Автор Тема: ТЕРМІНОВИЙ БРИФІНГ АДВОКАТІВ ПЕТРА ПОРОШЕНКА  (Прочитано 609 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
ТЕРМІНОВИЙ БРИФІНГ АДВОКАТІВ ПЕТРА ПОРОШЕНКА
24.01.2022 17:32
"5 канал" показує наживо

"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5424
  • Стать: Чоловіча
Зрозуміло,
опаришу потрібне шоу та "відосік" на фбуці. :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Зрозуміло,
опаришу потрібне шоу та "відосік" на фбуці.
Коли я вже його нiкролог побачу...
На мог. камнi - Обкурився...
 :smilie7:

Offline DA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 623
  • Стать: Чоловіча

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Mocsia delenda est

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17193
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Завтра апеляція.
Люди їдуть.
Я ні. :ah
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Завтра апеляція.
Люди їдуть.
Я ні. :ah
Не будуть Жаби чiпляти Пороха...
Дай Боже, аби вирок Суду по справi залишився таким як е...
Веня-Дiктову - на нари...
Свободу Пороху!
 :Razom:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
діду бабу і басейн кефіру :bpk:
Mocsia delenda est

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
на мій погляд, людей було значно менше, поліціянтів майже стільки що й минулого разу.
я спізнився трохи, бо добиратися незручно. не розрахував.
відчуття таке, що  це гра в довгу на виснаження спротиву, і так сплановано.

в судах нема ні закону, ні гідності, ні справедливості. тут вони із зеленими знайшли один одного. тому, репресивна машина - єдине успішне надбання цієї влади.

маю відчуття, що зараз вони будуть розтягувати опозицію на шматки мілкими процесами. під всі суди не вистачить сили стояти, а поліціянтів наказом виставлять в будь-коли й в будь-якій кількості.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
на мій погляд, людей було значно менше, поліціянтів майже стільки що й минулого разу.
я спізнився трохи, бо добиратися незручно. не розрахував.
відчуття таке, що  це гра в довгу на виснаження спротиву, і так сплановано.

в судах нема ні закону, ні гідності, ні справедливості. тут вони із зеленими знайшли один одного. тому, репресивна машина - єдине успішне надбання цієї влади.

маю відчуття, що зараз вони будуть розтягувати опозицію на шматки мілкими процесами. під всі суди не вистачить сили стояти, а поліціянтів наказом виставлять в будь-коли й в будь-якій кількості.
Як на мене, наразі, якщо і є такий план, то він вимушений. Саботаж у ВР частиною слуг президентських ініціатив свідчить про дезорганізацію управління, а судді є значно більш незалежними, розумнішими, підібратися до них важче, і їм є багато що втрачати. Приклад судді Вовка, наприклад, може наштовхувати на думки, що від політики слід триматися подалі, а рейтинг Зелі і його команда, що від них тре триматися ще далі.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
 Ще можна додати щодо суддів про наявність як нормального діалогу, так і корпоративної етики, тобто, є різниця між "нормально підійти" і погрозами, останнє для суддів є особистою образою і якщо зелюки погрожували судді Печерського суду, тепер апеляційному складу суддів, то наслідком може стати суддівський демарш, що вже було успішно продемонстровано.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
можливо.
не маю знайомих з суддівського кола, тому не можу підтвердити щодо корпоративної етики, та допускаю такий варіант.

попри все, слабо вірю в те, що саме ці судді впираються тиску банкової (як 19-го, так і 28-го).
жоден з них про це не заявив.
саме така заява була б їхнім персональним захистом на всіх рівнях корпоративності, включно з міжнародними. але ж..

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
можливо.
не маю знайомих з суддівського кола, тому не можу підтвердити щодо корпоративної етики, та допускаю такий варіант.

Тут справа в тому, що судді за фахом весь час повинні протистояти тиску, при цьому з'являється умовний рефлекс на тиск - агресія (у суддів зазвичай прихована, проявляється в рішеннях, хоча інколи і до махання битою доходила). І це серйозний фактор, бо честь фаху стає єдиною з власною честю, який би вигляд з боку вони не мали. Тобто, тиск по роботі, сприймається як замах на власну честь.



попри все, слабо вірю в те, що саме ці судді впираються тиску банкової (як 19-го, так і 28-го).
жоден з них про це не заявив.
саме така заява була б їхнім персональним захистом на всіх рівнях корпоративності, включно з міжнародними. але ж..
Тут інша логіка, тут справи прийнято вирішувати таємно і приватно; публічність, "стукачєство" вкрай не вітаються і можуть похоронити кар'єру. Винятки слід розглядати індивідуально.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Тут справа в тому, що судді ...
дякую, подумаю над цим окремо. хоча це й не збігається ні з моїм життєвим досвідом, ні за принципами.
але.. можливо, я не завжди чинив чи судив справедливо.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
дякую, подумаю над цим окремо. хоча це й не збігається ні з моїм життєвим досвідом, ні за принципами.
але.. можливо, я не завжди чинив чи судив справедливо.
Пояснив як зміг, можливо перемудрив але агресію як відповідь на тиск спостерігав неодноразово

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Захворів суддя: апеляцію на арешт майна Порошенка перенесли аж на березень
3 лютого 2022, 19:20
Апеляцію на арешт майна Порошенка перенесли на березеньАпеляцію на арешт майна Порошенка перенесли на березень / "Цензор.НЕТ"
Слухання щодо апеляції на рішення про арешт майна Петра Порошенка перенесли через хворобу одного із суддів. Засідання можливе 9 березня.

Джерело:
Інтерфакс-Україна

Про це 3 лютого повідомив представникам ЗМІ адвокат п'ятого президента Ігор Головань.

У зв'язку із хворобою одного із суддів колегії сьогодні розгляду апеляційної скарги щодо арешту майна Порошенка не було,
– розповів правозахисник.

Він зазначив, що сторона захисту просила якнайшвидше призначити розгляд апеляції. За його словами, сказали, що найближчим можливим днем розгляду апеляції буде 9 березня.

Адвокат додав, що захист Порошенка направив до суду доповнення до апеляційної скарги.
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)