Автор Тема: 40 днів. Жодного підозрюваного в убивствах не затримано.  (Прочитано 1661 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958


"Небесна сотня" – це штамп, яким наша свідомість швиденько відгородилася від того, що сталНеося. Це словосполучення дуже легко вимовити, не маючи на увазі нічого. Чим і займається всяка шушваль із колишніми регіоналами включно, - пише Отар Довженко.

"Небесною сотнею" називають понад сто учасників протестного руху, загиблих у період між 22 січня та 20 лютого 2014 року в Києві та інших містах, або ж померлих пізніше від отриманих у цей час поранень.

У "Небесної сотні" є чималенький резерв – 165 (на цей день) зниклих безвісти, а також багато поранених, які залишаються у важкому стані.

У кожного з "Небесної сотні" – окрім декількох, що померли не від травм, а від серцевого нападу, анафілактичного шоку або отруєння газом, – був конкретний вбивця. Ці вбивці – співробітники МВС, СБУ та найняті бандити-тітушки.

Жоден із цих убивць не діяв законно. Навіть у діях беркуту 30 листопада, коли жертв (принаймні, офіційно) не було, експерти знайшли численні порушення статуту, законів і Конституції. Що вже казати про бойові набої та гранати, прицільну стрільбу в голову, відрізання голів. У відкритих джерелах, матеріалах ЗМІ, соцмережах є тисячі свідчень того, що силовики, м’яко кажучи, виходили за межі своїх повноважень. Про тітушок, організованих і керованих силовиками та народними депутатами від Партії регіонів, мовчу взагалі.

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
За 40 днів жодного з підозрюваних у цих убивствах не затримано (принаймні, повідомлень про це не було). Найімовірніше, більшість убивць далі працює в лавах правоохоронних органів, отримуючи зарплату з бюджету та соціальні гарантії. Щодо львівських беркутівців ми маємо підтвердження – нікого навіть не допитали.

І, так, я не довіряю Турчинову, Авакову і Махницькому і не вірю, що вони справді мають намір знайти і покарати якщо не всіх, то якомога більше конкретних убивць цих конкретних людей. Був би радий помилятися, але.

Серед убитих немає жодного сина, брата, родича чи друга хоча б когось із народних депутатів, урядовців та партійних лідерів, окрім одного товариша одного свободівського нардепа. В них немає особистих мотивів когось шукати й карати. Набагато легше оголосити всім неофіційну амністію і списати жертв гуртом на "снайпера – третю силу", а замовниками оголосити недосяжну вже підмосковну діаспору.

І кожного політика, який каже "наш обов’язок перед Небесною сотнею...", мені хочеться перебити словами "...заляпати гризло і йти шукати вбивць".

http://texty.org.ua

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
"Не расскачивайте лодку", а то враг у ворот  :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Ну было пару резонансных, но почемуто незамеченых прессой заяв
1 - личности установленны
2 - БОЛЬШАЯ часть пуль относится к оружию силовиков

я думаю пока придерживают конкретику, боюсь что ктото там сильно замазан из теперешних

есть вариант грохнуть еще пару "белых" и на них списать всю чернуху, а ментовские заряды вероятно все на "севастопольский беркут" повесят

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
саме страшне, що не знайшли тих хто пропав безвісті 200+ там було. то що робитьтой АВАКОВ ?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
люстрації проходять...
по тихому...
якщо всіх розігнати, на кого спиратися?
ситуація проросте зеленими гуманоїдами...

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
люстрації проходять...
по тихому...
якщо всіх розігнати, на кого спиратися?
ситуація проросте зеленими гуманоїдами...

изменить законы , не? потихоньку начинать рушить вертикаль "министр-начальник обл. МВД-начальник рай. МВД". что мешает тому же Авакову сейчас направить водометы на остатки майдана? Законодательная база не изменилась, и никто не говорит о том что полномочия милиция против гражданских надо урезать. как он собрался менять систему, назначив оранжевую плесень и чуть чуть синяков?

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
А справу по беркуту, що разганяв перший Евромайдан закрили?

Offline Валька

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 189
Якщо не знайдуть виконавців і ЗАМОВНИКІВ, треба нмд вважати ЗАМОВНИКАМИ тих, хто зараз при владі. Про побиття студентів ніхто у владі і не згадує давно, не до того.
Расія- тюрма народів.(с)

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Якщо не знайдуть виконавців і ЗАМОВНИКІВ, треба нмд вважати ЗАМОВНИКАМИ тих, хто зараз при владі. Про побиття студентів ніхто у владі і не згадує давно, не до того.

нужно показать место этой владе на выборах.
министр мвд, генпрокурор, подаются президентом... надеюсь порох кышнет этих продажных импотентов первым делом.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
зато заказные политические убийства начались. под кураторством святого авакова (главы МВД) :love:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
я сразу после назначения Арсенборисыча понял, что никаких перемен в МВД не будет.

я знаю эту гниду прекрасно. чел будет тариться бабулесом, пока при должности, а потом - хоть трава не расти.

ему ваши проблемы про убитых и покалеченных мусарами майдановцев - до жопы. такой он говёный человек просто.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
тих хто пропав безвісти - навряд чи знайдуть. крематорій працював весь час

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
та схоже на те що ближче до виборів буде працювати цілодобово :love:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Валька

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 189
я сразу после назначения Арсенборисыча понял, что никаких перемен в МВД не будет.

я знаю эту гниду прекрасно. чел будет тариться бабулесом, пока при должности, а потом - хоть трава не расти.

ему ваши проблемы про убитых и покалеченных мусарами майдановцев - до жопы. такой он говёный человек просто.
Мені його обличчя не подобається- очі бігають якось, схожий на негідника. Як і Пашинський. І в Юлі очі страшні.
Расія- тюрма народів.(с)

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
бо вони є секта гірше ригів. ті як бульдозер - тупі, прямі і жадібні, а ці - підступні, хитрі, безпринципні та безжалісні... :smilie2:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Oleksiy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Стать: Чоловіча
Якщо не знайдуть виконавців і ЗАМОВНИКІВ, треба нмд вважати ЗАМОВНИКАМИ тих, хто зараз при владі. Про побиття студентів ніхто у владі і не згадує давно, не до того.

Так здається вже. Скільки ще часу чекати? Тиждень, місяць... чи може 10 років?