Автор Тема: Знайдіть відмінність...  (Прочитано 726 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Знайдіть відмінність...
« : Квітня 07, 2021, 12:27:43 00:27 »
...між нормальною людиною і нашими тільки-но вилупленими "багатіями"


Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #1 : Квітня 07, 2021, 01:02:52 01:02 »
Ну, насправді більшість американських мільярдіерів поводиться точно так же як і українські мільярдери, і як мільярдери усього світу. Тобто вілли, бізнес-джети, гольф, охорона і броньовані авто. Наявність таких як Брін в США і відсутність таких наприклад в Україні викликана тим що в США є досить велика кількість мільярдерів-інтелектуалів, насамперед ІТ-шників, основний поштовх багатству яких дав саме інтелект, а не ділова хватка чи управлінський талант. Ці люди як правило молоді, і в їхньому середовищі цінність речей трохи зміщена відносно стандартних товстосумних розваг, і є запит на подібну поведінку. В Україні такі люди поки хіба що мільйонери і за ними немає такої уваги з боку преси чи блогерів.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #2 : Квітня 07, 2021, 01:57:36 01:57 »
ну а счас они правят миром. и чтобы не проклинали выпускают такие ролики. как и билл гейтс стоящий в очереди за хот догом. а сам скупающий 10 ки тысяч акров земли в колорадо.

не обольщяйтесь показухой. тем более эти ролики снижают градус ненависти и плодотворно влияют на акции компании.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16937
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #3 : Квітня 07, 2021, 08:22:39 08:22 »
Я бачу, ти ще й краснопузий! :Ganba:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16937
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #4 : Квітня 07, 2021, 08:27:55 08:27 »
Тобі треба прочитати отаку книгу - Кампфнер Джон – Богачи.
Особливу увагу зверни на гроші, які сучасні багатії витрачають на благодійність.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #5 : Квітня 07, 2021, 10:18:09 10:18 »
Наш Алі - капіталіст-комуняка  :lol:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #6 : Квітня 07, 2021, 12:48:03 12:48 »
я не краснопузый. но и не хочу богатворить сэрэжу брина и прочих биллов гейтсов. уважать - да,за то что заработали, подняли компанию и прочее. но смотреть слезливые ролики этих чуваков с бомжами, аля " я с народом" не рекоммендую.

у них как правило есть пиар агенства которые подобные вещи режиссируют. примерно как политики катаются на метро, эконом классом самолета.... пипл хавает

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #7 : Квітня 07, 2021, 12:50:11 12:50 »
pr

причому дешевенький

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #8 : Квітня 07, 2021, 07:37:18 19:37 »
ну а счас они правят миром. и чтобы не проклинали выпускают такие ролики. как и билл гейтс стоящий в очереди за хот догом. а сам скупающий 10 ки тысяч акров земли в колорадо.

не обольщяйтесь показухой. тем более эти ролики снижают градус ненависти и плодотворно влияют на акции компании.

Алі, для тебе як для айтишника якось дивно так лити гівно навіть на Гейтса, він людина неоднозначна, але ж таки на своєму горбі витяг індустрію. Тим більше, він біля 30-40 відсотків своїх статків віддав на біотехнологію і різні благодійні фонди.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15759
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #9 : Квітня 07, 2021, 08:15:22 20:15 »
Алі, для тебе як для айтишника якось дивно так лити гівно навіть на Гейтса, він людина неоднозначна, але ж таки на своєму горбі витяг індустрію. Тим більше, він біля 30-40 відсотків своїх статків віддав на біотехнологію і різні благодійні фонди.
Заздрість і закомплексованість.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #10 : Квітня 07, 2021, 08:21:07 20:21 »
Алі, для тебе як для айтишника якось дивно так лити гівно навіть на Гейтса, він людина неоднозначна, але ж таки на своєму горбі витяг індустрію. Тим більше, він біля 30-40 відсотків своїх статків віддав на біотехнологію і різні благодійні фонди.
я не лью на него говно. вы не умеете читать и слушать. или не хотите.
я уже два раза написал то что хотел написать но вы все воспринимаете через призму своей персо5альной ненависти...

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #11 : Квітня 07, 2021, 09:00:37 21:00 »
я не лью на него говно. вы не умеете читать и слушать. или не хотите.
я уже два раза написал то что хотел написать но вы все воспринимаете через призму своей персо5альной ненависти...

давай уточнім, до кого в мене ненавість? це в тебе ненавість, до білгейца, до бріна.. а це, Алі - зашквар.

ти користуєшся їхніми технологіями, і таке лайно ллєш... і врешті, навчися спілкуватися українською мовою

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #12 : Квітня 07, 2021, 10:57:55 22:57 »
давай уточнім, до кого в мене ненавість? це в тебе ненавість, до білгейца, до бріна.. а це, Алі - зашквар.

ти користуєшся їхніми технологіями, і таке лайно ллєш... і врешті, навчися спілкуватися українською мовою

Сьогодні рузкоєзичний Алі на зміні   :smilie7:

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1432
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #13 : Квітня 07, 2021, 11:29:37 23:29 »
благодійність - це не доброта, а один з засобів збереження статків.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #14 : Квітня 08, 2021, 12:02:06 00:02 »
благодійність - це не доброта, а один з засобів збереження статків.

У всіх по різному. Хтось від душі жертвує, а хтось формально, щоби зберегти статки. Принаймі у нас таких законів немає, що пов"язані зі статками.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #15 : Квітня 08, 2021, 02:04:28 02:04 »
давай уточнім, до кого в мене ненавість? це в тебе ненавість, до білгейца, до бріна.. а це, Алі - зашквар.

ти користуєшся їхніми технологіями, і таке лайно ллєш... і врешті, навчися спілкуватися українською мовою
где ты видишь ненависть? я всего лишь говорю не обольщайтесь этими роликами они их спецом выпускают. и бил гейтц с грином мне не родные чтоб их любить или ненавидеть. увадаю - да. хватило ума построить мощные компании в условиях конкуренции. рисковали, и выиграли. не каждый сможет. но они жесткие бизнесмены и принимали кучу жестких решений чтобы создать бизнес. они не руководствуются эмоциями вообще. иначе не стали бы теми кем они есть.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #16 : Квітня 08, 2021, 02:05:42 02:05 »
У всіх по різному. Хтось від душі жертвує, а хтось формально, щоби зберегти статки. Принаймі у нас таких законів немає, що пов"язані зі статками.
я не верю ни на секунду на "жертву от души" от бизнесмена который заработал деньги своим трудом.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #17 : Квітня 08, 2021, 12:30:38 12:30 »
я не верю ни на секунду на "жертву от души" от бизнесмена который заработал деньги своим трудом.

Тому що в тебе менталітет кацапосовка  :moskali:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #18 : Квітня 09, 2021, 05:38:29 17:38 »
я не верю ни на секунду на "жертву от души" от бизнесмена который заработал деньги своим трудом.

Це не від душі, це від усвідомлення приналежності себе до Людства, і від розуміння ролі грошей. Білл Гейтс розуміє що оті свої сто мільярдів на той світ не забереш, і всі витратити лише на себе неможливо і непотрібно. На відміну від всякий хуйлів які мріють бути поховани у платиновій труні.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #19 : Квітня 09, 2021, 05:46:13 17:46 »
Це не від душі, це від усвідомлення приналежності себе до Людства, і від розуміння ролі грошей. Білл Гейтс розуміє що оті свої сто мільярдів на той світ не забереш, і всі витратити лише на себе неможливо і непотрібно. На відміну від всякий хуйлів які мріють бути поховани у платиновій труні.

Тут є ще один момент...... Ті хто занадто сильно захоплюються атрибутами та акцесуарами..... гублять чуйку, чіткість мислення та бачення........

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16937
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #20 : Квітня 09, 2021, 05:58:55 17:58 »
благодійність - це не доброта, а один з засобів збереження статків.

Тобі теж читати вище пригадану книгу.
Там є і про мотивацію.
Вона буває трохи різна, але більшість розуміє, що їм дуже багато, краще принести користь людству.
До того ж на сьогодні, не займатися благодійністю просто невдобно, і на таких погано дивляться.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #21 : Квітня 09, 2021, 07:27:29 19:27 »
Тут є ще один момент...... Ті хто занадто сильно захоплюються атрибутами та акцесуарами..... гублять чуйку, чіткість мислення та бачення........
у них столько денег кто они просто занимаются тем что хотят. тот же фонд мелинды и билла - занимаются тем что душе угодно. себе в удовольствие.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Знайдіть відмінність...
« Reply #22 : Квітня 09, 2021, 07:29:28 19:29 »
"На відміну від всякий хуйлів які мріють бути поховани у платиновій труні." - я не думаю что у путина есть возможность легко соскочить и забрать все свое бабло. раб системы...