Автор Тема: Однодумець  (Прочитано 3025 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Однодумець
« : Березня 30, 2021, 05:01:16 17:01 »
"Усім соціалістам я бажаю: достаток Венесуели, зарплату як на  Кубі, справедливість Китаю та свободу Північної Кореї"

"Вірю, що тут, в Україні, відбувся героїчний подвиг в ім‘я свободи, який глибоко вразив всіх чоловіків і жінок світу, всіх хто цінує демократію, законність і свободу."


Маріо Варгас Льйоса. (Перуанський прозаїк, драматург, есеїст, філософ, публіцист, політичний і громадський діяч, лауреат Нобелівської премії 2010)



Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Однодумець
« Reply #1 : Березня 30, 2021, 05:04:03 17:04 »
Класно висловився.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Однодумець
« Reply #2 : Березня 30, 2021, 05:07:10 17:07 »
"Усім соціалістам я бажаю: достаток Венесуели, зарплату як на  Кубі, справедливість Китаю та свободу Північної Кореї"

"Вірю, що тут, в Україні, відбувся героїчний подвиг в ім‘я свободи, який глибоко вразив всіх чоловіків і жінок світу, всіх хто цінує демократію, законність і свободу."


Маріо Варгас Льйоса. (Перуанський прозаїк, драматург, есеїст, філософ, публіцист, політичний і громадський діяч, лауреат Нобелівської премії 2010)


І тим не менше, імбецили в Україні моляться на Байдена, чиї господарі мріють про перетворення США на соціалістичний рай.  :lol: :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Однодумець
« Reply #3 : Березня 30, 2021, 05:12:25 17:12 »
І тим не менше, імбецили в Україні моляться на Байдена, чиї господарі мріють про перетворення США на соціалістичний рай.  :lol: :lol: :lol: :lol:

Ти трошки не розумієш розстановку акцентів. Українцям потрібен президент-союзник, який підтримає Україну, а не такий, що буде підтримувати її ворога - рашку.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Однодумець
« Reply #4 : Березня 30, 2021, 05:26:37 17:26 »
Хорошо сказал

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Однодумець
« Reply #5 : Березня 30, 2021, 05:35:16 17:35 »
Ти трошки не розумієш розстановку акцентів. Українцям потрібен президент-союзник, який підтримає Україну, а не такий, що буде підтримувати її ворога - рашку.

Господи, как хорошо, что я Кота в игнор захерачил с его психическими отклонениями.

Сидит на УКРАИНСКОМ форуме и херачит про Трампа-Байдена сутками....На Американском форуме он не сидит...ибо "беженец". Там - чужие. Его ТЯНЕТ на "Родину"...в Одессу...

Нахер было ехать тогда  в США?


И тут....зашел на ветку и НАСРАЛ про Трампа-Байдена...."Казалось бы причем тут Лужков?" (с) С. Доренко.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Однодумець
« Reply #6 : Березня 30, 2021, 05:36:05 17:36 »
Ви там зі своїми проблемами розбирайтеся поміж собою. Хто кому демократ чи респ, і яка там внутрішня політика. Тоді й подивимось, які мізки у інших народів. Бо відсутність мізків у народу не впливає на зовнішню політику.

Они с Астрой полностью ЕБАНУЛИСЬ. Окончательно и бесповоротно.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Однодумець
« Reply #7 : Березня 30, 2021, 05:53:18 17:53 »
Господи, как хорошо, что я Кота в игнор захерачил с его психическими отклонениями.

Сидит на УКРАИНСКОМ форуме и херачит про Трампа-Байдена сутками....На Американском форуме он не сидит...ибо "беженец". Там - чужие. Его ТЯНЕТ на "Родину"...в Одессу...

Нахер было ехать тогда  в США?


И тут....зашел на ветку и НАСРАЛ про Трампа-Байдена...."Казалось бы причем тут Лужков?" (с) С. Доренко.

Куде мене точно  не тягне, так це в Одесу.  :laugh:

Я розумію, що воно приємно думати про українців як про якусь таку невимовно свободолюбиву націю, яка відкидає поневолення соціалізмом і набільше цінує liberty and freedom.

Але реальність на грішній українській землі цілковито розбиває цю міфологію.


« Останнє редагування: Березня 30, 2021, 05:58:47 17:58 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Однодумець
« Reply #8 : Березня 31, 2021, 01:23:36 13:23 »
Если бы Украинцы понимали чтт такое свобода... даже тут на форуме многие молятся на государство....

я помню момент когда выставил фотки своего оружия. пол форума сошло сума нах от страха.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Однодумець
« Reply #9 : Березня 31, 2021, 01:29:13 13:29 »
Если бы Украинцы понимали чтт такое свобода... даже тут на форуме многие молятся на государство....

я помню момент когда выставил фотки своего оружия. пол форума сошло сума нах от страха.
Алі, ви хоч звідки знаєте, що таке свобода? В радянській школі вивчили? Трохи пожили в США і "Если бы Украинцы понимали чтт такое свобода..."? До сивого волосся дожили і не знаєте навіщо потрібна держава?

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Однодумець
« Reply #10 : Березня 31, 2021, 01:42:09 13:42 »
 :smiley24: все точно сказав.. :upa
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Однодумець
« Reply #11 : Березня 31, 2021, 01:57:51 13:57 »
Алі, ви хоч звідки знаєте, що таке свобода? В радянській школі вивчили? Трохи пожили в США і "Если бы Украинцы понимали чтт такое свобода..."? До сивого волосся дожили і не знаєте навіщо потрібна держава?

имею представление. что такое общество для которого государство это не злой начальник управляющий жизнью а реально менеджерская организация которая поддерживает инфраструктуру и предоставляет сервисы.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Однодумець
« Reply #12 : Березня 31, 2021, 05:56:39 17:56 »
имею представление. что такое общество для которого государство это не злой начальник управляющий жизнью а реально менеджерская организация которая поддерживает инфраструктуру и предоставляет сервисы.
Тоді поцікавтеся навіщо американцям зброя.
І як , до речі, співвідносяться ваші останній пост з передостаннім:
Если бы Украинцы понимали чтт такое свобода... даже тут на форуме многие молятся на государство....

я помню момент когда выставил фотки своего оружия. пол форума сошло сума нах от страха.
   ?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Однодумець
« Reply #13 : Березня 31, 2021, 06:25:41 18:25 »
Тоді поцікавтеся навіщо американцям зброя.
І як , до речі, співвідносяться ваші останній пост з передостаннім:   ?
2я поправка была создана для защиты от государства. точнее что люди ничем не хуже государства и почему они не могут иметь такое же оружие на своей земле. по логике поправки они могут иметь танки и авианосцы для защиты от кого бы то ни было.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Однодумець
« Reply #14 : Березня 31, 2021, 06:48:26 18:48 »
Тоді поцікавтеся навіщо американцям зброя.
І як , до речі, співвідносяться ваші останній пост з передостаннім:   ?

 :smiley24:
Гарно піймав і макнув підблохастика! :hot:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Однодумець
« Reply #15 : Березня 31, 2021, 07:11:53 19:11 »
2я поправка была создана для защиты от государства. точнее что люди ничем не хуже государства и почему они не могут иметь такое же оружие на своей земле. по логике поправки они могут иметь танки и авианосцы для защиты от кого бы то ни было.

Від менеджерської організації відбиватись ?   :weep:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Однодумець
« Reply #16 : Березня 31, 2021, 07:14:28 19:14 »
Если бы Украинцы понимали чтт такое свобода... даже тут на форуме многие молятся на государство....

я помню момент когда выставил фотки своего оружия. пол форума сошло сума нах от страха.

Доки ти не в Україні, нам боятися нічого  :laugh:

Питання - є зброя, чому разом з тими божевільними не штурмував Капітолій?  :cm:
За родіну, за трампа! можем повторіть!

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
Re: Однодумець
« Reply #17 : Березня 31, 2021, 08:02:55 20:02 »
2я поправка была создана для защиты от государства.
вау! це в самій поправці так написано?
наведіть цитату повністю, будь ласка. я гуглєм перекладу і запишу на стіні котельні. дякую.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Однодумець
« Reply #18 : Березня 31, 2021, 08:24:06 20:24 »
вау! це в самій поправці так написано?
наведіть цитату повністю, будь ласка. я гуглєм перекладу і запишу на стіні котельні. дякую.
это мне американцы рассказывали которые тут в нном поколении живут.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Однодумець
« Reply #19 : Березня 31, 2021, 08:25:53 20:25 »
Доки ти не в Україні, нам боятися нічого  :laugh:

Питання - є зброя, чому разом з тими божевільними не штурмував Капітолій?  :cm:
За родіну, за трампа! можем повторіть!
ну во первых у людей что ЗАШЛИ  в капитолий оружия не было. во вторых я не понимаю почему для вас именно этот случай вызывает такое возбуждение.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Однодумець
« Reply #20 : Березня 31, 2021, 08:29:19 20:29 »
Від менеджерської організації відбиватись ?   :weep:
ну если надо то и отбиватся. а в целом для конкуренции, чтобы решить вопрос свободы, чтобы государство ничем не было лучше отдельно взятых граждан.

вот ты например чем хуже зебила? я думаю ничем. а по правам ты понижен. такой себе средний манюпас.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Однодумець
« Reply #21 : Березня 31, 2021, 08:29:50 20:29 »
это мне американцы рассказывали которые тут в нном поколении живут.
тобто, самі почитати першоджерело не можемо, не хочемо, акакаяразніца. А скільки ви вже розкошуєте в Америці?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Однодумець
« Reply #22 : Березня 31, 2021, 08:35:22 20:35 »
Amendment II
A well regulated Militia, being necessary to the security of a free State, the right of the people to keep and bear Arms, shall not be infringed.

вопрос не в том что тут написано а как это трактуется... на то есть конст суд. и именно этот суд пользуется логикой которую заложили в эти законы.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Однодумець
« Reply #23 : Березня 31, 2021, 08:38:39 20:38 »
Amendment II
A well regulated Militia, being necessary to the security of a free State, the right of the people to keep and bear Arms, shall not be infringed.

вопрос не в том что тут написано а как это трактуется... на то есть конст суд. и именно этот суд пользуется логикой которую заложили в эти законы.
Чи правильно я розумію, що американські закони, у т.ч. Конституцію ви не читаєте, а рішення судів читаєте? Чи знайомі американці переповідають?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Однодумець
« Reply #24 : Березня 31, 2021, 08:39:23 20:39 »
неправильно.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Однодумець
« Reply #25 : Березня 31, 2021, 08:44:27 20:44 »
Amendment II
A well regulated Militia, being necessary to the security of a free State, the right of the people to keep and bear Arms, shall not be infringed.

вопрос не в том что тут написано а как это трактуется... на то есть конст суд. и именно этот суд пользуется логикой которую заложили в эти законы.

Наверное верховный, вроде в Штатах конституционного нет

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Однодумець
« Reply #26 : Березня 31, 2021, 08:50:27 20:50 »
Наверное верховный, вроде в Штатах конституционного нет
угу... описалсо.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
Re: Однодумець
« Reply #27 : Березня 31, 2021, 09:05:03 21:05 »
Amendment II
A well regulated Militia, being necessary to the security of a free State, the right of the people to keep and bear Arms, shall not be infringed.
ага.
значить, не захищатся від держави, а навпаки - захищати державу. от яке цікаве право свободи.
з.і. схоже, стіна котельні лишиться незайманною. ще раз - дякую.   :smilie5:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Однодумець
« Reply #28 : Березня 31, 2021, 09:12:33 21:12 »
во вторых я не понимаю почему для вас именно этот случай вызывает такое возбуждение.

Ахуєть!
Баньдюки, по прямій указці Бидлана, захопили Конгрес, мабуть вперше за 250 років історії США, а він не розуміє!
Ахуєть!!!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Однодумець
« Reply #29 : Березня 31, 2021, 09:22:15 21:22 »
Ахуєть!
Баньдюки, по прямій указці Бидлана, захопили Конгрес, мабуть вперше за 250 років історії США, а він не розуміє!
Ахуєть!!!

Ну то для нас з тобою бандюки, а для нього патріоти....... і не захопити, а звільнити...... мабуть......