Автор Тема: ВОРОГ БІЛЯ ВОРІТ НАВІЩО ПУТІН ЗНОВУ ЗІБРАВ ВІЙСЬКА НА КОРДОНІ З УКРАЇНОЮ  (Прочитано 31122 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
ВОРОГ БІЛЯ ВОРІТ: НАВІЩО ПУТІН ЗНОВУ ЗІБРАВ ВІЙСЬКА НА КОРДОНІ З УКРАЇНОЮ – "ПОЛІТКЛУБ ВІТАЛЯ ПОРТНИКОВА"

12.11.2021 18:11
Дивіться 12 листопада о 19:45 на офіційному YouTube "5 каналу"
Ворог біля воріт: навіщо Путін знову зібрав війська на кордоні з Україною?

Лише актуальні теми сьогодення, лише відповідальні та авторитетні гості – це "ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова!

Дивіться 12 листопада о 19:45 на офіційному YouTube "5 каналу".

"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Порошенко призвал направить ВСУ на границу с Беларусью
Сегодня 18.49

Усилий Нацполиции и Нацгвардии для обороны украинской границы может не хватить, считает Порошенко
Фото: eurosolidarity.org
Экс-президент Украины, нардеп от "Европейской солидарности" Петр Порошенко призвал немедленно развернуть войска на границе с Беларусью в связи с миграционным кризисом. Об этом он заявил во время брифинга 11 ноября, сообщает пресс-служба партии.
"Усилий МВД, включая Национальную полицию и Национальную гвардию, чрезвычайно недостаточно. Наше требование как оппозиционной политической силы – срочно развернуть подразделения ВСУ вдоль украинско-белорусской границы", – сказал Порошенко.

По его мнению, Украина могла бы "использовать потенциал Украинско-Польско-Литовской бригады", чтобы помочь Литве и Польше. Пятый президент Украины назвал ситуацию на границах Беларуси и ЕС частью плана президента РФ Владимира Путина по обострению оперативной обстановки по всему восточному флангу НАТО".

"Ситуация усугубляется и обостряется на севере нашей страны, где Москва руками нелегитимного [Александра] Лукашенко пытается спровоцировать вооруженный конфликт на границе с Польшей. Я хочу подчеркнуть, что искусственно организованный миграционный кризис готовился заранее. В октябре Беларусь проинформировала руководство ЕС о приостановлении соглашения о реадмиссии, то есть о возвращении мигрантов между Беларусью и ЕС. Тогда, когда еще ни о какой миграционной провокации, дестабилизации и обострении ситуации на границе Беларуси, Польши и Литвы речь не шла", – отметил  Порошенко.

Он считает, что украинские власти должны срочно задействовать механизмы операционного сотрудничества с Frontex – Европейским fгентством по приграничной и береговой охране.

"Нам необходимо в кратчайшие сроки значительно усилить защитный потенциал более 1100 километров украино-белорусской границы. А де-факто сегодня это уже украино-российская граница после сдачи белорусского суверенитета Лукашенко, – заявил политик. – Нужно поднять вопрос перед руководством Европейской комиссии, Европейского совета по созданию специальной миссии для обеспечения безопасности на украинско-белорусской границе вроде EUBAM (Миссии ЕС по оказанию помощи по вопросам границы. – "ГОРДОН"). Это будет и оборудование границы, и эффективное управление границей. И присутствие наблюдателей, которое позволит миру знать из независимых источников информацию о случае обострения этой ситуации. Поскольку могу предположить, что ситуация на границе между Украиной и Беларусью будет носить, к сожалению, долговременный характер, равно как и агрессия России против Украины".

Пятый президент также убежден, что необходимо усиливать санкции, а власть должна выработать общую стратегию с лидерами парламентских фракций, так как угроза национальной безопасности Украины требует объединения усилий всех политических сил.

"Мы должны разработать общий отпор российской агрессии. Мы должны использовать текущую ситуацию для того, чтобы наши партнеры резко нарастили военную помощь Украине – включая передачу технологий. Это должно быть сделано в считанные недели. Мои консультации с международными партнерами подтверждают, что они готовы это сделать, но не хватает организованной работы по запросам с украинской стороны, – пояснил Порошенко. – Мы должны использовать этот вопрос для того, чтобы было больше решительности у наших партнеров по предоставлению Украине Плана действий по членству в НАТО. Потому что Украина чрезвычайно весомый и эффективный элемент европейской и глобальной безопасности".
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
Що робиться в Україні останні майже 8(вісім) років? Починаючи з 22 листопада 2013 року?
Ніхто не здогадується ?

Пояснюю і нагадую.

Вилазить боком противсіхство в 2-му турі під час президентських виборів 2010.
Лізе воно  планомірно й безперервно.

Але це ж іще не кінець.
Бо до того противсіхства-2010 через дев'ять років добавилась одна з форм колективного божевілля під назвою "73%".

Зараз важко щось спрогнозувати.
Але я вважаю, що перспективи подальшого існування країни майже безнадійні.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
макакіє, хто тут безнадійний, так це ти :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16944
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Ви вже в курсі, що знімають Подоляка, а замісь нього бородата потвора Серьожа?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16944
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5885
Що робиться в Україні останні майже 8(вісім) років? Починаючи з 22 листопада 2013 року?
Ніхто не здогадується ?
Пане, от без образ, але ви з вашою чарівною здатністю аналізувати минуле та бачити майбутнє, ділити час на епохи й тікати в повному шоці через паркан біля виборчкому після повного шоку від результатів виборів - ще на повному серйозі вважаєте, що можете щось комусь розповідати в стилі мудрого вчителя?  :gigi:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16944
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Пане, от без образ, але ви з вашою чарівною здатністю аналізувати минуле та бачити майбутнє, ділити час на епохи й тікати в повному шоці через паркан біля виборчкому після повного шоку від результатів виборів - ще на повному серйозі вважаєте, що можете щось комусь розповідати в стилі мудрого вчителя?  :gigi:

Саме так усі дурні і думають!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
Пане, от без образ, але ви з вашою чарівною здатністю аналізувати минуле та бачити майбутнє, ділити час на епохи й тікати в повному шоці через паркан біля виборчкому після повного шоку від результатів виборів - ще на повному серйозі вважаєте, що можете щось комусь розповідати в стилі мудрого вчителя?  :gigi:
Ні, не вважаю.
Мій попередній пост вважайте просто емоціями.
.............
Але в 2010 році Крим і Донбас в складі України були повністю і Закону Колісниченка-Ківалова прийнято і введено не було і рос. мова, принаймні, в Києві й на Київщині, обов'язковою для вивчення не була.
І тримісячної революції зі спаленими будівлями на Хрещатику і з Небесною Сотнею не очікувалось.
І війни тривалістю майже 8 років і без перспектив закінчення, противсіхи і янучари зразка 2010 року теж, певно, не очікували.

Хіба не так?

Тепер хай противсіхи-2010 і пошуковці нових облич-2019, шукають собі інших вчителів, розумніших ніж я.
...Доки під ногами ще наявна власна територія і є ще своя власна хата.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Ви вже в курсі, що знімають Подоляка, а замісь нього бородата потвора Серьожа?

Бльо, тримаємо кулаки, щоб це сталось   :Tyapnycia:

Враховуючи, яке Квартирний бездарне чмо,  просер опаришів в даному випадку буде феєричним   :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ви вже в курсі, що знімають Подоляка, а замісь нього бородата потвора Серьожа?
Нова Пресуха у Зеленського?..
 :smilie7:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5885
Але в 2010 році
Я просто до того, що, ну, який в біса 2010 рік, що це взагалі за дата? В той рік стало зрозуміло - що саме, що в світі де існує кацапія, не може бути України, та навпаки? Що кацапи вже розвʼязали купу військових конфліктів на території екс-совку? Щось таке стало зрозуміло у 2010?
Цей рік абсолютно ні про що. І Юля - теж ні про що. І Ющенко, и Яник. Незалежно від власних політичних симпатій, вважати що могло бути якось інакше... не знаю, може чогось не розумію.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
Я просто до того, що, ну, який в біса 2010 рік, що це взагалі за дата? В той рік стало зрозуміло - що саме, що в світі де існує кацапія, не може бути України, та навпаки? Що кацапи вже розвʼязали купу військових конфліктів на території екс-совку? Щось таке стало зрозуміло у 2010?
Цей рік абсолютно ні про що. І Юля - теж ні про що. І Ющенко, и Яник. Незалежно від власних політичних симпатій, вважати що могло бути якось інакше... не знаю, може чогось не розумію.
Таке враження, що Ви слідкуєте за політичними подіями й політиками не дуже давно. Принаймні, після 2010 року. Я - з 1989 року.
І тому я впевнений, що якби в 2010 році до влади в  Україні не прийшла б донецька банда на чолі з Януковичем і під керівництвом Кремля, то хід історії України був би значно позитивнішим.
Того, що почалося з 2014 року, точно не сталося б.
Але якщо Ви кажете, що 2010 рік це ні про що, то, напевно, ми з Вами проживаємо в різних країнах.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5885
Таке враження, що Ви слідкуєте за політичними подіями й політиками не дуже давно. Принаймні, після 2010 року. Я - з 1989 року.
І тому я впевнений, що якби в 2010 році до влади в  Україні не прийшла б донецька банда на чолі з Януковичем і під керівництвом Кремля, то хід історії України був би значно позитивнішим.
Того, що почалося з 2014 року не точно не сталося б.
Але якщо Ви кажете, що 2010 рік це ні про що, то, напевно, ми з Вами проживаємо в різних країнах.
Не знаю, звідки в вас це враження, та це й неважливо. Цікавіше те, на основі власне чого ви зі своїм багаторічним досвідом дістаєтеся такої думки.
Я власне без якоїсь полемічної пастки, просто в мене хоч щось написано на рахунок того, чому я багато чого вважаю неминучим. А у вас якось занадто таємничо. "Слідкую з 89 року, впевнений". Круто звісно, але хотілося б зрозуміти, чому.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Я просто до того, що, ну, який в біса 2010 рік, що це взагалі за дата? В той рік стало зрозуміло - що саме, що в світі де існує кацапія, не може бути України, та навпаки? Що кацапи вже розвʼязали купу військових конфліктів на території екс-совку? Щось таке стало зрозуміло у 2010?
Цей рік абсолютно ні про що. І Юля - теж ні про що. І Ющенко, и Яник. Незалежно від власних політичних симпатій, вважати що могло бути якось інакше... не знаю, може чогось не розумію.

Ти просто нічєго нє панімаєш  :Ganba:

На початку 2010 Жулія Владіміровна феєрично пролетіла на виборах тупому завгару, звинувачуючи в цьому міфічних 'противсіхів' і скиглячи про фальсифікації (Трампон - жалюгідний плагіатор  :smilie5:), перед цим втихаря пробуючи змовитись з тими ж ригами про узурпацію влади (Мудачук - куратор процесу  :smilie7:).

Потім в березні 2010 була копнута в гузно від корита з посади прем'єра, причому не через якихось там противсіхів, а з допомогою своїх власних тушок, яких вона понапихала у ВР і за порядність яких рвала на собі Віттони  :fp2

Ну і зрештою була взята за дупу за 'пІрІможні газові кАнтракти' з кацапами.

Так що в результаті цього всього ми і спостерігаємо хронічні анальні болі нашого Макакія   :love:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5885
Ти просто нічєго нє панімаєш  :Ganba:

На початку 2010 Жулія Владіміровна феєрично пролетіла на виборах тупому завгару, звинувачуючи в цьому міфічних 'противсіхів' і скиглячи про фальсифікації (Трампон - жалюгідний плагіатор  :smilie5:), перед цим втихаря пробуючи змовитись з тими ж ригами про узурпацію влади (Мудачук - куратор процесу  :smilie7:).

Потім в березні 2010 була копнута в гузно від корита з посади прем'єра, причому не через якихось там противсіхів, а з допомогою своїх власних тушок, яких вона понапихала у ВР і за порядність яких рвала на собі Віттони  :fp2

Ну і зрештою була взята за дупу за 'пІрІможні газові кАнтракти' з кацапами.

Так що в результаті цього всього ми і спостерігаємо хронічні анальні болі нашого Макакія   :love:
Так просто прикол в тому, що це неважливо. Припустимо, Юля така патріотка, що от просто Мазепа підійшов, руку потиснув. Припустимо, вона стає президентом після Ющенка.
Ну і далі що, мені просто цікаво.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Так просто прикол в тому, що це неважливо. Припустимо, Юля така патріотка, що от просто Мазепа підійшов, руку потиснув. Припустимо, вона стає президентом після Ющенка.
Ну і далі що, мені просто цікаво.

Ну здриснула би тоді вона до Ростова, а Яник і зараз би сидів й поперджував в Раді   :smilie7:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Попросив Путіна: Лукашенко хоче розмістити біля кордону з Україною російські "Іскандери"
13 листопада 2021, 15:41



Олександр Лукашенко хоче розмістити на заході й півдні Білорусі російські "Іскандери", тобто біля кордонів з Україною в тому числі. Він вже попросив про це Володимира Путіна.

Джерело:

24 канал

На озброєнні у Білорусі є установки "Полонез". Однак максимальна дальність пуску у них сягає 300 кілометрів. Про це Лукашенко розповів російському журналу "Нацоборона".

Зараз штурхаю вашого президента, мені треба тут ваші ці 500-кілометрові ракетні установки "Іскандер",
– сказав Лукашенко.

Він додав, що Білорусь потребує кілька дивізіонів на західному та південному напрямках. Лукашенко каже: "хай стоять".

Що таке "Іскандер"?
Це російські балістичні ракетні комплекси. "Іскандери" призначені для знищення систем протиповітряної та протиракетної оборони, а також об'єктів, які їх прикривають. Можуть досягати відстані до 500 кілометрів.
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
якщо бульбофюрер це зробить,можна починати окупацію бульболенда
Mocsia delenda est

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
Що робиться в Україні останні майже 8(вісім) років? Починаючи з 22 листопада 2013 року?
Ніхто не здогадується ?

Пояснюю і нагадую.

Вилазить боком противсіхство в 2-му турі під час президентських виборів 2010.
Лізе воно  планомірно й безперервно.

Але це ж іще не кінець.
Бо до того противсіхства-2010 через дев'ять років добавилась одна з форм колективного божевілля під назвою "73%".

Зараз важко щось спрогнозувати.
Але я вважаю, що перспективи подальшого існування країни майже безнадійні.


забаньте підараса(с)
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16944
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
« Останнє редагування: Листопада 14, 2021, 12:36:56 00:36 від optimist »

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Мы должны быть реалистами: заявление генсека НАТО о мигрантах в Беларуси и действиях Кремля
Понедельник, 15 ноября 2021, 16:48

Североатлантический альянс внимательно следит за ситуацией, которая сложилась на границе Беларуси с Польшей, Литвой и Латвией, а также за скоплением российских войск на границе с Украиной.

Об этом заявил генеральный секретарь НАТО Йенс Столтенберг на брифинге, который состоялся в понедельник, 15 ноября, в Брюсселе.

"Я не могу подробно говорить о данных разведки, чтобы не усилить напряженность. Но мы должны быть реалистами и понимать проблемы, с которыми мы сталкиваемся. И то, что мы видим, - это сложная ситуация на границе между ЕС и Беларусью и колоссальное наращивание военной мощи России в непосредственной близости от Украины. Россия использовала этот метод в прошлом для проведения агрессивных действий против Украины", - сказал он.
 

Напомним, в Польше предложили исключить Россию и Беларусь из международных организаций из-за попыток режима Александра Лукашенко вызвать миграционный кризис в Европе.

Маргарита Лепс
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
лужба безпеки України передала велику партію озброєння Міністерству оборони України. Мова йде про арсенал загальною вартістю близько 1 млрд грн, який контррозвідка СБУ вилучила у ході спецоперацій.

Вказане озброєння було визнано речовими доказами у провадженнях СБУ і перебувало під арештом. Зважаючи на обстановку в державі, слідчі спецслужби підготували відповідне клопотання: Міністерство оборони погодилося прийняти це військове майно на баланс, а суд та уряд санкціонували передачу. Це перший подібний випадок в історії України.

Зокрема, СБУ в ході обшуків вилучено та передано Міністерству оборони України озброєння загальною вагою понад 500 тонн:


Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
путін пообіцяв довгу війну


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
 :upa
Я просто до того, що, ну, який в біса 2010 рік, що це взагалі за дата? В той рік стало зрозуміло - що саме, що в світі де існує кацапія, не може бути України, та навпаки?

Це було зрозуміло завжди. Якщо комусь це навіть у 2010 було ще не зрозуміло - то "слівай масло".  :smilie8:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)