Автор Тема: Дуре говорят: Не ИДИ...  (Прочитано 5191 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Дуре говорят: Не ИДИ...
« Reply #30 : Березня 28, 2014, 01:04:41 13:04 »
Тогда Януковича воскресим

федераст?  :laugh:
==========
УкраинскАй ВыбарЪ

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Дуре говорят: Не ИДИ...
« Reply #31 : Березня 28, 2014, 01:04:54 13:04 »
я на цьому сайті колись писав, але потім грохнули всю БД.

так ось, на позаминулих парламентських виборах БЮТ завів у раду 156 нардепів. а під кінець каденції у ВР фракція БЮТ підійшла з числом депутатів МЕНЬШЕ 100. тобто ТРЕТИНА ФРАКЦІЇ, яка купила собі місця у люлії, ТУШКАНУЛАСЯ ДО РИГІВ :love:

60 ТУШОК ЗА ПРИЗОВ - АБСОЛЮТНИЙ РЕКОРД ВСІХ ЧАСІВ! :smiley24: :love:

Мне просто стыдно,что на этих уБЮТков я работал не за страх и деньги , а за совесть в 2007 году
ничего страшного, главное - прозрение :smiley15:. а вот бюторасная свора на всех форумах и сайтах - это позор :smiley23:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Donchanin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1128
Re: Дуре говорят: Не ИДИ...
« Reply #32 : Березня 28, 2014, 01:07:08 13:07 »
я на цьому сайті колись писав, але потім грохнули всю БД.

так ось, на позаминулих парламентських виборах БЮТ завів у раду 156 нардепів. а під кінець каденції у ВР фракція БЮТ підійшла з числом депутатів МЕНЬШЕ 100. тобто ТРЕТИНА ФРАКЦІЇ, яка купила собі місця у люлії, ТУШКАНУЛАСЯ ДО РИГІВ :love:

60 ТУШОК ЗА ПРИЗОВ - АБСОЛЮТНИЙ РЕКОРД ВСІХ ЧАСІВ! :smiley24: :love:

Мне просто стыдно,что на этих уБЮТков я работал не за страх и деньги , а за совесть в 2007 году
ничего страшного, главное - прозрение :smiley15:. а вот бюторасная свора на всех форумах и сайтах - это позор :smiley23:

Да прозрение ещё с 2008...даже До того,как эта шобла рассыпалась,как карточный домик

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Дуре говорят: Не ИДИ...
« Reply #33 : Березня 28, 2014, 01:07:10 13:07 »
Тимошенко хочет идти в президенты? Пусть идет. Это ее конституционное право. И ее право рисковать: выиграть или проиграть.

Offline Камелия

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Стать: Жіноча
  • За єдину Україну!
Re: Дуре говорят: Не ИДИ...
« Reply #34 : Березня 28, 2014, 01:07:43 13:07 »
УкраинскАй ВыбарЪ

ненене...

 по сравнению с медведчуком и его планами- даже юлька меркнет  :smilie2:

Offline asmodey

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Дуре говорят: Не ИДИ...
« Reply #35 : Березня 28, 2014, 01:18:48 13:18 »



Да прозрение ещё с 2008...даже До того,как эта шобла рассыпалась,как карточный домик
[/quote]

акакий, не набивай себе цену - тебя все знают - ты прозрел, когда тебя выперли из бюта за вороватость.. :lol: :Ganba:

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: Дуре говорят: Не ИДИ...
« Reply #36 : Березня 28, 2014, 01:19:22 13:19 »
Якось "Час встановити справедливість" тупо звучить наче "встановити унітаз", нехай би було там "відновити" чи "Справедливість понад усе", це мені нагадує дибільний слоган Полтавського ДСО "Подбайте про свою охорону завчасно" що якось в контексті "прєждєврємєнно" а не "заздалегіть"...

Просто вчора дома був страшенний скандал з російськомовною дружиною, яка непогано говорить українською, але багатьох речей українського рівня трохи не відчуває, бо не бачила села і землі.
Почалося з того що вона почала щебетати українською та говорити що "Дочка схожа на мою мати" я зробив поправку що не на "мати" а "на матір"  - в результаті мирної дискусії на цю тему таке почалося...  :bpk: нерви у всіх вже на прєдєлі.

Я це до того, що якщо намагатися  робити вигляд що ти в українстві але ніфіга в тому не розуміти, то вже краще взагалі туди не лізти а бути самим собою, тому мені ці російськомовні Юлі, Турчинови, Клички хай би вже щебетали на мові востока дивись би і були для них більш своїми, а то там вони бЄндеровські політики, а тут чьотко розуміють що то всьо таки українська русня.
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!