Автор Тема: Так все ж таки хто все це робить?  (Прочитано 1850 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Так все ж таки хто все це робить?
« : Січня 23, 2022, 12:11:44 12:11 »
Я не розумію звідкіля отак от на нас посипалися усі ці військові плюшки? Не вірю в діпломатичний геній величайшої шмарклі. Уж до чого Порох був зубром у політиці і він не зміг добитися подібного. А тут усі як показилися. Хто стоїть за всі? Хто цим рулить зараз? 
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #1 : Січня 23, 2022, 12:42:22 12:42 »
 З поверненням і прийміть щирі співчуття з приводу вашої втрати.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #2 : Січня 23, 2022, 12:44:15 12:44 »
Я не розумію звідкіля отак от на нас посипалися усі ці військові плюшки? Не вірю в діпломатичний геній величайшої шмарклі. Уж до чого Порох був зубром у політиці і він не зміг добитися подібного. А тут усі як показилися. Хто стоїть за всі? Хто цим рулить зараз?
Швидше за все, Хуйло всіх дістав і ми є знаряддям, хоч і добровільним (бо інтереси співпадають), в руках Заходу.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #3 : Січня 23, 2022, 01:08:24 13:08 »
Я не розумію звідкіля отак от на нас посипалися усі ці військові плюшки? Не вірю в діпломатичний геній величайшої шмарклі. Уж до чого Порох був зубром у політиці і він не зміг добитися подібного. А тут усі як показилися. Хто стоїть за всі? Хто цим рулить зараз?

Це не Зеля, а справжня загроза для Європи РОсійського вторгнення..
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9283
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #4 : Січня 23, 2022, 01:36:46 13:36 »
Я не розумію звідкіля отак от на нас посипалися усі ці військові плюшки? Не вірю в діпломатичний геній величайшої шмарклі. Уж до чого Порох був зубром у політиці і він не зміг добитися подібного. А тут усі як показилися. Хто стоїть за всі? Хто цим рулить зараз?

Привіт, Лєна. Співчуття й побажання триматися.
Щодо плюшок - просто Штати впевнились, що раша не зупиниться, й домовитись з нею неможливо. Бач, яку ахінею несе їхнє вище політичне керівництво, просто неможливо не дійти до висновку, що рашку очолює схиблений на голову диктатор. Що здатний на все.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #5 : Січня 23, 2022, 01:42:36 13:42 »
Я не розумію звідкіля отак от на нас посипалися усі ці військові плюшки? Не вірю в діпломатичний геній величайшої шмарклі. Уж до чого Порох був зубром у політиці і він не зміг добитися подібного. А тут усі як показилися. Хто стоїть за всі? Хто цим рулить зараз?

Ніхєра не посипалося.

100 тон боєприпасів для України...це ОДИН БІЙ бригади ЗСУ. Це півтора вагони.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #6 : Січня 23, 2022, 02:14:02 14:14 »
Ніхєра не посипалося.

100 тон боєприпасів для України...це ОДИН БІЙ бригади ЗСУ. Це півтора вагони.

Це те що ми знаємо. А про те що кожного ранку над моїм будинком дуже важке йде на посадку ми не знаємо. І не знаю я що таке кілька діб потому мені їхало на зустріч. Я колону тих машин навіть описати не зможу. Ніколи не бачила нічого подібного.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #7 : Січня 23, 2022, 02:57:50 14:57 »
Я не розумію звідкіля отак от на нас посипалися усі ці військові плюшки? Не вірю в діпломатичний геній величайшої шмарклі. Уж до чого Порох був зубром у політиці і він не зміг добитися подібного. А тут усі як показилися. Хто стоїть за всі? Хто цим рулить зараз?

Эффект резонанса. Порох сделал главное . Он остановил развитие резонанса в другую сторону . Полностью остановил колебания и начал раскачивать ситуацию в обратную сторону.  Дело это не быстрое ,то что начало раскачиваться  еще в 2015году сегодня приобрело мощную амплитуду ,а клоун подлез под эти качели хотя ни какого отношения к возникшему эффекту не имеет.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #8 : Січня 23, 2022, 03:04:59 15:04 »
Це те що ми знаємо. А про те що кожного ранку над моїм будинком дуже важке йде на посадку ми не знаємо. І не знаю я що таке кілька діб потому мені їхало на зустріч. Я колону тих машин навіть описати не зможу. Ніколи не бачила нічого подібного.
Масово щось може поставлятися тільки залізницею, літаками масово тільки в екстраординарних випадках. Те, що зараз поставляється, погроза і демонстрація можливостей.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #9 : Січня 23, 2022, 03:06:13 15:06 »
Эффект резонанса. Порох сделал главное . Он остановил развитие резонанса в другую сторону . Полностью остановил колебания и начал раскачивать ситуацию в обратную сторону.  Дело это не быстрое ,то что начало раскачиваться  еще в 2015году сегодня приобрело мощную амплитуду ,а клоун подлез под эти качели хотя ни какого отношения к возникшему эффекту не имеет.
+
 Можна додати, що тут і Хуйло власною тупістю допомогло.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #10 : Січня 23, 2022, 03:07:54 15:07 »
Вспомните как все начиналось . Балалайня - это голубь мира по умолчанию .  И эта фальшивая маска была перед глазами всего мира. Потом эта маска треснула и начала сыпаться. Прошло время и весь мир увидел настоящую фашистскую морду кремля.  После чего мир вздрогнул и начались противодействие красному фашизму,поскольку все увидели реальную опасность этого красного фашистского монстра.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #11 : Січня 23, 2022, 03:08:07 15:08 »
Масово щось може поставлятися тільки залізницею, літаками масово тільки в екстраординарних випадках. Те, що зараз поставляється, погроза і демонстрація можливостей.

А порти. Те що я бачила воно їхало саме зі сторони порту
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #12 : Січня 23, 2022, 03:17:00 15:17 »
І ще що цікаво. Здається зараз уся зелена пліснява має біснуватися по всіх ресурсах вихваляючи досягнення бубона з воланням при Пороху такого не було. А такого немає. Так іноді хтось щось подібне ляпне на ФУПі і то тихо-тихо. І це дивно
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #13 : Січня 23, 2022, 03:37:49 15:37 »
Вы когда нибудь раскручивали детскую карусель? Вспомните каких усилий требует  резко остановить  ее , може "какая разница" в каком направлении она крутится? Вот этим торможением был 2014-2015 год ,когда Украина не сломалась и остановила движение колеса истории в направлении запущенном кремлем и "минские" тогда были нужны для выигрыша времени. У Гузии не получилось остановить и Грузию сделали виноватой. Украине это удалось благодаря общим усилиям . Потом  Порох по чуть-чуть начал крутить в обратном направлении,в начале по миллиметру ,тяжело,  постепенно ускоряя движение. 

Сегодня карусель уже хорошо раскручена и никакой кремль ,тем более клоун ее остановить уже не в состоянии.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #14 : Січня 23, 2022, 03:49:22 15:49 »
накачали парашу грошима через дорогу нафту і понеслася. бєлараша , Казахстан , тепер Україна

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #15 : Січня 23, 2022, 03:57:00 15:57 »
Исходя из своей теории карусели мне понятны те короткие и мощные импульсы для ее раскручивания которые последовали из штатов. 

Но это имеет побочный эффект ,наши услышали то , что для нас не предназначалось. Эти импульсы были направлены как раз на то ,что и вызывает у нас изумление.

Эта игра пошла без согласования с клоунами ,потому клоуны и попадают впросаки постоянно.

Потому что ничего экстра ординарного на границах не происходит , а информационно ситуация нагнетается искусственно и не для наших ушей. Результат этого налицо. Порушено уже огромное количество бюрократических барьеров как в США,так и в ЕС.
« Останнє редагування: Січня 23, 2022, 04:07:07 16:07 від Южанин »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #16 : Січня 23, 2022, 04:22:37 16:22 »
Да и Балалайня попадает впросаки .  Они ничего экстра ординарного не делают ,а тут началось такое .  Лошадь ржет по бумагам не попадая в тональность разогнанного психоза.

А под этот психоз ВСУ будут нашпигованы вооружением  отличным от балалайного,которое потом у нас и останется . Потом пройдет период освоения ВСУ нового вооружения и мы будем полностью готовы к окончательному загну бешеного медведя в его вонючую берлогу. А там и время клоунов закончится.
« Останнє редагування: Січня 23, 2022, 04:28:01 16:28 від Южанин »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #17 : Січня 23, 2022, 04:38:00 16:38 »
просто все серйозно

2 Гео

ти десь правий
на Мар'їнку за день 80 тон відвантажили
але ж то артилерія була
це дещо інше
Mocsia delenda est

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #18 : Січня 23, 2022, 04:38:46 16:38 »
Исходя из своей теории карусели мне понятны те короткие и мощные импульсы для ее раскручивания которые последовали из штатов. 

Но это имеет побочный эффект ,наши услышали то , что для нас не предназначалось. Эти импульсы были направлены как раз на то ,что и вызывает у нас изумление.

Эта игра пошла без согласования с клоунами ,потому клоуны и попадают впросаки постоянно.

Потому что ничего экстра ординарного на границах не происходит , а информационно ситуация нагнетается искусственно и не для наших ушей. Результат этого налицо. Порушено уже огромное количество бюрократических барьеров как в США,так и в ЕС.

Выглядит это именно так. Впечатление что бубону дали в руки лыжи, селфи палку и отправили развлекаться что бы под ногами не крутился. Но ведь кто-то должен за это оружие проплатить, принять, разгрузить. Чья-то виза должна стоять под всеми бумагами. И ещё. Тот же тройственный союз с Бритами кто-то должен же обсуждать. Преподноситься это уже как вопрос решенный. ты веришь что это с бубоном обговаривали или с Ермаком. А подписи на документе если таковой будет кто поставит?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #19 : Січня 23, 2022, 04:47:50 16:47 »
Но ведь кто-то должен за это оружие проплатить, принять, разгрузить. Чья-то виза должна стоять под всеми бумагами. И ещё. ..

Клоуны и не только они ,поставлены в такие условия ,когда им некогда думать какую позу принять и как припудрить свою морду. Это касается и других понтовитых бюрократов . Тут все стало черно-белым. Или ты за Хуйло или должен действовать.  И клоунам не дают передышки .Вспомните ту техническую остановку ПТРК NLAW на таможенных складах.  Представьте в этих условиях что-бы выползла жирная морда Ермака которая начала что-то рассказывать про то, что  NLAW это не экологично и Украине эти ПТРК NLAW не нужны.

В тянучих бюрократических играх так бы и было.

Offline brolisviking

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 63
  • Стать: Чоловіча
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #20 : Січня 23, 2022, 05:00:01 17:00 »
Выглядит это именно так. Впечатление что бубону дали в руки лыжи, селфи палку и отправили развлекаться что бы под ногами не крутился. Но ведь кто-то должен за это оружие проплатить, принять, разгрузить. Чья-то виза должна стоять под всеми бумагами. И ещё. Тот же тройственный союз с Бритами кто-то должен же обсуждать. Преподноситься это уже как вопрос решенный. ты веришь что это с бубоном обговаривали или с Ермаком. А подписи на документе если таковой будет кто поставит?

я, десь тиждень назад, в Норгів, читав коменти військового офіцера - він був військовим радником, 2 чи 3 роки тому в Україні ......

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #21 : Січня 23, 2022, 05:04:56 17:04 »
Мне временами кажется ,что США проводят учения НАТО военной логистики. А этот психоз это легенда учений, которую к сожалению услышали у нас и начали свои примитивные игры.

Offline brolisviking

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 63
  • Стать: Чоловіча
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #22 : Січня 23, 2022, 05:11:57 17:11 »
Знову в Литві !!!

У п'ятницю Департамент міграції вніс Хабіба Шаріпова та Наташу Корольову до списку осіб, яким заборонено в'їзд до Литви. Вони не зможуть відвідати Литву до 21 січня 2027 року. За повідомленням LRT, минулого тижня до Міністерства закордонних справ звернулися з цього приводу голова Комітету Сейму з національної безпеки та оборони Лаурінас Кащюнас та його колега.

За словами голови КНБО, організатори концертів мають оцінювати геополітичну ситуацію перед тим, як запрошувати будь-якого виконавця. "(...) Ми, мабуть, за кілька хвилин від прямих військових дій проти наших друзів в Україні. Такі концерти — повне непорозуміння. Я б не хотів бачити потреби в заборонах чи обмеженнях з боку держави, хотілося б, щоб такі рішення з'являлися завдяки поінформованості організаторів заходів", - сказав Л. Кащюнас. З тієї ж причини раніше до списку небажаних у Литві осіб були включені російські співаки Олег Газманов, Григорій Лепс та Філіп Кіркоров.

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/rusijos-atlikejai-koroliova-ir-saripovas-itraukti-i-nepageidaujamu-asmenu-sarasa.d?id=89272037

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46442
  • Never give in!
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #23 : Січня 23, 2022, 05:23:28 17:23 »
Все просто. Йобановічі побачили як вони лоханулися із молодим і не корумпованим лідером, який насправді не лідєр, а дещо інше. Тому вирішили взяти питання оборони України у власні руки на всяк випадок, щоб лідєр нікуди не дівся а лише казав Thank you! і лупав своїми випучєнимі грлазьонкамі.

Завданням українців є не дати лідєру миттєво здатися у випадку чого...

Бо Чекалкін правий - Зеленський це знаряддя ворога.
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26907
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #24 : Січня 23, 2022, 05:24:34 17:24 »
Мировая закулиса

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #25 : Січня 23, 2022, 05:26:16 17:26 »
Поставки зброї стримуючий фактор просто

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46442
  • Never give in!
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #26 : Січня 23, 2022, 05:27:36 17:27 »
Блінкєнд сьогодні заявив,що нових санкцій не буде аж поки хуйло не нападе, а от тоді!.... :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #27 : Січня 23, 2022, 05:48:40 17:48 »
Шарп у себя в телеге пишет что еще НАТО будут бубу дрюкать во все дыхательные и пихательные за то что Порох не приедет. Будут даже специальное заявление по тому поводу
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #28 : Січня 23, 2022, 06:27:04 18:27 »
Шарп у себя в телеге пишет что еще НАТО будут бубу дрюкать во все дыхательные и пихательные за то что Порох не приедет.
Будут даже специальное заявление по тому поводу
Бубе уже все равно - он два года как "опущенный"... тов. Коломойским...
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33045
  • Стать: Чоловіча
Re: Так все ж таки хто все це робить?
« Reply #29 : Січня 23, 2022, 06:39:16 18:39 »
Блінкєнд сьогодні заявив,що нових санкцій не буде аж поки хуйло не нападе, а от тоді!.... :lol:

Смєх бєз прічіни ... так здається, твої куратори-кацапи кажуть  :moskali: