Автор Тема: Дістали вже ці травневі “свята“ – совок таки невиліковний  (Прочитано 1546 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
От мене таки цікавить, яким змістом, шановні, ви наповнюєте оцю блядську вербальну конструкцію “травенві свята“ чи більш популярно – “маійскіє празднікі“? Бо таки вже дістало – початок травня як кінець світу – пиятика, бійки, демострації старих мудаків і різних блядєй. Що ви святкуєте, чи якого вам не йметься, шановні співвітчизники? До чого ви прив“язуєте оці “окаянниє дні“?
Чому б просто не працювати нормально, а відпочивати у суботу і неділю їк усі нормальні люди поза межами совка? На холєри вам ці майовкі на пріродє до усирачки і ригачки?
Ну не розумію я цого, хоч убий!
If you are going through hell, keep going.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
От мене таки цікавить, яким змістом, шановні, ви наповнюєте оцю блядську вербальну конструкцію “травенві свята“ чи більш популярно – “маійскіє празднікі“? Бо таки вже дістало – початок травня як кінець світу – пиятика, бійки, демострації старих мудаків і різних блядєй. Що ви святкуєте, чи якого вам не йметься, шановні співвітчизники? До чого ви прив“язуєте оці “окаянниє дні“?
Чому б просто не працювати нормально, а відпочивати у суботу і неділю їк усі нормальні люди поза межами совка? На холєри вам ці майовкі на пріродє до усирачки і ригачки?
Ну не розумію я цого, хоч убий!

які майовки, народ бульбу садить

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
І тут теж бульбу садять?

"Російські журналісти повідомили, що їм рекомендують бути з 9-ї ранку 9 травня у столичному парку Слави та на площі Перемоги."
If you are going through hell, keep going.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
От мене таки цікавить, яким змістом, шановні, ви наповнюєте оцю блядську вербальну конструкцію “травенві свята“ чи більш популярно – “маійскіє празднікі“? Бо таки вже дістало – початок травня як кінець світу – пиятика, бійки, демострації старих мудаків і різних блядєй. Що ви святкуєте, чи якого вам не йметься, шановні співвітчизники? До чого ви прив“язуєте оці “окаянниє дні“?
Чому б просто не працювати нормально, а відпочивати у суботу і неділю їк усі нормальні люди поза межами совка? На холєри вам ці майовкі на пріродє до усирачки і ригачки?
Ну не розумію я цого, хоч убий!

які майовки, народ бульбу садить

так власне і є :laugh: ці дні треба на посадку картоплі з 1 по 9, ну принаймі на ЗУ :laugh:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
І тут теж бульбу садять?

"Російські журналісти повідомили, що їм рекомендують бути з 9-ї ранку 9 травня у столичному парку Слави та на площі Перемоги."
тут нє, тут КП пенсіонерів зганяє


Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Якось у нас на фірмі була делегація з Кореї. І припав їх візит з 1го по 14 травня.

Їх водили по приміщеннях напівпяні начальники. Щось там намагалися розказати. В кінці ті спитали:"а коли ви працюєте?". Короче, висновок у них був не втішний. З таким відношенням до роботи - ніколи ми не вийдемо з жопи, в якій сидимо.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
1 мая празднуется в европейских странах, даже демонстрации проходят.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Якось у нас на фірмі була делегація з Кореї. І припав їх візит з 1го по 14 травня.

Їх водили по приміщеннях напівпяні начальники. Щось там намагалися розказати. В кінці ті спитали:"а коли ви працюєте?". Короче, висновок у них був не втішний. З таким відношенням до роботи - ніколи ми не вийдемо з жопи, в якій сидимо.

до речі, це не тільки совок. Десь було інтервю з виконробом на будівництві Львів-Арени (ще при Васюнику). ТОй казав, що мусять привозити робітників десь з центр. України, бо наші не працюють половину робочих днів, позаяк святкують усі релігійні свята, причому як за юліанським, так і за григоріанським календарями.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46595
  • Never give in!
1 мая празднуется в европейских странах, даже демонстрации проходят.

Приклади в студію, плз.
If you are going through hell, keep going.

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
та не  празднуют за границей,  а выходят на демонстрации, чтобы побороться за свои права

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
а у нас чиновники спецом делают столко выходных - чтобы смотаться лишний раз на отдых

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Побоялися відміняти  травневі свята. А треба було,  Україні зараз не до свят.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
ніяким не наповнюю, просто вихідні
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
1 мая празднуется в европейских странах, даже демонстрации проходят.

Приклади в студію, плз.



Комуняцкое шествие. 1 мая 2012 года.

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
1 мая празднуется в европейских странах, даже демонстрации проходят.

Приклади в студію, плз.

У нас выходной, например (да и вообще в европе много где, я так понимаю). Раньше были разные шествия и демонстрации, сейчас может тоже что-то будет.

Ничего плохого в майских праздниках лично я не вижу, если 1) не привязываться к дедываевале(tm) и 2) не заниматься переносами дат и последующим идиотизмом под названием отработка.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Полностью поддерживаю. Ну скажите что за праздник солидарности трудящихся всех стран? И почему "трудящимся", мало 1-го дня? Я уже молчу непонятно за что солидарность? Пойти нажраца под кустом?
С нашим падением ВВП нам только гуливанить осталось....
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
Ребята, "день трудящихся" действительно имеет место во многих странах (http://en.wikipedia.org/wiki/International_Workers%27_Day) и очень много где является выходным днем. Да, неделя или больше выходных это спорный момент, но чисто по экономическим причинам. Привязка этих праздников к "дедываевале" и прочей совковой муйне ставит вас на одну доску с совками. Для большинства людей это просто майские выходные, вот и все.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Та не заморочуйтесь.
Проведіть цей день в своє задоволення.
Киянам можна в Ботанічний сад піти, там зараз краса...Ех, заздрю я киянам. :smilie1: