Автор Тема: Чалий: Україна має намір закупити у США новітнє ППО  (Прочитано 614 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Украина подала запрос в официальный Вашингтон касаемо покупки систем противовоздушной обороны стоимостью $750 млн за одну единицу, при необходимости минимум трех соответствующих военных комплексов для украинской армии.

Об этом в эфире Радио НВ сообщил чрезвычайный и полномочный посол Украины в США Валерий Чалый.

"Наши потребности следующего периода, на мой взгляд, это морское пространство, военно-воздушное пространство; это то, без чего мы просто не сможем обеспечить оборону страны", - отметил он.

Также Чалый сообщил, что Украина нуждается в беспилотниках, контрбатарейных радарах и контрснайперских системах.

Посол добавил, что соответствующий запрос был озвучен на "наивысшем и высоком уровне", а именно на встречах президентов Украины и США в Брюсселе, а также на встречах украинской стороны c советником президента США по национальной безопасности Джоном Болтоном.

Другие подробности этого запроса Валерий Чалый отказался озвучивать, ссылаясь на засекреченность информации.

Напомним, в марте Государственный департамент США одобрил продажу летального оружия Украине, в том числе и 210 ракет и пусковых установок Javelin по расчетной цене в 47 млн долларов и 37 командно-пусковых установок.

В мае госсекретарь США Майк Помпео отметил, что Соединенные Штаты поддерживают предоставление Украине оборонительного оружия в будущем
https://nv.ua/ukraine/events/posol-rasskazal-kakoe-voennoe-oborudovanie-ukraina-zaprashivaet-u-ssha-2490966.html

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
запис розмови

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
SM-3 ?  :smilie7:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Я так гадаю нам їх дадуть а заплатимо ми потім, колись.

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Хтось знає щось за Кольчугу?

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Я готовий на ці девайси з своєї пенсії якусь тисячу кинути...
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26948
Хтось знає щось за Кольчугу?

Я так понимаю что в принципе она есть.
Насколько широко используется хз, такие вещи не разглашают

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Хтось знає щось за Кольчугу?

Я так понимаю что в принципе она есть.
Насколько широко используется хз, такие вещи не разглашают
Оголошують усе, що додасть Петру хоч якийсь рейтінг :laugh:
Куплять в амерів ППО та поставлять на Волині - польські кордони боронити, як і Джавелини. Черговий предвиборчий начьос.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Хтось знає щось за Кольчугу?

Я так понимаю что в принципе она есть.
Насколько широко используется хз, такие вещи не разглашают
Оголошують усе, що додасть Петру хоч якийсь рейтінг :laugh:
Куплять в амерів ППО та поставлять на Волині - польські кордони боронити, як і Джавелини. Черговий предвиборчий начьос.
Пане Теч, що ж Ви так петровим рейтингом начулені  :smilie10:?!
Може Вам краще рейтингом свого Плотніцького перейматись, бо раптом його не перевиберуть?!
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Хтось знає щось за Кольчугу?

Я так понимаю что в принципе она есть.
Насколько широко используется хз, такие вещи не разглашают
Оголошують усе, що додасть Петру хоч якийсь рейтінг :laugh:
Куплять в амерів ППО та поставлять на Волині - польські кордони боронити, як і Джавелини. Черговий предвиборчий начьос.
Пане Теч, що ж Ви так петровим рейтингом начулені  :smilie10:?!
Може Вам краще рейтингом свого Плотніцького перейматись, бо раптом його не перевиберуть?!
А до чого тут я, мова про купівлю амерського ППО :laugh:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я готовий на ці девайси з своєї пенсії якусь тисячу кинути...
:smiley24:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15844
Щось сумнівно,у порівнянні з теперішніми витратами на військо надто дорого для нас

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6395
Хтось знає щось за Кольчугу?
Ну, за Кольчугу відомо що вона РЛС, а купується те, що може збити іскандер після того, як його запуск побачить Кольчуга.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6395
Щось сумнівно,у порівнянні з теперішніми витратами на військо надто дорого для нас
Взагалі-то такі публічні заяви відкривають можливість для США безпечно (для свого виборця) дискутувати будь-які пов'язані теми.
Тобто я про те, що окрім суто військово-господарського сенсу, у цих заявах може міститися дипломатичний підтекст.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Чалий спростував, що Україна замовила у США системи ППО
 Хто б цім злидням ті системи продав?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Ну, за Кольчугу відомо що вона РЛС, а купується те, що може збити іскандер після того, як його запуск побачить Кольчуга.

"Кольчуга" не РЛС и в этом ее сила и страшный секрет для москалей. "Кольчуга" никак себя не выдает , а видит все что летает. Современный военный самолет не может ничего не излучать. Можно убрать локатор , держать радиомолчание , но систему свой/чужой не выключить , бо обстреляют свои же. А "Кольчуге" даже этого маячка хватает что-бы вычислить самолет. А по самим "Кольчугам", то документацию успели эвакуировать и ее производство налажено в Запорожье.
« Останнє редагування: Серпня 29, 2018, 06:51:46 18:51 від Южанин »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33232
  • Стать: Чоловіча
Чалий спростував, що Україна замовила у США системи ППО
 Хто б цім злидням ті системи продав?

Як смішно ти палишся, кацапєрдь  :smilie5:

Нічого немає, тєлєграфіруй на Мацкву куратору, що можуть вилітати  :smilie7:

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Чалий спростував, що Україна замовила у США системи ППО

...а осадочек остался :laugh:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15844
Щось сумнівно,у порівнянні з теперішніми витратами на військо надто дорого для нас
Взагалі-то такі публічні заяви відкривають можливість для США безпечно (для свого виборця) дискутувати будь-які пов'язані теми.
Тобто я про те, що окрім суто військово-господарського сенсу, у цих заявах може міститися дипломатичний підтекст.
Як на мене,для американського виборця,що Україна ,що Уганда~одне й теж,а от нам і кацапам не все одно.Тут і підтекст дипломатичний.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33232
  • Стать: Чоловіча
Слухав коментар по Голосу Америки, ніхто нічого не спростував  :smilie7:

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Державний департамент США прокоментував Українській службі "Голосу Америки" заяви посла України у США Валерія Чалого щодо зацікавленості офіційного Києва у придбанні американських систем ППО.
"У відповідності до офіційної політики Державного департаменту, ми не коментуємо потенційні угоди щодо продажу, або передачі зброї та угоди, які перебувають на стадії узгодження - до того, як щодо них буде офіційно поінформовано Конгрес США", - відповіли у Держдепі.

Раніше надзвичайний і повноважний посол України у США Валерій Чалий заявив, що Україна веде роботу спрямовану на закупівлю у Вашингтона систем протиповітряної оборони.

Перед тим в ефірі «Радіо НВ» Валерій Чалий відзначив, що Україна подала запит до США щодо закупівель систем протиповітряної оборони вартістю 750 мільйонів доларів за одну одиницю. Він зазначив, що Україна планує за необхідності купити щонайменше три такі комплекси для української армії.

У Державному депртаменті США також заявили, що США раніше надали Україні просунуті оборонні технології в межах зусиль покликаних допомогти Україні розбудувати її оборону у довготерміновій перспективі, захистити суверенітет та територіальну цілісність та стримати подальшу агресію.

"Як ми завжди заявляли, Україна є суверенною країною і має право захищати себе. Дана допомога включає в себе озброєння та амуніцію і є оборонною за своєю суттю. США підтримують Мінські угоди, як шлях уперед у східній Україні. Вирішення цього конфлікту повинно бути дипломатичним", - також заявили у Державному департаменті США.
VOA

Цитувати
Пізніше Чалий в ефірі Радіо Свобода заявив, що ЗМІ неправильно інтерпретували його слова про запит України на закупівлю військової техніки або озброєння у США. "На жаль, багато ЗМІ неправильно інтерпретували те, що я говорив, зв'язавши шматки з різних частин інтерв'ю. Дійсно, те, що ми постійно ведемо цю роботу, - це правда. Але говорити, що є конкретний запит і на скільки (систем ППО) - по-перше, це закрита інформація, але робота ведеться, і вона буде продовжуватися", - сказав посол.
Уніан
Russia delenda est.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Цитувати
говорити, що є конкретний запит і на скільки (систем ППО) - по-перше, це закрита інформація, але робота ведеться, і вона буде продовжуватися",

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26948
Ну и нахрена было язык распускать если это закрытая информация

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Два мільярди серйозна сума

Напевно є якісь плани на допомогу з фінансування