Автор Тема: Эти женщины позвали бандитов, которые убили Рыбака. ФОТОФАКТ  (Прочитано 3723 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
а шо за видео?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
а якщо з ними так?


Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
єгорій, що з нею тепер треба зробити?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
єгорій, що з нею тепер треба зробити?

просто застрелити - це було б занадто гуманно
хоча, на жаль, сучасні кодекси не передбачають витонченіших покарань
тому таких гадин треба карати по "Молоту Відьом"

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Вихід, 21:23-25.

синам та чоловікам цих потвор розрізати животи і втопити живцем. немає синів-чоловіків - вчинити те з ними самими.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
вона не знала, що вбиває. тепер знає. як їй?

вважаю, що в УПЦ МП ходитиме до кінця життя, щоб ГБешний батюшка гріх зняв. а як вони знімають я думаю всім відомо. тому - покарана.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
та ей пох..поверь.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
я думаю вона гордітся
Комуно здохни

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
та ей пох..поверь.

поверь мне.

все так, как я описал.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
1. вони ЗНАЛИ. подивися за нею, коли вона дзвонить, послідкуй за її очима. вона усвідомлює, що здійснює вбивство.
2. урок, що не закріплений кров'ю, погано засвоюється. мразота повинна вмерти жахливою смертю.

ось головуюча колорадська блядь звітує подрузі про те, що зараз прийдуть вбивці.

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
1:45. блакитний, ти мені хочеш сказати, що вона НЕ ЗНАЄ? не наривайся на грубість, нерви ні до чорта

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
єгорій, ти віриш у те, що ця проблядь може щось усвідомлювати?

в неї ж одні рефлекси. і наступний - в УПЦ МП, тому що праваславіє мозга також діє.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Святе Письмо

Старий Заповіт

Вихід 21:23-25


23 А якщо станеться нещастя, то даси душу за душу,

24 око за око, зуба за зуба, руку за руку, ногу за ногу,

25 опарення за опарення, рану за рану, синяка за синяка.




То не жінки, то самиці колорадосів...



Offline simba

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 98
Вона буде покарана, тільки тоді, коли прозріє. коли зрозуміє шо зробила. а до тієї пори МП патріархат...сатанізм...чи ше шо... вона буде вважать шо права. Погляньте в ті скляні очі. Це якась звірина просто. Ця людина не розуміє шо кожне наше слово, кожен рух має наслідки для всіх, хто нас оточує.  Ну то таке... то тоді розумієш,як помислиш.  А в цілому ви праві.  Емоціі такі, шо бажаеш ім  пережити те ж саме.  Вірніше НЕ пережити. На кіл, погань таку.


То не жінки, то самиці колорадосів...


Так і є.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
хлопці (сподіваюся, що в цій гілці тільки хлопці), ну не треба курицю наділяти властивостями... сами придумайте кого.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
це сука, що нічого в житті, крім побоїв "коханого" не бачила. не треба її ставити вряд до звичайних жінок.

ПС. тим більш наділяти властивостями того, кого ви у попередньому пості придумали.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
хз, де і як ви вчилися читати обличчя. та, що в сірому пальті тикала пальцем "вон он!" - та може і не усвідомлювала ВСІХ наслідків. а мразота, яка телефонувала - усвідомлювала абсолютно все. і робила це без жодних емоцій, холодно, спокійно.

ось кого вона покликала. попереду два бойовики, позаду головний в шкірянці - спокійно вишукує жертву, на яку вона вказує сука в сірому пальті.



це він же, на 5 секунд пізніше, коли він побачив жертву і прийняв рішення. оглядається, чи немає "зайвих". тут не потрібно навіть бути Ломброзо - цей виблядок вбив не одну людину. і саме йому телефонувала мразота з колорадською стрічкою.




на 3:03 він каже бойовикам: ЗАБІРАЄМ ЕТОВО, вказуючи на Рибака. http://youtu.be/Bt6NJlvSeMY?t=3m2s



ліворуч від нього, спиною, стоїть один з тих двох, хто з ним прийшов по дзвінку
« Останнє редагування: Квітня 27, 2014, 04:15:10 04:15 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
безвідносно до всіх - блядіна своє отримає. просто повір.

а про цих я взагалі нічого не кажу.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
хз, де і як ви вчилися читати обличчя. та, що в сірому пальті тикала пальцем "вон он!" - та може і не усвідомлювала ВСІХ наслідків. а мразота, яка телефонувала - усвідомлювала абсолютно все. і робила це без жодних емоцій, холодно, спокійно.

ось кого вона покликала. попереду два бойовики, позаду головний в шкірянці - спокійно вишукує жертву, на яку вона вказує сука в сірому пальті.



це він же, на 5 секунд пізніше, коли він побачив жертву і прийняв рішення. оглядається, чи немає "зайвих". тут не потрібно навіть бути Ломброзо - цей виблядок вбив не одну людину. і саме йому телефонувала мразота з колорадською стрічкою.




на 3:03 він каже бойовикам: ЗАБІРАЄМ ЕТОВО, вказуючи на Рибака. http://youtu.be/Bt6NJlvSeMY?t=3m2s



ліворуч від нього, спиною, стоїть один з тих двох, хто з ним прийшов по дзвінку
дружище, это же мусар  :laugh:

УБОП может. может чонить проще.

ты разве не понял сразу?  :lol:

а ты ломброзо, ломброзо. уже мусаров опознать не можешь :lol:

отсюда и проблемы у киевских СБУшников, которые приехали в Горловку  :smilie3:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
звичайно вона отримає. засвітити своє спокійне їбало на весь світ, ставши співучасницею подвійного вбивства - звичайно, вона отримає.

2. Умисне вбивство:

1) двох або більше осіб;
4) вчинене з особливою жорстокістю;
8) особи чи її близького родича у зв'язку з виконанням цією особою службового або громадського обов'язку;
11) вчинене на замовлення;
12) вчинене за попередньою змовою групою осіб;

карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Пособником є особа, яка порадами, вказівками, наданням засобів чи знарядь або усуненням перешкод сприяла вчиненню злочину іншими співучасниками.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
дружище, это же мусар

та ні, це скоріше місцевий авторитет дрібно-середнього пошибу. а двоє, що прийшли з ним - шістки, ще зовсім молоді, гопота "с района". отой в балаклаві - ідейний сепаратизд. кримінал просто підтягнувся проконтролювати, щоб все було чітко - щоби не завадили остаточно опанувати місто
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
де ці бляді?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
дружище, это же мусар

та ні, це скоріше місцевий авторитет дрібно-середнього пошибу. а двоє, що прийшли з ним - шістки, ще зовсім молоді, гопота "с района". отой в балаклаві - ідейний сепаратизд. кримінал просто підтягнувся проконтролювати, щоб все було чітко - щоби не завадили остаточно опанувати місто
я тебе отвечаю. это местный мусарила. я знаю эти рожи
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
рожа у бабы достаточно характерная.

милиция пусть публикует фото в розыск 

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
дружище, это же мусар

та ні, це скоріше місцевий авторитет дрібно-середнього пошибу. а двоє, що прийшли з ним - шістки, ще зовсім молоді, гопота "с района". отой в балаклаві - ідейний сепаратизд. кримінал просто підтягнувся проконтролювати, щоб все було чітко - щоби не завадили остаточно опанувати місто
я тебе отвечаю. это местный мусарила. я знаю эти рожи

конкретно цього півня?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер