Автор Тема: Оккупация Донбасса и Крыма Украиной без понтов и фенечек  (Прочитано 7027 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14492
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Я, как всегда, вкратце

Нет смысла размазывать , что происходящее ныне не более, чем попытка реванша совка , вчистую проигравшего Холодную войну со всеми вытекающими потерями и контрибуциями :smilie7:
Оставлю также за скобками то, что попытка эта была инспирированна именно неоконами Запада. Для меня это вещь очевидная, но, опять же, расписывать долго.
Я о будущем, о том что нужно сделать для того, что бы эта эпическая хуйня никогда более не повторилась. Уроки истории говорят нам о  тотальной очистке не столько оккупированной территории от враждебных элементов, сколько об очистке сознания колеблющихся и о нейтрализации враждебных.Для этого потребуются две вещи материальные  : концлагеря и гауляйтеры, и одна нематериальная - десоветизация. Гауляйтер Беня у нас уже есть, осталось построить концлагеря и провести десоветизацию. Да и никаких выборов на оккупированных территориях до того как не будет выполнена десоветизация. :smilie7:
Можно еще добавить и финплан, навроде плана Маршалла, но тут Кроль поставил телегу перед конем. Прежде чем загружать промышленность Донбасса госзаказами нужно разобраться - куда пойдет прибыль их собственников, да и с собственниками тоже не мешало бы разобраться :smiley14: :smiley14: :smiley14:
Mocsia delenda est

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Это правильная постановка вопроса.

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Прежде чем загружать промышленность Донбасса госзаказами нужно разобраться - куда пойдет прибыль их собственников, да и с собственниками тоже не мешало бы разобраться :smiley14: :smiley14: :smiley14:
Это точно. Сеня что то протупил не малость.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Згодна з останнім реченням. А як ви собі уявляєте десовєтізацію?   

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Оставлю также за скобками то, что попытка эта была инспирированна именно неоконами Запада.
Этот тезис легко понять неправильно. Историческую роль Х-ла в нынешних событиях и его вклад в страдания Украины и украинцев ничто не должно оттенять. Рассуждения о том, что кто-то там чего-то инспирировал в неокрепших умах легко станут тезисом о том, что за всем стоит Америка и ЕС, а Х-ло просто защищал какие-то свои интересы.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14492
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Згодна з останнім реченням. А як ви собі уявляєте десовєтізацію?

Десоветизация - прежде всего очистка информационного простора от всего совкового.
Далее - советский принцип менеджмента, образования и культуры
Кстати, под десоветизацией я не подразумеваю дерусификацию.
Mocsia delenda est

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14492
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
бля, це ж реально громадянська війна
чому радіти?..

Яка така "громадяньска війна".

Проплачені  з РФ нарики проти України.

Це війна з РФ.
тут на форумі було відео як колоради збирались перевернути бусіка (швидку чи шо)
вони - єбануті на всю голову (к на мене)
але вони народ, якась його частина
їх можна переслідувати в кримінальному порядку за шкоду чужому майну
але ї політині позиції (ха самі йобнуті) треба поважати
інакше буде хуйня і хуйові справи в україни

вот , кстати, почему нужна десоветизация
идеология патернализма должна преследоваться в уголовном порядке
это касается и пособников патернализма либералов типа юзера romulus  :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
бля, це ж реально громадянська війна
чому радіти?..

Яка така "громадяньска війна".

Проплачені  з РФ нарики проти України.

Це війна з РФ.
тут на форумі було відео як колоради збирались перевернути бусіка (швидку чи шо)
вони - єбануті на всю голову (к на мене)
але вони народ, якась його частина
їх можна переслідувати в кримінальному порядку за шкоду чужому майну
але ї політині позиції (ха самі йобнуті) треба поважати
інакше буде хуйня і хуйові справи в україни

вот , кстати, почему нужна десоветизация
идеология патернализма должна преследоваться в уголовном порядке
это касается и пособников патернализма либералов типа юзера romulus  :smilie7:
ну мене шоп преслєдовать ше треба догнати :smilie3:
а вафтарих, з заборони ідеологій багато красаффцефф починалиї
ні один добром не кінчИв  :gigi:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14492
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
бля, це ж реально громадянська війна
чому радіти?..

Яка така "громадяньска війна".

Проплачені  з РФ нарики проти України.

Це війна з РФ.
тут на форумі було відео як колоради збирались перевернути бусіка (швидку чи шо)
вони - єбануті на всю голову (к на мене)
але вони народ, якась його частина
їх можна переслідувати в кримінальному порядку за шкоду чужому майну
але ї політині позиції (ха самі йобнуті) треба поважати
інакше буде хуйня і хуйові справи в україни

вот , кстати, почему нужна десоветизация
идеология патернализма должна преследоваться в уголовном порядке
это касается и пособников патернализма либералов типа юзера romulus  :smilie7:
ну мене шоп преслєдовать ше треба догнати :smilie3:
а вафтарих, з заборони ідеологій багато красаффцефф починалиї
ні один добром не кінчИв  :gigi:

Я даже знаю одного такого
Конрад Аденауер :weep:
Mocsia delenda est

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
бля, це ж реально громадянська війна
чому радіти?..

Яка така "громадяньска війна".

Проплачені  з РФ нарики проти України.

Це війна з РФ.
тут на форумі було відео як колоради збирались перевернути бусіка (швидку чи шо)
вони - єбануті на всю голову (к на мене)
але вони народ, якась його частина
їх можна переслідувати в кримінальному порядку за шкоду чужому майну
але ї політині позиції (ха самі йобнуті) треба поважати
інакше буде хуйня і хуйові справи в україни

вот , кстати, почему нужна десоветизация
идеология патернализма должна преследоваться в уголовном порядке
это касается и пособников патернализма либералов типа юзера romulus  :smilie7:
ну мене шоп преслєдовать ше треба догнати :smilie3:
а вафтарих, з заборони ідеологій багато красаффцефф починалиї
ні один добром не кінчИв  :gigi:

Я даже знаю одного такого
Конрад Аденауер :weep:

ось що кажуть про заборони Аденауера
Verbot parteipolitischer Betätigung
тобто заборона партіййно-політичної діяльності на держслужбі
буду вдячний коли посните що я пропустив

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14492
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Умиляет копирайт спизженный либералами из Саги про Александра Родионовича Бородача
"Понять и простить"

Бог простит, хоть и ,врядли , поймет

Нормальный метод
"Поймать и лечить"
В том числе и тюрьмой лечить :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Оставлю также за скобками то, что попытка эта была инспирированна именно неоконами Запада. Для меня это вещь очевидная, но, опять же, расписывать долго.

Получается, что весь процесс контролируется Западом. Сначала идет игра в поддавки (рашка поглощает Крым, затем попытка поглотить ЛуганДонию), а дальше Запад включает санкции 80 LVL и т.д. Ход оригинальный, ничего не скажешь!
Надеюсь в планы Запада не входит создание полной экономической разрухи в Украине.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14492
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Даже если мот тдеи и не читают, то тенденции ОМ таковы  :smilie7:

"В городах Донецкой и Луганской области местные власти запуганы и парализованы террористическими атаками. Подразделения батальона "Днепр", которые взяли под контроль административные здания Мариуполя, не могут передать их представителям власти. Удерживать здания без наличия власти не имеет смысла. Чиновники просто запуганы - они боятся ходить по городу и принимать решения - говорят, что террористы убивают и похищают людей прямо на улицах. В этих условиях наиболее логичным решением для поддержания жизнеобеспечения городского хозяйства и безопасности граждан я считаю назначение в города Донецкой и Луганской областей, подвергшихся террористическим атакам, военных комендантов, которые получают временно - на три месяца, всю полноту власти. Это решение не требует введения чрезвычайного положения либо отмены выборов. Мы не должны позволить террористам захватить власть путем террора. Мы не должны оставить без помощи то огромное мирное большинство украинцев Донетчины и Луганщины, которые хотят спокойной безопасной мирной жизни в составе единой Украины. Прошу руководство страны немедленно рассмотреть мое предложение", - заявил Корбан. Источник: http://censor.net.ua/n284570
Mocsia delenda est

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Даже если мот тдеи и не читают, то тенденции ОМ таковы...

не дивно - просто є логіка подій, і висновки робялться подібні різними людьми одночасно
якщо і в Миколаєві і в Києві йде дощ, то і тут і там розкривають парасольки, незалежно одні від одних

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Що стосується концтаборів, то в 2013 році Янек збдував в якраз в ЛуганДонії два штуки.
Не знаю чи повністю було закінчене будівництво, але по суті вони готові до вживання.
Важко сказати для чого Януку були потрібні ці концтабори, але вони цілком подійдуть для його полонених прибічників, та інших ворогів України.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14492
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Що стосується концтаборів, то в 2013 році Янек збдував в якраз в ЛуганДонії два штуки.
Не знаю чи повністю було закінчене будівництво, але по суті вони готові до вживання.
Важко сказати для чого Януку були потрібні ці концтабори, але вони цілком подійдуть для його полонених прибічників, та інших ворогів України.

Тут нужно уточнение.
В Германии после войны из нацистских концлагерей сделали лагеря фильтрации.
Нечто подобное нужно в ЛуГандонии нужно и сейчас. Т.е. подлечить немного буйных и выпускать. А  конкретных отморозков на обычные зоны отправлять.
Ни о каком местном самоуправлении даже заикаться нельзя первые год-два :smilie7:
Лугандоны - патерналисты до мозга костей, и идею самоуправления общины им нужно прививать как собаке Павлова - на уровне рефлексов.  :Prapor2:
Mocsia delenda est

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Що стосується концтаборів, то в 2013 році Янек збдував в якраз в ЛуганДонії два штуки.
Не знаю чи повністю було закінчене будівництво, але по суті вони готові до вживання.
Важко сказати для чого Януку були потрібні ці концтабори, але вони цілком подійдуть для його полонених прибічників, та інших ворогів України.

Тут нужно уточнение.
В Германии после войны из нацистских концлагерей сделали лагеря фильтрации.
Нечто подобное нужно в ЛуГандонии нужно и сейчас. Т.е. подлечить немного буйных и выпускать. А  конкретных отморозков на обычные зоны отправлять.
Ни о каком местном самоуправлении даже заикаться нельзя первые год-два :smilie7:
Лугандоны - патерналисты до мозга костей, и идею самоуправления общины им нужно прививать как собаке Павлова - на уровне рефлексов.  :Prapor2:

Згоден по кожному пункту.

Offline Светлана

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 62
Що стосується концтаборів, то в 2013 році Янек збдував в якраз в ЛуганДонії два штуки.
Не знаю чи повністю було закінчене будівництво, але по суті вони готові до вживання.
Важко сказати для чого Януку були потрібні ці концтабори, але вони цілком подійдуть для його полонених прибічників, та інших ворогів України.

Тут нужно уточнение.
В Германии после войны из нацистских концлагерей сделали лагеря фильтрации.
Нечто подобное нужно в ЛуГандонии нужно и сейчас. Т.е. подлечить немного буйных и выпускать. А  конкретных отморозков на обычные зоны отправлять.
Ни о каком местном самоуправлении даже заикаться нельзя первые год-два :smilie7:
Лугандоны - патерналисты до мозга костей, и идею самоуправления общины им нужно прививать как собаке Павлова - на уровне рефлексов.  :Prapor2:
Только сначала нужно Убрать оттуда организаторов этого беспредела, Ахметова и местную власть

Offline Frost

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
  • Стать: Чоловіча
Здаться, концтабори будуть зайвими. Все набагато простіше, потрібен час і адекватна влада. В 1990 я вважав, що з Чернігівскою областю нічого не зробиш, хай йдуть придурки. На той час судячи з депутатів вона була найбільш проросійською. Але пройшов час.... І ніяких концтаборів не було потрібно.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14492
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Юрій Макаров: Не варто загравати з найбільш архаїчною частиною соціуму
Усі, хто ностальгує за Радянським Союзом, мали би ще 20 років тому пройти процедуру очищення за аналогією з німецькою «денацифікацією». Про це пише Юрій Макаров у черговому числі «Українського тижня».
«Усі, хто мріє про back in the USSR, мали би ще 20 років тому пройти процедуру очищення за аналогією з німецькою «денацифікацією». Тоді на це забракло волі, тепер політична кон’юнктура тим більше не сприяє. Можливо, не лише тому, що держава Україна не забезпечила своїм синам і дочкам гідної долі, а й тому, що недостатньо виховувала повагу до формальних маркерів нової ідентичності, зокрема й мови», – припускає Макаров.

«Замирення «бунтівних територій» – а насправді резервації патерналістського совка – має відбуватися через ізоляцію карних злочинців, а не загравання з найбільш архаїчною частиною соціуму», – переконаний він.

Читайте статтю Юрія Макарова «Мертві хапають живих» у №19 «Українського тижня».

Тиждень.ua


Ю.Макаров - этнический русский, потомок дворян и белых офицеров
Mocsia delenda est

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Що стосується концтаборів, то в 2013 році Янек збдував в якраз в ЛуганДонії два штуки.
Не знаю чи повністю було закінчене будівництво, але по суті вони готові до вживання.
Важко сказати для чого Януку були потрібні ці концтабори, але вони цілком подійдуть для його полонених прибічників, та інших ворогів України.

Тут нужно уточнение.
В Германии после войны из нацистских концлагерей сделали лагеря фильтрации.
Нечто подобное нужно в ЛуГандонии нужно и сейчас. Т.е. подлечить немного буйных и выпускать. А  конкретных отморозков на обычные зоны отправлять.
Ни о каком местном самоуправлении даже заикаться нельзя первые год-два :smilie7:
Лугандоны - патерналисты до мозга костей, и идею самоуправления общины им нужно прививать как собаке Павлова - на уровне рефлексов. :Prapor2:

І починати з чогось простішого - не з міст чи великих сіл, а з будинків (багатоквартирних) і вулиць.

Справляться з нижнім рівнем - можна переходити на наступний.  :smiley14:

А ще дітей виховувати у патріотичному дусі  :upa
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14492
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Що стосується концтаборів, то в 2013 році Янек збдував в якраз в ЛуганДонії два штуки.
Не знаю чи повністю було закінчене будівництво, але по суті вони готові до вживання.
Важко сказати для чого Януку були потрібні ці концтабори, але вони цілком подійдуть для його полонених прибічників, та інших ворогів України.

Тут нужно уточнение.
В Германии после войны из нацистских концлагерей сделали лагеря фильтрации.
Нечто подобное нужно в ЛуГандонии нужно и сейчас. Т.е. подлечить немного буйных и выпускать. А  конкретных отморозков на обычные зоны отправлять.
Ни о каком местном самоуправлении даже заикаться нельзя первые год-два :smilie7:
Лугандоны - патерналисты до мозга костей, и идею самоуправления общины им нужно прививать как собаке Павлова - на уровне рефлексов. :Prapor2:

І починати з чогось простішого - не з міст чи великих сіл, а з будинків (багатоквартирних) і вулиць.

Справляться з нижнім рівнем - можна переходити на наступний.  :smiley14:

А ще дітей виховувати у патріотичному дусі  :upa

нащот домов (ОВББ)  :smiley24:

танюху ментбастершу туда в ссылку отправить гауляйтером поработать :hot:
Mocsia delenda est

Offline Redion

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 8

Десоветизация - прежде всего очистка информационного простора от всего совкового.
Далее - советский принцип менеджмента, образования и культуры
Кстати, под десоветизацией я не подразумеваю дерусификацию.

Вы строите сложные конструкции в простых понятиях.
Для победы здравого смысла над маразмом достаточно прибить коррупцию. Коррупционеров и криминал надо жестоко садить в лагеря 3-х уровней. 1-й уровень - с человеком обращаются уважительно по закону, средняя еда, медицина, некоторый быт и т.д., только ограничение свободы с внушением вести себя согласно законам. Если рецидивист и охреневшее быдло, которое не понимает уважительного отношения, то его на 2-й уровень, там его можно жестко приводить в чувство пока не поумнеет до 1-го уровня. И 3-й уровень по беспределу, выбросить в закрытую резервацию отморозков, где не соблюдаются никакие законы, на уровень смертности генетических отходов на 3-м уровне можно не обращать внимание.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14492
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.

Десоветизация - прежде всего очистка информационного простора от всего совкового.
Далее - советский принцип менеджмента, образования и культуры
Кстати, под десоветизацией я не подразумеваю дерусификацию.

Вы строите сложные конструкции в простых понятиях.
Для победы здравого смысла над маразмом достаточно прибить коррупцию. Коррупционеров и криминал надо жестоко садить в лагеря 3-х уровней. 1-й уровень - с человеком обращаются уважительно по закону, средняя еда, медицина, некоторый быт и т.д., только ограничение свободы с внушением вести себя согласно законам. Если рецидивист и охреневшее быдло, которое не понимает уважительного отношения, то его на 2-й уровень, там его можно жестко приводить в чувство пока не поумнеет до 1-го уровня. И 3-й уровень по беспределу, выбросить в закрытую резервацию отморозков, где не соблюдаются никакие законы, на уровень смертности генетических отходов на 3-м уровне можно не обращать внимание.

мой план прост
и он действителен для всей Украины , Донбасс просто пока нужно лишить самоупровления на время.
Итак. Десоветизация

1. ликвидация солидарной пенсионной системы
2. упразнение социальной нагрузки на предпринимателей(наемные работники-налогоплательщики сами решают свои вопросы налогообложения с государством)
3. уничтожение любой паразитарной зависимости экономики от бюджета.
4. уничтожение всего советского культурного наследия в сфере образования(песни, праздники и пр)
5. запрет партий в программах которых исповедуется патернализм , будь-то левого, будь правого толка.
6. уничтожение всего памятного, что относится к СССР. ностальгия - вещь паразитическая
 ну и.т.д.
могу выдать пунктов 100 :smilie7:

Mocsia delenda est

Offline yg10

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Чоловіча
Читайте статтю Юрія Макарова «Мертві хапають живих» у №19 «Українського тижня».
Тиждень.ua
Ю.Макаров - этнический русский, потомок дворян и белых офицеров
Точніше напів-росіянин, напів-болгарин. Батько Юрія був болгарським дисідентом та політичим в`язнем.
А читати його роботи - треба! Глибокі і точні думки і чудовий стіль.


Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Здаться, концтабори будуть зайвими. Все набагато простіше, потрібен час і адекватна влада. В 1990 я вважав, що з Чернігівскою областю нічого не зробиш, хай йдуть придурки. На той час судячи з депутатів вона була найбільш проросійською. Але пройшов час.... І ніяких концтаборів не було потрібно.

Не маються на увазі концтабори в прямому розуміння цього слова.
Фільтраційні пункти, треба ж десь дівати на час бойових дій всіх тих козачків та сербів-чеченів, що толпами прибувають з Росії на донбас. Та і місцевих обезбашенних агрессивних колорадів, також треба десь дівати.
Ну не відстрілювати ж їх всіх підряд.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Юрій Макаров: Не варто загравати з найбільш архаїчною частиною соціуму
Усі, хто ностальгує за Радянським Союзом, мали би ще 20 років тому пройти процедуру очищення за аналогією з німецькою «денацифікацією». Про це пише Юрій Макаров у черговому числі «Українського тижня».
«Усі, хто мріє про back in the USSR, мали би ще 20 років тому пройти процедуру очищення за аналогією з німецькою «денацифікацією». Тоді на це забракло волі, тепер політична кон’юнктура тим більше не сприяє. Можливо, не лише тому, що держава Україна не забезпечила своїм синам і дочкам гідної долі, а й тому, що недостатньо виховувала повагу до формальних маркерів нової ідентичності, зокрема й мови», – припускає Макаров.

«Замирення «бунтівних територій» – а насправді резервації патерналістського совка – має відбуватися через ізоляцію карних злочинців, а не загравання з найбільш архаїчною частиною соціуму», – переконаний він.

Читайте статтю Юрія Макарова «Мертві хапають живих» у №19 «Українського тижня».

Тиждень.ua


Ю.Макаров - этнический русский, потомок дворян и белых офицеров

 :smiley24:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Люди, про що ви говорите? Вони після одного дня реального АТО в Маріуполі забралися з міста і вивели звідти усі частини, які там і так дислокувалися, бо бачте аборигени на них кидалися. Все, в це місто більше ніхто і поткнеться. І так тепер буде в кожному місті, бо ці аборигени прекрасно знають, що в них стріляти ніхто не буде. Яка окупація, які військові коменданти, які бойові дії? Вони фактично визнали, що провести АТО неможливо.

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
вести ато на чужій території без значних жертв неможливо. а даунбас фактично не є по духу україною. таке враження, що в 1991 схід був більш проукраїнським ніж зараз, тому тепер пізно щось міняти. треба змиритися з втратою даунбасу. коломойський робить правильно, проводячи референдум про приєднання до дніпропетровської області деяких регіонів донбасу, бо весь регіон втримати зараз не представляється можливим. але тут лише виникає питання чи на жаль, чи на щастя. ви думаєте чому х..ло пропонувало перенести референдум. він планував федералізувати україну, щоб не допустити руху на захід, а не розколювати її. але ситуація зайшла задалеко і зараз даунбас може попроситися в росію, а цього кацапстан не бажає. невизнаний же незалежний донбас теж ненайкраща перспектива. росія програє в будь-якому з цих двох розкладів і фінансово - бо треба буде допомагати братам новоросам, і політично - бо рух україни до єс і нато лише прискориться і зникне остання перепона на цьому шляху. а україна якраз виграє. як не парадоксально, україні найневигідніший є варіант залишення регіону в її складі, а тим більше - на умовах автономії.

Offline Olusha

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 209
До речі, а Коломойський проводить сьогодні паралельний референдум в Лугандонії?