Автор Тема: Новини США  (Прочитано 19630 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #60 : Березня 10, 2021, 05:46:31 05:46 »
Кюанонівці з трампістами постарались...... Сподіваюсь до травня їх попусте......

ну як у голову уколитесь, тоді й попусте... а так я не знаю, можна ще до шрінка сходить, шоб попустило.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Новини США
« Reply #61 : Березня 10, 2021, 06:42:11 06:42 »
ну як у голову уколитесь, тоді й попусте... а так я не знаю, можна ще до шрінка сходить, шоб попустило.

Ну то скиньтесь їм на шринків......

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Новини США
« Reply #62 : Березня 10, 2021, 04:28:15 16:28 »
Uki, якщо ти поважаєш науку, то прочитай це.

Scott Atlas: The Last Word
https://stanfordreview.org/scott-atlas-the-last-word/

Пандемія коронавірусу стала великою трагедією, в цьому не може бути сумнівів. Але це також викрило глибокі проблеми в Америці, які зараз загрожують самим принципам свободи і порядку, які ми, американці, часто сприймаємо як належне.

По-перше, я був шокований величезною владою уряду, одностороннix указів, просто закриття підприємств та шкіл указом, обмеження особистого руху, поведінки за мандатом та усунення наших найосновніших свобод, без будь-якого кінця та незначної підзвітності.

По-друге, я залишаюся здивованим прийняттям американським народом драконівських правил, обмежень і безпрецедентних мандатів, навіть тих, що є довільними, руйнівними та абсолютно ненауковими.

Ця криза також викрила те, що всі ми знали, але ми терпіли роками: відверту упередженість ЗМІ, відсутність різноманітних точок зору в кампусах, відсутність нейтралітету у великих технологіях, що контролюють соціальні медіа, і тепер більш помітно, ніж ніколи, вторгнення політики в науку. Зрештою, свобода шукати та заявляти правду загрожує тут, у Сполучених Штатах.
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Новини США
« Reply #63 : Березня 10, 2021, 04:33:52 16:33 »
Uki, якщо ти поважаєш науку, то прочитай це.

Scott Atlas: The Last Word
https://stanfordreview.org/scott-atlas-the-last-word/

Пандемія коронавірусу стала великою трагедією, в цьому не може бути сумнівів. Але це також викрило глибокі проблеми в Америці, які зараз загрожують самим принципам свободи і порядку, які ми, американці, часто сприймаємо як належне.

По-перше, я був шокований величезною владою уряду, одностороннix указів, просто закриття підприємств та шкіл указом, обмеження особистого руху, поведінки за мандатом та усунення наших найосновніших свобод, без будь-якого кінця та незначної підзвітності.

По-друге, я залишаюся здивованим прийняттям американським народом драконівських правил, обмежень і безпрецедентних мандатів, навіть тих, що є довільними, руйнівними та абсолютно ненауковими.

Ця криза також викрила те, що всі ми знали, але ми терпіли роками: відверту упередженість ЗМІ, відсутність різноманітних точок зору в кампусах, відсутність нейтралітету у великих технологіях, що контролюють соціальні медіа, і тепер більш помітно, ніж ніколи, вторгнення політики в науку. Зрештою, свобода шукати та заявляти правду загрожує тут, у Сполучених Штатах.

Де там наука в тій статті? Одна лише політика....... Доктор Атлас взагалі пропонував використати закони дарвіна щоб виробити імунітет до Ковіду........

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Новини США
« Reply #64 : Березня 10, 2021, 04:38:13 16:38 »
Де там наука в тій статті? Одна лише політика....... Доктор Атлас взагалі пропонував використати закони дарвіна щоб виробити імунітет до Ковіду........

Тобі і Дарвін вже не науковець?  :smilie2:
« Останнє редагування: Березня 10, 2021, 04:44:34 16:44 від Uki »
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Новини США
« Reply #65 : Березня 10, 2021, 04:44:43 16:44 »
Тобі і Дарвін вже не науковець?  :smilie2:

Вибір підходу як подолати епідемію - це більш соціальне питання чим наукове.......
З цієї точки зору пропозиції доктора Атласа недієздатні в принципі........ Для цього треба було б заборонити лікування ковіду взагалі....... А це ..... ну сам розумієш .....

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Новини США
« Reply #66 : Березня 10, 2021, 04:53:51 16:53 »
Ні, це питання насамперед наукове.
If you are going through hell, keep going.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Новини США
« Reply #67 : Березня 10, 2021, 04:56:53 16:56 »
Оцінюю Байдена на 4 з 5.Те,що не добивають трумпа-дуже погано,метастази цього раку загрожують західній цивілізації.Боротьбу з короною Байденом-оцінюю на 5,більш 2 млн щеплень на день-чудово!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Новини США
« Reply #68 : Березня 10, 2021, 05:01:29 17:01 »
Оцінюю Байдена на 4 з 5.Те,що не добивають трумпа-дуже погано,метастази цього раку загрожують західній цивілізації.Боротьбу з короною Байденом-оцінюю на 5,більш 2 млн щеплень на день-чудово!

 :fp2 :fp2 :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Новини США
« Reply #69 : Березня 10, 2021, 05:02:40 17:02 »
На графіку чудово видно,як невпинно падає кількість захворівших ковідом.Це -робота мудрого керівництва!
https://index.minfin.com.ua/ua/reference/coronavirus/geography/usa/

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Новини США
« Reply #70 : Березня 10, 2021, 05:03:17 17:03 »
На графіку чудово видно,як невпинно падає кількість захворівших ковідом.Це -робота мудрого керівництва!
https://index.minfin.com.ua/ua/reference/coronavirus/geography/usa/

 :fp2 :fp2 :fp2 :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Новини США
« Reply #71 : Березня 10, 2021, 05:29:44 17:29 »
Ні, це питання насамперед наукове.

Аргументуй, в чому принципова відмінність з наукової точки зору позиції доктора Атласа?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Новини США
« Reply #72 : Березня 10, 2021, 05:35:32 17:35 »
Аргументуй, в чому принципова відмінність з наукової точки зору позиції доктора Атласа?

В тому, що він не вважав локдауни та інші драконівські заходи науково обґрунтованими. Його правоту було підтверджено практикою.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #73 : Березня 10, 2021, 05:37:13 17:37 »
Вибір підходу як подолати епідемію - це більш соціальне питання чим наукове.......
З цієї точки зору пропозиції доктора Атласа недієздатні в принципі........ Для цього треба було б заборонити лікування ковіду взагалі....... А це ..... ну сам розумієш .....
ти ж кричав фоллоу зе сцайанс, і тіпа репи тупі реднекі і не розуміють шо нада мить руки.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Новини США
« Reply #74 : Березня 10, 2021, 05:43:30 17:43 »
В тому, що він не вважав локдауни та інші драконівські заходи науково обґрунтованими. Його правоту було підтверджено практикою.

Це вже альтернативна реальність...... Навпаки різке зростання захворюваності приходиться на час його роботи в Білому Домі....... В результаті Трамп його випер........ Його метод не зпрацював......
А науково обгрунтовані обидва підходи.
1. Це науково обгрунтовано що без втручання, досягши певного рівня захворюваності створить стадний імунітет і хвороба піде вниз
2. Також науковообгрунтовано що зменьшивши соціалізацію можна сповільнити розповсюдження хвороби, а досягнення стадного імунітету покласти на вакцину........

Обидва принципи науково обгрунтовані, вибір же виключно політичний та соціальний.....

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #75 : Березня 10, 2021, 05:47:26 17:47 »
укі а тобі не здається що обмеженням соціалізації локдаунами та вакцинами можна знищити усі вірусні хвороби. не тільки ковід.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Новини США
« Reply #76 : Березня 10, 2021, 05:56:15 17:56 »
укі а тобі не здається що обмеженням соціалізації локдаунами та вакцинами можна знищити усі вірусні хвороби. не тільки ковід.

Нашо? медицина здатна була справлятись з попередніми вірусними епідеміями і без локдаунів......

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Новини США
« Reply #77 : Березня 10, 2021, 06:06:12 18:06 »
Це вже альтернативна реальність...... Навпаки різке зростання захворюваності приходиться на час його роботи в Білому Домі....... В результаті Трамп його випер........ Його метод не зпрацював......
А науково обгрунтовані обидва підходи.
1. Це науково обгрунтовано що без втручання, досягши певного рівня захворюваності створить стадний імунітет і хвороба піде вниз
2. Також науковообгрунтовано що зменьшивши соціалізацію можна сповільнити розповсюдження хвороби, а досягнення стадного імунітету покласти на вакцину........

Обидва принципи науково обгрунтовані, вибір же виключно політичний та соціальний.....

Де Сантіс відмовився від надзвичайних повноважень і заходів, але науково стурбований Куомо - навпаки.
В результаті в штаті Нью Йорк виздихало значно більше ніж у Флоріді.
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Новини США
« Reply #78 : Березня 10, 2021, 06:10:51 18:10 »
Де Сантіс відмовився від надзвичайних повноважень і заходів, але науково стурбований Куомо - навпаки.
В результаті в штаті Нью Йорк виздихало значно більше ніж у Флоріді.

Ті доводи шо ти наводиш нічого спільного не мають не то шо з наукою, а з логікою та здоровим глуздом..... НЙ був вже заражений наполовину в момент коли ще не починали ніяких епідеологічних мір........ Куомо тушив пожежу.....

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #79 : Березня 10, 2021, 06:11:01 18:11 »
Нашо? медицина здатна була справлятись з попередніми вірусними епідеміями і без локдаунів......
але від грипу помирають кожен рік

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Новини США
« Reply #80 : Березня 10, 2021, 06:14:17 18:14 »
але від грипу помирають кожен рік

Лише ті кого медицина, зробивши все можливе, не в змозі була рятувати.....

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Новини США
« Reply #81 : Березня 10, 2021, 06:15:39 18:15 »
Ті доводи шо ти наводиш нічого спільного не мають не то шо з наукою, а з логікою та здоровим глуздом..... НЙ був вже заражений наполовину в момент коли ще не починали ніяких епідеологічних мір........ Куомо тушив пожежу.....

 :fp2 :fp2 :fp2

Відправляючи хворих в будинки престарілих замість відправляти їх на плаваючий шпиталь та віськовий польовий шпиталь в Центральному Парку Нью Йорка, щоб не дати зрости популярності Трампа, чия адміністрація забепечила те.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Новини США
« Reply #82 : Березня 10, 2021, 06:16:36 18:16 »
Бідонівська адміністрація йде шляхом Меркель в іміграційній політиці :fp2 :fp2


https://twitter.com/i/status/1369682207049089025
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #83 : Березня 10, 2021, 06:24:06 18:24 »
Лише ті кого медицина, зробивши все можливе, не в змозі була рятувати.....
можливо медицина не може врятувати всіх, і тому додаткові методи по ізоляції людей допоможуть врятувати більше життів і попередити можливі нові епідемії?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Новини США
« Reply #84 : Березня 10, 2021, 06:41:52 18:41 »
:fp2 :fp2 :fp2

Відправляючи хворих в будинки престарілих замість відправляти їх на плаваючий шпиталь та віськовий польовий шпиталь в Центральному Парку Нью Йорка, щоб не дати зрости популярності Трампа, чия адміністрація забепечила те.

Суть в тому шо воно вже палало на всю коли він тільки почав тушити, а не втому як він це робив......  У інших було трохи фори.....

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #85 : Березня 12, 2021, 06:33:16 18:33 »
https://twitter.com/charlottecuthbo/status/1370054617309048835

нелегали прибувають у штати. Велкам пля!

Дякую Байдене за нових демократів.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Новини США
« Reply #86 : Березня 12, 2021, 07:23:05 19:23 »
нелегали прибувають у штати. Велкам пля!

Дякую Байдене за нових демократів.

Ти просто їм заздриш. Ти тяжко пахав, програмував, жив довго в Україні, мріяв про Штати, нарешті якось виїхав, а тепер якісь латіноси що лопатами лише лайно вміють загрібати поїхали і живуть краще ніж ти, так?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #87 : Березня 12, 2021, 08:13:21 20:13 »
Ти просто їм заздриш. Ти тяжко пахав, програмував, жив довго в Україні, мріяв про Штати, нарешті якось виїхав, а тепер якісь латіноси що лопатами лише лайно вміють загрібати поїхали і живуть краще ніж ти, так?
скажи ти платиш 5% Єдиного податку та соціальний взнос? скіки процентів реальної зарплати віддаєш?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Новини США
« Reply #88 : Березня 12, 2021, 08:16:19 20:16 »
скажи ти платиш 5% Єдиного податку та соціальний взнос? скіки процентів реальної зарплати віддаєш?

Ти думаєш я знаю? Я реально не знаю.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Новини США
« Reply #89 : Березня 12, 2021, 08:33:46 20:33 »
Ти думаєш я знаю? Я реально не знаю.

а я знаю. 15% на рік медікейд та ссн. це мед страховка для нєімущіх та пенсійний фонд. роботодавець плате половину. якщо на себе працюєш платиш усе.

далі 18-25% федерального налогу залежить від доходу.

далі он Укі ще плате налог штату (велкам ту калі).

так от тут усі добре знають скільки вони платять бо платить надо.

і от на ці гроші їдуть оті нєлєгали  на всі державні програми на все те що тут є соціального.

у мене нема з усіми податками шо я плачу безкоштовної медицини а у них буде. і фудстемпи їм дадуть.