Автор Тема: Маркарова - посол Украины в США. Этот подписал.  (Прочитано 1420 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Не, ну, а чё!

Сгорела хата, гори сарай.

Всем поху*й.
No money No honey

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Долбоеб!
Вибачте мені мою російську!

Мало того, що вона не профі, так вона ще виглядає не айс.

Опариш лайно. :at
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Долбоеб!
Вибачте мені мою російську!
Мало того, що вона не профі, так вона ще виглядає не айс.
Опариш лайно. :at
Добре, хоч не з Вечiрнього Кварталу...
А хто там взагалi - профi?..
 >:(

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Добре, хоч не з Вечiрнього Кварталу...
А хто там взагалi - профi?..
 >:(

а могли лысого таки :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
а могли лысого таки :weep:

Это точно. Спасибо что не Лысый.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Долбоеб!
Вибачте мені мою російську!

Мало того, що вона не профі, так вона ще виглядає не айс.

Опариш лайно. :at

Внешность вторична.

Дело же в другом. Те, кто немного следил за ситуацией знают, что придя к власти Зеленский В.А. практически сразу уволил Чалого и у нас без малого два года не было посла в США. Вся работа, все наработки, контакты Чалого были порубаны и отправлены в утиль. Насколько Чалый уже осторожен, но даже он в одном из своих прошлогодних интервью сказал, что подобный саботаж работы со стратегическим союзником можно называть антигосударственной деятельностью.
Да, был Ельченко, но он фактически И.О., свадебный генерал.

Вообще вся работа МИДа представляет собой кастрата. По форме, вроде бы, осталось то же, а по содержанию и функционалу - ноль. Группа статистов, перекладывающих бумажки за счёт налогоплательщиков. А чтоб понять что такое Кулеба, ну это где-то как Гончарук. Ни о чём. Многие ушли сами, многих ушли, а тем кто остался позатыкали рты. Вон Мельник (посол в Германии) сидит и не отсвечивает.

Когда осенью появились слухи о назначении Маркаровой, сначала это было воспринято как дурной анекдот. Человек, ни дня не работавший в МИДе и разбирающийся в дипломатии как свинья в апельсинах - даже для Зеленского перебор.
Но!
Как оказалось, в этом ёбаном цирке возможно всё!

Ну, а хуле! Кухарки управляют государством.

Хоть посмеёмся(с).
« Останнє редагування: Лютого 26, 2021, 10:19:38 10:19 від Йожин з бажин »
No money No honey

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Коли я казав про зовнішність, я мав на увазі, наприклад Зеркаль, яка не будучі кар'єрним дипломатом, могла би за рахунок свого шарму вирішувати багато питань.

А звільнення Чалого, було однією із самих дурних дурниць, що зробив Опариш ледь отримавши булаву.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Коли я казав про зовнішність, я мав на увазі, наприклад Зеркаль, яка не будучі кар'єрним дипломатом, могла би за рахунок свого шарму вирішувати багато питань.

А звільнення Чалого, було однією із самих дурних дурниць, що зробив Опариш ледь отримавши булаву.

Поймите, внешность там не решает никаких вопросов. Это актуально для шпийонов :smilie5:
Этикет - да. На это обращают внимание. Но главное - что ты делаешь и что говоришь ротом.

Что же касается Чалого - то он жертва животного страха Зеленского перед Порошенко. Эта сиплая придурь думала, что уволив Чалого он обрубит контакты Пороха в Штатах :smilie5:

Единственным объяснением Маркаровой на этой должности может быть то, что за ней торчат уши и светится лысина Яценюка. Но это что-то из теории заговоров.
No money No honey

Offline Vogel

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 346
  • Стать: Чоловіча
Десь читав (у Шарпа здається), що зе сподівається, ніби Маркарова "порєшаєт" з МВФ. Тоді це ще раз демонструє рівень його пиздуватизму відповідності посаді і взагалі розуміння проблем, які він має вирішувати.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Поймите, внешность там не решает никаких вопросов. Это актуально для шпийонов :smilie5:
Этикет - да. На это обращают внимание. Но главное - что ты делаешь и что говоришь ротом.

Что же касается Чалого - то он жертва животного страха Зеленского перед Порошенко. Эта сиплая придурь думала, что уволив Чалого он обрубит контакты Пороха в Штатах :smilie5:

Единственным объяснением Маркаровой на этой должности может быть то, что за ней торчат уши и светится лысина Яценюка. Но это что-то из теории заговоров.

внешность как раз важна для дипломатов
а также многие аристократические навиыки
от игры на фортепьяно до кучи языков

дипломатия всегда была уделом аристократии и приятных людей


авот шпионы как раз должны быть серыми и невзрачными  ( нотоже с аристократическими навыками)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
А що тут дивного? Чому  на форумі якийсь подив і навіть невдоволення ? Чим тут когось може не влаштовувати Маркарова на посаді посла в  США?

Тут форум який? Проєвропейський? Прозахідний? Чисто формально називається "справжній український". ( Але це лише номінально).

Тут на форумі чогось "проукраїського" не багато.  Тут більшість форумчан з надією і з неприховуваним пієтетом вдивляються в зад Європі й США, ще й внюхуються туди, висолопивши язики ( прямо аж вилизувать готові).

Якщо все це було б років сорок чи тридцять п"ять тому назад, то більшість тутешніх форумчан вглядалось би в дупу Москві і з задоволенням внюхувалось би в запах синіх ялинок біля мавзолею і милувалось би сяйвом крелівських зірок.

Та й не дивно, бо це відчувається по всьому. Хоча  б те, що більшість форумчан і українську вичали "по книжках" вже після 1991 року.
(Кон"юктура помінялась і довелось "перевзуватися"). Тепер тут майже всі форумчани нев"їбенні проєвропейці і прозахідники. А Україна для них - це питиння "третє". Це теж хай буде ( доки не заважає), але найголовніше - потяг і рух до зближення з Європою і з США. Те що це "зближення" знелюднює і деіндустріалізує Україну, перетворює її в суто бананову країну - це мало кого цікавить. Важливо виконувати всі ті вказівки які приходять з Вашінгтона чи з Брюсселя.
 І де ж тоді Україна ???????
=====================================================================

А тепер по темі.

Чим вам Маркарова не подобається? Вона така само соросятниця, які сьогодні займають всі або майже всі владні кабінети в Києві.
Та хоч біографію її почитайте.
Освіта в Києво-Могилянській Академії ( вважайте, що це клеймо на все життя), далі:

 - 1999 року отримала диплом магістра з екології у Києво-Могилянській Академії. Під час навчання в 1996—1998 роках працювала в Міжнародній фундації виборчих систем та в консалтинговій компанії Chemonics Intl. Inc. в рамках проекту «Українська аграрна товарна біржа». У 2000 році в США проходила практику в Світовому банку у Вашингтоні, у групі банків та фінансових ринків регіону Європи та Центральної Азії. Далі навчалася в Університеті Індіани, де у 2001 році здобула ступінь магістра в галузі міжнародних публічних фінансів та торгівлі, отримавши відзнаку за відмінність в навчанні та нагороду найкращого міжнародного студента.

Маркарова - це людина повністю підконтрольна і завжди працювала й працюватие в сфері інтересів США і Держ.Депу США - то яке це має значення ?????????????
За освітою - економіст, а зараз працюватиме на дипломатичні й посаді. Ну то й що ???

Маркарова нічим не гірша й не краща за всіх інших соросятників, які зараз заполонили важливі адміністративні посади в Україні.
........
Ви ж знаєте той  заяложений мем "зовнішнє управління" ? То які в когось можуть бути ще запитання ?
.....................
Я для інтересу продивився хто був Міністрами фінансів України з 2014 року, після втечі Януковича і відставки Азарова.
Шлапак Яресько Данилюк Маркарова Уманський Марченко
Серед них тільки Уманський не мав відношення до навчання чи стажування в США. Він пробув Міністром фінансів в Уряді Шмигаля 25 днів в березні 2020 року ( якимось чудом він туди потрапив). Ну й, зрозуміло серед соросенят він довго протриматись і не міг би. Щоб його зняти з посади достатньо було теллефонного дзвінка з Посольства США.
........................................................................
За маркарову не турбуйтесь, на своїй новій посаді вона впорається й дуже успішно. Їй там навіть і думати нічого не доведеться.
Буде тільки підписувати бамаги і озвучувати коли потрібно, все що їй скажуть.

Приблизно так само як і зараз більшість українських чиновників найвищого рівня.
« Останнє редагування: Лютого 26, 2021, 11:34:29 11:34 від Бумеранг »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Хі-хі (с)  :love:


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Верещить про внєшнєє управлєніє 


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Верещить про внєшнєє управлєніє 



Та я й знав що ти цю фотку викладеш  :laugh:

Ти вже працюєш "в аварійному режимі"  :gigi:
« Останнє редагування: Лютого 26, 2021, 11:53:42 11:53 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Зграї соросятників при владі - то й є зовнішнє управління.

При неохідності, якщо з Вашінгтона  дадуть команду здати весь Донбас - то й здадуть і весь.
Та не тільки Донбас.  Скоро в Україні залишиться мільйонів 10 населення.( корінного).
А далі територію України заселятимуть африканцями й азіатами.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Здається мені Бумеранга вже треба до Кота відправляти.
Нахуя тут люди які ненавидять Україну і зневажають усіх форумчан?
Додам до його сьогоднішньої блювотини:

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Зграї соросятників при владі - то й є зовнішнє управління.


Коли Опариш рвався до влади, він казав що соросята при владі.
А тепер з'ясовується, що нова влада і є соросята.
Щось я заплутався!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
внешность как раз важна для дипломатов
а также многие аристократические навиыки
от игры на фортепьяно до кучи языков

дипломатия всегда была уделом аристократии и приятных людей


авот шпионы как раз должны быть серыми и невзрачными  ( нотоже с аристократическими навыками)

Гм-м-м-...

Как в том старом анекдоте: " так ты мне всё богословие к хую сведешь!".

Понятно, что внешность не помешает. Но не надо путать роль "Посла Мира" типа Принцессы Дианы и реальную работу.
Да, есть красивая картинка, но всё самое интересное и важное происходит за холстом. И делается это всё вполне "серыми" людьми в тишине ковровых кабинетов с кондиционированием воздуха. Зачастую, без обладания навыками, обязательными при Дворе Габсбургов.
No money No honey

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Здається мені Бумеранга вже треба до Кота відправляти.
Нахуя тут люди які ненавидять Україну і зневажають усіх форумчан?
Додам до його сьогоднішньої блювотини:



А де в моїх постах була ненависть до України ?
Де?

Якщо я вважаю, що колосальний вплив США і вплив різних глобалістичних політико-екномічних структур на політику в Україні і різні державно-економічні й  управлінські питання ( після 2014 року) є згубними для України , то це що,"ненависть до України?

А якщо я вважав, що потенційний прихід до влади донецько-ахтомовсько-кремлівської банди це теж буде дуже згубним для України, то що, цьому теж була "ненависть до України" ?
Я в цьому був впевнений і в 2004 році, і в 2009-2010 роках.

В 2019 році я навіть не уявляв собі що колись зможу проголосувати за Зеленського, бо це наче само собі в морду плюнути.
Хоч я й до Порошенка ставився дуже критично, але в 2-му турі 2019 проголосував за нього навіть не роздумуючи.
Ну це я такий і небагато таких як я. А більшість співгромадян в 2019-му році "перевзулися" і аж бистро.

То де в мене ненависть до України ???

Та навіть Порошенко, який би він не був, чому він накопичив проти себе багато негативу за 5 років - через те що він не міг би повністю проводити  в Україні всю ту політику яку хотів би, бо постійно телефонували з посольства США і вимагали звільнити чи призначити того чи того і вимагали робити оті блядські рехворми (пенсійну, медичну). А коли Порошенко "вперся рогом" відмовившись провадити земельну реформу, то зразу ж під ВР утворився "потенційний Майдан" - вже поставили намети й привезли польові кухні ( листопад 2017), а по Хрещатику почали ходити молоді довбойоби з масонським виродком Саакашвілі на чолі.
Петя тоді повів себе правильно і втримався на посаді до виборів.
А що йому залишалось робити ?

Але Земельній реформі він стартувати не дав.  :smiley24: Тому й Держдеп США після того взяв курс на те, щоб владу в Україні обновити повністю і всадовити в ВР і в АП зграю зелених зебілів, які не будуть задавати лишніх запитань, а мовчки проголосують за все, навіть серед ночі.


Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Зграї соросятників при владі - то й є зовнішнє управління.

При неохідності, якщо з Вашінгтона  дадуть команду здати весь Донбас - то й здадуть і весь.
Та не тільки Донбас.  Скоро в Україні залишиться мільйонів 10 населення.( корінного).
А далі територію України заселятимуть африканцями й азіатами.

Мєчтательно :bch: "Зовнішнєє управлєніє".

Как там, перефразируя: "Хотелось бы, чтоб оно у нас было. Но, для этого надо очень много поработать!"



Штампы в виде "соросята" - есть в высшей мере ересь. Не имеющая к реальности никакого отношения!

Всё проще.
No money No honey

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Коли Опариш рвався до влади, він казав що соросята при владі.
А тепер з'ясовується, що нова влада і є соросята.
Щось я заплутався!

Ти не заплутався. Ти сказав все точно. Але ти напевно в першому реченні твого посту  не дописав слова "не будуть".
Але це нічого не міняє, це чисто технічна помилка.

Далі ти все правилно сказав, ця нова влада - і є соросенята.

Але і при Порошенкові соросня теж мала не мало впливу і на різні призначення і на прийняття всіляких рішень в міністерствах і в комітетах.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!

Якщо я вважаю, що колосальний вплив США і вплив різних глобалістичних політико-екномічних структур на політику в Україні і різні державно-економічні й  управлінські питання ( після 2014 року) є згубними для України ,


Дурнику!
То ти хочеш допомоги без впливу?
Чи може ти вважаєш, що твоя косата сучечка без допомоги все розрулить?
Так, дійсно разрулить, але перетворить нас у колонію росії, і жодного сумніву в цьому нема

 :love: Юля сука! :love:


:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest


Та навіть Порошенко, який би він не був, чому він накопичив проти себе багато негативу за 5 років - через те що він не міг би повністю проводити  в Україні всю ту політику яку хотів би, бо постійно телефонували з посольства США і вимагали звільнити чи призначити того чи того і вимагали робити оті блядські рехворми (пенсійну, медичну). А коли Порошенко "вперся рогом" відмовившись провадити земельну реформу, то зразу ж під ВР утворився "потенційний Майдан" - вже поставили намети й привезли польові кухні ( листопад 2017), а по Хрещатику почали ходити молоді довбойоби з масонським виродком Саакашвілі на чолі.


Бля :smilie10:

Что :smilie11:

Что могло привести к таким убеждениям?
No money No honey

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Мєчтательно :bch: "Зовнішнєє управлєніє".

Как там, перефразируя: "Хотелось бы, чтоб оно у нас было. Но, для этого надо очень много поработать!"



Штампы в виде "соросята" - есть в высшей мере ересь. Не имеющая к реальности никакого отношения!

Всё проще.

Якщо не подобається штамп соросята соросенята, то його можна й не вживати. Але це нічогого не змінює.

Так звані "соросенята" - це просто одна з упралінських ланок (звеньев) або ланок впливу .
............
...А про "Двір Габсбургів" сказано точно, але тут про це навіть не потрібно говорити й дискутувати, бо більшість навіть не читатимуть, а ті що прочитають, навіть не схочуть думати, аналізувати й співставляти, щоб потім щось розуміти.
« Останнє редагування: Лютого 26, 2021, 01:43:40 13:43 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Дурнику!
То ти хочеш допомоги без впливу?
Чи може ти вважаєш, що твоя косата сучечка без допомоги все розрулить?
Так, дійсно разрулить, але перетворить нас у колонію росії, і жодного сумніву в цьому нема

 :love: Юля сука! :love:

Ну добре. То що тоді робити ?
Я вже казав, що Юля вже ніколи не буде ні на якій посаді крім глави партії і фракції.
Тобто, можеш про неї взагалі не згадувати.

На питаня що робити в мене в самого конкретної відповіді нема.
Але я бачу, що західноорієнтований політичний вектор для України є згубний, так само як і СНГешно - проКремлівський.
« Останнє редагування: Лютого 26, 2021, 01:51:56 13:51 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Бля :smilie10:

Что :smilie11:

Что могло привести к таким убеждениям?

Я живу в Україні давно, з народження, вже  більш як 50 років, останні 25 років живу(постійно, крім турпоїздок) тільки в Україні.

І оце життя привело мене до таких висновків. Колись на початку 90-х я їздив працювати в Угорщину, прожив там майже півтора року. Після того постійно в Україні.
Цікавлюсь політикою і слідкую за подіями приблизно з 1989 року.

І оце все дало підстави зробити мені отакі висновки ( в даному випадку про 2014-2019 роки і про Порошенка).
« Останнє редагування: Лютого 26, 2021, 02:01:29 14:01 від Бумеранг »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Ну добре. То що тоді робити ?
Я вже казав, що Юля вже ніколи не буде ні на якій посаді крім глави рартії і фракції.
Тобто, можеш про неї взагалі не згадувати.

На питаня що робити в мене в само конкретної відповіді нема.
Але я бачу, що західноорієнтований політичний вектор для України є згубний, так само як і СНГешно - проКремлівський.

Союзи створюють щоб стати сильнішими.
Розумні люди створили НАТО, створили ЄС. Інші перераховувати не буду, але вони теж існують.
Політики створюють партіі, що і є такими самими союзами.
Чоловік об'єднується з жінкою, бо вдвох легше.

А ти пропануєш усіх послати під три чорти?
Тебе зжеруть разом з кістками, а дітей твоїх перетворять на рабів.

Ти бабцю не слухай, бо я в твоїх словах саме її дух бачу. Вона сама весь час створює союзи. Пригадай з ким.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Союзи створюють щоб стати сильнішими.
Розумні люди створили НАТО, створили ЄС. Інші перераховувати не буду, але вони теж існують.
Політики створюють партіі, що і є такими самими союзами.
Чоловік об'єднується з жінкою, бо вдвох легше.

А ти пропануєш усіх послати під три чорти?
Тебе зжеруть разом з кістками, а дітей твоїх перетворять на рабів.

Ти бабцю не слухай, бо я в твоїх словах саме її дух бачу. Вона сама весь час створює союзи. Пригадай з ким.

Я тобі не заперечую. Теоретично - все це так.
Але практично - то життя в Україні столо гірше ніж було при янучарах.
Відбувається деіндустріалізація і населення (молодше) просто виїжджає за кордон. Країна, потроху знелюднюється.

Та політика що була при Януковичі теж була неприйнятна й згубна для України. Бо то була політика теж зовнішнього управління тільки з Кремля. То був шлях до поступового аншлюсу в Росію і , відповідно, до асиміляції.
..............................
Я не знаю, може колись буде якась інша нова влада, яка знатиме, що робити в Україні, щоб українці не використовувались як біоматеріал для інших країн і народів і збереглися як титульна нація своєї країни.




Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
"Воруют!" Салтиков-Щедрін.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: