Автор Тема: Ну що,з Ольгой Богомолец подтвердилось, як я й казав :)  (Прочитано 6318 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
тобишь крашеная порошенковская хвойда это не свинячая истерика. а погань юльковская это уже свинячая истерика. юльки, вы забавные :love:

Тай ТС, хоч й трохи запiзно, але втямив, что "крашена хвойда" це абсолютно  конкретний, усiм вiдомий персонаж. Тому всунув ще якесь незрозуміле "порошенківькаю".

Цiкаво б дiзнатися, що таке воно є, оце "порошенківькаю"...
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Ольга Богомолець
Людина з великої букви

Юльковський непотріб буде мазати болотом навіть її  щоб відбілити
Шизануту Храманошку
 :smilie9:

А можно про це трохи докладніше? У чому Ви вбачаєте її велич?

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Ольга Богомолець
Людина з великої букви

Юльковський непотріб буде мазати болотом навіть її  щоб відбілити
Шизануту Храманошку
 :smilie9:

А можно про це трохи докладніше? У чому Ви вбачаєте її велич?

Є такий штемп, що зветься Гуголь а ще один Ютюб
Вони більш ерудованіші ніж я в цьому питанні, та й мені ви не повірите на слово
То ж пропоную

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Гівномет, кажете?  :Vedy_sebe:  Так ГОЛА ПРАВДА нікому й не подобається  :gigi:  Це як гіркі ліки, ги  :smiley24:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Хм, то тех пор как ТС не открыл эту тему была уверенна, что Богомолец технический кандидат Тимошенко. Рада что ошиблась
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Ольга Богомолець
Людина з великої букви

Юльковський непотріб буде мазати болотом навіть її  щоб відбілити
Шизануту Храманошку
 :smilie9:

Однозначно. Они уже начали гамнометания в тех, кто для них неудобен. ПС, а теперь Богомолец.  Хочу напомнить, пока бютовские отребки осиживались с инсультами в схронах, она стояла на передовой и спасала людей.

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426

Цитата: Дрейк від Сьогодні в 05:47:53 pm

    Хм, то тех пор как ТС не открыл эту тему была уверенна, что Богомолец технический кандидат Тимошенко. Рада что ошиблась


 :smiley25: Юльки жёстко палятся. :smiley25:


 :weep: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
змінив назву теми, уже прогрес  :smiley24:
втім, я згадав - тут працює модератор  :smiley14:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Вони гадять, вона працює(с)
Вона це Дрейк :super:

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Ольга Богомолець
Людина з великої букви

Юльковський непотріб буде мазати болотом навіть її  щоб відбілити
Шизануту Храманошку
 :smilie9:

А можно про це трохи докладніше? У чому Ви вбачаєте її велич?

Є такий штемп, що зветься Гуголь а ще один Ютюб
Вони більш ерудованіші ніж я в цьому питанні, та й мені ви не повірите на слово
То ж пропоную

Справа у тому, що я знаю її з дитинства. По київській середній школі №77.  :rotate: Запевняю Вас, що Тимошенко не така вже й погана, а Ольга претендувати на "велич" аж ніяк не може... Різниця між ними чисто стилістична. На жаль, Ольга доволі органично виглядала би "у лавах" БЮТу чи, навіть, ПР. Вона ще у школі добряче розумілась на "паблік рілейшенз". Не хочу і не буду лити бруд на свою дуже давню знайому... Звертайтесь до "Гуголю". Там про неї дійсно є достатньо матеріалів. Зрозумійте, я не вважаю Олю поганою людиною... Та я й сам не святий... :smilie2: Але на моральний авторітет вона зовсім не тягне. Аж ніяк... А що ще вона може запропонувати народу України, йдучи у президенти?

Не час бути такими наївними. Як то кажуть, не сотворіть собі куміра. Бо потім буде прикро і боляче. Як з Ющенко.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Вони гадять, вона працює(с)
Вона це Дрейк :super:

+1
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Справа у тому, що я знаю її з дитинства. По київській середній школі №77.  :rotate: Запевняю Вас, що Тимошенко не така вже й погана, а Ольга претендувати на "велич" аж ніяк не може... Різниця між ними чисто стилістична. На жаль, Ольга доволі органично виглядала би "у лавах" БЮТу чи, навіть, ПР. Вона ще у школі добряче розумілась на "паблік рілейшенз". Не хочу і не буду лити бруд на свою дуже давню знайому... Звертайтесь до "Гуголю". Там про неї дійсно є достатньо матеріалів. Зрозумійте, я не вважаю Олю поганою людиною... Та я й сам не святий... :smilie2: Але на моральний авторітет вона зовсім не тягне. Аж ніяк... А що ще вона може запропонувати народу України, йдучи у президенти?

Не час бути такими наївними. Як то кажуть, не сотворіть собі куміра. Бо потім буде прикро і боляче. Як з Ющенко.

Ви кого обирати збираєтесь, тобто на яку посаду?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Ольга Богомолець
Людина з великої букви

Юльковський непотріб буде мазати болотом навіть її  щоб відбілити
Шизануту Храманошку
 :smilie9:

Однозначно. Они уже начали гамнометания в тех, кто для них неудобен. ПС, а теперь Богомолец.  Хочу напомнить, пока бютовские отребки осиживались с инсультами в схронах, она стояла на передовой и спасала людей.

Хочу уточнить, что Ольга действительно бывала на Майдане. Помогала, чем могла медслужбе Майдана. В меру свой компетенции врача дермато-венеролога, специализирующегося на бизнесе в области косметологии. И, конечно же, регулярно выступала со сцены Майдана. И с телеэкрана. Это тоже было важно и нужно, но не делайте из неё мать Терезу. :rotate:

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
  що ще вона може запропонувати народу України, йдучи у президенти?

Не час бути такими наївними. Як то кажуть, не сотворіть собі куміра. Бо потім буде прикро і боляче. Як з Ющенко.

Ви кого обирати збираєтесь, тобто на яку посаду?

А Ви? Які Ваші вимоги до Президента України?
« Останнє редагування: Березня 28, 2014, 06:32:02 18:32 від Loge »

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Ольга Богомолець
Людина з великої букви

Юльковський непотріб буде мазати болотом навіть її  щоб відбілити
Шизануту Храманошку
 :smilie9:

А можно про це трохи докладніше? У чому Ви вбачаєте її велич?

Є такий штемп, що зветься Гуголь а ще один Ютюб
Вони більш ерудованіші ніж я в цьому питанні, та й мені ви не повірите на слово
То ж пропоную

Справа у тому, що я знаю її з дитинства. По київській середній школі №77.  :rotate: Запевняю Вас, що Тимошенко не така вже й погана, а Ольга претендувати на "велич" аж ніяк не може... Різниця між ними чисто стилістична. На жаль, Ольга доволі органично виглядала би "у лавах" БЮТу чи, навіть, ПР. Вона ще у школі добряче розумілась на "паблік рілейшенз". Не хочу і не буду лити бруд на свою дуже давню знайому... Звертайтесь до "Гуголю". Там про неї дійсно є достатньо матеріалів. Зрозумійте, я не вважаю Олю поганою людиною... Та я й сам не святий... :smilie2: Але на моральний авторітет вона зовсім не тягне. Аж ніяк... А що ще вона може запропонувати народу України, йдучи у президенти?

Не час бути такими наївними. Як то кажуть, не сотворіть собі куміра. Бо потім буде прикро і боляче. Як з Ющенко.

Ваш текст зрозумілий та досить інформативний. Про "велич" Богомолець  питання не йде, та й велич будь якого смертного справа ефемерна.
  Я спостерігав за її справді корисною працею для людей на Майдані, паблік рілейшнз якщо і був, то в мінімальній кількості.
Про Тимошенко взагалі не хочу згадувати, там Тільки той самий PR , при чому наглий і розрахований на її ж словами "біомасу"
 А насправді пост звернув увагу на брудну роботу штабних юльківських гімнометів, для них нема ніяких правил пристойності і такту.

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Sturmer14  А насправді пост звернув увагу на брудну роботу штабних юльківських гімнометів, для них нема ніяких правил пристойності і такту.


 :weep: :laugh:

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Дрейк, будеш без мого відома змінювати назву МОЇХ гілок - помщуся. Як, придумаю потім  :smilie5:  ОТАННЄ КИТАЙСЬКЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!!  :Vedy_sebe:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Дрейк, будеш без мого відома змінювати назву МОЇХ гілок - помщуся. Як, придумаю потім  :smilie5:  ОТАННЄ КИТАЙСЬКЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!!  :Vedy_sebe:

Ну посиди подумай, а я пока буду пользоваться данными мне полномочиями
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
а какое отношение имеет выдвижение Богомолец к выдвижению Тимошенко?

Юльки считают, что Богомолец - креатура ПАП*а и будет "мочить" ЮВТ. :smilie7:
Юльки ничего считать не могут.
Их задача обгадить всех, а какой предлог придумать и насколько он правдоподобный - это их никогда не интересовало, лишь бы чего прокукарекать.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Якщо ви хочете зберегти державу Україна, президентом має бути людина, яка буде непохитно відстоювати національні інтереси. Особливо зараз.
Мені прикро про це писати, але я глибоко переконаний, що Ольга надто вже "гнучка і договороспроможна". Рафінований варіант Тігіпка. :smilie2: Все. Далі вже не варто копирсатись у брудній білизни.

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
 Нахаба Дрейк пробує посягати на МОЮ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ, якою є всі мої дописи і зокрема, заголовки додописів, і назви гілок.

ГА

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
                                        ГАНЬБА І БЕЗЗАКОННЯ!!!      :Sho_za:

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Якщо ви хочете зберегти державу Україна, президентом має бути людина, яка буде непохитно відстоювати національні інтереси. Особливо зараз.
Мені прикро про це писати, але я глибоко переконаний, що Ольга надто вже "гнучка і договороспроможна". Рафінований варіант Тігіпка. :smilie2: Все. Далі вже не варто копирсатись у брудній білизни.

Наврядчи вона набере більше 2%. На електоральному полі Центро-Заходу буде доволі багато кандидатів.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Нахаба Дрейк пробує посягати на МОЮ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ, якою є всі мої дописи і зокрема, заголовки додописів, і назви гілок.

ГА

Подай на меня в суд
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Дрейк: "...Подай на меня в суд". Репліка: порядні і високоморальні люди не чекають судів, вони або визнають свою помилку, або платять по рахунках, або стріляються....  :smilie7:

Подарить Парабелум?
« Останнє редагування: Березня 28, 2014, 07:11:42 19:11 від Дрейк »

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
ВЫДВИГАЕТСЯ КАНДИДАТ В ПРЕЗИДЕНТЫ!
Кто-нибудь знает, какая у неё ПРОГРАММА? вообще это кому-нибудь интересно?

P.S.
Я прочел, отплёвываясь, все 4 страницы.
Знаете, если ФУП выглядел так же, неудивительно, что он загнулся - вы же сами его в говне и утопили.
Sapere aude

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Якщо ви хочете зберегти державу Україна, президентом має бути людина, яка буде непохитно відстоювати національні інтереси. Особливо зараз.
Мені прикро про це писати, але я глибоко переконаний, що Ольга надто вже "гнучка і договороспроможна". Рафінований варіант Тігіпка. :smilie2: Все. Далі вже не варто копирсатись у брудній білизни.

відстоюванню національних інтересів ніяк не може завадити гнучкість та договороздатність політика,
насправді для політика ці якості є необхідними
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
КАКАЯ-ТО ССУКА ОХРЕНЕЛА НАСТОЛЬКО, ЧТО "РЕДАКТИРУЕТ, Т.Е. ИСКАЖАЕТ (!!!), МОИ СООБЩЕНИЯ!  Админ, наведи порядок на форуме!
Дублирую на админфорум.