Автор Тема: Новини США  (Прочитано 19617 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Новини США
« Reply #240 : Квітня 09, 2021, 06:59:38 18:59 »
давай еще!  :lol: скоро зигу кидать будешь. готуйся  :smiley16:

Нє, ну те шо ти там у себе в уяві десь малював мене якимось марксистом-комуністом - то вже твої таргани..... не мої......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #241 : Квітня 09, 2021, 11:18:47 23:18 »
бидон создает комиссию по упаковке скотуса...

https://twitter.com/disclosetv/status/1380553121819152391

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Новини США
« Reply #242 : Квітня 10, 2021, 02:19:28 02:19 »
бидон создает комиссию по упаковке скотуса...

https://twitter.com/disclosetv/status/1380553121819152391

Оце паршиво...... Сподіваюсь він це робить шоб якось відмазатись від сандерсистів.......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #243 : Квітня 10, 2021, 02:44:23 02:44 »
Оце паршиво...... Сподіваюсь він це робить шоб якось відмазатись від сандерсистів.......

вы свою роль уже отыграли. вся надежда на тех кто не будет compliant к этой угрозе.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Новини США
« Reply #244 : Квітня 10, 2021, 07:56:30 07:56 »
Маячня..... Трамп ...

Що ви сунете свого Трампа у будь-яку дірку?  :Sho_za: При хуях тут якийсь Трамп? Демпартія тільки що на наших очах розвернулася на 180 градусів порівняно з позицією, котра вона займала з 16 року, а саме що "стіна - аморальна", "стіна - не потрібна", "стіна - не працює", "стіна - марне викидання грошей".  :pooh_lol: І саме на цих позиціях вона йшла на вибори-2020. :pooh_lol:

PS. Так, Демпартія була колись за стіну, але це було до попереднього розвороту на 180. :bg

PPS. У моєї покійної золотої рибки була довша пам'ять, єй-бо. :alen
« Останнє редагування: Квітня 10, 2021, 08:06:28 08:06 від Адам Жоржович »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16937
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Новини США
« Reply #245 : Квітня 10, 2021, 08:52:31 08:52 »
Жоржик, а ти взагалі в курсі, скільки грошей змарнували на тому мурі?
Спочатку вони копали під муром, потім його почали робити з прутів, які перепилювали, потім почали будувати з бетону, і ще й 4 метри під землю, потім прийшов Бидлан, і сказав бетон то дуже коштовно, і знову почав з прутків будувати.
Кілометрів 150 зруйнували, і будували з нуля.
Всі 9 проектів, які пропанували Бидланові проектанти, прикордонна служба забракувала.
Там складна історія.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Новини США
« Reply #246 : Квітня 10, 2021, 10:04:28 10:04 »
.... І саме на цих позиціях вона йшла на вибори-2020. :pooh_lol:

...

Вибори - то куйня, там багато чого кажуть  :smilie5:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Новини США
« Reply #247 : Квітня 10, 2021, 11:10:15 11:10 »
Що ви сунете свого Трампа у будь-яку дірку?  :Sho_za: При хуях тут якийсь Трамп? Демпартія тільки що на наших очах розвернулася на 180 градусів порівняно з позицією, котра вона займала з 16 року, а саме що "стіна - аморальна", "стіна - не потрібна", "стіна - не працює", "стіна - марне викидання грошей".  :pooh_lol: І саме на цих позиціях вона йшла на вибори-2020. :pooh_lol:

PS. Так, Демпартія була колись за стіну, але це було до попереднього розвороту на 180. :bg

PPS. У моєї покійної золотої рибки була довша пам'ять, єй-бо. :alen

Про аморальність стіни балакали лише міленіальське ліве крило...... Помірковані завжди балакали що стіна не врятує...... потрібні додаткові більш технологічні засоби охорони кордону

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #248 : Квітня 10, 2021, 04:11:29 16:11 »
Про аморальність стіни балакали лише міленіальське ліве крило...... Помірковані завжди балакали що стіна не врятує...... потрібні додаткові більш технологічні засоби охорони кордону
именно поетому бабло зажималось на всех уровнях? таким образом что приходилось лезть в дизастер фанды?

хоть в этом плане не делай целку. вы были против стены, вспомни кейджи , вспомни дака, вспомни иммиграционные протесты.. короче не виляй.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Новини США
« Reply #249 : Квітня 10, 2021, 05:31:27 17:31 »
Про аморальність стіни балакали лише міленіальське ліве крило......

Ненсі Пелосі - це "міленіанське ліве крило"?  :smilie10: Я ж кажу, рибка була просто взірцем довгої пам'яті, порівняно з.  :pooh_lol:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Новини США
« Reply #250 : Квітня 10, 2021, 06:16:08 18:16 »
чувак, одно дело читать романы другое пожить тут. понять. ясно что за 6 лет что я тут живу мне еще далеко до осознания всех вещей, люди тут по 15-20 лет проживают претендуя на прлную ассимиляцию. но общаясь на тему трампа с людьми которые тут живут в 3м поколении, мы говорим на одном языке.

как то так  :smiley15:

Вони тобі бездять. Звичайна американська полаітнес. А насправді ти для них імігрант, якого не має бути. Та ще й якийсь раша-ортодокс, типу "православного комуніста"

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Новини США
« Reply #251 : Квітня 10, 2021, 06:17:33 18:17 »
Ненсі Пелосі - це "міленіанське ліве крило"?  :smilie10: Я ж кажу, рибка була просто взірцем довгої пам'яті, порівняно з.  :pooh_lol:

Ви собі уявити не можете, кадете Біглере, як нам усім по хер

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #252 : Квітня 10, 2021, 06:58:21 18:58 »
Вони тобі бездять. Звичайна американська полаітнес. А насправді ти для них імігрант, якого не має бути. Та ще й якийсь раша-ортодокс, типу "православного комуніста"
не, не пиздят, от души разговоры. вообще тут врать не принято. совочку это тяжело понять.. есть либтарды, есть консерваторы. спорил и с теми и с теми. есть крайние есть более центровые. есть масочники которые против налогов и есть владельцы акриджей с оружием которые будут стрелять если что.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #253 : Квітня 10, 2021, 06:59:36 18:59 »
Ненсі Пелосі - це "міленіанське ліве крило"?  :smilie10: Я ж кажу, рибка була просто взірцем довгої пам'яті, порівняно з.  :pooh_lol:
перевзування в повітрі. ще багато такого побачимо. закінчиться - да ми за нього не голосували, ми проти трампа були...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Новини США
« Reply #254 : Квітня 10, 2021, 08:36:39 20:36 »
именно поетому бабло зажималось на всех уровнях? таким образом что приходилось лезть в дизастер фанды?

хоть в этом плане не делай целку. вы были против стены, вспомни кейджи , вспомни дака, вспомни иммиграционные протесты.. короче не виляй.

Гроші не виділяли бо трамп не хотів іти на всякі поступки, і демси вважали що тупо впихувати купу бабла в стіну - це неефективна витрата.....
Клітки вилізли назовні через те шо Сешинз почав цілеспрямованно розділяти сім'ї і людей це дуже обурило........ А ДАКА взагалі ніяким боком до стіни......

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Новини США
« Reply #255 : Квітня 10, 2021, 08:39:54 20:39 »
Ненсі Пелосі - це "міленіанське ліве крило"?  :smilie10: Я ж кажу, рибка була просто взірцем довгої пам'яті, порівняно з.  :pooh_lol:

Ну можна ще приплюсувати радикальних лібералів СФ........ No human is illegal

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Новини США
« Reply #256 : Квітня 10, 2021, 08:41:41 20:41 »
перевзування в повітрі.

лише в твоїй хворій уяві

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Новини США
« Reply #257 : Квітня 10, 2021, 08:42:56 20:42 »
Вони тобі бездять. Звичайна американська полаітнес. А насправді ти для них імігрант, якого не має бути. Та ще й якийсь раша-ортодокс, типу "православного комуніста"

Ти не правий, консерватори зараз люблять кацапів.......

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Новини США
« Reply #258 : Квітня 10, 2021, 09:00:48 21:00 »
не, не пиздят, от души разговоры. вообще тут врать не принято. совочку это тяжело понять.. есть либтарды, есть консерваторы. спорил и с теми и с теми. есть крайние есть более центровые. есть масочники которые против налогов и есть владельцы акриджей с оружием которые будут стрелять если что.
Що ти мені розказуєш про амерів, я з ними з десь із 2002 року спілкуюсь регулярно, всі вони чемні й з чемності ніколи тобі не скажуть про твої вади сприйняття реальності, як вона є. А є вона такою, що за  Маккейна (більш правого в порівнянні з ТРампом) проти Обами багато хто з виборців репів не проголосував, бо Маккейн був проти Росії та Путіна... а з Росією, як вони вважали, треба дружити, бо Путін теж проти абортів... І вони насправді проти будь-якої імміграції, а не лише проти нелегальної, як ти собі придумав

Отже, в сухому залишку- Обама був значно більш лівий, ніж Клинтон чи Байден, але він легко переміг неокона Маккейна, бо частиана виборців репів похерила Маккейна( йому не вдалось так мобілізувати виборця репів, як це зробив популіст ТРамп).

Це правда. А те, що ти тут розказуєш, є твоїми власними (сподіваюсь, що власними) фантазіями

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Новини США
« Reply #259 : Квітня 10, 2021, 09:10:10 21:10 »
 :Tyapnycia: :Tyapnycia:
Ти не правий, консерватори зараз люблять кацапів.......

А хіба Алі тут грає роль кацапа? Ні, він начебто за ідею. І за легальну імміграцію, проти нелегальної. А хто за нелегальну імміграцію? Та ніхто, не варто було б і казати, якби не його відмазки. Вони бездять йому не в плані любви-нелюбви до ряші, вони  бездять йому, що сприймають його, іммігранта, як американця

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #260 : Квітня 10, 2021, 09:40:53 21:40 »
:Tyapnycia: :Tyapnycia:
А хіба Алі тут грає роль кацапа? Ні, він начебто за ідею. І за легальну імміграцію, проти нелегальної. А хто за нелегальну імміграцію? Та ніхто, не варто було б і казати, якби не його відмазки. Вони бездять йому не в плані любви-нелюбви до ряші, вони  бездять йому, що сприймають його, іммігранта, як американця
очень много американцев с которыми я общаюсь женаты на иммигрантках )) малайзия, украина, мексика... и еще я ьак понимаю ты не тут не очень знаешь как все происходит но врать тут не принято )) как то так...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #261 : Квітня 10, 2021, 09:42:04 21:42 »
Що ти мені розказуєш про амерів, я з ними з десь із 2002 року спілкуюсь регулярно, всі вони чемні й з чемності ніколи тобі не скажуть про твої вади сприйняття реальності, як вона є. А є вона такою, що за  Маккейна (більш правого в порівнянні з ТРампом) проти Обами багато хто з виборців репів не проголосував, бо Маккейн був проти Росії та Путіна... а з Росією, як вони вважали, треба дружити, бо Путін теж проти абортів... І вони насправді проти будь-якої імміграції, а не лише проти нелегальної, як ти собі придумав

Отже, в сухому залишку- Обама був значно більш лівий, ніж Клинтон чи Байден, але він легко переміг неокона Маккейна, бо частиана виборців репів похерила Маккейна( йому не вдалось так мобілізувати виборця репів, як це зробив популіст ТРамп).

Це правда. А те, що ти тут розказуєш, є твоїми власними (сподіваюсь, що власними) фантазіями
чувак, не обобщай. ты с кем то поговорил и проецируешь это на всех. перестань.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Новини США
« Reply #262 : Квітня 10, 2021, 09:44:18 21:44 »
очень много американцев с которыми я общаюсь женаты на иммигрантках )) малайзия, украина, мексика... и еще я ьак понимаю ты не тут не очень знаешь как все происходит но врать тут не принято )) как то так...

Перебільшувати позитив та применьшувати негатив прийнято.....

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Новини США
« Reply #263 : Квітня 10, 2021, 09:45:46 21:45 »
очень много американцев с которыми я общаюсь женаты на иммигрантках )) малайзия, украина, мексика...

Такі зазвичай через деякий час більше за інших ненавидять іммігрантів  :laugh:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #264 : Квітня 10, 2021, 09:57:35 21:57 »
Такі зазвичай через деякий час більше за інших ненавидять іммігрантів  :laugh:
неа... мой опыт показывает что они как правило ленятся а жены вьябывают ))) хотя есть дальние знакомые с проблемами... вообще то они к иммигранткам идут потому что американки это вааще пипец. чуть что развод и содержание. они тут юридически все подкованы ...

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Новини США
« Reply #265 : Квітня 10, 2021, 10:03:45 22:03 »
 :lol:
очень много американцев с которыми я общаюсь женаты на иммигрантках )) малайзия, украина, мексика... и еще я ьак понимаю ты не тут не очень знаешь как все происходит но врать тут не принято )) как то так...
Дитячий садок

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Новини США
« Reply #266 : Квітня 10, 2021, 11:01:05 23:01 »
неа... мой опыт показывает что они как правило ленятся а жены вьябывают ))) хотя есть дальние знакомые с проблемами... вообще то они к иммигранткам идут потому что американки это вааще пипец. чуть что развод и содержание. они тут юридически все подкованы ...

іммігрантки дуже швидко освоюються ......

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Новини США
« Reply #267 : Квітня 11, 2021, 12:08:28 00:08 »
Дружбан Гаетца вирішив здатись слідству  :smilie7:

Matt Gaetz associate Joel Greenberg expected to strike plea deal in sex-trafficking case


“I’m sure Matt Gaetz is not feeling very comfortable today,” Greenberg’s attorney Fritz Scheller told reporters
   :smilie7:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #268 : Квітня 11, 2021, 02:15:02 02:15 »
іммігрантки дуже швидко освоюються ......
у них есть энергия иммиграции )) такой необходимый толчок пот4рявшему мотивацию американцу... ну и пока освоятся пока то се... пока гринка...

опять же от общества зависит, круга подруг. ну и от человека.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #269 : Квітня 11, 2021, 06:06:56 18:06 »


відео 18+. офіцера застрелили... RIP