Автор Тема: Фільм  (Прочитано 3799 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Фільм
« Reply #30 : Грудня 27, 2021, 08:50:43 20:50 »
У мене в списку номер один - fifth element

Я не хотів про це казати. Я його дивився 15 разів. Но ок, це номер один. Тобто, для програмістів - це номер нуль. Саме тому я й не сказав.

Але. більшого шедевра ніж Хмарний атлас я не бачив.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
Re: Фільм
« Reply #31 : Грудня 27, 2021, 08:54:04 20:54 »
Як ця назва англійською

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Фільм
« Reply #32 : Грудня 27, 2021, 08:57:39 20:57 »
Як ця назва англійською

Cloud Atlas

І ти мене питаєш чого я хочу в США? Тому що там знімаються такі фільми. Тому що там Життя. Цивілізація. Розвиток.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
Re: Фільм
« Reply #33 : Грудня 27, 2021, 09:02:20 21:02 »
Якщо тобі пішов цей фільм - подивись ще

Burn after Reading...... трохи старий та не дуже актуальний, але все одно прикольний

Ще попробуй подивитись серіал Patriot......... там вся ця сатира та стьоб доведені до екстриму........ моя дружина не змогла його дивитись.......

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Фільм
« Reply #34 : Грудня 27, 2021, 09:14:51 21:14 »
Якщо тобі пішов цей фільм - подивись ще

Burn after Reading...... трохи старий та не дуже актуальний, але все одно прикольний

Ще попробуй подивитись серіал Patriot......... там вся ця сатира та стьоб доведені до екстриму........ моя дружина не змогла його дивитись.......

може колись і подивлюся.

подивись HeyHelen на ютубі. Це щоб спати.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Фільм
« Reply #35 : Грудня 27, 2021, 09:26:59 21:26 »
Суперовий фільм.Показує деградацію
керівництва країнами-всю цю мішуру зе,трумпів,путлерів і меркель-яке це все таки сміття і нечисть

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фільм
« Reply #36 : Грудня 27, 2021, 09:31:01 21:31 »
То до Алі питаннячко  :laugh:
дуже сумно що українське панство створює картинку Америки по фільмам лівацького нетфліксу. але цим неможливо зарадити.
це як кацапи яким про америку задорнов розказував.
і в них створюється особлива картинка в голові.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Фільм
« Reply #37 : Грудня 27, 2021, 09:33:12 21:33 »
дуже сумно що українське панство створює картинку Америки по фільмам лівацького нетфліксу. але цим неможливо зарадити.
це як кацапи яким про америку задорнов розказував.
і в них створюється особлива картинка в голові.

Алі, як добре що я щойно переглянув тему про це кіно на фупі.

ти трішки єбанутий, і так, не по доброму, як багато хто з нас, а серйозно.

я от це маю на увазі.

Цитувати
а нету фильма захвата Украины и нарезания её на колбасу при черножопом епанном либеральном ублюдке?
и старом педофиле вице президенте?

убийство тысяч украинцев пореченков с пулемётом. захват Крыма зелеными человечком.

и глубокий горловой дип концерн с заглотом?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фільм
« Reply #38 : Грудня 27, 2021, 09:38:47 21:38 »
ще гарний фільм Борат 2. там приколюються над рєднеком Джуліані. місцевим має сподобатись. і The Purge.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Фільм
« Reply #39 : Грудня 27, 2021, 09:41:08 21:41 »
ще гарний фільм Борат 2. там приколюються над рєднеком Джуліані. місцевим має сподобатись. і The Purge.

Таке враження що ти останнім часом став нєєбіческі бухати, чи я помиляюся?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фільм
« Reply #40 : Грудня 27, 2021, 09:42:18 21:42 »
Алі, як добре що я щойно переглянув тему про це кіно на фупі.

ти трішки єбанутий, і так, не по доброму, як багато хто з нас, а серйозно.

я от це маю на увазі.

мені чесно похуй що ти вважаєш :) хочеш думай що я єбонутий, як тоді так легше.

але я вважаю що вважати великим ідеологічний фільм з нетфліксу то є неправильно. нетфлікс дуже ліво орієнтована корпорація.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фільм
« Reply #41 : Грудня 27, 2021, 09:43:22 21:43 »
Таке враження що ти останнім часом став нєєбіческі бухати, чи я помиляюся?
можливо ти перегрівся? я їбу

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Фільм
« Reply #42 : Грудня 27, 2021, 09:51:47 21:51 »
мені чесно похуй що ти вважаєш :) хочеш думай що я єбонутий, як тоді так легше.

але я вважаю що вважати великим ідеологічний фільм з нетфліксу то є неправильно. нетфлікс дуже ліво орієнтована корпорація.

критика нетфліксу в такому ключі абсолютно беззмістовна. та й ти не такий правий як себе вважаєш.

ти колись поважав Гітлера? Якщо такий вже правий.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фільм
« Reply #43 : Грудня 27, 2021, 09:52:02 21:52 »
Shot Caller ніхто не дивився? Witcher?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фільм
« Reply #44 : Грудня 27, 2021, 09:53:12 21:53 »
критика нетфліксу в такому ключі абсолютно беззмістовна. та й ти не такий правий як себе вважаєш.

ти колись поважав Гітлера? Якщо такий вже правий.
я тебе не повчаю як себе вести закопиливши губу. вважаю це верхом безкультурності

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фільм
« Reply #45 : Грудня 27, 2021, 10:00:34 22:00 »
світ ти так і не зрозумів що головне це свобода? коли в тобі не стирчать гачки і ти можеш себе вести як тоді заманеться ? це те що я ціною понад усе.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6085
Re: Фільм
« Reply #46 : Грудня 27, 2021, 10:01:27 22:01 »
Witcher?
нетфлікс адаптейшен? )

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фільм
« Reply #47 : Грудня 27, 2021, 10:02:20 22:02 »
нетфлікс адаптейшен? )
йас. але немає нічого кращого. чорна ненеке це звісно блюєєє ...

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6085
Re: Фільм
« Reply #48 : Грудня 27, 2021, 10:15:52 22:15 »
йас. але немає нічого кращого. чорна ненеке це звісно блюєєє ...
До неї якраз менше всього питань за попаданням в образ (для мене колір шкіри у фентезійних адаптаціях плюс-мінус до лампади, а тримається вона десь на рівні оригіналу).
Взагалі оці всі зміни статі та раси - ну таке, це можна зрозуміти хоча б з точки зору моди. А от як пояснити зміни основи сюжету, напуркуа це робити, хто це дозволяє - ото питання з питань  :gigi:
P.S.
Якщо читали колесо часу, та хочете перестати плюватися від чорношкірої Ненеке - подивіться амазонівську екранізацію :)

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фільм
« Reply #49 : Грудня 27, 2021, 10:55:23 22:55 »
До неї якраз менше всього питань за попаданням в образ (для мене колір шкіри у фентезійних адаптаціях плюс-мінус до лампади, а тримається вона десь на рівні оригіналу).
Взагалі оці всі зміни статі та раси - ну таке, це можна зрозуміти хоча б з точки зору моди. А от як пояснити зміни основи сюжету, напуркуа це робити, хто це дозволяє - ото питання з питань  :gigi:
P.S.
Якщо читали колесо часу, та хочете перестати плюватися від чорношкірої Ненеке - подивіться амазонівську екранізацію :)
на праймі не бачу - поділіться посиланням

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6085
Re: Фільм
« Reply #50 : Грудня 28, 2021, 10:54:54 10:54 »
на праймі не бачу - поділіться посиланням
https://www.amazon.com/Wheel-Time-Season-1/dp/B09F59CZ7R
Про всяк випадок - я маю на увазі, що порівняно з відьмаком екранізацію повністью вбито від слова зовсім :)
(click to show/hide)

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фільм
« Reply #51 : Грудня 28, 2021, 03:37:33 15:37 »
https://www.amazon.com/Wheel-Time-Season-1/dp/B09F59CZ7R
Про всяк випадок - я маю на увазі, що порівняно з відьмаком екранізацію повністью вбито від слова зовсім :)
(click to show/hide)
Комашки я читав дуже давно... тому мені на фоні іншого пішло. подивимось ваше посилання тільки щось воно не те здається? не відьмак?

Offline Wolter

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
  Перед Новим Роком вийшов шедевральний фільм  " Не дивись на гору" "Don’t Look Up". Приблизно 25% людства ох...єло миттєво! Це саме та ситуація, коли людство змогло сатирично подивитися на сучасного себе.
 Але... інші, хто подивився, побачили його як доволі нудний фільм. Нічого такого не зрозумівши. Це культорологічне явище,коли люди пізнають своїх по відношенню до фільма. Або розуміють де вони,а де навіть їх друзі.

 Зрозумійте: розумних людей у світі 25%. Інші,або непереборно тупі,або навіть профі в чомусь,може навіть цікаві, але це вершина 1-го рівня розумового розвитку,  перейти який ніколи не дасть ефект Данінга-Крюгера. Перейти на другий рівень- це зовсім інше. Навіть зрозуміти що ти тупий та ще тупійший не дозволить саме цей клятий ефект Данінга-Крюгера. Це все літало у повітрі, про це казали в маштабах всього людства і тут виходить таке кіно.  Щось доводити - марна трата часу. Ті,хто розуміють-зрозуміють.

 Нажаль все це не лише кіно. Це реальність. Таке життя. Просто такий собі тест,який кожен зможе пройти. :smilie7:
« Останнє редагування: Січня 02, 2022, 07:33:53 19:33 від Wolter »

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Скільки там  голосів за клована?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6085
Re: Фільм
« Reply #54 : Січня 02, 2022, 10:58:10 22:58 »
Комашки я читав дуже давно... тому мені на фоні іншого пішло. подивимось ваше посилання тільки щось воно не те здається? не відьмак?
Ні, не відьмак. :) Просто інше відносно відоме фентезі, яке екранізували ще гірше.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6085
Re: Фільм
« Reply #55 : Січня 02, 2022, 11:14:08 23:14 »
Подивилися сьогодні, до речі, донт лук уп. На щастя, через відсутність психологічних травм спричинених виборами у США, ми не стрибали під стелю з криками "вооооу, ми ПОБАЧИЛИ там трумпа/бідона". Нажаль, відсутність нормального почуття гумору не дозволило особливо над чимось посміятися. Актори нормальні, грали нормально. Сатира настільки наближена до реального життя, що практично як документалка.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
  Перед Новим Роком вийшов шедевральний фільм  " Не дивись на гору" "Don’t Look Up"

Фильм добрий але наївний або там всі (крім трьох) божевільні.  :laugh:
Ви дійсно вважаєте, що людям марно платять гроші й ніхто в Пентагоні не слідкує загрози?
США ж "повернуті" на нацбезпеці..
Якби таке сталося, то від одного президента нічого б не залежало. Президент один там нічого не вирішує...

Хоча з другого боку, чомусь ця президенша в кіно, дуже нагадує пані Меркель з її заграваннями з хуйлом. :smilie7:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Зрозумійте: розумних людей у світі 25%.

Ви дуже гарної думки про людей, принаймні, переоцінюєте їх в 2 рази  :laugh:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Фільм
« Reply #58 : Січня 22, 2022, 05:56:52 17:56 »
 Подививися і я, нарешті , цей фільм. Ну, що сказати: Трамп і Зеленський. До того ж реальність причесана і вилизана юмором для кращого засвоєння, популярності, комерційної успішності але навіть за такої побудови фільм виклика сум, злість і безпорадність. Президента цікавить тільки рейтинги, задоволення, а робота побоку. Головою її адміністрації є її малоосвічений син/Єрмак - тут коментарі зайві. У фаворі особиста відданість, окозамилювання, продажність, фаховість зайва. Влада використовується як власна домашня тваринка. Голова корпорації з виробництва смартів є фактично бездушною машиною без жодної емоції, фахівець у конкретній ділянці але загалом довбень. 73 відсотки Ali реагують виключно на емоції, атомізовані, не все так однозначно, пожраль-посраль-поїбався. Фахівці - Дон Кіхоти і навіть вони змушені вдаватися до циркових фокусів для донесення власних думок.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Фильм добрий але наївний або там всі (крім трьох) божевільні.  :laugh:
Ви дійсно вважаєте, що людям марно платять гроші й ніхто в Пентагоні не слідкує загрози?
США ж "повернуті" на нацбезпеці..
Якби таке сталося, то від одного президента нічого б не залежало. Президент один там нічого не вирішує...

Хоча з другого боку, чомусь ця президенша в кіно, дуже нагадує пані Меркель з її заграваннями з хуйлом. :smilie7:
Подивіться на Зеленського. Якби у нього і у людей, що з ним хоч трохи було мізків ми б уже жили в іншій країні. Якби Трамп переобрався, то ми б жили б і в зовсім іншому світі. У нього, до речі, теж не вистачило кебети і повна відсутність розумних, відданих йому.