Автор Тема: Новини США  (Прочитано 20138 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Re: Новини США
« Reply #270 : Квітня 12, 2021, 02:20:01 02:20 »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
Re: Новини США
« Reply #271 : Квітня 12, 2021, 09:06:44 21:06 »
Ну можна ще приплюсувати радикальних лібералів СФ........ No human is illegal

Ну я й кажу: консенсус у партії з цього питання був ще не так давно - від лідерів до маргиналів.  :idea: І раптом лідери перевзулися в повітрі і заголосили по-трампонські.  :gigi:
« Останнє редагування: Квітня 12, 2021, 09:10:13 21:10 від Адам Жоржович »

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Новини США
« Reply #272 : Квітня 12, 2021, 09:15:40 21:15 »
Ну я й кажу: консенсус у партії з цього питання був ще не так давно - від лідерів до маргиналів.  :idea: І раптом лідери перевзулися в повітрі і заголосили по-трампонські.  :gigi:

Ти не правий..... У демсів крім армії міленіалів сандерса та радикальних лібералів СФ є ще дуже велике помірковане крило.........

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
Re: Новини США
« Reply #273 : Квітня 12, 2021, 09:19:27 21:19 »
Ти не правий..... У демсів крім армії міленіалів сандерса та радикальних лібералів СФ є ще дуже велике помірковане крило.........

Де ж я "не правий"? Пизділа Пелосі про "аморальність стіни" починаючи з 2016-17? Пизділа (цитат у пресі дохуя). Співпадала ця позиція з позицією йобнутих маргиналів? Авжеж. А тепер позиція лідерів партії стосовно стіни з позицією маргиналів знов розійшлася, причому маргинали як раз із своїх позицій нікуди не посунулися.  :pooh_lol:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Новини США
« Reply #274 : Квітня 12, 2021, 09:26:10 21:26 »
Де ж я "не правий"? Пизділа Пелосі про "аморальність стіни" починаючи з 2016-17? Пизділа (цитат у пресі дохуя). Співпадала ця позиція з позицією йобнутих маргиналів? Авжеж. А тепер позиція лідерів партії стосовно стіни з позицією маргиналів знов розійшлася, причому маргинали як раз із своїх позицій нікуди не посунулися.  :pooh_lol:

Не розумію шо тебе дивує....... Помірковані поки що мають більшість, саме тому кандидатом став Байден а не сандерс чи воррен...... відповідна політика і втілюється.......

Те що демси будуватимуть комунізм - всього лише плід фобій та пропаганди радикальних трампістів......

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
Re: Новини США
« Reply #275 : Квітня 12, 2021, 09:29:11 21:29 »
Не розумію шо тебе дивує....... Помірковані поки що мають більшість, саме тому кандидатом став Байден а не сандерс чи воррен...... відповідна політика і втілюється.......

Мене нічого не дивує, я просто вказую на факт, що "помірковані" лідери демпартії зараз проводять трампістську політику, проти котрої вони 4 роки аж всиралися.  :pooh_lol:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Новини США
« Reply #276 : Квітня 12, 2021, 09:36:25 21:36 »
Мене нічого не дивує, я просто вказую на факт, що "помірковані" лідери демпартії зараз проводять трампістську політику, проти котрої вони 4 роки аж всиралися.  :pooh_lol:

ні, вони просто мовчали...... бо трамп зробив це питання занадто токсичним....... "всиралися" по цьому питанню лише радикали.....

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #277 : Квітня 12, 2021, 09:49:27 21:49 »
ні, вони просто мовчали...... бо трамп зробив це питання занадто токсичним....... "всиралися" по цьому питанню лише радикали.....
вони імвграцією давили трампа . і радикали і помірковані, бо то була їх стратегія перемоги, одна з.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Новини США
« Reply #278 : Квітня 12, 2021, 09:55:07 21:55 »
вони імвграцією давили трампа . і радикали і помірковані, бо то була їх стратегія перемоги, одна з.

Трамп сам зробив це питання токсичним наступними кроками:
  • Спробою ділити іммігрантів за релігійними ознаками підкріплені балачками про расовий поділ також (краще з норвегії чим з shitwhole countries)
  • Впровадженням політики цілеспрямованного відбирання дітей у рідних батьків на кордоні
  • Тим шо зробив зі стіни якийсь фетіш при тому що її успішно потихеньку будували і до нього і, як бачимо, продовжуватимуть будувати і після нього


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
Re: Новини США
« Reply #279 : Квітня 12, 2021, 11:51:55 23:51 »
ні, вони просто мовчали...... бо трамп зробив це питання занадто токсичним....... "всиралися" по цьому питанню лише радикали.....

Блядь, Укі, харе придурюватися. Я надрукую повільно, щоб до тебе дійшло: Ненсі Пелосі (Nancy Pelosi) котра була і є одним з найвищіх лідерів Демпартії заявляла буквально "стіна - аморальна". На тобі відево, якщо текстом не доходить:




Якщо це "мовчали", то я - іспанський льотчик.  :cp:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #280 : Квітня 13, 2021, 12:28:06 00:28 »
Трамп сам зробив це питання токсичним наступними кроками:
  • Спробою ділити іммігрантів за релігійними ознаками підкріплені балачками про расовий поділ також (краще з норвегії чим з shitwhole countries)
  • Впровадженням політики цілеспрямованного відбирання дітей у рідних батьків на кордоні
  • Тим шо зробив зі стіни якийсь фетіш при тому що її успішно потихеньку будували і до нього і, як бачимо, продовжуватимуть будувати і після нього

"Впровадженням політики цілеспрямованного відбирання дітей у рідних батьків на кордоні" это ты про АОС  и клетки? славно потрудились пропагандистка ...
по поводу разделения по расам, не буть гипокритом. кого бы ты хотел иметь соседями, каких то массивов из Сирии или поляков?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Новини США
« Reply #281 : Квітня 13, 2021, 03:16:07 03:16 »
"Впровадженням політики цілеспрямованного відбирання дітей у рідних батьків на кордоні" это ты про АОС  и клетки? славно потрудились пропагандистка ...

Боже, як все печально  :fp2 причому там аос :fp2 Я слухав сешшинса та стіва міллера......... Вони намагались відродити політику Куліджа у цьому питанні........ Думали що б такого злого та поганого зробити щоб людям страшно навіть думати було про наближення до кордону  :fp2
Вони самі про це казали......... Потім замовкли правда.......

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Новини США
« Reply #282 : Квітня 13, 2021, 03:21:40 03:21 »
по поводу разделения по расам, не буть гипокритом. кого бы ты хотел иметь соседями, каких то массивов из Сирии или поляков?

Я хотів би мати освічених та інтелігентних людей своїми сусідами...... Сирієць, поляк, мексиканець чи туркмен для мене значення немає..... Трампу треба було в цьому напрямку і працювати........ шукати спосіб впровадити merit based систему видачі імміграційних віз.......  а не забороняти муслімів та ляпати язиком про shithole countries і "норвезьких арійців"  :weep:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
Re: Новини США
« Reply #283 : Квітня 13, 2021, 03:24:31 03:24 »
Я хотів би мати освічених та інтелігентних людей своїми сусідами......

.... але демократи вперто наполягають на безконтрольній іміграції самих неосвічених та ще й готових порушувати закон. :fp3

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Новини США
« Reply #284 : Квітня 13, 2021, 03:36:27 03:36 »
.... але демократи вперто наполягають на безконтрольній іміграції самих неосвічених та ще й готових порушувати закон. :fp3

не всі......

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
Re: Новини США
« Reply #285 : Квітня 13, 2021, 03:45:12 03:45 »
не всі......

Ну може десь парочка є, котрі заблукали.  :weep: Десь у Вермонті, куди бадьорі і немиті "інтеліхєнти" з Сальвадору не добігають.  :gigi:
« Останнє редагування: Квітня 13, 2021, 04:20:49 04:20 від Адам Жоржович »

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #286 : Квітня 13, 2021, 05:53:50 05:53 »
Я хотів би мати освічених та інтелігентних людей своїми сусідами...... Сирієць, поляк, мексиканець чи туркмен для мене значення немає..... Трампу треба було в цьому напрямку і працювати........ шукати спосіб впровадити merit based систему видачі імміграційних віз.......  а не забороняти муслімів та ляпати язиком про shithole countries і "норвезьких арійців"  :weep:

вот вы вечно демократы говорите одно, и постоянно с самими собой в противоречиях. и счас же будет убеждать что родился и впитал дайверсити и инклюзивность с молоком матери. или это уже террор общественного мнения ЛА? типа я такой как все, и мы все дайверсити сила? ты это настроения партии большевиков, можешь при себе оставить. я сам решения принимаю исключительно того что выгодно лично мне.
« Останнє редагування: Квітня 13, 2021, 05:58:00 05:58 від Ali(UA) »

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #287 : Квітня 13, 2021, 05:55:41 05:55 »
Боже, як все печально  :fp2 причому там аос :fp2 Я слухав сешшинса та стіва міллера......... Вони намагались відродити політику Куліджа у цьому питанні........ Думали що б такого злого та поганого зробити щоб людям страшно навіть думати було про наближення до кордону  :fp2
Вони самі про це казали......... Потім замовкли правда.......

ну и что тебя смущает в отбирании детей? опять жалеешь бедных нелегалов. какого хера они перлись в страну? сидишь в своем ЛА, вот бля, вот таких вот диванных вояк, подселить на задний двор табор беженцев - ну совсем по другому запоешь  :laugh:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Новини США
« Reply #288 : Квітня 13, 2021, 02:00:12 14:00 »
вот вы вечно демократы говорите одно, и постоянно с самими собой в противоречиях. и счас же будет убеждать что родился и впитал дайверсити и инклюзивность с молоком матери. или это уже террор общественного мнения ЛА? типа я такой как все, и мы все дайверсити сила? ты это настроения партии большевиков, можешь при себе оставить. я сам решения принимаю исключительно того что выгодно лично мне.

Поперше я не демократ...... За респів раніше голосував набагато частіше коли вони не були такими упоротими як трампісти........ Подруге я спочатку для себе обрав дайвьорситі, а вже потім вибрав де осилитись у відповідності з власними поглядами.........
Потретє ти вже бозна який раз переводиш тему на особистості, намагаючись себе переконувати, який ти пля незалежно мислячий, а твої опоненти - вівці...........  Так от я вже твої вологі мрії та фантазії зрозумів........ не обов'язково це повторювати....... самостверджуйся десь в інших місцях..........

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Новини США
« Reply #289 : Квітня 13, 2021, 02:03:06 14:03 »
ну и что тебя смущает в отбирании детей? опять жалеешь бедных нелегалов. какого хера они перлись в страну?

Мене смущає твоє йорзання на пательні........ Спочатку відповідь шо тіпа анивсьоврут, а ти жертвапрапаганди, а потім коли довів що ніхто ніяку пропаганду не слухав - ачтотібясмущаєт  :fp2
все з тобою ясно.......

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46465
  • Never give in!
Re: Новини США
« Reply #290 : Квітня 13, 2021, 09:35:46 21:35 »
Поперше я не демократ...... За респів раніше голосував набагато частіше коли вони не були такими упоротими як трампісти........ Подруге я спочатку для себе обрав дайвьорситі, а вже потім вибрав де осилитись у відповідності з власними поглядами.........
Потретє ти вже бозна який раз переводиш тему на особистості, намагаючись себе переконувати, який ти пля незалежно мислячий, а твої опоненти - вівці...........  Так от я вже твої вологі мрії та фантазії зрозумів........ не обов'язково це повторювати....... самостверджуйся десь в інших місцях..........

Тобто ти живеш у чорному кварталі?  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Новини США
« Reply #291 : Квітня 13, 2021, 09:44:51 21:44 »
Тобто ти живеш у чорному кварталі?  :gigi:

А в чорному кварталі є дайвьорситі?  :smilie10:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46465
  • Never give in!
Re: Новини США
« Reply #292 : Квітня 13, 2021, 09:46:13 21:46 »
А в чорному кварталі є дайвьорситі?  :smilie10:

Це питання до таких як ти.
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Новини США
« Reply #293 : Квітня 13, 2021, 09:50:03 21:50 »
Це питання до таких як ти.

Відповідь проста..... В ЛА люди практично всих культур та релігій світу живуть та співпрацюють.......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #294 : Квітня 13, 2021, 10:57:53 22:57 »
Відповідь проста..... В ЛА люди практично всих культур та релігій світу живуть та співпрацюють.......
вопрос про дайверсити как никогда актуален... для крупных контор и айти отделов, где щас одни индусы. очень там дайверсити не хватает  :smilie5:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #295 : Квітня 15, 2021, 12:26:46 00:26 »
https://twitter.com/SpeakerPelosi/status/1382403285890568192

очередная наглая и тупая попытка захвата власти от леваков.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Новини США
« Reply #296 : Квітня 15, 2021, 01:23:50 01:23 »
https://twitter.com/SpeakerPelosi/status/1382403285890568192

очередная наглая и тупая попытка захвата власти от леваков.

Ну взагалі то дісі по населенню набагато більші за дві дакоти разом узяті.....

Чому одні можуть бути представленеми у сенаті, а інші ні?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #297 : Квітня 15, 2021, 02:21:16 02:21 »
Ну взагалі то дісі по населенню набагато більші за дві дакоти разом узяті.....

Чому одні можуть бути представленеми у сенаті, а інші ні?
вернуть меріленду та й усе. нашо ті витребенци...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #298 : Квітня 15, 2021, 06:15:14 06:15 »
https://twitter.com/HeraldSports/status/1382467058345111553

Флорида не допустила трасгендерів до жіночих видів спорту. молодці!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46465
  • Never give in!
Re: Новини США
« Reply #299 : Квітня 15, 2021, 08:13:11 08:13 »
Ну взагалі то дісі по населенню набагато більші за дві дакоти разом узяті.....

Чому одні можуть бути представленеми у сенаті, а інші ні?

Ти хоч якусь приблизну уяву про історію США маєш?  :fp2 :fp2
If you are going through hell, keep going.