Автор Тема: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad  (Прочитано 19952 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #90 : Вересня 13, 2021, 11:43:51 23:43 »
Погоджуюсь, але не думаю, що бувалий хоче чи має бажання розібратися
Бувалому... пох... - кто на що дрочить...
Бажаеш бути в секс. меньшостi - твоi проблеми...
Але Прайд - то соромисько - стiльки копiв нагнали, наче Прайд... у копiв, а не у геiв.
Щодо Рев. Гiдностi - давай вже не будемо Полiтику сюди приеднувати - як раз голубi мiра була нейтральнi до подiй...
Щось не пригадую жодного голуба, який би вiдкрито йшов у наступ на Грушевскього...
Все вже докладно розглянуто.
Є такий хороший фільм Махульського по темі, раджу переглянути. 
Сексмісія
В совку колись крутили в обрізаному варіанті під назвою Нові Амазонки  :smilie7:
Гарна картина, але... трошки нудна - менi було зрозумiло, що вождi того племенi - два чоловiка, якi пiд баб перевдягнулися...
Зараз таке лайно не роблять - не тi часи, не той гумор...
Ну звісно.
А що ти думаєш, жінки-гомосечки не хочуть дітей?
Зараз є штучне оплодотворення, просто у мужиків волосаті яйця, і може їм не хочеться прати труси мусські, і воняють їм мужики. Але народжувати вони будуть.
От що погане, якщо жінки стануть біологічними науковцями та почнуть народжувати вже без нас.
От тоді ми мужики повстанемо тай дамо їм пизди!
Про мужчин-підарасів то окрема тема.
Баби-лесбiйки... це вже перебор - дивився деякi вiдео весiльноi церемонii - такi страшненькi, старi, але... в бiлих сукнях...
Таке враження, що бабцi просто розумом поiхали, так коли е Закон про однополi пари, чому б не спати обом в одному лiжку...
Однак, Природа бере свое - якщо "супруг" побачiть свою "жiнку" з iншiм, ото вже вiйна буде - у лесбi нерви нi к чорту - можуть просто повбивати одне одного...
Це важливо, люді проснутся завтра, а нас уже нет.
Хтось таки залишиться...
Не варто всiх грести пiд один гребiнь - Природа не робить помилок - як що в башке вава, то нiякi Прайди не допоможуть...
Iнша справа, коли вже змiнюють стать та роблять купу операцiй... аби бути схожими на баб - що з того виходить - див. фото...

:smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 13, 2021, 11:49:21 23:49 від Бувалий »

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #91 : Вересня 13, 2021, 11:45:56 23:45 »
Всі ці паради й сприйняття за норму секс меншин називається вікно Овертона в дії.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #92 : Вересня 13, 2021, 11:50:33 23:50 »
Всі ці паради й сприйняття за норму секс меншин називається вікно Овертона в дії.
Е в Свiтi лише один Прайд - це Бразильськiй карнавал...
Все iнше -  :smiley23:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #93 : Вересня 14, 2021, 12:09:52 00:09 »
Тим, кому дуже подобаються Прайди, пропоную згадати... останнiй киiвськiй Прайд 2019 року - здаеться, ще при Пороху було...



Наскiльки менi подобатьеся Спорт, Цирк, Травестi-шоу тощо... вийти в центр мiста в... весiльнiй сукнi та перуцi... було б важко.
Не тому що я когось боюсь чi роки не дозволяють - просто для гумору треба мати... iнше мiсце, а не йти колоною, де з тебе всi ригочуть як з дурня...
Тому я думаю, що все це дiйство робилося... не просто так, а за грант, хай невеликий, який Европа дае бiдним "Гей-сiротам"...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 14, 2021, 10:01:50 10:01 від Бувалий »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #94 : Вересня 14, 2021, 12:18:28 00:18 »
Порiвняйте Гей-парад (Прайд) в Киiвi та... в США - в Нью-Йорку...
Матерiал... не такий новий, але вiдкривае суть Прайду...


 :smilie7:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #95 : Вересня 14, 2021, 12:50:16 00:50 »
Всі ці паради й сприйняття за норму секс меншин називається вікно Овертона в дії.

+1000.000.  в точку.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #96 : Вересня 14, 2021, 01:45:20 01:45 »
Погоджуюсь, але не думаю, що бувалий хоче чи має бажання розібратися

Не хоче бо нема на це потреби...... коли з'явиться потреба - захоче.....

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #97 : Вересня 14, 2021, 02:12:10 02:12 »
Рікі Мартін також це саме зробив, заплатив гроші щоб йому якась тьотка з Мехіко народила йому та його "мужу"
дитину . Ну то взагалі паскуда, його діти ніколи материнської любові не знали, але то таке, таких гомів мало.

Зараз це вже норма..... Андерсон Купер з ЦНН так зробив собі дитину, також Секретар Транспорту колишній кандидат в президенти Піт Бутіджич....

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #98 : Вересня 14, 2021, 02:33:03 02:33 »
Зараз це вже норма..... Андерсон Купер з ЦНН так зробив собі дитину, також Секретар Транспорту колишній кандидат в президенти Піт Бутіджич....
цікаво коли сурогатеі матері зрозуміють що вони вже хочуть бути хлопцями... шо тоді такі як бутіджич робити будуть

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #99 : Вересня 14, 2021, 02:39:12 02:39 »
цікаво коли сурогатеі матері зрозуміють що вони вже хочуть бути хлопцями...

коли зрозуміють одні - з'являться інші......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #100 : Вересня 14, 2021, 03:48:24 03:48 »
коли зрозуміють одні - з'являться інші......
сподіваюсь що не з'являться. бо сурогатне материнство то не від великої радості а від нужди

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #101 : Вересня 14, 2021, 04:03:22 04:03 »
взагалі Укі то не дуже здорово виглядає коли твої виблядки єлітісти використовують матеріальне становище та користуються жіночими тілами щоб отримать собі забавку. і всі ці воплі про соціальне равєнство, гей флаги, та інші БЛМ шняги то лише політичні ігрища.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #102 : Вересня 14, 2021, 04:06:05 04:06 »
взагалі Укі то не дуже здорово виглядає коли твої виблядки єлітісти використовують матеріальне становище та користуються жіночими тілами щоб отримать собі забавку. і всі ці воплі про соціальне равєнство, гей флаги, та інші БЛМ шняги то лише політичні ігрища.

ти за рівність?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #103 : Вересня 14, 2021, 04:12:44 04:12 »
бачиш Укі ми давно розмовляли про кому що ближче. Є крайності - талібан, мормони, церковні фанатики. з іншого боку - комуністи, геї, блми усякі. тобі ближче друге. кожен вибирає сам. але скоріш ти станеш геєм ніж мормоном, це я тобі обіцяю  :laugh:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #104 : Вересня 14, 2021, 04:15:21 04:15 »
ти за рівність?

я за честність з собою та іншими. я за те щоб честно називати речі своїми іменами, і не покриваючись інклюжинами та блмами отримувати своє. бо у вас все через брехню самому собі та іншим.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #105 : Вересня 14, 2021, 04:19:46 04:19 »
бачиш Укі ми давно розмовляли про кому що ближче. Є крайності - талібан, мормони, церковні фанатики. з іншого боку - комуністи, геї, блми усякі. тобі ближче друге. кожен вибирає сам. але скоріш ти станеш геєм ніж мормоном, це я тобі обіцяю  :laugh:

Мені ближче те що не читає проповіді та моралі...........

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #106 : Вересня 14, 2021, 04:21:55 04:21 »
я за честність з собою та іншими. я за те щоб честно називати речі своїми іменами, і не покриваючись інклюжинами та блмами отримувати своє. бо у вас все через брехню самому собі та іншим.

Ти своїх циніків приймаєш такими які вони є, а від чужих вимагаєш не бути циніками :fp2

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #107 : Вересня 14, 2021, 04:24:04 04:24 »
Мені ближче те що не читає проповіді та моралі...........
Махєр жалувався що респи стали більш разкрєпощенними ніж деми що у вас проповідей та моралей в рази більше. так шо не нада ляля.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #108 : Вересня 14, 2021, 04:25:08 04:25 »
Ти своїх циніків приймаєш такими які вони є, а від чужих вимагаєш не бути циніками :fp2

я від чужих вимагаю честності. а не ховання за прапорами рівності. який прикол обману?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #109 : Вересня 14, 2021, 04:33:03 04:33 »
Махєр жалувався що респи стали більш разкрєпощенними ніж деми що у вас проповідей та моралей в рази більше. так шо не нада ляля.

Тому я проголосував за відставку губернатора каліфорнії  :fp2

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #110 : Вересня 14, 2021, 04:38:46 04:38 »
Тому я проголосував за відставку губернатора каліфорнії  :fp2
молодець, але він залишиться 100%... нажаль.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #111 : Вересня 14, 2021, 04:44:32 04:44 »
Я до того що я з тобою згоден..... Наступ на свободу відбувається з обох боків........
Комі для мене трохи гірше за наці...... Я колись казав що у двобої Сандерса та Трампа я проти Сандерса..... Я не змінив своєї думки..........

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #112 : Вересня 14, 2021, 04:48:35 04:48 »
Я до того що я з тобою згоден..... Наступ на свободу відбувається з обох боків........
Комі для мене трохи гірше за наці...... Я колись казав що у двобої Сандерса та Трампа я проти Сандерса..... Я не змінив своєї думки..........
та да... рєкаунт у Арізоні бля..  кракєн...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #113 : Вересня 14, 2021, 04:54:57 04:54 »
та да... рєкаунт у Арізоні бля..  кракєн...

То все єбанутість справа....... Я таку хуйню не приймаю також.......

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #114 : Вересня 14, 2021, 09:06:55 09:06 »
музиканти, пропагують здоровий образ життя.
Сцуко...  :lol:  :weep:  :lol:  :fp2
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #115 : Вересня 14, 2021, 10:21:06 10:21 »
Не хоче бо нема на це потреби...... коли з'явиться потреба - захоче.....
Е межа, через яку не варто переходити: геi та iх брати - TG... користуються тим, що в Европi та в США... на це... давно не звертають уваги, а коли якогось голубка беруть за сраку - краджiжка, наркота тощо  - його брати по розуму... не виходять на Прайди на допомогу свому клоуну.
Чому на Прайди не виходить... наркошi - чi не тому, що жити стало краще?..
Можливо тому, що наркота у нас давно в Законе, ii не можна легалiзувати, тому й сидять страждальцi як мишi в норi й не свiтять сракою, як би кому хотiлося - адже привiд легалiзацii марii та хуана... куди вище рейтингом, анiж, вибачайте... Цирк уродов, який дехто видае за Прайд... - адже Прайд повинен бути... святом, карнавалом, з оркестрами, спiваками й клоунами на ходулях...
Замiсть цього - хто бачiв вiдео - все це схоже... на Всесвiтнiй сором, де секс. меншини... виставляють себе страждальцями за Вiру...
Чому у нас немае Прайдiв одинокiв батькiв або жiнок, що страждають вiд насильства - ця тема могла б поеднати та виставити проблему на загальне обговорення...
Чому у нас немае Прайдiв збереження Природи чi знущання над бездомними тваринами - тому що цi Прайди... не будуть збирати натовпи зiвак й збоченцiв...
Куда краще показати себе у виглядi... разфарбованих Марсiан - якi просто... вiдробляють гонорар за ту годину, що пройдуть центром мiста...
КПД таких прайдiв - повний нуль: нормальна людина, навiть з тарганами в башке - на це... не буде звертати увагу...
А збоченцi... побачать в Прайдi... конкурентiв по "Бiзнесу" - адже... не секрет, що геi - за своi статки... - готовi шукати собi не якихось повiй з Окружной, а iншу категорiю секс-ескорта, якi... нi на якi Прайди не ходять, бо добре розумiють: час - це грошi...
 :smilie7:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6163
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #116 : Вересня 14, 2021, 12:37:18 12:37 »
Чому у нас немае Прайдiв одинокiв батькiв або жiнок, що страждають вiд насильства - ця тема могла б поеднати та виставити проблему на загальне обговорення...
Бо самотні батьки та жінки, що страждають від насильства, не ходять на прайди. Як підуть - то буде прайд.
Чому у нас немае Прайдiв збереження Природи чi знущання над бездомними тваринами - тому що цi Прайди... не будуть збирати натовпи зiвак й збоченцiв...
Бо прихильники збереження природи та борці зі знущанням над тваринами не ходять на прайди. Як підуть - то буде прайд.
Куда краще показати себе у виглядi... разфарбованих Марсiан - якi просто... вiдробляють гонорар за ту годину, що пройдуть центром мiста...
А прихильники прав сексуальних меншин от взяли, та й пішли на прайд незалежно від власних сексуальних примх - от козли! Могли б заткнути пельку, та сидіти вдома як ото самотні батьки та борці зі знущанням над тваринами. А вони виходити насмілюються, це ж треба. Мабуть за американські гроші, та з наколотими апєльсінкамі.
КПД таких прайдiв - повний нуль: нормальна людина, навiть з тарганами в башке - на це... не буде звертати увагу...
Ви, між іншим, вочевидь звернули. :)

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #117 : Вересня 14, 2021, 01:07:09 13:07 »
Під дією безперервної ЛГБТ-пропаганди, за останні 20-25 років, моє ставлення до "нетрадиційних",
змінилося з позитивно-нейтрального до агресивно-негативного.
Прийшло просте розуміння, що не можна робити вигляд, наче це нормально.
Чомусь Бог зробив чоловіка і жінку, а не "гендерно-нейтральних" істот.
Намагання переламати через коліно, гетеросексуальну більшість, вийде дуже великим боком.
Сексуальний "талібан" неминуч.
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #118 : Вересня 14, 2021, 02:10:13 14:10 »
Під дією безперервної ЛГБТ-пропаганди, за останні 20-25 років, моє ставлення до "нетрадиційних",
змінилося з позитивно-нейтрального до агресивно-негативного.
Прийшло просте розуміння, що не можна робити вигляд, наче це нормально.
Чомусь Бог зробив чоловіка і жінку, а не "гендерно-нейтральних" істот.
Намагання переламати через коліно, гетеросексуальну більшість, вийде дуже великим боком.
Сексуальний "талібан" неминуч.
З тими Прайдами... вони дограються до того, що Зелена Влада... забороить iх - як в Раше...
Бажають спати один з одного - робить як подобаеться...
Але нащо все це лайно на публiку виставляти - аби Влада... прийняла Закон про одно-статевi шлюби чi TG... вiдправляли на пенсiю, як... жiнок?..
Бачу, що декому цей треш... дуже подобаеться - стiльки рокiв в Украiнi TG та геям не давали по вулицi пройти, лiзли в постель, забороняли цiлуватися й трахатися - а тут... таке щастя привалiло - цiлий Прайд - дивиться, Свiт, якi ми ображенi...
Дивно, що ображенi... не пишуть листи Омбуцмену з прав людини - Л. Денiсовой, що не йдуть в Армiю, як TG - в США...
Все на що вони спроможнi - тра"№;%:ся через сраку й одягатися... марсiанами на Прайд...
На все iнше... у них здоров'я не мае - хто з них став вiдомим художником, архiтектором чi спiваком?..
Хто вчiться на актора чi iнжинера - замiсть того, аби приховати свою статеву суть... вони виставляють своi недолiки, наче це когось хвилюе та не дае спати спокiйно...
У людей нема бiльше проблем, як доводити всiм, що вони... не такi як всi...
Тим, хто захищае це лайно... хай буде соромно - бо Природа... помилок не робить - альбiноси... довго не живуть...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 14, 2021, 02:13:27 14:13 від Бувалий »

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #119 : Вересня 14, 2021, 02:32:10 14:32 »
Сцуко...  :lol:  :weep:  :lol:  :fp2
мені було ліньки писати окремо але ти висмикнув і хворобливо висміяв. що наводить мене на думку що в тебе до мене є щось особисте . що саме?