Автор Тема: Опариші бикують  (Прочитано 527 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33047
  • Стать: Чоловіча

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Опариші бикують
« Reply #1 : Вересня 20, 2021, 10:06:00 22:06 »
До сраки.

Все що відбувається в Україні ні для кого й ні для чого не має ніякого значення.
Головне - пережити наступну зим у без невідворотних геополітичних наслідків.
Наявність чи втрата якихось інфраструктурних
залишків через півроку-рік вже нікого не цікавитиме.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33047
  • Стать: Чоловіча
Re: Опариші бикують
« Reply #2 : Вересня 20, 2021, 10:12:19 22:12 »
До сраки.

Все що відбувається в Україні ні для кого й ні для чого не має ніякого значення.
Головне - пережити наступну зим у без невідворотних геополітичних наслідків.
Наявність чи втрата якихось інфраструктурних
залишків через півроку-рік вже нікого не цікавитиме.

'Откуда Украіна возьмьот зімой газ ?'(с) древня кацапська методичка  часів Жулії Владіміровни  :love:


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33047
  • Стать: Чоловіча
Re: Опариші бикують
« Reply #3 : Вересня 20, 2021, 10:33:54 22:33 »
Ось бувший спонсор Жулії Владіміровни (а тепер - Опаришів) буріє по повній  :smilie7:

21 вересня о 12:00 Шостий апеляційний адміністративний суд розгляне апеляцію на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва про заборону використання в справі АМКУ зібраних НАБУ доказів існування паливного картелю Ігоря Коломойського.

У вівторок в суді розглядатимуть апеляцію на рішення ОАСК, яке захищає Коломойського. Активісти кличуть під суд на захист держави

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Опариші бикують
« Reply #4 : Вересня 21, 2021, 01:57:52 13:57 »
І Коломойський, і Юля відносяться до п'ятірки (ну може до шестірки), найуспішніших, найкращих українських політиків, за минулі 30 років.
Принаймні, якби не барига і рейдер Коломойський в 2014 році, то пів-України дуже легко могло б опинитися повністю під контролем Кремля, а не тільки Крим і третина Донбасу.
Якби не Юля в листопаді-грудні 2004 році, то Ющенко ніколи не став би Президентом, а все те, що розпочалось в Україні в 2014 році, могло б розпочатися вже 2005-му, з непередбачуваними наслідками.
.....................
Але я не про це. Опалювальний сезон 2021-2022 призведе до тектонічних зсувів в українських політичних верхах. Можливо буде щось таке, як і в 2014 році.
Сьогоднішній владній верхівці я не заздрю.









Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20297
Re: Опариші бикують
« Reply #5 : Вересня 21, 2021, 02:16:22 14:16 »
І Коломойський, і Юля відносяться до п'ятірки (ну може до шестірки), найуспішніших, найкращих українських політиків, за минулі 30 років.
Принаймні, якби не барига і рейдер Коломойський в 2014 році, то пів-України дуже легко могло б опинитися повністю під контролем Кремля, а не тільки Крим і третина Донбасу.
Якби не Юля в листопаді-грудні 2004 році, то Ющенко ніколи не став би Президентом, а все те, що розпочалось в Україні в 2014 році, могло б розпочатися вже 2005-му, з непередбачуваними наслідками.
.....................
Але я не про це. Опалювальний сезон 2021-2022 призведе до тектонічних зсувів в українських політичних верхах. Можливо буде щось таке, як і в 2014 році.
Сьогоднішній владній верхівці я не заздрю.

получи звезду давида :fp2

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Опариші бикують
« Reply #6 : Вересня 21, 2021, 02:43:01 14:43 »
І Коломойський, і Юля відносяться до п'ятірки (ну може до шестірки), найуспішніших, найкращих українських політиків, за минулі 30 років.
Принаймні, якби не барига і рейдер Коломойський в 2014 році, то пів-України дуже легко могло б опинитися повністю під контролем Кремля, а не тільки Крим і третина Донбасу.
Якби не Юля в листопаді-грудні 2004 році, то Ющенко ніколи не став би Президентом, а все те, що розпочалось в Україні в 2014 році, могло б розпочатися вже 2005-му, з непередбачуваними наслідками.
.....................
Але я не про це. Опалювальний сезон 2021-2022 призведе до тектонічних зсувів в українських політичних верхах. Можливо буде щось таке, як і в 2014 році.
Сьогоднішній владній верхівці я не заздрю.
Так щоб в першому ж реченні ляпнути абсолютну і неперевершену йухню, але при цьому підвищувати градус йухні з кожним реченням, це треба мати реальний талант.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Опариші бикують
« Reply #7 : Вересня 21, 2021, 07:39:37 19:39 »
получи звезду давида :fp2

А що тут було робити? 
"Великомудрий" український народ, на жаль, "серед  своїх", управлінців і політиків найвищого рівня за 30 років майже нікого кращого  так і не породив.

Політиків такого рівня, щоб могли би управляти повністю всією Україною, - то можу назвати тільки декількох.
Павло Іванович Лазаренко, Юлія Тимошенко, Олександр Турчинов ( за нього теж потрібна зірка Давида )
Арсен Аваков, Патрірх Філарет ( хоч він і священнослукжитель але він і політик, причому успішний і послідовний, один раз порвавши з Московською РПЦ, вірним своїм принципам він залишавсяється до кінця. І результат - більш як 5000 тисяч парафій УПЦ КП, без допомоги "української влади". Пізніше, ця кількість і дозволила отримати Томос, хай і не такий, який мав би бути.
Держдепівська УАПЦ - то холуї й пристосуванці, як і абосолютна більшість різноманітних українських "політиків").

Ну й ще, до цього свого особистого політичного іконостасу можу додати Петра Порошенка.
Хай відносно, хай з певними оговорками, але всерівно, він український політик високого рівня.
Я не є його прихильник, бо за ним з 1994 року тягнулось багато "косяків". Навіть не забуваючи про всяких там свинарчуків, про інші "косяки", про те що він був засновником не однієї партії, що він дуже завжди любив гроші ( і заробляти їх вмів) і тим не менше, він заслуговує якщо не на повагу, то точно не на огульну критику.

Чому я так вважаю?

Тому що Порошенгкові з усіх укр. Президентів було найважче, як нікому іншому.
Керувати країною майже 5 воєнних років і залишити країну майже в тих кордонах, які він прийняв - це не кожен зміг би.
Невдачими були тільки Іловайськ і Дебальцево.
А все інше - він вистояв і витримав.
Як для політика - це результат.
І ще - почала реально формуватись українська армія і військова політика.

Був би на місці Порошенка в той час хтось інший - то ще й невідомо, який був би розвиток всіх подій.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Опариші бикують
« Reply #8 : Вересня 21, 2021, 07:45:06 19:45 »
Так щоб в першому ж реченні ляпнути абсолютну і неперевершену йухню, але при цьому підвищувати градус йухні з кожним реченням, це треба мати реальний талант.  :gigi:

У своєму минулому пості, адресованому majesty я дав розлогу відповідь яких політиків я поважаю.
Я цікавлюсь політикою давно ще з 1989 року, ще зі студентських років, про багатьох з них пам"ятаю "що хто коли" і тому ніколи не даю скороспілих, необдуманих оцінок.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33047
  • Стать: Чоловіча
Re: Опариші бикують
« Reply #9 : Вересня 21, 2021, 07:50:35 19:50 »
Так щоб в першому ж реченні ляпнути абсолютну і неперевершену йухню, але при цьому підвищувати градус йухні з кожним реченням, це треба мати реальний талант.  :gigi:

Хуцпа 80 рівня  :smilie5:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9283
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Опариші бикують
« Reply #10 : Вересня 22, 2021, 12:35:15 00:35 »
І Коломойський, і Юля відносяться до п'ятірки (ну може до шестірки), найуспішніших, найкращих українських політиків, за минулі 30 років.
Принаймні, якби не барига і рейдер Коломойський в 2014 році, то пів-України дуже легко могло б опинитися повністю під контролем Кремля, а не тільки Крим і третина Донбасу.
Якби не Юля в листопаді-грудні 2004 році, то Ющенко ніколи не став би Президентом, а все те, що розпочалось в Україні в 2014 році, могло б розпочатися вже 2005-му, з непередбачуваними наслідками.
.....................
Але я не про це. Опалювальний сезон 2021-2022 призведе до тектонічних зсувів в українських політичних верхах. Можливо буде щось таке, як і в 2014 році.
Сьогоднішній владній верхівці я не заздрю.

Ой, вей...Коломойша спаситель України...Разом з Юляшою і Трампом. :tease: :pooh_lol:

Коломойша, який у 2014 набив кишені грошиками з поставок пального на фронт по завищеним цінам

Юляша, яка в 2014 році не випустила жодного танку з казарми й нічим фронту не допомагала :suicide2:

Трампуша, що прийшов до влади через 2 роки після 2014  :be

Як дивно тасується колода... :bpl:


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9283
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Опариші бикують
« Reply #11 : Вересня 22, 2021, 12:36:06 00:36 »
У своєму минулому пості, адресованому majesty я дав розлогу відповідь яких політиків я поважаю.
Я цікавлюсь політикою давно ще з 1989 року, ще зі студентських років, про багатьох з них пам"ятаю "що хто коли" і тому ніколи не даю скороспілих, необдуманих оцінок.

Та воно й видно... :smilie5:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Опариші бикують
« Reply #12 : Вересня 22, 2021, 09:48:32 09:48 »
Ой, вей...Коломойша спаситель України...Разом з Юляшою і Трампом. :tease: :pooh_lol:

Коломойша, який у 2014 набив кишені грошиками з поставок пального на фронт по завищеним цінам

Юляша, яка в 2014 році не випустила жодного танку з казарми й нічим фронту не допомагала :suicide2:

Трампуша, що прийшов до влади через 2 роки після 2014  :be

Як дивно тасується колода... :bpl:

 :laugh:
Юляша вийшла з тюрми тільки 22.лютого 2014 року і тоді, і до сьогодні вона не займала жодної службової посади і в Міністерстві оборони України, і будь-де.
А до чого ти тут Трампа згадала - я взагалі не розумію. Згадуй краще Обамую Він тоді займав Овальний кабінет.

І ще можеш згадати Порошенка, котрий щойно перемігши на президентських виборах, але ще й тоді не зрозумівши обстановку і серйоність кремлівських намірів, взяв та й ляпнув(прямо 26 травня 2014 р., на другий день після обрання): "Антитерористична операцiя не може i не триватиме два-три мiсяцi. Вона повинна i триватиме години"

Пам"ятаєш ?  :smilie3:
https://www.pravda.com.ua/news/2014/05/26/7026737/
« Останнє редагування: Вересня 22, 2021, 09:51:37 09:51 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Опариші бикують
« Reply #13 : Вересня 22, 2021, 09:49:35 09:49 »
Та воно й видно... :smilie5:
То хіба це погано ???

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9283
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Опариші бикують
« Reply #14 : Вересня 22, 2021, 09:36:16 21:36 »
:laugh:
Юляша вийшла з тюрми тільки 22.лютого 2014 року і тоді, і до сьогодні вона не займала жодної службової посади і в Міністерстві оборони України, і будь-де.
А до чого ти тут Трампа згадала - я взагалі не розумію. Згадуй краще Обамую Він тоді займав Овальний кабінет.

І ще можеш згадати Порошенка, котрий щойно перемігши на президентських виборах, але ще й тоді не зрозумівши обстановку і серйоність кремлівських намірів, взяв та й ляпнув(прямо 26 травня 2014 р., на другий день після обрання): "Антитерористична операцiя не може i не триватиме два-три мiсяцi. Вона повинна i триватиме години"

Пам"ятаєш ?  :smilie3:
https://www.pravda.com.ua/news/2014/05/26/7026737/

Ну, те що ляпала язиком тоді Тимошенко, то взагалі ні в які ворота не лізе. Можеш не старатися розповідати про великий внесок Юляші в боротьбу з агресором - його не було.  І МО тут ні до чого. Тут люди й без МО допомагали фронту й боронили країну хто як міг.
Зразу видно, що тебе не було в країні в 2014 році. Мабуть, сидів з Юляшею закордоном майже весь час - ось і весь внесок.

Щодо Трампуші - то ти тут дійсно ні до чого, це Кіт нещодавно тут розпинався про безцінний внесок Трампа в стримуванні рашки в 2014 році. :rotate:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46446
  • Never give in!
Re: Опариші бикують
« Reply #15 : Вересня 22, 2021, 09:37:47 21:37 »
Ну, те що ляпала язиком тоді Тимошенко, то взагалі ні в які ворота не лізе. Можеш не старатися розповідати про великий внесок Юляші в боротьбу з агресором - його не було.  І МО тут ні до чого. Тут люди й без МО допомагали фронту й боронили країну хто як міг.
Зразу видно, що тебе не було в країні в 2014 році. Мабуть, сидів з Юляшею закордоном майже весь час - ось і весь внесок.

Щодо Трампуші - то ти тут дійсно ні до чого, це Кіт нещодавно тут розпинався про безцінний внесок Трампа в стримуванні рашки в 2014 році. :rotate:

Пані Ліно, with all due respect, Ви марите?  :smilie10: :smilie10:
If you are going through hell, keep going.