Автор Тема: Міфи про ПС  (Прочитано 16344 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline asmodey

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Міфи про ПС
« Reply #30 : Березня 28, 2014, 10:00:02 22:00 »
а где там националисты в ПС?

прыщавые подростки, мечтающие как Саша Белый, жить разбоем, бухать и наводить страх на "лохов"?

сто пудов.. задроты, дорвавшиеся до автоматиков, но срущие пойти в армию..

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Міфи про ПС
« Reply #31 : Березня 28, 2014, 10:01:44 22:01 »
пояснюю, чому штабний ВОСівець (однопартієць генпрокурора) відкрив цю лайно-гілку. ні, нехай Сашко пояснить.




ну і акаков нехай скаже про ГПУ та про себе, як вони організували та здійснили політичне вбивство (до речі, ВОСівського конкурента)



.
свободівська прокуратура - відреагувала разом із БЮТ

по-перше: до твого відома - генпрокурор не має права належати до будь-якої політичної партії. Так що тут - мимо... Махніцький - не мій однопартієць..
по друге - я є проти будь-яких більшовиків! як правих так і лівих.
по третє - я давно особисто знайомий з багатьма нинішніми кєровніками ПС. І думка про них в мене одна - всі вони політичні лузери. Більшість з них неодноразово пробувала себе в політиці, але їх результат був 0.1-0,3%. Це стало причиною того, що вони дуже легко продавалися в "політичні найманці". ДЕШЕВО!
Тому для Свободи вони НЕ конкуренти. Вони мильна булька, котра здується ще швидше ніж надувалася
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Міфи про ПС
« Reply #32 : Березня 28, 2014, 10:02:42 22:02 »
Не знаю, яка доля чекає на ПС, але я, моя родина і мої друзі більше ніколи не проголосуємо за Свободу. Це такі собі західньоукраїнські регіонали...

:cp:
+100500, це перша і остання каденція ВОС :Razom:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Tristan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
Re: Міфи про ПС
« Reply #33 : Березня 28, 2014, 10:03:15 22:03 »
а шо паньство скаже про Пупса ? тоже заказуха Лещенка, про що у Львові тіко лінивий не говорить ?



а кто-то думал, что наши партии деньги из тумбочки берут?

хорошо что Пупс, а не Янукович, как многие говорили

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Re: Міфи про ПС
« Reply #34 : Березня 28, 2014, 10:04:16 22:04 »
ПС - це неформальні і формалізовані групи малолітніх недоумків, що на наших очах перетворюються на БАНДИ, ця молодь, на щастя, патріотично налаштована, але, нажаль, керована цинічними "дядьками" з кримінальним минулим. ПОРА ІЗ ЦИМ ПОКІНЧИТИ, час відділити зерно від полови!

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184
Re: Міфи про ПС
« Reply #35 : Березня 28, 2014, 10:05:09 22:05 »
лівандович твій начальник окрім гавкати з трибуни теж не дуже щось і вміє, а про мірошниченка, іллєнка та бенюка ми вже теж все бачили, так що не надувай груди бо там пусто

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Міфи про ПС
« Reply #36 : Березня 28, 2014, 10:05:53 22:05 »
До ПС ще придивляємось.
Але за Свободу вже не хочеться голосувати.
Хоча були їх виборцями, мабуть, від їх першої участі у виборах.
Щось дуже багато розчарувань. А хочеться в ВР хоч трохи правих, Свобода вже не видається правою.
Хоча, ще є час, побачимо...

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Міфи про ПС
« Reply #37 : Березня 28, 2014, 10:06:37 22:06 »
ПС - це неформальні і формалізовані групи малолітніх недоумків, що на наших очах перетворюються на БАНДИ, ця молодь, на щастя, патріотично налаштована, але, нажаль, керована цинічними "дядьками" з кримінальним минулим. ПОРА ІЗ ЦИМ ПОКІНЧИТИ, час відділити зерно від полови!

то ти про Пупса так ?  :smiley14:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Міфи про ПС
« Reply #38 : Березня 28, 2014, 10:06:44 22:06 »
Re: Міфи про ПС :Prapor2:

ПС - це неформальні і формалізовані групи малолітніх недоумків, що на наших очах перетворюються на БАНДИ, ця молодь, на щастя, патріотично налаштована, але, нажаль, керована цинічними "дядьками" з кримінальним минулим. ПОРА ІЗ ЦИМ ПОКІНЧИТИ, час відділити зерно від полови!

 :love:


всі бачите? рило в пуху у мерзотників... терміново спустили штабних... :smiley23:

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Міфи про ПС
« Reply #39 : Березня 28, 2014, 10:07:28 22:07 »
Не все так однозначно, Лівандовичу.

Offline Tristan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
Re: Міфи про ПС
« Reply #40 : Березня 28, 2014, 10:10:43 22:10 »
Вия дала трещину   :gigi:

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184
Re: Міфи про ПС
« Reply #41 : Березня 28, 2014, 10:10:56 22:10 »
єдине з чим погоджуюсь з лівандовичем, що правий сектор то зборище аж ніяк не політиків і вони нічим особливим в загальній масі не виділяються, щоб ліпити  з них героїв

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Міфи про ПС
« Reply #42 : Березня 28, 2014, 10:11:05 22:11 »
а шо паньство скаже про Пупса ? тоже заказуха Лещенка, про що у Львові тіко лінивий не говорить ?



а кто-то думал, что наши партии деньги из тумбочки берут?

хорошо что Пупс, а не Янукович, как многие говорили

а крім вигадок газети "експрес" в когось є якийсь ФАКТИЧНИЙ компромат на "Пупса"? Для мене всі публікації експресу є мотивовані шкурними інтересами главрєда починка. Якби там були ФАКТИ, то стаття була б написана так, що суть написаного можна булоб оспорювати в суді. Насправді ж "матеріал" подано з дописами "як дехто вважає..., всім відомо що..., люди подейкують..., за інформацією нашого джерела..." і т.п.
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8642
  • Стать: Чоловіча
Re: Міфи про ПС
« Reply #43 : Березня 28, 2014, 10:13:26 22:13 »
пояснюю, чому штабний ВОСівець (однопартієць генпрокурора) відкрив цю лайно-гілку. ні, нехай Сашко пояснить.




ну і акаков нехай скаже про ГПУ та про себе, як вони організували та здійснили політичне вбивство (до речі, ВОСівського конкурента)



.
свободівська прокуратура - відреагувала разом із БЮТ

по-перше: до твого відома - генпрокурор не має права належати до будь-якої політичної партії. Так що тут - мимо... Махніцький - не мій однопартієць..
по друге - я є проти будь-яких більшовиків! як правих так і лівих.
по третє - я давно особисто знайомий з багатьма нинішніми кєровніками ПС. І думка про них в мене одна - всі вони політичні лузери. Більшість з них неодноразово пробувала себе в політиці, але їх результат був 0.1-0,3%. Це стало причиною того, що вони дуже легко продавалися в "політичні найманці". ДЕШЕВО!
Тому для Свободи вони НЕ конкуренти. Вони мильна булька, котра здується ще швидше ніж надувалася


ну пока шо лузєром показав себе тягнисрак 21 лютого, в той час як ПС просто пішов і прогнав зека геть.

"Зек має піти геть!" (сотник)
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Міфи про ПС
« Reply #44 : Березня 28, 2014, 10:14:07 22:14 »
а шо паньство скаже про Пупса ? тоже заказуха Лещенка, про що у Львові тіко лінивий не говорить ?



а кто-то думал, что наши партии деньги из тумбочки берут?

хорошо что Пупс, а не Янукович, как многие говорили

а крім вигадок газети "експрес" в когось є якийсь ФАКТИЧНИЙ компромат на "Пупса"? Для мене всі публікації експресу є мотивовані шкурними інтересами главрєда починка. Якби там були ФАКТИ, то стаття була б написана так, що суть написаного можна булоб оспорювати в суді. Насправді ж "матеріал" подано з дописами "як дехто вважає..., всім відомо що..., люди подейкують..., за інформацією нашого джерела..." і т.п.

то він чесний підприємець, ви на тому настоюєте ?

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8642
  • Стать: Чоловіча
Re: Міфи про ПС
« Reply #45 : Березня 28, 2014, 10:14:27 22:14 »
ПС - це неформальні і формалізовані групи малолітніх недоумків, що на наших очах перетворюються на БАНДИ, ця молодь, на щастя, патріотично налаштована, але, нажаль, керована цинічними "дядьками" з кримінальним минулим. ПОРА ІЗ ЦИМ ПОКІНЧИТИ, час відділити зерно від полови!


покінчалка в тебе ще не відросла, вагініст
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Міфи про ПС
« Reply #46 : Березня 28, 2014, 10:14:39 22:14 »
лівандович твій начальник окрім гавкати з трибуни теж не дуже щось і вміє, а про мірошниченка, іллєнка та бенюка ми вже теж все бачили, так що не надувай груди бо там пусто

і що ж таке "ВСЕ" ви бачили??? підзатильник гімнюкові?

з.і. наді мною начальника нема. Я сам собі начальник!  :gigi:
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184
Re: Міфи про ПС
« Reply #47 : Березня 28, 2014, 10:16:02 22:16 »
ага і пупс нє вор, і фаріон нє красная чума))

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33059
  • Стать: Чоловіча
Re: Міфи про ПС
« Reply #48 : Березня 28, 2014, 10:17:18 22:17 »
пояснюю, чому штабний ВОСівець (однопартієць генпрокурора) відкрив цю лайно-гілку. ні, нехай Сашко пояснить.




ну і акаков нехай скаже про ГПУ та про себе, як вони організували та здійснили політичне вбивство (до речі, ВОСівського конкурента)



.
свободівська прокуратура - відреагувала разом із БЮТ

по-перше: до твого відома - генпрокурор не має права належати до будь-якої політичної партії. Так що тут - мимо... Махніцький - не мій однопартієць..
по друге - я є проти будь-яких більшовиків! як правих так і лівих.
по третє - я давно особисто знайомий з багатьма нинішніми кєровніками ПС. І думка про них в мене одна - всі вони політичні лузери. Більшість з них неодноразово пробувала себе в політиці, але їх результат був 0.1-0,3%. Це стало причиною того, що вони дуже легко продавалися в "політичні найманці". ДЕШЕВО!
Тому для Свободи вони НЕ конкуренти. Вони мильна булька, котра здується ще швидше ніж надувалася

Свобода заднім місцем відчуває, що дуже стратили, тому і зайшли в теперішню владу. Так би мовити, монетизували наявний політичний капітал.  :smilie7:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Міфи про ПС
« Reply #49 : Березня 28, 2014, 10:17:24 22:17 »
єдине з чим погоджуюсь з лівандовичем, що правий сектор то зборище аж ніяк не політиків і вони нічим особливим в загальній масі не виділяються, щоб ліпити  з них героїв
взагалі-то ти пишеш на форумі, а де-кого з ПС вже немає (ну тих, що "не герої" )

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Re: Міфи про ПС
« Reply #50 : Березня 28, 2014, 10:17:43 22:17 »
...для Свободи вони НЕ конкуренти. Вони мильна булька, котра здується ще швидше ніж надувалася

Але ж, чому тодi, у СвоБЮТу така істерика з цієї самої "бульки"?
Жобре бачно, як у всіх цих омандачених тягнибоберів очко жим-жим.
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Міфи про ПС
« Reply #51 : Березня 28, 2014, 10:18:06 22:18 »
а шо паньство скаже про Пупса ? тоже заказуха Лещенка, про що у Львові тіко лінивий не говорить ?



а кто-то думал, что наши партии деньги из тумбочки берут?

хорошо что Пупс, а не Янукович, как многие говорили

а крім вигадок газети "експрес" в когось є якийсь ФАКТИЧНИЙ компромат на "Пупса"? Для мене всі публікації експресу є мотивовані шкурними інтересами главрєда починка. Якби там були ФАКТИ, то стаття була б написана так, що суть написаного можна булоб оспорювати в суді. Насправді ж "матеріал" подано з дописами "як дехто вважає..., всім відомо що..., люди подейкують..., за інформацією нашого джерела..." і т.п.

то він чесний підприємець, ви на тому настоюєте ?

я вважаю, що поняття презумпція невиновності має існувати. Якщо є ФАКТИ, то вони мають бути опубліковані і подані у відповідні правоохоронні інстанції. Доки їх нема - відсутній предмет обговорення
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184
Re: Міфи про ПС
« Reply #52 : Березня 28, 2014, 10:18:12 22:18 »
єгорій ти задовбав вже ці фото в кожну гілку тулити

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Міфи про ПС
« Reply #53 : Березня 28, 2014, 10:18:30 22:18 »
ПС - це неформальні і формалізовані групи малолітніх недоумків, що на наших очах перетворюються на БАНДИ, ця молодь, на щастя, патріотично налаштована, але, нажаль, керована цинічними "дядьками" з кримінальним минулим. ПОРА ІЗ ЦИМ ПОКІНЧИТИ, час відділити зерно від полови!

Свобода - це формалізована та інституційована група дорослих і підстаркуватих довбнів, що просто на наших очах перетворилась на своєрідний аналог ПР. Частина свободівців, на щастя, ще залишаються патріотично налаштованими, але, на жаль, більшість з них, зокрема майже все керівництвр, вже мріє про кримінальне царювання на кшталт "лідерів" ПР. ЧАС ВЖЕ ВИВЕСТИ ЦЕ КУБЛО НА МАРГІНЕС НАШОГО ПОЛІТИЧНОГО ЖИТТЯ. Їхнє місце на смітнику, поруч з комуністами, які також торгують своїми ідеалами! :gb:

 

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Міфи про ПС
« Reply #54 : Березня 28, 2014, 10:18:50 22:18 »
...для Свободи вони НЕ конкуренти. Вони мильна булька, котра здується ще швидше ніж надувалася

Але ж, чому тодi, у СвоБЮТу така істерика з цієї самої "бульки"?
Жобре бачно, як у всіх цих омандачених тягнибоберів очко жим-жим.

дивись Останнє відеозвернення Сашка... :smilie2: там відповідь...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Міфи про ПС
« Reply #55 : Березня 28, 2014, 10:22:32 22:22 »
а шо паньство скаже про Пупса ? тоже заказуха Лещенка, про що у Львові тіко лінивий не говорить ?



а кто-то думал, что наши партии деньги из тумбочки берут?

хорошо что Пупс, а не Янукович, как многие говорили

а крім вигадок газети "експрес" в когось є якийсь ФАКТИЧНИЙ компромат на "Пупса"? Для мене всі публікації експресу є мотивовані шкурними інтересами главрєда починка. Якби там були ФАКТИ, то стаття була б написана так, що суть написаного можна булоб оспорювати в суді. Насправді ж "матеріал" подано з дописами "як дехто вважає..., всім відомо що..., люди подейкують..., за інформацією нашого джерела..." і т.п.

то він чесний підприємець, ви на тому настоюєте ?

я вважаю, що поняття презумпція невиновності має існувати. Якщо є ФАКТИ, то вони мають бути опубліковані і подані у відповідні правоохоронні інстанції. Доки їх нема - відсутній предмет обговорення

тобто і чесним назвати не можете, і оправдовувати не бажаєте. тіпа звертайся в спортлото

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Міфи про ПС
« Reply #56 : Березня 28, 2014, 10:27:20 22:27 »
...для Свободи вони НЕ конкуренти. Вони мильна булька, котра здується ще швидше ніж надувалася

Але ж, чому тодi, у СвоБЮТу така істерика з цієї самої "бульки"?
Жобре бачно, як у всіх цих омандачених тягнибоберів очко жим-жим.

знаєш. я пару годин тому обіцяв на форумі не матюкатися... Але ти мене зараз змушуєш послати тебе на йух...

наразі "очко жим-жим" в дєятєлів ПС. Не в пацанят 18-ти річних... В тих, хто ще трохи головою думати не розівчився. В них потрохи прокльовується розуміння, шо бикування до добра не доведе. Система покладе самих буйних поряд з Білим...

Я в жодному разі не виправдовую вбивство Білого. Вважаю що аваков сам мав піти у відставку... Але також вважаю що мама-анархія у виконанні ПС дуже шкодить нині державі. Держава - більша цінність, ніж групка людей. Навіть, якщо вони є великими патріотами цієї держави, але об*єктивно своєю діяльністю нині несуть шкоду
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184
Re: Міфи про ПС
« Reply #57 : Березня 28, 2014, 10:29:14 22:29 »
...для Свободи вони НЕ конкуренти. Вони мильна булька, котра здується ще швидше ніж надувалася

Але ж, чому тодi, у СвоБЮТу така істерика з цієї самої "бульки"?
Жобре бачно, як у всіх цих омандачених тягнибоберів очко жим-жим.

знаєш. я пару годин тому обіцяв на форумі не матюкатися... Але ти мене зараз змушуєш послати тебе на йух...

наразі "очко жим-жим" в дєятєлів ПС. Не в пацанят 18-ти річних... В тих, хто ще трохи головою думати не розівчився. В них потрохи прокльовується розуміння, шо бикування до добра не доведе. Система покладе самих буйних поряд з Білим...

Я в жодному разі не виправдовую вбивство Білого. Вважаю що аваков сам мав піти у відставку... Але також вважаю що мама-анархія у виконанні ПС дуже шкодить нині державі. Держава - більша цінність, ніж групка людей. Навіть, якщо вони є великими патріотами цієї держави, але об*єктивно своєю діяльністю нині несуть шкоду

не забудь за аваковим трьох биків своїх у відставку відправити

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Міфи про ПС
« Reply #58 : Березня 28, 2014, 10:29:26 22:29 »
тобто і чесним назвати не можете, і оправдовувати не бажаєте. тіпа звертайся в спортлото
ворон ворону.. :smilie5:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Міфи про ПС
« Reply #59 : Березня 28, 2014, 10:32:27 22:32 »
Зараз йде активне творення міфу про ПС - "єдині..., без них Майдан танцював би і зараз..." і т.п.
 ПС був складовою Майдану. Важливою, але не єдиною! На початку подій в поняття ПС входили всі, хто вважав потрібними рішучіші дії. В той час Карась (сотник Свободи) виступав зі сцени як представник ПС. Це вже після Грушевського Ярош&k фактично приватизували назву... А нині намагаються дутий авторитет конвертувати в матеріальні активи (((
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!