Автор Тема: Опять Фарион  (Прочитано 2919 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Опять Фарион
« : Березня 29, 2014, 12:21:39 12:21 »
Цитувати
Центральным властям в Киеве необходимо остановить беспрецедентную украинофобию на востоке страны. Об этом заявила сегодня депутат Верховной Рады от ВО "Свобода" Ирина Фарион, выступая на заседании ВР.
Она также отметила катастрофическую ситуацию в восточноукраинских вузах, где преподаватели отказываются по требованию студентов-националистов вести занятия на украинском языке. И поскольку таких студентов всего 2-3 на весь факультет, они не могут написать коллективную жалобу руководству вуза и пишут мне, пояснила И.Фарион. "Это позорная ситуация, которую необходимо немедленно менять. Поэтому наша задача - размосковитить Украину и начать процессы украинизации", - резюмировала И.Фарион.
Ну почему, как только все начинает успокаиваться, сразу вылазит эта дура? Пристрелите ее кто-нибудь!  :smilie9:
« Останнє редагування: Березня 29, 2014, 12:24:32 12:24 від Agh »

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Опять Фарион
« Reply #1 : Березня 29, 2014, 12:23:19 12:23 »
а шо сьогодні відбувається засідання ВР?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Опять Фарион
« Reply #2 : Березня 29, 2014, 12:23:47 12:23 »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Опять Фарион
« Reply #3 : Березня 29, 2014, 12:25:10 12:25 »
Судячи по цитаті, то вже кусок з якогось повідомлення руссо-ЗМІ. Блін, ця стара комуністка точно спецом на них працює ньюсмейкером...

"Хуже просто дурака - только деятельный дурак !" (с)

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Re: Опять Фарион
« Reply #4 : Березня 29, 2014, 12:26:13 12:26 »
За то шо был противсихом в 2010 - не жалею.
За то что поддержал Свободу в 2012 - жалею.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Опять Фарион
« Reply #5 : Березня 29, 2014, 12:26:17 12:26 »
когда уже наконец посадят на дурку эту комунячку-орлыцю?  :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Опять Фарион
« Reply #6 : Березня 29, 2014, 12:30:26 12:30 »
Якби "Свободі" справді залежало на - ні, навіть не на збереженні України - а на розвитку власного "політичного проекту", то вони би вже давно заткали б їй рота. А так виходить, що усі публчні акції "Свободи" грають проти єдності України та укранців - а отже на руку Путіну...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Опять Фарион
« Reply #7 : Березня 29, 2014, 12:31:19 12:31 »
За то шо был противсихом в 2010 - не жалею.
За то что поддержал Свободу в 2012 - жалею.

дарма, "слава Україні - героям слава" це гасло стало знаковим не тільки в Україні, а й у світі,
і в цьому велика заслуга "Свободи", вони несли українські смисли в політику і в народ
коли інші партії про ніщо інше крім соціального орієнтування не говорили

Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Jim

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 239
  • Стать: Чоловіча
  • Харкiв
    • Dreamwood
Re: Опять Фарион
« Reply #8 : Березня 29, 2014, 12:31:59 12:31 »
её бы надзирателем в колонию для сепаратистов ))))

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Опять Фарион
« Reply #9 : Березня 29, 2014, 12:33:47 12:33 »
Якби "Свободі" справді залежало на - ні, навіть не на збереженні України - а на розвитку власного "політичного проекту", то вони би вже давно заткали б їй рота. А так виходить, що усі публчні акції "Свободи" грають проти єдності України та укранців - а отже на руку Путіну...

Не можуть, орієнтуються на ЗУ, яка частково їх підтримує завдяки тим висловлюванням, на Схід вони і так не розраховують. Це я к ПР волав про Деди воєвалі, прекрасно розуміючи, що захід цього не підтримую, але мали неа би який вплив на Схід з такими лозунгами

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Опять Фарион
« Reply #10 : Березня 29, 2014, 12:41:55 12:41 »
Не можуть, орієнтуються на ЗУ, яка частково їх підтримує завдяки тим висловлюванням, на Схід вони і так не розраховують. Це я к ПР волав про Деди воєвалі, прекрасно розуміючи, що захід цього не підтримую, але мали неа би який вплив на Схід з такими лозунгами

Я сам "західняк", зі Львова, особисто знаю купу людей, що голосували за "Свободу" (я - ні) - а зараз плюються лише при згадці. Взагалі, думаю, що "Свобода" - це "розчарування року" в політиці, наступні вибори до ВР стануть для них ДУУУЖЕ великим сюрпризом.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Опять Фарион
« Reply #11 : Березня 29, 2014, 12:52:09 12:52 »
Не можуть, орієнтуються на ЗУ, яка частково їх підтримує завдяки тим висловлюванням, на Схід вони і так не розраховують. Це я к ПР волав про Деди воєвалі, прекрасно розуміючи, що захід цього не підтримую, але мали неа би який вплив на Схід з такими лозунгами

Я сам "західняк", зі Львова, особисто знаю купу людей, що голосували за "Свободу" (я - ні) - а зараз плюються лише при згадці. Взагалі, думаю, що "Свобода" - це "розчарування року" в політиці, наступні вибори до ВР стануть для них ДУУУЖЕ великим сюрпризом.

то ж сидять і мочать ПС, який у них краде голоси. Переключились з комі на яких у них була основна ставка, я теж зі Львова :smiley15:

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Опять Фарион
« Reply #12 : Березня 29, 2014, 12:57:52 12:57 »
Не можуть, орієнтуються на ЗУ, яка частково їх підтримує завдяки тим висловлюванням, на Схід вони і так не розраховують. Це я к ПР волав про Деди воєвалі, прекрасно розуміючи, що захід цього не підтримую, але мали неа би який вплив на Схід з такими лозунгами

Я сам "західняк", зі Львова, особисто знаю купу людей, що голосували за "Свободу" (я - ні) - а зараз плюються лише при згадці. Взагалі, думаю, що "Свобода" - це "розчарування року" в політиці, наступні вибори до ВР стануть для них ДУУУЖЕ великим сюрпризом.

слово в слово. моїх родичів ( прикарпаття), які голосували за свободу від згадки про фаріон аж тіпає.

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Re: Опять Фарион
« Reply #13 : Березня 29, 2014, 01:00:13 13:00 »
лінк є?

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Re: Опять Фарион
« Reply #14 : Березня 29, 2014, 01:00:48 13:00 »
чи це чергове пропагандонство?

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Опять Фарион
« Reply #15 : Березня 29, 2014, 01:01:16 13:01 »
то ж сидять і мочать ПС, який у них краде голоси. Переключились з комі на яких у них була основна ставка, я теж зі Львова :smiley15:

Нажаль, українські політики працюють тими ж методами, що і українські бізнесмени - не створити більш якісний продукт, і за рахунок цього обійти конкурента, а спочатку знищити усіх конкурентів (бажано - використовуючі важелі влади), стати монополістом - а після цього робити з лайна цукерку...  :smilie2:

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
Re: Опять Фарион
« Reply #16 : Березня 29, 2014, 01:01:21 13:01 »
Не можуть, орієнтуються на ЗУ, яка частково їх підтримує завдяки тим висловлюванням, на Схід вони і так не розраховують. Це я к ПР волав про Деди воєвалі, прекрасно розуміючи, що захід цього не підтримую, але мали неа би який вплив на Схід з такими лозунгами

Я сам "західняк", зі Львова, особисто знаю купу людей, що голосували за "Свободу" (я - ні) - а зараз плюються лише при згадці. Взагалі, думаю, що "Свобода" - це "розчарування року" в політиці, наступні вибори до ВР стануть для них ДУУУЖЕ великим сюрпризом.
В Днепропетровской области тоже сильно все разочарованы Свободой, думаю выборы это покажут.
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Опять Фарион
« Reply #17 : Березня 29, 2014, 01:01:35 13:01 »

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Опять Фарион
« Reply #18 : Березня 29, 2014, 01:01:45 13:01 »
фореон :gigi:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Furfur

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 65
  • "Выно тарантулив? О, пийло найлютишэ!"
Re: Опять Фарион
« Reply #19 : Березня 29, 2014, 01:02:06 13:02 »
Ну почему, как только все начинает успокаиваться, сразу вылазит эта дура? Пристрелите ее кто-нибудь!  :smilie9:

Тому що колы штыль, пан Сурков тыснэ на чэрвону кнопку, таку рухому частыну прыладу, и, натыскаючы на нэйи, прыводыть у дию мэханизм, добрэ змащэный нэфтэбаксамы.
« Останнє редагування: Березня 29, 2014, 01:04:40 13:04 від Furfur »

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Опять Фарион
« Reply #20 : Березня 29, 2014, 01:03:03 13:03 »
то ж сидять і мочать ПС, який у них краде голоси. Переключились з комі на яких у них була основна ставка, я теж зі Львова :smiley15:

Нажаль, українські політики працюють тими ж методами, що і українські бізнесмени - не створити більш якісний продукт, і за рахунок цього обійти конкурента, а спочатку знищити усіх конкурентів (бажано - використовуючі важелі влади), стати монополістом - а після цього робити з лайна цукерку...  :smilie2:

на створення треба мати клепку в голові

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Опять Фарион
« Reply #21 : Березня 29, 2014, 01:03:39 13:03 »
Я отсюда брал инфу http://minprom.ua/news/150757.html

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Опять Фарион
« Reply #22 : Березня 29, 2014, 01:03:54 13:03 »
Ну почему, как только все начинает успокаиваться, сразу вылазит эта дура? Пристрелите ее кто-нибудь!  :smilie9:

Тому що колы штыль, пан Сурков тыснэ на чэрвону кнопку, таку рухому частыну прыладу, и, натыскаючи на нэйи, прыводыть у дию мэханизм, добрэ змащэный нэфтэбаксамы.

100500. в харькове - кернес, во львове - фореон.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Опять Фарион
« Reply #23 : Березня 29, 2014, 01:05:21 13:05 »
слово в слово. моїх родичів ( прикарпаття), які голосували за свободу від згадки про фаріон аж тіпає.

Я особисто знаю студиків з Політеху, які мали "щастя" знати Фаріон власне як студенти - там одні мати в коментарях, причому люди різних політичних поглядів, декому взагалі політика пофігу - просто як про людину та як про викладача йде один негатив.

Як на мене, вона просто не зовсім психчно адекватна. Ви ніколи не бачили її очі вживу? Я якось бачив її на мітингу - ото правдива відьма, дуже "чорна" людина...
« Останнє редагування: Березня 29, 2014, 01:07:09 13:07 від Ronin »

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Опять Фарион
« Reply #24 : Березня 29, 2014, 01:05:45 13:05 »
Ну я ж просив  повісити її на гілляці ...
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?