Автор Тема: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad  (Прочитано 19993 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #60 : Вересня 13, 2021, 08:46:21 20:46 »
я кажу лише за паради та випячування. нав'язування.
А проти велосипедистів ти точно так же виступаєш? Коли вони організованими групами виїзжають? Вип'ячують так би мовити свої велосипеди. Нав'язують.  :gigi:

а в цілому відношуся спокійно. у товариша на роботі теж є гей живе з іншим чоловіком. дуже пристойні люди.
Ти не уявляєш наскільки ця фраза видає в тобі гомофоба. :rotate:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #61 : Вересня 13, 2021, 08:47:57 20:47 »
Алі, а у тебе до речі смартфон часом не айфон? :smilie7:

А чи FreeBSD ніде тобі у житті не попадалося?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #62 : Вересня 13, 2021, 08:51:28 20:51 »
А проти велосипедистів ти точно так же виступаєш? Коли вони організованими групами виїзжають? Вип'ячують так би мовити свої велосипеди. Нав'язують.  :gigi:
Ти не уявляєш наскільки ця фраза видає в тобі гомофоба. :rotate:
велосипеди, бігуни,  музиканти, пропагують здоровий образ життя. а що пропагують транси? і де паради сліпих, глухих, аутистів психів та інше?

"Ти не уявляєш наскільки ця фраза видає в тобі гомофоба. "
ця фраза не несе ніякого змісту, це твоя особиста точка зору що не є підкріпленою жодними аргументами

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #63 : Вересня 13, 2021, 08:52:00 20:52 »
Алі, а у тебе до речі смартфон часом не айфон? :smilie7:

А чи FreeBSD ніде тобі у житті не попадалося?
Самсунг. Лінукс в основному.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #64 : Вересня 13, 2021, 08:55:15 20:55 »
Тім Кук - відкритий гей.

Marshall Kirk McKusick, головний розробник FreeBSD - відкритий гей.

Pet Shop Boys - Ніл Теннант - гей.

Та дофіга їх. Не знаю, як не відкидати культуру людства, відкидаючи все це.

І це називається, приїхали. Ще кілька років тому я б про таке не розповідав, може коли оті гейпаради у Ліверпулі чи Гамбурзі то одне, а коли у моєму Харкові то вже щось інше.

PS. Дітер Болен не гей.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #65 : Вересня 13, 2021, 09:01:44 21:01 »
Тім Кук - відкритий гей.

Marshall Kirk McKusick, головний розробник FreeBSD - відкритий гей.

Pet Shop Boys - Ніл Теннант - гей.

Та дофіга їх. Не знаю, як не відкидати культуру людства, відкидаючи все це.

І це називається, приїхали. Ще кілька років тому я б про таке не розповідав, може коли оті гейпаради у Ліверпулі чи Гамбурзі то одне, а коли у моєму Харкові то вже щось інше.

PS. Дітер Болен не гей.
та раді бога. он Ван Гог був сліпий на кольори. Він шо паради водив на цю тему?

Ейншиайн був хворий синдромом аспергера. Елон Маск каже що в нього аутізм.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #66 : Вересня 13, 2021, 09:04:00 21:04 »
у мене більш глибоке питання - чому зараз модно бути майноріті. тобто належати до якоїсь меньшості. це дає ознаки типу бути "обраним "?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #67 : Вересня 13, 2021, 09:04:40 21:04 »
ось в Африці наприклад всім похуй шо ти нєгр. а в штатах негры то зара перші хлопці на селі.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #68 : Вересня 13, 2021, 09:09:26 21:09 »
та раді бога. он Ван Гог був сліпий на кольори. Він шо паради водив на цю тему?

Ейншиайн був хворий синдромом аспергера. Елон Маск каже що в нього аутізм.

У тому-то й проблема, що ми вважаємо гомосексуалістів хворими. Може це і так, а може і ні.

Ну наприклад. У жіночки не складаються відносини з мужчинами, ну що вона не робила, а все ні й ні. Там щось може в консерваторії, може вона якась не така, а може мужики козли, а от у неї є подруга, з якою все ладнається, спілкування, в кафе пішли, вина попили, побалакали, і цю тему обговорили, і вирішили зробити кшеримента - а давай. А давай, чом би й ні, життя ж одне. І - сподобаося, оце мабуть ВОНО. І вирішили що треба якось триматися разом. А як разом, ти вмреш, а у нас буде спільне майно, ми ж подруги і партнерші, а хто тебе доглянить у старості? А закону такого нема, нема можливості укласти шлюб і все таке.. я думаю, саме за це вони виступають, а не задля пропаганди якихось збочень.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19077
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #69 : Вересня 13, 2021, 09:10:38 21:10 »
Чого хотіли парадуючі ?  :smilie7:

Хуя в сраці. :alen

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #70 : Вересня 13, 2021, 09:14:38 21:14 »
Хуя в сраці. :alen

І наприклад інше. Був таки собі чоловік на ім'я Ніл Теннант, і був у нього друг Кріс Лоу, вони коли їм було 20 років створили групу Pet Shop Boys - були обидва музикантами та жадали Слави.. яку вони врешті і досягли. До дівчат нема було часу, все займала МУЗИКА.. величнійше з захоплень людей. І так сталося, що вже і женитися пізно, ну і само собою зрозуміло що і хуй вже у сраці, але життя прожито, і що далі робити незрозуміло. Кохання прийшло до музики, але так сталося що та музика для Ніла була Кріс, а для Кріса - Ніл...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #71 : Вересня 13, 2021, 09:16:25 21:16 »
У тому-то й проблема, що ми вважаємо гомосексуалістів хворими. Може це і так, а може і ні.

Ну наприклад. У жіночки не складаються відносини з мужчинами, ну що вона не робила, а все ні й ні. Там щось може в консерваторії, може вона якась не така, а може мужики козли, а от у неї є подруга, з якою все ладнається, спілкування, в кафе пішли, вина попили, побалакали, і цю тему обговорили, і вирішили зробити кшеримента - а давай. А давай, чом би й ні, життя ж одне. І - сподобаося, оце мабуть ВОНО. І вирішили що треба якось триматися разом. А як разом, ти вмреш, а у нас буде спільне майно, ми ж подруги і партнерші, а хто тебе доглянить у старості? А закону такого нема, нема можливості укласти шлюб і все таке.. я думаю, саме за це вони виступають, а не задля пропаганди якихось збочень.

це важка тема бо якщо подивитись у людську суть і в чому ціль людства- це народитися, навчитися, перейняти знання, дати потомство та померти.

уся історія еволюції була створена на простих принципах - більш розумні та кмітливі давали потомство що виживало.

а гейство - це пропагування закреслити саму людину - людську природу. я розумію що зараз аномалії живуть і розвиваються . але чи хочемо ми стати аномаліями? я наприклад ні.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #72 : Вересня 13, 2021, 09:17:22 21:17 »
я наприклад не проти дати їм усі права. най укладають браки, пофіг.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #73 : Вересня 13, 2021, 09:18:59 21:18 »
Або ще історія. За це не впевнений, про це не пишуть, але маю неабиякі підозри.

Джон Гульдберг також був музикантом, і з другом Тімом Шталем створили групу Laid Back, і все житті провели разом, десь з 15 років. І все, первий тайм ми уже отигралі.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #74 : Вересня 13, 2021, 09:19:03 21:19 »
у мене більш глибоке питання - чому зараз модно бути майноріті.
тобто належати до якоїсь меньшості.
це дає ознаки типу бути "обраним "?
По-перше, тому що ображених... називають секс. меншинами.
По-друге, якщо - меншина - це малий, менший, то нащо себе виставляти ображеним?..
Трете... я не сприймаю всi тi Прайди як щось особливе - подобаеться тобi носити руду перуку та клоуном робити - чого тобi ще треба?..
Тi, хто бачать тут якусь гомофобiю...  не розумiють суть питання - чому Харкiв провiв Прайд, а не Киiв...
Запросили би тов. Зеленського в першi колони - справдi було б весело...
ось в Африці наприклад всім похуй шо ти нєгр. а в штатах негры то зара перші хлопці на селі.
Розумiеш, Аli, слово нiгер чорнi сприймають як образу - як при советах евреiв потайки звали... жидами, хоча це слово прийшло до нас... з Европи, з Польщi, де жид... було... звичайним словом, а не образою...
Але совети придумали слово еврей, тобто, не йудей, як треба, а еврей, яке не дуже приемне, бо колись глядiли не на нос, а в паспорт...
Нiгери - геi вони чи традицiонали - нам байдуже, але в кожнiй краiнi - своя культура - в США прийнято казати... афро-американцi, а коли кажуть нiгери, латiноси... - то для них - велика образа, оскiльки у них е своя культура та понятiя, як iх треба звати...
Я добре памятаю, як в школi... мого друга Лоренца... звали не ервей, а Мойша, Абраша... хоча вiн був... Льоша - добрий хлопець, скромний, який нi з ким не дрався, був простий та не конфлiткний...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 13, 2021, 09:23:00 21:23 від Бувалий »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #75 : Вересня 13, 2021, 09:23:41 21:23 »
а гейство - це пропагування закреслити саму людину - людську природу. я розумію що зараз аномалії живуть і розвиваються . але чи хочемо ми стати аномаліями? я наприклад ні.

Алла Пугачьова народила, ні, "народила" дитину від Максима Галкіна - через сурогатну матір.

Рікі Мартін також це саме зробив, заплатив гроші щоб йому якась тьотка з Мехіко народила йому та його "мужу"
дитину . Ну то взагалі паскуда, його діти ніколи материнської любові не знали, але то таке, таких гомів мало.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #76 : Вересня 13, 2021, 09:24:18 21:24 »
я наприклад не проти дати їм усі права. най укладають браки, пофіг.

Та саме за це вони й борятся.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #77 : Вересня 13, 2021, 09:26:35 21:26 »
Та саме за це вони й борятся.
Треба буде закинути В. Зеленському - хай хоч своiх братiв по розуму... не ображае...
 :smilie7:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #78 : Вересня 13, 2021, 09:26:40 21:26 »
Алла Пугачьова народила, ні, "народила" дитину від Максима Галкіна - через сурогатну матір.

Рікі Мартін також це саме зробив, заплатив гроші щоб йому якась тьотка з Мехіко народила йому та його "мужу"
дитину . Ну то взагалі паскуда, його діти ніколи материнської любові не знали, але то таке, таких гомів мало.
ну народила то таки матір - жінка? з усім жіночим оздобленням  наданим природою?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #79 : Вересня 13, 2021, 09:27:32 21:27 »
Та саме за це вони й борятся.
боротись можна побачити різному. мене наприклад ніхто не питає чи давати їм права чи ні.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #80 : Вересня 13, 2021, 09:28:51 21:28 »
ну народила то таки матір - жінка?
з усім жіночим оздобленням  наданим природою?
Сурогатна мати - народжуе дитину... зi сперми донора - замовника.
Сурогатна мати - за контрактом... не мае права на дитину, бо така мати використовуеться, як, пробачте, iнкубатор...
 :smilie7:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #81 : Вересня 13, 2021, 09:31:35 21:31 »
Сурогатна мати - народжуе дитину... зi сперми донора - замовника.
Сурогатна мати - за контрактом... не мае права на дитину, бо така мати використовуеться, як, пробачте, iнкубатор...
 :smilie7:

яка різниця. думаєш у прадавні часи було по іншому? встромив кінчив та пішов. це і є людина.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #82 : Вересня 13, 2021, 09:35:48 21:35 »
ну народила то таки матір - жінка? з усім жіночим оздобленням  наданим природою?

Ну звісно. А що ти думаєш, жінки-гомосечки не хочуть дітей? Зараз є штучне оплодотворення, просто у мужиків волосаті яйця, і може їм не хочеться прати труси мусські, і воняють їм мужики. Але народжувати вони будуть. От що погане, якщо жінки стануть біологічними науковцями та почнуть народжувати вже без нас. От тоді ми мужики повстанемо тай дамо їм пизди!

Про мужчин-підарасів то окрема тема.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #83 : Вересня 13, 2021, 09:39:35 21:39 »
Ну звісно. А що ти думаєш, жінки-гомосечки не хочуть дітей? Зараз є штучне оплодотворення, просто у мужиків волосаті яйця, і може їм не хочеться прати труси мусські, і воняють їм мужики. Але народжувати вони будуть. От що погане, якщо жінки стануть біологічними науковцями та почнуть народжувати вже без нас. От тоді ми мужики повстанемо тай дамо їм пизди!

Про мужчин-підарасів то окрема тема.

я до того шо поки ще дітей не вирущують у пробірках потрібна жінка і чоловік.

а якшо зараз всі повідрізають прутні та повидаляють матки то людство вимре нах через покоління.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #84 : Вересня 13, 2021, 09:43:05 21:43 »
я до того шо поки ще дітей не вирущують у пробірках потрібна жінка і чоловік.

а якшо зараз всі повідрізають прутні та повидаляють матки то людство вимре нах через покоління.

Так і буде, не сумнівайся. Я щодо того що "потрібна жінка і чоловік". Якщо не буде статевого відбору, генетичного то буде деградація. Я впевнений що ніколи гомосексуальна тема домінувати не буде, адже найдовершеніша істота у знаному нам Космосі - то білий Чоловік 35 років.

Але. Дайте шанс неграм і підарасам.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #85 : Вересня 13, 2021, 09:51:47 21:51 »
Так і буде, не сумнівайся. Я щодо того що "потрібна жінка і чоловік". Якщо не буде статевого відбору, генетичного то буде деградація. Я впевнений що ніколи гомосексуальна тема домінувати не буде, адже найдовершеніша істота у знаному нам Космосі - то білий Чоловік 35 років.

Але. Дайте шанс неграм і підарасам.
та ніхто їх не чіпає тих негрів і підарасів . уже я не знаю шо їм іще треба.

до речі - https://varlamov.ru/978746.html цікаво хоч варламов і кацап але це шо відбувається коли негры дати владу в руки ..

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #86 : Вересня 13, 2021, 09:55:54 21:55 »
Ну звісно. А що ти думаєш, жінки-гомосечки не хочуть дітей? Зараз є штучне оплодотворення, просто у мужиків волосаті яйця, і може їм не хочеться прати труси мусські, і воняють їм мужики. Але народжувати вони будуть. От що погане, якщо жінки стануть біологічними науковцями та почнуть народжувати вже без нас. От тоді ми мужики повстанемо тай дамо їм пизди!

Про мужчин-підарасів то окрема тема.

Все вже докладно розглянуто.

Є такий хороший фільм Махульського по темі, раджу переглянути. 

Сексмісія

В совку колись крутили в обрізаному варіанті під назвою Нові Амазонки  :smilie7:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #87 : Вересня 13, 2021, 10:38:18 22:38 »
Звичайно..... Але лише якщо людина є гомофобом через відсутність знань та досувіду і у неї є бажання розібратись в цьому питанні.......
Погоджуюсь, але не думаю, що бувалий хоче чи має бажання розібратися

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #88 : Вересня 13, 2021, 10:50:03 22:50 »
Ну я ще років 10 тому був затятим гомофобом. Зараз ні. Багато що змінив 2014 рік. Зрозумів що треба приймати демократичний світ в усій його повноті, бо навіть з малого заперечення свобод інших, починається шлях, який закінчується Хуйлом на троні.
Ось і я про це якщо вже після Революція Гідності не зрозуміло, що до всіх людей повинні відноситися з гідністю то вже нічого не допоможе

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #89 : Вересня 13, 2021, 10:53:20 22:53 »
Хуя в сраці. :alen
Знайдеш це в їхніх вимогах?
Бо якщо ні тоді то твої еротичні фантазії, як то кажуть:    
У кого що болить, той про те й говорить