Автор Тема: Глобальна Зміна парадигми  (Прочитано 803 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 971
Глобальна Зміна парадигми
« : Квітня 04, 2021, 05:44:55 17:44 »
 "Зміна" це м'яко кажучи

Часи змін, в яких ми перебуваємо вже 35 років не закінчуються
Перш за все руйнація сенсів котрі були "Стовпами" не тільки в свідомості але й на справді
Тут і СССР, і "економіка вільного ринку", і "США бастіон західного способу життя", і ще багато можна продовжувати ряд

Зараз хочу привернути увагу до падіння поняття "Галичина - традиційний осередок консервативного українського патріотизму"

Для мене він впав в квітні 19-го року, коли я побачив результати виборів 19 року саме в Галичині.
В деяких районах Івано Франківської області наприклад Верховинському процент голосів за Зє перевищував 80-85 відсотків як в Харкові чи Херсоні
Сказатм що я охуїв - нічого не сказати...

Ось і зараз на довиборах на 87 окрузі "Вірастюк"  від Зє перемагає "Кошулинського" і Шевченка від каломмойскаво
Вірастюк звичайно не є вата ні рузкомірний підарас - ні, але в політичному сенсі він Ніхто, тобто "95 квартал"
А Кошулинський персонаж ідеологічний з політично бездоганним минулим. "бездоганним" звичайно умовно, в порівнянні з "Добкенами"

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Глобальна Зміна парадигми
« Reply #1 : Квітня 04, 2021, 05:53:35 17:53 »
Омріяна мудрим українським народом "третя сила" :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Глобальна Зміна парадигми
« Reply #2 : Квітня 04, 2021, 05:54:45 17:54 »
Никакой смены нет
Я еще до 14го года на ФУПе, основываясь на соцопросах, доказывал что никакой разницы в коренных установках менталитете между регионами Украины нет. Даже такими как Львовская область и АРК. Все что мы видим в политических диспутах это наносное, результат политпропаганды. Базисные установки менталитета населения практически идентичны. Сам был удивлен этим фактом, но в 19ом он явно проявился

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Глобальна Зміна парадигми
« Reply #3 : Квітня 04, 2021, 06:17:46 18:17 »
Никакой смены нет
Я еще до 14го года на ФУПе, основываясь на соцопросах, доказывал что никакой разницы в коренных установках менталитете между регионами Украины нет. Даже такими как Львовская область и АРК. Все что мы видим в политических диспутах это наносное, результат политпропаганды. Базисные установки менталитета населения практически идентичны. Сам был удивлен этим фактом, но в 19ом он явно проявился

А як же 25%?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Глобальна Зміна парадигми
« Reply #4 : Квітня 04, 2021, 06:23:40 18:23 »
Имеются ввиду региональные особенности

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Глобальна Зміна парадигми
« Reply #5 : Квітня 04, 2021, 11:43:49 23:43 »
Дурня написана. Ватність все так же градієнтом зростає з заходу на схід як і всі роки до того. Усі фігуранти виборів на 87 окрузі, які набрали по ~30% голосів проукраїнськи налаштовані патріоти. Той же Шевченко реально підтримував Євромайдан, допомагав з організацією і фінансуванням, надавав безкоштовну реабілітацію постраждалим. Багато робить для розвитку місцевого бізнесу, реально вкладається, а не виводить гроші з країни. Вірастюк неодноразово їздив в АТО, підтримував там наших бійців. Багато зробив для популяризації України як спортсмен. Про Кошулинського всі і так знають. Він ледь не єдиний такого рангу політик, який пішов реально воювати. Те що не вибрали Кошулинського, так мабуть це погано. Але наголошую ще раз - там всі троє ПРОУКРАЇНСЬКІ ЛЮДИ. Україномовні, патріотично налаштовані українці.
А тепер порівняємо з 50 округом. Перше місце з великим відривом - відвертий сєпар, організатор референдуму ДНР, друге місце - представник партії Шарія.
Тому я віддав би багато, щоб хоча б така ситуація як на 87му була б по всій Україні. А не така як на 50му.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 971
Re: Глобальна Зміна парадигми
« Reply #6 : Квітня 05, 2021, 02:36:48 02:36 »
Дурня написана. Ватність все так же градієнтом зростає з заходу на схід як і всі роки до того. Усі фігуранти виборів на 87 окрузі, які набрали по ~30% голосів проукраїнськи налаштовані патріоти. Той же Шевченко реально підтримував Євромайдан, допомагав з організацією і фінансуванням, надавав безкоштовну реабілітацію постраждалим. Багато робить для розвитку місцевого бізнесу, реально вкладається, а не виводить гроші з країни. Вірастюк неодноразово їздив в АТО, підтримував там наших бійців. Багато зробив для популяризації України як спортсмен. Про Кошулинського всі і так знають. Він ледь не єдиний такого рангу політик, який пішов реально воювати. Те що не вибрали Кошулинського, так мабуть це погано. Але наголошую ще раз - там всі троє ПРОУКРАЇНСЬКІ ЛЮДИ. Україномовні, патріотично налаштовані українці.
А тепер порівняємо з 50 округом. Перше місце з великим відривом - відвертий сєпар, організатор референдуму ДНР, друге місце - представник партії Шарія.
Тому я віддав би багато, щоб хоча б така ситуація як на 87му була б по всій Україні. А не така як на 50му.

Все так
тільки зовсім не так
Шевченко бізнес партнер Коломойського. Бандюк і рекетир. Це знають всі на франківщині
Вірастюк - Стронг Мен що зубами тягає трамваї. Сила є інтелекту нема. Наш еквівалент Валуєва в госдурі

Ось вам рівень депутата ВР - корєша Зє


а ось вам колеги Коломойського Палиця і Шевченко - Порошенко розпочав війну і всьо украв !



Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 971
Re: Глобальна Зміна парадигми
« Reply #7 : Квітня 05, 2021, 03:13:38 03:13 »
 Я за те щоб чесний бізнесмен Шевченко займався бізнесом а не вливався в олігархічні групи впливу в парламенті - йому там нема що робити в нормальній країні
Я за те щоб шоумен чи спортсмен Вірастюк займався спортом та шоу - був на своєму місці поважним членом громади а не пішов на підтанцьовку руйнівникам державності "Зє унд ко"
І Кошулинський в парламенті був би на своєму місці. Я ніколи не чув щоб він щось поцупив. Воював в АТО а не приїжджав як Вірастюк. Мені особисто так було б спокійніше за державу.

Але буде інакше.
Вірастюк буде імітувати парламентарія і лякати опонентів біцепсами. Для Зє
Кошулинський залишиться поза політикою
Шевченко буде готуватись до наступних виборів фінансово купити вже гарантовано.  Ось не всіх попів купив але за них казав проповіді  https://censor.net/ua/video_news/3249201/svyaschennyk_ugkts_zaklykav_eksdyrektora_bukovelyu_shevchenka_yakyyi_balotuyetsya_do_rady_u_87mu_okruzi

Але я про Зміну.
В 90-х та 2000-х таке було неможливим в Галичині

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: Глобальна Зміна парадигми
« Reply #8 : Квітня 05, 2021, 08:27:41 08:27 »
Никакой смены нет
Я еще до 14го года на ФУПе, основываясь на соцопросах, доказывал что никакой разницы в коренных установках менталитете между регионами Украины нет. Даже такими как Львовская область и АРК. Все что мы видим в политических диспутах это наносное, результат политпропаганды. Базисные установки менталитета населения практически идентичны. Сам был удивлен этим фактом, но в 19ом он явно проявился
100%
кроме некоторых языковых различий нет никакой разницы
остальное наносное
голобородько это ярко проявил
но в целом мы абсолютно европейская страна, но без истории национальной государственности
потомутмаланские голобородьки и манипулируют этим несчастным, забитым наридом


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Глобальна Зміна парадигми
« Reply #9 : Квітня 06, 2021, 08:16:18 20:16 »
Дурня написана

Та да
Только вот оплот ватности Почаевская лавра располагается в самом центре бандеривщины в тернопольской области
И почему она там существует? Потому как большая часть местной элиты там тусуется. От такие от "бандеровцы", никак не ватные
Всё это отличие это то что называется "про людське око". Тоесть конформизм банальный. Если ты с западной Украины то типа должен быть за украинский язык, а если с восточной то за русский. Ну и прочие "маркеры". (Кстати иногда такие маркеры вызывают протестное поведение со стороны подростков. Они "в пику" ведут себя демонстративно противоположным образом к окружению, что совершенно не делает их другими, их психология остается точно такой как и у окружения)
Знаете почему "патриоты" не проголосовали за Звиробий, а выбрали Тимошенко/Вирстюка? По той же причине что и за Януковича в Донецке - они местные свои парни пардон хлопци, а она "какаято баба с Киева".
Вот и вся "неватность", а копнешь такого "неватника" и вылезет - "Путин конечно пидарас, но нам бы такого президента". Это теперь, после 14го, а в 2004 ом мне такое говорили без всяких оговорок про пидараса

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 971
Re: Глобальна Зміна парадигми
« Reply #10 : Квітня 06, 2021, 09:41:33 21:41 »
Та да
Только вот оплот ватности Почаевская лавра располагается в самом центре бандеривщины в тернопольской области
И почему она там существует? Потому как большая часть местной элиты там тусуется. От такие от "бандеровцы", никак не ватные
Всё это отличие это то что называется "про людське око". Тоесть конформизм банальный. Если ты с западной Украины то типа должен быть за украинский язык, а если с восточной то за русский. Ну и прочие "маркеры". (Кстати иногда такие маркеры вызывают протестное поведение со стороны подростков. Они "в пику" ведут себя демонстративно противоположным образом к окружению, что совершенно не делает их другими, их психология остается точно такой как и у окружения)
Знаете почему "патриоты" не проголосовали за Звиробий, а выбрали Тимошенко/Вирстюка? По той же причине что и за Януковича в Донецке - они местные свои парни пардон хлопци, а она "какаято баба с Киева".
Вот и вся "неватность", а копнешь такого "неватника" и вылезет - "Путин конечно пидарас, но нам бы такого президента". Это теперь, после 14го, а в 2004 ом мне такое говорили без всяких оговорок про пидараса

Все так
тільки не так зовсім

Звіробій не брала участі, знялася давно на користь Кошулинського, який "свій"
Так що ваша теорія красива та переконлива
Тільки повністю хибна


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Глобальна Зміна парадигми
« Reply #11 : Квітня 06, 2021, 10:07:47 22:07 »
Все так
тільки не так зовсім

Звіробій не брала участі, знялася давно на користь Кошулинського, який "свій"
Так що ваша теорія красива та переконлива
Тільки повністю хибна

Я знаю что она снялась. Снялась по причине низкого рейтинга

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Глобальна Зміна парадигми
« Reply #12 : Квітня 07, 2021, 12:16:07 00:16 »
Только вот оплот ватности Почаевская лавра располагается в самом центре бандеривщины в тернопольской области
И почему она там существует? Потому как большая часть местной элиты там тусуется. От такие от "бандеровцы", никак не ватные
Про ватних "бандерівців" це на упячку, до іпанатія Сметани.
Ще раз спробую пояснити логіку пересічного "бандерівця" з 87. Жоден з 3х лідерів перегонів не підтримує Хуйла, "Русскій мір", анексію Криму і тд. Проголосувати за жодного з них не є зашкваром. Для пересічного місцевого це виглядає як вибір між Бандерою, Мельником і Бульбою-Боровцем. Так, ми розуміємо, що це насправді не так. А от вони не розуміють. Не тому що різко стали ватні. А тому що частково не дуже розумні. Чатсково аж занадто хитрі (добре корелює з недуже розумні). Але жодного відступу від патріотизму не відбулось Тому я і написав що в топікстарті дурня написана.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Глобальна Зміна парадигми
« Reply #13 : Квітня 07, 2021, 11:02:16 11:02 »
Про ватних "бандерівців" це на упячку, до іпанатія Сметани.
Ще раз спробую пояснити логіку пересічного "бандерівця" з 87. Жоден з 3х лідерів перегонів не підтримує Хуйла, "Русскій мір", анексію Криму і тд. Проголосувати за жодного з них не є зашкваром. Для пересічного місцевого це виглядає як вибір між Бандерою, Мельником і Бульбою-Боровцем. Так, ми розуміємо, що це насправді не так. А от вони не розуміють. Не тому що різко стали ватні. А тому що частково не дуже розумні. Чатсково аж занадто хитрі (добре корелює з недуже розумні). Але жодного відступу від патріотизму не відбулось Тому я і написав що в топікстарті дурня написана.

Хорошо. Я понял. Мы про разное говорим

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Глобальна Зміна парадигми
« Reply #14 : Травня 02, 2021, 08:22:52 08:22 »
Опора»: Верховний суд скасував протокол ЦВК, яким Вірастюка обрали нардепом
Сьогодні, 02:53  glavcom.ua


Велика палата Верховного суду ввечері 1 травня визнала протиправним та скасувала протокол Центральної виборчої комісії, яким кандидата в нардепи від «Слуги народу» Василя Вірастюка визнано переможцем в окрузі 87 на Івано-Франківщині.

Про це повідомляє Громадянська мережа «Опора».

Окрім того, Велика палата визнала протиправними дії ЦВК щодо встановлення результатів виборів в окрузі №87. Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/news/opora-verhovniy-sud-skasuvav-protokol-cvk-yakim-virastyuka-obrali-nardepom-753744.html