Автор Тема: Фільм  (Прочитано 3804 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Фільм
« Reply #90 : Січня 22, 2022, 11:19:44 23:19 »
будете упираться дальше?
https://www.theguardian.com/film/2021/dec/27/look-away-why-star-studded-comet-satire-dont-look-up-is-a-disaster

почитайте Гуардианс

"(Ron Perlman as a racist drunkard who addresses “both kinds” of Indians, “the ones with the elephants and the ones with the bow and arrows”"
Я можу прочитати визначення расизму і поміркувати сам. Важко міркувати власними мізками? Хоча контекст я можу і не розуміти.

Раси́зм (фр. racisme, від race — рід, порода) — політична ідеологія, що стверджує вищість одних рас чи етносів над іншими та упередження й дискримінація, пов'язані з такою вірою[1]. Підставою для расизму є науково необґрунтовані політичні теорії, що виводять з біологічних особливостей людських рас (колір шкіри, структура та колір волосся, риси обличчя, будова тіла тощо) їхню нерівноцінність, обґрунтовують поділ на «вищі» раси (творців цивілізації) і «нижчі», не здатні до самостійного культурного прогресу[1][2]. За расистськими теоріями люди різних рас розрізняються за соціально-біологічною поведінкою. Постулюється тісний зв'язок фенотипових ознак з рівнем інтелекту. З чого випливає зверхність одних рас над іншими за ознаками інтелекту. Расистська ідеологія виправдовує соціальну й національну нерівність, обґрунтовуючи її біологічними особливостями[1][2]. Робляться грубі узагальнення на зразок: «усі негри ліниві», «усі жиди жадібні» тощо. Ця різниця, як стверджують науковці та послідовники расистських теорій, зумовлена механізмами спадковості і не зникає повністю у результаті виховання, соціалізації та інших культурних процесів. Такі теорії є підставою для расової дискримінації та різного ставлення до людей та їхніх спільнот залежно від приналежності до цих груп[3].
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%B7%D0%BC

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Фільм
« Reply #91 : Січня 22, 2022, 11:22:28 23:22 »
в данном ролике расизма нет.

тут показан очередной миф - "тупость" реднеков с оружием. мол оружием не защитится от клаймат чейндж, НУ РЕДНЕКИ ТУУУПЫЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕ БУГАГАГА
Тут не міф, тут готовність йти до кінця навіть, коли шансів нема. Нагадаю, що він колишній військовий і його слова і поведінка типові.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фільм
« Reply #92 : Січня 22, 2022, 11:22:30 23:22 »
Юрас, я не буду с вами спорить. В данной ситуации, когда вам что то не нравится, переубедить просто нереально.

Хотя это именно случай Don't Look Up но применимый к Вам - абсолютное нетолерирование другой точки зрения.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Re: Фільм
« Reply #93 : Січня 22, 2022, 11:22:55 23:22 »
Я конечно сильно извиняюсь, но существуют ли в в фильме конкретные указания, ассоциации, или как там еще можно это сказать,  республиканцами или трампистами?
Если нет то отождествление всего вышеперечисленного с трампистми всего лишь твои фантазии.
Если бы мне взялись доказывать что этот персоонаж высмечивает сторонников Порошенко то я б только поржал. Поэтому твои страдания говорят больше про избирателей Трампа чем сам фильм

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фільм
« Reply #94 : Січня 22, 2022, 11:23:23 23:23 »
Тут не міф, тут готовність йти до кінця навіть, коли шансів нема. Нагадаю, що він колишній військовий і його слова і поведінка типові.

 :fp2 нет, поверьте. Весь фильм - сарказм и Перлман тут олицетворяет именно тупого белого реднека. просто блядь поверь и перестань спорить.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Фільм
« Reply #95 : Січня 22, 2022, 11:24:38 23:24 »
Юрас, я не буду с вами спорить. В данной ситуации, когда вам что то не нравится, переубедить просто нереально.

Хотя это именно случай Don't Look Up но применимый к Вам - абсолютное нетолерирование другой точки зрения.
Доведіть свою точку зору

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фільм
« Reply #96 : Січня 22, 2022, 11:25:01 23:25 »
Я конечно сильно извиняюсь, но существуют ли в в фильме конкретные указания, ассоциации, или как там еще можно это сказать,  республиканцами или трампистами?
Если нет то отождествление всего вышеперечисленного с трампистми всего лишь твои фантазии.
Если бы мне взялись доказывать что этот персоонаж высмечивает сторонников Порошенко то я б только поржал. Поэтому твои страдания говорят больше про избирателей Трампа чем сам фильм

конечно существют. Я удивляюсь как Трамп еще не подал предьяву в комиссию по авторским правам на логотип Don't Look Up = MAGA (Make America Great Again)  :fp2

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Фільм
« Reply #97 : Січня 22, 2022, 11:25:29 23:25 »
:fp2 нет, поверьте. Весь фильм - сарказм и Перлман тут олицетворяет именно тупого белого реднека. просто блядь поверь и перестань спорить.
Можливо й так, я американського  контекста не знаю

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фільм
« Reply #98 : Січня 22, 2022, 11:25:56 23:25 »
Доведіть свою точку зору

я вам привел статью Гуардиан которая ПОДТВЕРЖДАЕТ мою точку зрения. И даже не точку зрения а абсолютную истину. ЧТО ВАМ ЕЩЕ НАДО?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Фільм
« Reply #99 : Січня 22, 2022, 11:32:37 23:32 »
конечно существют. Я удивляюсь как Трамп еще не подал предьяву в комиссию по авторским правам на логотип Don't Look Up = MAGA (Make America Great Again)  :fp2
Тут з Алі погоджусь, асоціації прямі

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6143
Re: Фільм
« Reply #100 : Січня 22, 2022, 11:35:17 23:35 »
Я можу прочитати визначення расизму і поміркувати сам. Важко міркувати власними мізками? Хоча контекст я можу і не розуміти.

Хосподи, який там контекст. Чувак летить та дає у етер спіч, в котрому їде по нєрусскім небілим, а саме "індіанцям" обох типів - тих що зі слонами, та тих що нетів американс. Від спічу у співробітників центру контролю в'януть вуха. Всьо, це весь контекст.
Фільм весь прямий як шпала, там незрозумілих контекстів нуль.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Фільм
« Reply #101 : Січня 22, 2022, 11:35:33 23:35 »
я вам привел статью Гуардиан которая ПОДТВЕРЖДАЕТ мою точку зрения. И даже не точку зрения а абсолютную истину. ЧТО ВАМ ЕЩЕ НАДО?
Стаття Гардіан є точкою зору. У мене є своя точка зору. Можливо ви і праві, я не  розумію цей західний наратив

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Re: Фільм
« Reply #102 : Січня 22, 2022, 11:38:02 23:38 »
конечно существют. Я удивляюсь как Трамп еще не подал предьяву в комиссию по авторским правам на логотип Don't Look Up = MAGA (Make America Great Again)  :fp2

Специально перекрутил фильм и единственно что нашел близкое к логотипу это вот

лозунг Трампа вот https://www.google.com/search?q=make+america+great+again&tbm=isch&ved=2ahUKEwiur7-1p8b1AhU5BxAIHXQVCNYQ2-cCegQIABAA&oq=Make+America+Great+Again&gs_lcp=CgNpbWcQARgAMgQIABBDMgUIABCABDIECAAQHjIECAAQHjIECAAQHjIECAAQHjIECAAQHjIECAAQHjIECAAQHjIECAAQHjoGCAAQBxAeUABYAGCF7wFoAXAAeACAAXuIAdUBkgEDMS4xmAEAqgELZ3dzLXdpei1pbWfAAQE&sclient=img&ei=x3fsYe6vHrmOwPAP9KqgsA0&bih=639&biw=1326&client=opera&hs=596

Я лично не вижи ничего общего кроме того что они из букв состоят

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Фільм
« Reply #103 : Січня 22, 2022, 11:45:07 23:45 »
Специально перекрутил фильм и единственно что нашел близкое к логотипу это вот

лозунг Трампа вот https://www.google.com/search?q=make+america+great+again&tbm=isch&ved=2ahUKEwiur7-1p8b1AhU5BxAIHXQVCNYQ2-cCegQIABAA&oq=Make+America+Great+Again&gs_lcp=CgNpbWcQARgAMgQIABBDMgUIABCABDIECAAQHjIECAAQHjIECAAQHjIECAAQHjIECAAQHjIECAAQHjIECAAQHjIECAAQHjoGCAAQBxAeUABYAGCF7wFoAXAAeACAAXuIAdUBkgEDMS4xmAEAqgELZ3dzLXdpei1pbWfAAQE&sclient=img&ei=x3fsYe6vHrmOwPAP9KqgsA0&bih=639&biw=1326&client=opera&hs=596

Я лично не вижи ничего общего кроме того что они из букв состоят





Ралли - американские флаги и логотипы МАГА - типичная копия Ралли Трампа. Преукрашення конечно чтобы очернить и показать "тупость" МАГА избирателя.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Re: Фільм
« Reply #104 : Січня 22, 2022, 11:52:58 23:52 »
Та да, прям сиамские близнецы, даже пиджаки одинаковые.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: Фільм
« Reply #105 : Січня 23, 2022, 06:56:23 18:56 »
Звідки там узявся "трамп", коли там президентша відверто смокче хуя аналогу цукера?  :pooh_lol: