Автор Тема: Питання до тих, хто споживає кацапське  (Прочитано 787 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6103
Питання до тих, хто споживає кацапське
« : Вересня 23, 2021, 12:23:36 00:23 »
Просто цікаво стало. Що мають зробити кацапи, щоб ви перестали їх слухати, читати та дивитися? Ходити дивитися кіношечкі в зону-рушеньку? Тикати на посиланнячко, бо типу як його не тикнути якщо йутубчик\фейсбучєк пропонує?
Є якась межа, після перетину якої у вас все, що з ними пов'язано, й вони самі, будуть викликати відчуття щирої відрази?
Я не збираюся комусь нотації читати та вчити як жити, мені просто хочеться розібратися. Я ж бачу, що в принципі відчувати потужну відразу не рівні неможливості спілкування та сприйняття люди можуть. Хтось так ставиться, наприклад, до геїв. Хтось, наприклад, до "чужинців". Тобто зрозуміло, що вони принципово не будуть вмикати якесь там гомс-тб, дивитися стрічку "гачімучєнік", та слухати подкаст мулли Абдурахмана в гостях у мамби Чхармунти. "Вони не наші".
Ок, зрозуміло.
А на наступній сторінці ті самі люди тулять посилання на якийсь московскій відосік. Типу, от подивіться. Автор правда кацап, але нічо так, вкуснєнько. А от ще один кацап, верзе якусь хтонічну хрінь, така мерзота - я чотири рази передивився й оце вам приніс. А от третій відос, якийсь кацап в гостях у іншого кацапа про щось базікають, я тут це просто залишу й далі побіжу - мені ще три таких відосіка в сьогоднішній черзі на перегляд, й ви не подумайте - це я їх так вивчаю. Сорок років. Й ще сорок планую.
Як це працює? Як цьому зарадити?
P.S.
Ті хто кацапське не споживає, так само запрошуються з ідеями :)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #1 : Вересня 23, 2021, 08:25:50 08:25 »
 Щодо фільмів, то на кацапській їх набагато більше і з'являються раніше. Те ж саме стосується якихось спеціалізованих знань. Розумування, що дивіться і читайте на англійській тупуваті, бо для адекватного розуміння рівень знання мови повинен бути досить високий, який з не ба не падає.

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 355
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #2 : Вересня 23, 2021, 10:36:05 10:36 »
Просто цікаво стало. Що мають зробити кацапи, щоб ви перестали їх слухати, читати та дивитися? Ходити дивитися кіношечкі в зону-рушеньку? Тикати на посиланнячко, бо типу як його не тикнути якщо йутубчик\фейсбучєк пропонує?
Є якась межа, ........?

Для декого, такою межею є природня фізична смерть. Людина похилого віку, самотня, брак спілкування...

Для багатьох це важливо, саме як "енергетична підзарядка" . Навіть сам факт прочитання її повідомлень - безвідносно того, є на них реакція, чи ні ( хоча, для такої людини, краще коли є) -дає їй це відчуття


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6103
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #3 : Вересня 23, 2021, 11:36:55 11:36 »
Щодо фільмів, то на кацапській їх набагато більше і з'являються раніше. Те ж саме стосується якихось спеціалізованих знань. Розумування, що дивіться і читайте на англійській тупуваті, бо для адекватного розуміння рівень знання мови повинен бути досить високий, який з не ба не падає.
Я й не збираюся розумувати, покоління 90х дуже непогано володіє англійською, й дивиться кацапьске. Можна було б сказати "ну мабуть рівень не такий вже високий", але йдемо далі. В мене тут знайомий є з цього покоління, вже п'ятий рік працює в англомовному середовищі. Коли фільм качає, яку озвучєчку вмикає? Правильно, кацапську.
Тобто знання мови на це не впливає.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6103
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #4 : Вересня 23, 2021, 11:40:21 11:40 »
Для декого, такою межею є природня фізична смерть. Людина похилого віку, самотня, брак спілкування...

Для багатьох це важливо, саме як "енергетична підзарядка" . Навіть сам факт прочитання її повідомлень - безвідносно того, є на них реакція, чи ні ( хоча, для такої людини, краще коли є) -дає їй це відчуття
Ну, я розумію потребу в спілкуванні, але не розумію зв'язку з кацапським медіа  :shuffle:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #5 : Вересня 23, 2021, 01:29:56 13:29 »
Я й не збираюся розумувати, покоління 90х дуже непогано володіє англійською, й дивиться кацапьске. Можна було б сказати "ну мабуть рівень не такий вже високий", але йдемо далі. В мене тут знайомий є з цього покоління, вже п'ятий рік працює в англомовному середовищі. Коли фільм качає, яку озвучєчку вмикає? Правильно, кацапську.
Тобто знання мови на це не впливає.
А не питали, чому так робе?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6103
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #6 : Вересня 23, 2021, 01:44:56 13:44 »
А не питали, чому так робе?
А сенс, він сам не розуміє.
Але питали  :gigi: й таки не розуміє. Почав на автоматі розповідати що типу, ну, а як ще, російська ж зрозуміла. Нагадали що він розуміє англійську - "а, ну да..."

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #7 : Вересня 23, 2021, 02:00:38 14:00 »
А сенс, він сам не розуміє.
Але питали  :gigi: й таки не розуміє. Почав на автоматі розповідати що типу, ну, а як ще, російська ж зрозуміла. Нагадали що він розуміє англійську - "а, ну да..."
Швидше за все, коли спілкується англійською, спочатку думку формулює на російській, а потім на англійській, тому на російській фільми дивитися йому легше

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6103
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #8 : Вересня 23, 2021, 02:11:32 14:11 »
Швидше за все, коли спілкується англійською, спочатку думку формулює на російській, а потім на англійській, тому на російській фільми дивитися йому легше
Швидше за все це просто не пов'язано ніяк. Ну й надії на "підросте покоління яке зможе в англійську" такі ж пусті, як сподівання на вимирання совків :)
Щоб вашу ідею не ігнорувати, скажу що навряд чи: в нього розмовний рівень англійської, на ньому вже в голові не перекладається, а просто на язика напряму верзеться :) Й плюс до того, фільми потребують лише аудішн, це легше.
Тобто це не від безвихіддя, це просто відсутність відрази там, де вона ну хоч якось вже мала б бути.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #9 : Вересня 23, 2021, 03:28:35 15:28 »
Я зауважив, що мої знайомі російськомовні українці, які не мають нічого спільного з Росією, повністю поглинулись в англійське середовище, а ті хто мають якісь прив'язки: рідні живуть в Росії чи вони значну частину життя там жили, нічого поганого в споживанні російського інформаційного продукту не бачать, хоча й в більшості підтримують Україну.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #10 : Вересня 23, 2021, 04:27:34 16:27 »
“Так удобнєє!“
“Какая разніца?“
“На мовє нєт нічєво інтєрєснава“.
------------------------------------------
Це щодо загального рівня сприйняття  реальності, яка ретельно оберігається і формується тими, хто кацапську втюхує в голови через телебачення, радіо, інтернет, шоубізнес, кінематограф, друковану продукцію.

Світогляд також формується близьким оточенням і робочим місцем. І абсолютна більшість людей - це примітивне стадо, яке НІКОЛИ не замислюється над якимись фундаментальними проблемами національного Я і його місця у світі. Лише меншість спроможна на нон-конформістську поведінку.

« Останнє редагування: Вересня 23, 2021, 04:41:13 16:41 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #11 : Вересня 23, 2021, 07:26:57 19:26 »
Просто цікаво стало. Що мають зробити кацапи, щоб ви перестали їх слухати, читати та дивитися?

Не зовсім розумію про що мова, про контент який згенерований в кацапстані, чи про мову подачі того контенту?

Я слухаю на ютубі деяких російських вчених, це астрономи та біологи, і не бачу що треба зробити щоб перестати їх слухати, може українській науці продвинутися вперед, або що.

Камеді клаби різні не дивлюся, рос.фільми тим більше, музику цих вбогих ідіотів взагалі ніколи не слухав.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #12 : Вересня 23, 2021, 07:44:59 19:44 »
Не зовсім розумію про що мова, про контент який згенерований в кацапстані, чи про мову подачі того контенту?

Я слухаю на ютубі деяких російських вчених, це астрономи та біологи, і не бачу що треба зробити щоб перестати їх слухати, може українській науці продвинутися вперед, або що.

Камеді клаби різні не дивлюся, рос.фільми тим більше, музику цих вбогих ідіотів взагалі ніколи не слухав.
Кацапський переклад чи трактування може надто сильно відрізнятися від оригіналу.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #13 : Вересня 23, 2021, 07:47:27 19:47 »
Кацапський переклад чи трактування може надто сильно відрізнятися від оригіналу.

Це стосується переважно політичних новин.

Проблема в тому, що наприклад на ютубі україномовного контенту майже нема.

Ініциатива когось там з кабміну щодо співробітництва с гуглем то має перспективи, будемо сподіватися.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #14 : Вересня 23, 2021, 08:18:55 20:18 »
Це стосується переважно політичних новин.

Проблема в тому, що наприклад на ютубі україномовного контенту майже нема.

Ініциатива когось там з кабміну щодо співробітництва с гуглем то має перспективи, будемо сподіватися.
Ніііііііііііііт. Це стосується усього масиву інформації. Навіть художню літературу, де нема жодних причин перебрехувати, кацапи в силу криворукості перекладуть зовсім не так, як в оригіналі. Саме тому я кацапською за останні 15 років почитав може до п'яти книжок.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #15 : Вересня 23, 2021, 09:07:08 21:07 »
Моє споживання кацапського після 2014 року:
1) Читаю твітери Адагамова і Навального (плюс ще кілька періодично), просто для розумінння що у них там робиться (погляд зі сторони лібералів, які закінчуються на українському питанні).
2) Іноді читаю Хабр, коли туди веде посилання.
3) Іноді читаю кацапську Wiki коли немає статей українською.
4) Інколи використовую лінійку на yandex картах для заміру відстаней.
5) Інколи використовую 4pda для інфи та програм для гаджетів.
6) Дуже рідко - москальскі трекери для програм чи контенту.

Порівняно з 2013 скоротив свою присутність в рунеті на кілька порядків.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #16 : Вересня 23, 2021, 09:12:40 21:12 »
Моє споживання кацапського після 2014 року:
1) Читаю твітери Адагамова і Навального (плюс ще кілька періодично), просто для розумінння що у них там робиться (погляд зі сторони лібералів, які закінчуються на українському питанні).
2) Іноді читаю Хабр, коли туди веде посилання.
3) Іноді читаю кацапську Wiki коли немає статей українською.
4) Інколи використовую лінійку на yandex картах для заміру відстаней.
5) Інколи використовую 4pda для інфи та програм для гаджетів.
6) Дуже рідко - москальскі трекери для програм чи контенту.

Порівняно з 2013 скоротив свою присутність в рунеті на кілька порядків.

Це героїчно!  :lol: :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20262
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #17 : Вересня 23, 2021, 09:35:56 21:35 »
Не зовсім розумію про що мова, про контент який згенерований в кацапстані, чи про мову подачі того контенту?

Я слухаю на ютубі деяких російських вчених, це астрономи та біологи, і не бачу що треба зробити щоб перестати їх слухати, може українській науці продвинутися вперед, або що.

Камеді клаби різні не дивлюся, рос.фільми тим більше, музику цих вбогих ідіотів взагалі ніколи не слухав.

они тебя не поймут
ценная информация не зависит от языка транслирования

шо толку  шо зеленый опарыш сейчас давит из себя текст на украинском

рагулизм украинцев не имеет дна
причем рагули у нас в равной степени и русскоязычные и украиноязычные

знаю 100% украиноязычные мистечка которые маланскому зебилу дали 85%

шинкари рагулей на кую вертят

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #18 : Вересня 23, 2021, 09:47:17 21:47 »
они тебя не поймут
ценная информация не зависит от языка транслирования

шо толку  шо зеленый опарыш сейчас давит из себя текст на украинском

рагулизм украинцев не имеет дна
причем рагули у нас в равной степени и русскоязычные и украиноязычные

знаю 100% украиноязычные мистечка которые маланскому зебилу дали 85%

шинкари рагулей на кую вертят
Хто про що, а Маджесті про рагулів, ніяк не заспокоїться

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20262
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #19 : Вересня 23, 2021, 09:53:26 21:53 »
Хто про що, а Маджесті про рагулів, ніяк не заспокоїться

рагули и есть основная проблема Украины

не Россия и не Путин
путин даже большой плюс - он хоть как то заставил рагулей думать

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #20 : Вересня 23, 2021, 10:05:10 22:05 »
рагули и есть основная проблема Украины

не Россия и не Путин
путин даже большой плюс - он хоть как то заставил рагулей думать

Ну, це ми вже сім років чуємо від вас у вигляді “враг нє в маааасквє, враг в Кієвє“...   :weep:
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20262
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #21 : Вересня 23, 2021, 10:40:39 22:40 »
Ну, це ми вже сім років чуємо від вас у вигляді “враг нє в маааасквє, враг в Кієвє“...   :weep:

кто это "мы" кацап вшивый?

ты с терешковой? :fp2


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #22 : Вересня 23, 2021, 10:54:33 22:54 »
кто это "мы" кацап вшивый?

ты с терешковой? :fp2

Ну от почитай, що написала Комашки і з якою метою вона це написала.
Твоя істерика тут є лише додатковим свідченням того, що вона мала на увазі саме тебе і тобі подібних, яких на цьому форумі - більшість.
Ти можеш скілки завгодно істерити і називати мене кацапом, але насправді кацап є ти, хоча й етнічно ти явно єврейського походження...
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20262
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #23 : Вересня 23, 2021, 10:59:14 22:59 »
Ну от почитай, що написала Комашки і з якою метою вона це написала.
Твоя істерика тут є лише додатковим свідченням того, що вона мала на увазі саме тебе і тобі подібних, яких на цьому форумі - більшість.
Ти можеш скілки завгодно істерити і називати мене кацапом, але насправді кацап є ти, хоча й етнічно ти явно єврейського походження...

иди  накуй кацап меня учить будешь

писи в Киеве как раз рагулей меньше чем по всей Украине
или что ты вшивое имел ввиду про Киев? :fp2

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #24 : Вересня 23, 2021, 11:05:21 23:05 »
иди  накуй кацап меня учить будешь

писи в Киеве как раз рагулей меньше чем по всей Украине
или что ты вшивое имел ввиду про Киев? :fp2

Ну от бачиш, ти знов за своє. :lol:

Києв населений людьми у більшості із містечковою психологією. Так склалося історично ще в часів пізнього середньовіччя. Претензії русскоязичних Киян ніколи не були виправдані нічим позаяк вони у більшоsті ніколи світоглядно не піднімалися вище містечковості та малоросійського провінціялізму. Їхніми божками завжди були або Булгакови, або ж Голохвастови.

Ти типовий представник цього прошарку. Твоя провінційність і комплекси із нею пов“язані просто легко помітні, бо вони на самій поверхні. І скільки б ти тут не бризкав піною, корчачи із себе якогось там українського патріота і інтелектуала - ти не є ані одним ані іншим.  :weep:

А залишаєшся звичайним провінційним, містечковим голохвастовим...  :smilie7: :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 23, 2021, 11:11:46 23:11 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6103
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #25 : Вересня 24, 2021, 12:19:30 00:19 »
Не зовсім розумію про що мова, про контент який згенерований в кацапстані, чи про мову подачі того контенту?
Про контент.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #26 : Вересня 24, 2021, 12:26:56 00:26 »
Про контент.

Я не думаю що контент і мову варто розділяти в українському соціо-культурному контексті.
If you are going through hell, keep going.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6103
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #27 : Вересня 24, 2021, 12:27:31 00:27 »
Моє споживання кацапського після 2014 року:
1) Читаю твітери Адагамова і Навального (плюс ще кілька періодично), просто для розумінння що у них там робиться (погляд зі сторони лібералів, які закінчуються на українському питанні).
2) Іноді читаю Хабр, коли туди веде посилання.
3) Іноді читаю кацапську Wiki коли немає статей українською.
4) Інколи використовую лінійку на yandex картах для заміру відстаней.
5) Інколи використовую 4pda для інфи та програм для гаджетів.
6) Дуже рідко - москальскі трекери для програм чи контенту.

Порівняно з 2013 скоротив свою присутність в рунеті на кілька порядків.
:smiley24: Я книжки іноді, здебільшого ті що інакше просто так не дістати, або занадто складна мова в англійському варіанті.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6103
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #28 : Вересня 24, 2021, 12:29:13 00:29 »
Я не думаю що контент і мову варто розділяти в українському соціо-культурному контексті.
А я думаю  :shuffle:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Питання до тих, хто споживає кацапське
« Reply #29 : Вересня 24, 2021, 12:39:39 00:39 »
А я думаю  :shuffle:
Як давно пані зацікавила це питання?  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.