Автор Тема: Булатов мав би взяти взяти Вадима Тітушка на роботу. Я сейозно.  (Прочитано 1598 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
“Тітушки“ – це просто величезна соціальна проблема України. Фактично ми маємо “втрачене покоління“. В цьому величезна вина всіх попередніх урядів  і не лише їх. І водночас – це величезне завдання тепер – повернути цих людей до нормального життя. Повернути їх можна лише спільними зусиллями при умові докорінних реформ в економіці і соціальній сфері.
Тому Вадим Тірушко міг би прислужитися, бо він будучи негативним символом, все ж зумів розібратися із собою і може допомогти в тому, щоб сотні тисяч молодих людей знайшли в житті правильний шлях.
« Останнє редагування: Березня 28, 2014, 09:27:04 21:27 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
“Тітушки“ – це просто величезна соціальна проблема України. Фактично ми маємо “втрачене покоління“. В цьому величезна вина всіх попередніх урядів  і не лише їх. І водночас – це величезне завдання тепер – повернути цих людей до нормального життя. Повернути їх можна лише спільними зусиллями при умові докорінних реформ в економіці і соціальній сфері.
Тому Вадим Тірушко міг би прислужитися, бо він будучи негативним символом, все ж зумів розібратися із собою і може допомогти в тому, щоб сотні тисяч молодих людей знайшли в житті правильний шлях.
А хорошая идея кстати...
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
є в цьому логіка. Але для "доходчівості", мають бути покарані самі буйні і той самий Румун в першу чергу. Впаяти хочаб роки 3, але не умовно, а на повну. А тоді вже допомагати іншим(бажаючих виправитися буде набагато більше  :gigi:). Ато знову буде укр.нац. забава  - катів прощати і ворогів годувати.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
є в цьому логіка. Але для "доходчівості", мають бути покарані самі буйні і той самий Румун в першу чергу. Впаяти хочаб роки 3, але не умовно, а на повну. А тоді вже допомагати іншим. Ато знову буде укр.нац. забава  - катів прощати і ворогів годувати.

Він до речі, покаявся. І навіть на Майдані прибирав.  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
кот, респект  :smiley24:
Mocsia delenda est

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
є в цьому логіка. Але для "доходчівості", мають бути покарані самі буйні і той самий Румун в першу чергу. Впаяти хочаб роки 3, але не умовно, а на повну. А тоді вже допомагати іншим. Ато знову буде укр.нац. забава  - катів прощати і ворогів годувати.

Він до речі, покаявся. І навіть на Майдані прибирав.  :smilie5:

до жопи. Покаяння - максимум скастити строк. Ніяк не простити і взяти на високу посаду з великим баблом (і можливостями).
Я затвтра заіпеню якогось сепаратиста на куліковці, а після завтра покаюсь. Думаєте мене теж візьмуть на посаду в кабмін?

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Я затвтра заіпеню якогось сепаратиста на куліковці, а після завтра покаюсь. Думаєте мене теж візьмуть на посаду в кабмін?
Легко!  :hot:
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
є в цьому логіка. Але для "доходчівості", мають бути покарані самі буйні і той самий Румун в першу чергу. Впаяти хочаб роки 3, але не умовно, а на повну. А тоді вже допомагати іншим. Ато знову буде укр.нац. забава  - катів прощати і ворогів годувати.

Він до речі, покаявся. І навіть на Майдані прибирав.  :smilie5:

до жопи. Покаяння - максимум скастити строк. Ніяк не простити і взяти на високу посаду з великим баблом (і можливостями).
Я затвтра заіпеню якогось сепаратиста на куліковці, а після завтра покаюсь. Думаєте мене теж візьмуть на посаду в кабмін?

Ви незрозуміли. Тітушки - велика соціальна проблема. Тому її треба вирішувати, бо не всі вони сепаратистські відморозки. Вони всі - громадяни України. Вадим був у суді, і позивачі його пожаліли, а він покаявся. Він не брав участі в антимайдані. Він має певну харизму і міг би допомогти у цій дуже важливій справі.
Ці молоді люди нікуди не дінуться. І з ними треба щось робити. Здорова молодь без праці і перспективи - це діжка з порохом.
If you are going through hell, keep going.

Offline rufinus

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 87
  • Стать: Чоловіча
Ідея архітолкова!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
є в цьому логіка. Але для "доходчівості", мають бути покарані самі буйні і той самий Румун в першу чергу. Впаяти хочаб роки 3, але не умовно, а на повну. А тоді вже допомагати іншим. Ато знову буде укр.нац. забава  - катів прощати і ворогів годувати.

Він до речі, покаявся. І навіть на Майдані прибирав.  :smilie5:


до жопи. Покаяння - максимум скастити строк. Ніяк не простити і взяти на високу посаду з великим баблом (і можливостями).
Я затвтра заіпеню якогось сепаратиста на куліковці, а після завтра покаюсь. Думаєте мене теж візьмуть на посаду в кабмін?

Мова не про посаду, а про потрібну роботу у загальнонаціональному масштабі. І треба брати молодих і енергійних. Енергії у Вадима багато.
 :smilie5:
If you are going through hell, keep going.