Автор Тема: Иуда и черный мессия  (Прочитано 1301 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Иуда и черный мессия
« Reply #30 : Квітня 13, 2021, 09:14:05 21:14 »
я не голосував за обаму......
на рахунок обамакер - я все таки не вважаю це соціалізмом, а скоріше певним компромісом...... Обамакер не знищує конкуренцію, в той же час регулює певні речі, які робили медицину недоступною для міліонів людей.......
обама кер это прямое робингудство. отобрать у одних - здоровых - заставить их покупать страховку по сумасшедшим ценам и за этот счёт проспонсировать других. ты считаешь это не социализм? при чем малоимущие по прежнему пользуются медикейд медикере. а мед учреждения взвинтили цены- уже были исследования последствий обамакере.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Иуда и черный мессия
« Reply #31 : Квітня 13, 2021, 09:16:50 21:16 »
Я вважаю що це дуже велике та небезпечне перебільшення.......

В цьому плані я не дуже впевнений на рахунок системи охорони порядку та системи покарань .......... Я не маю великого досвіду, але виглядає так що досить часто вони таки приймають рішення та роблять щось на оснаві раси........
проблема в зарплатах. их работа и риски и уровень оплаты делают применение оружия обоснованным. увеличение оплаты существенное, снизит эту проблему. но - налоги.

либо надо что то делать с гетто в частности снимать их с программ.

ни того ни другого кслифорния не делает. а зашкаливает гетто деньгами спрятав голову в песок.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Иуда и черный мессия
« Reply #32 : Квітня 13, 2021, 09:18:50 21:18 »
обама кер это прямое робингудство. отобрать у одних - здоровых - заставить их покупать страховку по сумасшедшим ценам и за этот счёт проспонсировать других. ты считаешь это не социализм? при чем малоимущие по прежнему пользуются медикейд медикере. а мед учреждения взвинтили цены- уже были исследования последствий обамакере.

це є складною та об'ємною темою для дискусії........ там не все так однозначно......... медицина вже дуже давно не працює за законами вільного ринку.......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Иуда и черный мессия
« Reply #33 : Квітня 13, 2021, 09:30:18 21:30 »
це є складною та об'ємною темою для дискусії........ там не все так однозначно......... медицина вже дуже давно не працює за законами вільного ринку.......
хызы, у меня счас жена в госпитале работает, так там вполне себе кастомер аппроач... конкуренция и все такое... все очень даже рыночно.

Уки но согласись что демократы это вектор в социализм... а репы- в капитализм. на текущий момент.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Иуда и черный мессия
« Reply #34 : Квітня 13, 2021, 09:38:16 21:38 »
Уки но согласись что демократы это вектор в социализм... а репы- в капитализм. на текущий момент.

Це настільки ж точно, наскільки і те що респи - то є вектор у релігійне мракобісся........
Мене особисто не влаштовує ні те ні інше....... Тому я за баланс........ І на каліфорнійських виборах зараз голосую настільки по республіканськи наскільки це можливо.....

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Иуда и черный мессия
« Reply #35 : Квітня 13, 2021, 09:42:13 21:42 »
хызы, у меня счас жена в госпитале работает, так там вполне себе кастомер аппроач... конкуренция и все такое... все очень даже рыночно.

В Кожному окремому госпіталі чи медичному кабінеті можливо, але якщо копнути в медстравочний чи фармацевтичний бізнес - то там повна жопа....... 
Ну шо то за ринок, коли простому смертному доводиться конкурувати з монополіями страховими за місце в лікарні?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Иуда и черный мессия
« Reply #36 : Квітня 13, 2021, 11:00:58 23:00 »
В Кожному окремому госпіталі чи медичному кабінеті можливо, але якщо копнути в медстравочний чи фармацевтичний бізнес - то там повна жопа....... 
Ну шо то за ринок, коли простому смертному доводиться конкурувати з монополіями страховими за місце в лікарні?
ну то что в сша есть проблема с монополиями я понимаю. если демы что то сделают в этом направлении честь им и хвала. потому что трамп просто продрочил и их особо не трогал.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46451
  • Never give in!
Re: Иуда и черный мессия
« Reply #37 : Квітня 13, 2021, 11:06:03 23:06 »
Монополії - головний союзник і спонсор Демократичної партії.
У них спільний інтерес - влада і тотальний контроль.
Фактично в США швидкими темпами створюється олігархія. Головні бенефіціари - найбільші корпорації та існуючий політичний режим, який вони привели до влади.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Иуда и черный мессия
« Reply #38 : Квітня 13, 2021, 11:23:32 23:23 »
Монополії - головний союзник і спонсор Демократичної партії.
У них спільний інтерес - влада і тотальний контроль.
Фактично в США швидкими темпами створюється олігархія. Головні бенефіціари - найбільші корпорації та існуючий політичний режим, який вони привели до влади.
отож. АОС и берни очень сильно обещали выепать Амазон, за то что сильно большой и хитрожопый и налогов не платит. но по ходу это все были слова.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Иуда и черный мессия
« Reply #39 : Квітня 14, 2021, 05:47:12 05:47 »
Обамакер встановив страховим монополіям ліміт прибутку...... все що вони отримали вище цього ліміту зобов'язані повернути рібейтом своїм клієнтам.......
Що Трамп зробив для обмеження влади монополій?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Иуда и черный мессия
« Reply #40 : Квітня 14, 2021, 06:20:05 06:20 »
Обамакер встановив страховим монополіям ліміт прибутку...... все що вони отримали вище цього ліміту зобов'язані повернути рібейтом своїм клієнтам.......
Що Трамп зробив для обмеження влади монополій?

шо то я не помню особых рибейтов. только помню рост цен на мед услуги. я уже писал - трамп монополиям не сделал ничего. продрочил. для трампа монополии как для бидона антифа и блм. с одной стороны он как бы капиталист с другой стороны - слишком крупные корпорации зло.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Иуда и черный мессия
« Reply #41 : Квітня 14, 2021, 06:41:32 06:41 »
Я пам'ятаю...... здивувався трохи тоді...... але подумав - нормальна ідея.....

https://www.healthcare.gov/health-care-law-protections/rate-review/

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Иуда и черный мессия
« Reply #42 : Квітня 14, 2021, 06:43:10 06:43 »
Я пам'ятаю...... здивувався трохи тоді...... але подумав - нормальна ідея.....

https://www.healthcare.gov/health-care-law-protections/rate-review/
ну я в курсе. только денег особых не видел.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Иуда и черный мессия
« Reply #43 : Квітня 14, 2021, 06:54:26 06:54 »
ну я в курсе. только денег особых не видел.

Ну так в обамакер закладена спроба трохи втримувати монополії........

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Иуда и черный мессия
« Reply #44 : Квітня 14, 2021, 09:00:27 21:00 »
https://twitter.com/Breaking911/status/1382310019811708932

ну и вишенка на торт - убрать полицию кричит торговый бренд производитель мороженки. это уже последствия subversion которое длилось 50 лет...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Иуда и черный мессия
« Reply #45 : Квітня 14, 2021, 09:04:20 21:04 »
https://twitter.com/Breaking911/status/1382310019811708932

ну и вишенка на торт - убрать полицию кричит торговый бренд производитель мороженки. это уже последствия subversion которое длилось 50 лет...

не шариш ти........ просто сноуфлейки міленіали їхні основні клієнти  :laugh:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Иуда и черный мессия
« Reply #46 : Квітня 14, 2021, 09:43:15 21:43 »
не шариш ти........ просто сноуфлейки міленіали їхні основні клієнти  :laugh:

а откуда они взялись... эти свято верящие в полис аболишмент? вырощенные в безопасных субурбах... потом ведь поздно будет. когда их будут бить ржавый трубами.. а этих белых тёлок с фиолетовым волосами насиловать по подворотням...