Автор Тема: Ганька Герман из Правого сектора требует отставки Авакова  (Прочитано 2230 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Арсен Аваков може бути звільнений з посади міністра внутрішніх справ, якщо слідча комісія вирішить, що він винен у загибелі Олександра Музичка під час затримання.
Про це сказав в.о. президента, голова Верховної Ради Олександр Турчинов у відповідь на вимогу "регіоналки" Ганни Герман відправити Авакова у відставку через загибель Сашка Білого з "Правого сектору" і невдоволення його побратимів.   
"Я прошу вас не призначати в цьому залі провокаторів і патріотів – ми не для того вас обирали", - сказала Герман, реагуючи на оцінку штурму Верховної Ради у четвер.
"Друге, я прошу вас поставити на голосування питання про відставку міністра Авакова, тому що в країні було допущене політичне вбивство. І поки не буде розслідувана ця справа, не можна, щоб людина працювала в міністерстві внутрішні справ і мала вплив на це розслідування", - заявила "регіоналка".
"Я дуже прошу вас не повторювати тих помилок, які були, – ви згадайте, як ви самі вимагали відставки Захарченка. Якби ваш попередник відреагував вчасно, можливо, не було б убито стільки людей на Майдані", - додала Герман.
Турчинов відповів на це:
"У випадку, коли під час розслідування цієї справ парламентська комісія визнає порушення закону з боку будь-якого посадовця, заступника міністра, міністра, кого інша – парламент не буде коливатись і буде приймати рішення щодо звільнення. Зараз, без розслідування цього питання, ми не можемо з вами займатися розправою".
"Комісія зробить доповідь. Щоб комісія проводила об’єктивне розслідування, ми включили представників від громадськості – у тому числі й тих, які вимагають розслідування цього питання і зацікавлені в об’єктивності його проведенні. І за висновками цієї комісії парламент, Кабінет міністрів буде приймати рішення", - додав Турчинов.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/28/7020596/

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
якщо ганка волає, щоб зняли - то щось тут не чисто.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
а нахера дидусь взял себе ник джоли фала, который всегда был анти-бюторасом, а на этом форуме "он" лижет жопу авакову, турчинову и тимошенко? :love:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
ганке бы сидеть да помалкивать, пока ПС ее в лес не вывез

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
якщо ганка волає, щоб зняли - то щось тут не чисто.

Все равно шо сказать раз богословская приперлась на майданито шось тут не чисто. В принципе первыми на майдане были суденты, горыныч уже позже приперся. Политики оглашают популярные вещи, такая их судьба, независимо от партий... Аваков обосрался и должен уйти.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
а нахера дидусь взял себе ник джоли фала, который всегда был анти-бюторасом, а на этом форуме "он" лижет жопу авакову, турчинову и тимошенко? :love:


Егорий, попустись
Я не за БЮТ, я против провокаторов, которые сейчас раскачивают ситуацию
И против бандитов, которые с оружием ходят по городам

Offline dmitry_ck

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 378
  • Стать: Чоловіча
а нахера дидусь взял себе ник джоли фала, который всегда был анти-бюторасом, а на этом форуме "он" лижет жопу авакову, турчинову и тимошенко? :love:
Кстати я тоже заметил, что на джоли фола не похоже.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
а нахера дидусь взял себе ник джоли фала, который всегда был анти-бюторасом, а на этом форуме "он" лижет жопу авакову, турчинову и тимошенко? :love:


Егорий, попустись
Я не за БЮТ, я против провокаторов, которые сейчас раскачивают ситуацию

правильно, авакова - на кол :love:

И против бандитов, которые с оружием ходят по городам
ну без мусоров пока никак нельзя :smilie2:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
а нахера дидусь взял себе ник джоли фала, который всегда был анти-бюторасом, а на этом форуме "он" лижет жопу авакову, турчинову и тимошенко? :love:

він і під час Майдану був за сцикунів гориничів які намагались злити майдан

Offline эЛКа

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 267
  • Я - Юльок!
Ганя, так от хто допомагає владу валити і розхитувати ситуаціяю.
Читайте ГЕО.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460

И против бандитов, которые с оружием ходят по городам
ну без мусоров пока никак нельзя :smilie2:


О чем я и говорю
Сейчас допустить анархию - значит развалить страну

И еще учти население Востока Украины
Они и так напуганы Правым сектором по самое нехочу
Если они сейчас увидят, что министров снимают по требованию молодчиков с оружием - будет новый Крым

Поэтому по Авакову должна работать комиссия, но все должно быть ЛЕГАЛЬНО, никаких бунтов и "улица требует"

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
а нахера дидусь взял себе ник джоли фала, который всегда был анти-бюторасом, а на этом форуме "он" лижет жопу авакову, турчинову и тимошенко? :love:

він і під час Майдану був за сцикунів гориничів які намагались злити майдан
продав ніка
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
він і під час Майдану був за сцикунів гориничів які намагались злити майдан


а ты был за ПС, который неизвестно где прятался 20 февраля?
в то время, как умирали те же свободовцы?

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
він і під час Майдану був за сцикунів гориничів які намагались злити майдан


а ты был за ПС, который неизвестно где прятался 20 февраля?
в то время, как умирали те же свободовцы?

пісєц
совісті у вас немає

Offline Семааашко

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 166
Ну теперь окончательно понятно откуда есть ПС :smilie1:
А Эгорий недолго раскаивался в своем лошизме, даже на какой-то момент показалось, что он человек, а он тупо на зарплате у рыгов. Был, есть и будет.
 :smiley24:

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
а нахера дидусь взял себе ник джоли фала, который всегда был анти-бюторасом, а на этом форуме "он" лижет жопу авакову, турчинову и тимошенко? :love:

Теж була така думка