєлять писать. А ти, напевно, хотів, щоб нік твій убили. То це інше.

жартую.

Offline Ad Astra

• Ветеран форума
« Reply #125 : Лютого 23, 2021, 10:31:38 22:31 »
Валюха!
Тут Український форум.
Хто за Україну тут не ображають.

Мазепка вже 100500 разів перевзувався, перевзується ще раз, і ніхто його не образить, хоч всі і знають хто воно.

Український форум не буде рвати дупу за особєй, які шкідливі для України. А ви рвали і брехали систематично про президента країни-союзника.

І постійно брешете, що особи з консервативними цінностями - це ольгінці.

Offline Ad Astra

• Ветеран форума
« Reply #126 : Лютого 23, 2021, 10:32:33 22:32 »
Ну все, пішла я.

Сподіваюсь, розбанять Кота. Я його, власне, тут і читаю. Якщо він ще забажає повернутися сюди після усіх знущань  :smilie9:

Offline svit

• Ветеран форума
« Reply #127 : Лютого 23, 2021, 10:33:37 22:33 »
я не знаю вам рішать. я просто хтів сказати що банить надо по правилам. он козака колись банили на фупі чи на дурдомі вже не помню так під нього отдєльний пункт арописали ))

На війні правил не існіє, а Кіт і все його ФСБ оголосили нам війну.

Offline Ali(UA)

• Ветеран форума
« Reply #128 : Лютого 23, 2021, 10:33:42 22:33 »
ще можна ввести правило на кількість повідомлень.. но то тяжко слідить. таким чином відокремить зьорна від плєвєл.

Offline ЮАР

• Ветеран форума
« Reply #129 : Лютого 23, 2021, 10:35:00 22:35 »
Ну все, пішла я.

Ну давай!
І не забувай, що це вже друга спроба.
Не будь як Зеленський з Вітренко.
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline svit

• Ветеран форума
« Reply #130 : Лютого 23, 2021, 10:36:29 22:36 »
ще можна ввести правило на кількість повідомлень.. но то тяжко слідить. таким чином відокремить зьорна від плєвєл.

тут важлива не кількість повідомлень, а кількість тем, якщо людина-ботяра створює 10 тем на добу про всяку хуйню то вже проблема. в двіжку мабуть є налаштування, а якщо нема то я можу це зробити, але нащо мені то треба? боротися з вітряними млинами.

Offline Ali(UA)

• Ветеран форума
« Reply #131 : Лютого 23, 2021, 10:42:47 22:42 »
тут важлива не кількість повідомлень, а кількість тем, якщо людина-ботяра створює 10 тем на добу про всяку хуйню то вже проблема. в двіжку мабуть є налаштування, а якщо нема то я можу це зробити, але нащо мені то треба? боротися з вітряними млинами.
слухай ну по кількості тем то взагалі просто. оком кинув і всьо понятно. чіткі правила.

Offline svit

• Ветеран форума
« Reply #132 : Лютого 23, 2021, 10:49:06 22:49 »
слухай ну по кількості тем то взагалі просто. оком кинув і всьо понятно. чіткі правила.

ну вважай що так і сталося.

Offline Capitain Cubs

• Ветеран форума
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
« Reply #133 : Лютого 24, 2021, 12:44:20 00:44 »
Асті Валя !!! :love:
Udmurt forum delenda est

Offline RG

• Ветеран форума
« Reply #134 : Лютого 24, 2021, 12:50:47 00:50 »

Більше 2-3 тем на добу - це вже злісна графоманія і понос.

Насправді і однієї більш ніж досить, якщо в середньому за довший період часу рахувати   :smilie7:
'З кацапами всі спілкуються'(с) Іудушка

Offline Uki

• Global Moderator
  • Ветеран форума
« Reply #135 : Лютого 24, 2021, 02:10:01 02:10 »

По темах такі пропозиції

1. Не більше однієї теми в день, за виключенням якщо тема про події в Україні. Причому про ПОДІЇ в Україні..... Тема тіпа чи треба легалізувати проституцію в Україні такою не вважається.... - Якщо хтось шось абстрактне чи ліве хоче обсудити - то один раз в день це зробити з головою вистачить...... Якщо шось дуже важливе то можна завжди домовитись з модератором і зробити виключення......

2. Матюки в назвах тем заборонені в любих формах.....

3. Відверта брехня, фейкова та оманлива інформація в назві теми заборонена хіба що додана фраза, яка описує джерело цієї інформації типу На мою думку, за словами тогото тогото, і тд........

Offline Ali(UA)

• Ветеран форума
« Reply #136 : Лютого 24, 2021, 03:29:13 03:29 »
Укі - люди по дві теми в роблять подивись головну. одна тема то жєсть якась. я не за себе прошу - я рідко теми створюю.

Offline Утренняя палка

• Hero Member
  • poisoned dwarf must be burned!
« Reply #137 : Лютого 24, 2021, 08:09:59 08:09 »
Ну все, пішла я.

Сподіваюсь, розбанять Кота. Я його, власне, тут і читаю. Якщо він ще забажає повернутися сюди після усіх знущань  :smilie9:

:lol:

Offline ЮАР

• Ветеран форума
« Reply #138 : Лютого 24, 2021, 08:54:47 08:54 »
Український форум не буде рвати дупу за особєй, які шкідливі для України. А ви рвали і брехали систематично про президента країни-союзника.

І постійно брешете, що особи з консервативними цінностями - це ольгінці.

Валюхо, виключно для тебе:

Цитувати
Атака на Капитолий 6 января, во время которой протестующие ворвались в помещение Конгресса была, судя по всему, скоординированной и заранее готовившейся акцией. Об этом заявили в среду на слушаниях в Конгрессе руководители полиции и других служб, обеспечивающих безопасность парламента США.

По словам бывшего главы полиции Капитолия Стивена Сунда, нападавшие принесли с собой специальное оборудование: альпинистское снаряжение, химический спрей, взрывчатку. "В дальних точках периметра оцепления были взорваны две самодельные бомбы, чтобы отвлечь полицейских от здания Капитолия", - пояснил Сунд. Предварительные данные расследования, проводимого ФБР, указывают на причастность к атаке правоэкстремистских групп Oath Keepers и Proud Boys, заявил председатель комитета Сената по вопросам внутренней безопасности Гэри Питерс.

Offline div

• Ветеран форума
« Reply #139 : Лютого 24, 2021, 12:21:26 12:21 »
:lol:

Грешно смеяться над больными людьми

Offline злата

• Ветеран форума
« Reply #140 : Лютого 24, 2021, 01:52:18 13:52 »
И Кот , и Астра - НЕ  ольгинцы !
Они - украинцы, или украиннские евреи, с нашим менталитетом, волею судеб оказавшиеся заграницей.
Конечно, трамп для них - правильный чел.
Который сказал американцам , типа : с сегодняшнего дня наша хата с краю, мы ничего не знаем !
Вот  так трамп и сказал.
Понравилось это американцам - нет, у них другой менталитет.
Понравилось это " нашим " американцам - да,
И коту понравилось , и астре.
Вот они с пеной у рта и защищают трампа.
Что тут непонятного ?
 :smilie1:

Offline злата

• Ветеран форума
« Reply #141 : Лютого 24, 2021, 01:59:29 13:59 »
Вот это " своя рубашка ближе к телу " - это же наш, совковый менталитет.
Он есть и у Кота и у Астры.
Они хотят богато жить в Америке, чтобы денежки шли только для американцев.
Но беда в том, что богато и счастливо им жить в америках не дадут.
Кто ?
Россияне в том числе.
Это понимает Байден, потому что профессиональный политик и НЕ понимал Трамп, потому что НЕполитик
Точная картина, как у нас.
" армія, мова, віра " , Порошенко - -это ключ к богатству и процветанию украинцев.
" какая разницв" Зеленского - это наша украинская погибель.

Offline злата

• Ветеран форума
« Reply #142 : Лютого 24, 2021, 02:03:21 14:03 »
Сколько украинцев понимает это, а сколько не понимает...
Давайте всех забаним,
Чтобы стать ,как  там , " узкий круг революционеров, страшно далеки они от народа"...
Вобщем, я против бана Коту , и Астре, и всем другим супчанам.
Кроме откровенных кацапов - имперцев.

Offline ЮАР

• Ветеран форума
« Reply #143 : Лютого 24, 2021, 02:04:43 14:04 »

Что тут непонятного ?

Нехай покаються!
Нехай стають навколішки у себе в Вашингтоні, і повзуть до Києва, б'ючи чолом. :smilie7:

Offline Yuras Yuras

• Ветеран форума
« Reply #144 : Лютого 24, 2021, 02:14:56 14:14 »
Кто ?
Россияне в том числе.
Это понимает Байден, потому что профессиональный политик и НЕ понимал Трамп, потому что НЕполитик
" армія, мова, віра " , Порошенко - -это ключ к богатству и процветанию украинцев.
Ваш, а не наш

Offline злата

• Ветеран форума
« Reply #145 : Лютого 24, 2021, 02:16:05 14:16 »
Нехай покаються!
Нехай стають навколішки у себе в Вашингтоні, і повзуть до Києва, б'ючи чолом. :smilie7:
Я думаю, у Вашингтоні люди не мають потреби кого - небудь ставити навколішки,  тим більше примушувати кудись повзти.
Це теж наш, совковий менталітет...

Offline злата

• Ветеран форума
« Reply #146 : Лютого 24, 2021, 02:17:32 14:17 »
Ваш, а не наш
Ви все добре розумієте.
Не прикидайтеся, не цепляйтеся....

Offline Ad Astra

• Ветеран форума
« Reply #147 : Лютого 24, 2021, 02:35:43 14:35 »
И Кот , и Астра - НЕ  ольгинцы !
Они - украинцы, или украиннские евреи, с нашим менталитетом, волею судеб оказавшиеся заграницей.
Конечно, трамп для них - правильный чел.
Который сказал американцам , типа : с сегодняшнего дня наша хата с краю, мы ничего не знаем !
Вот  так трамп и сказал.
Понравилось это американцам - нет, у них другой менталитет.
Понравилось это " нашим " американцам - да,
И коту понравилось , и астре.
Что тут непонятного ?

Бачу, тут продовжують коментувати мене, тому дозволю собі відповісти.

Ні, це не "наша хата скраю", а Америка понад усе. Так само як Україна повинна бути понад усе українському президенту. Кожен з вас на перше місце ставить добробут СВОЄЇ родини, процвітання СВОЄЇ країни, і це не тільки норма, а так і повинно бути. Це не вина Трампа, що українські президенти, за деякими винятками, ставили понад усе не добробут України, а інші пріорітети - у тому числі рашки.

Що значить не сподобалось американцям? чому навіть зараз за нього готові проголосувати мільйони?

І якщо ви думаєте, що умовний бідон буде через вас воювати з рашкою, то я уже написала з цього приводу. Вас УЖЕ злили, тільки ви ще ніяк цього не зрозумієте.

Offline Ad Astra

• Ветеран форума
« Reply #148 : Лютого 24, 2021, 02:44:44 14:44 »
Кто ?
Россияне в том числе.

Що може "розуміти" Байден? коли ви його востаннє бачили? це є овоч у інтелектуальному, ментальному та фізичному сенсі. Людина, що не розуміє, де знаходиться і яка на днях використала "н" слово у офіційній промові  :fp2

А якщо ви про його адміністрацію, то це 3-ій строк правління Обами, якщо проаналізувати склад уряду бідона. Як воно вам жилося при Обамі? при якому президенті почалася війна і при якому відібрали Крим? який президент не хотів давати вам зброю і залишив наодинці з пуйлом? який надавав фінансову допомогу росії і запускав перезавантаження? про це тут говорилося тисячу разів, але продовжуйте далі.

Особливо прикололи новини від Йожина  :rotate: Теліженку, який Макейна на Майдан привів та пробивав джавеліни для України - санкції, а Рябошапці "антикорупціонеру" - медалька  :laugh:

Загін лохів, май есс. Але ж ви цього так бажали. Рвали на шматки ненависного Трампа і чепчики у повітря кидали, славлячи бідона. Я заскрінила, що тут писав дехто. Тепер цей дехто язик в дупу запхав і сидить, не відсвічує.

А це лише початок. Enjoy, if you can  :smiley14:/

Offline злата

• Ветеран форума
« Reply #149 : Лютого 24, 2021, 02:45:16 14:45 »
Астра :
" ...якщо ви думаєте, що умовний бідон буде через вас воювати з рашкою, то я уже написала з цього приводу. Вас УЖЕ злили, тільки ви ще ніяк цього не зрозумієте."

Астра !
Байден  буде воювати проти рашки НЕ за нас, а за себе, за американців,  разом з американцями, воювати  проти рашки і за ваше юлагополуччя.і за вас ,
Росіяни - це ваші люті вороги !
Так співпало, що вони і наші люті вороги, тому що вони вважають,  що українці " продалися американцям ".