Сторінок:
Actions
  • #1 від RG 02 Apr 2023
  •  :)

    "Там немає на чому спати, немає тепла, світла... Невеличка хата, я її продавав, ніхто не купив. Я звідти все роздав", – так прокоментував Паша "Мерседес" домашній арешт.
    Відбуватиме він його за місцем реєстрації у селі Вороньків Київської області.
  • #2 від Задармапродавши 02 Apr 2023
  • Мене неприємно здивувало те, що петиція про збереження УПЦ МП набрала 25 тисяс. Невже війна нічим не вплинула на цих руськомірних?
  • #3 від Uki 02 Apr 2023
  • Мене неприємно здивувало те, що петиція про збереження УПЦ МП набрала 25 тисяс. Невже війна нічим не вплинула на цих руськомірних?

    Вплинула звичайно... вони ще більше ненавидять "бандерівців", нату та сша
  • #4 від Адам Жоржович 02 Apr 2023
  • Мене неприємно здивувало те, що петиція про збереження УПЦ МП набрала 25 тисяс. Невже війна нічим не вплинула на цих руськомірних?

    То з ростову голосували.  :pooh_lol:
  • #5 від Зденик 02 Apr 2023
  • Тепер Мерседес ще і з сигналізацією ...
  • #6 від div 02 Apr 2023
  • :)

    "Там немає на чому спати, немає тепла, світла... Невеличка хата, я її продавав, ніхто не купив. Я звідти все роздав", – так прокоментував Паша "Мерседес" домашній арешт.
    Відбуватиме він його за місцем реєстрації у селі Вороньків Київської області.


    Надо ему еще вериги выдать, во временное пользование
  • #7 від ЮАР 02 Apr 2023
  • І поголити!
  • #8 від RG 03 Apr 2023
  •  :smilie7:

  • #9 від Адам Жоржович 03 Apr 2023
  • Мерс там хоч є де  нормально припаркувати, чи так просто покинув у багнюці на узбіччі неасфальтованої вулиці?  :weep:
  • #10 від majesty 04 Apr 2023
  • :)

    "Там немає на чому спати, немає тепла, світла... Невеличка хата, я її продавав, ніхто не купив. Я звідти все роздав", – так прокоментував Паша "Мерседес" домашній арешт.
    Відбуватиме він його за місцем реєстрації у селі Вороньків Київської області.

    а где он реально живет?
    как то был в поместье одного попа под киевом
    очень не дурно я скажу попы живут :laugh:
  • #11 від RG 04 Apr 2023
  • а где он реально живет?
    как то был в поместье одного попа под киевом
    очень не дурно я скажу попы живут :laugh:

    В самій Лаврі тусував в основному.

    Ну і заміські маєтки теж є, само-собою.
  • #12 від RG 29 Jun 2023
  • Паша похерив арешт і приперся в Лавру 

    Що там опариші, обтікають  :at

    Митрополита УПЦ МП Павла побачили біля Лаври. Прокуратура каже, що він досі під домашнім арештом
  • #13 від Адам Жоржович 30 Jun 2023
  • Паша похерив арешт і приперся в Лавру 

    Що там опариші, обтікають  :at

    Митрополита УПЦ МП Павла побачили біля Лаври. Прокуратура каже, що він досі під домашнім арештом

    Ніякого, блядь, креативу з боку опаришив. Невже важко організувати, щоб вночі йому прямо в гузно прилетіла Гєрань-2?  :smilie8: А потім зранку показувати журнашлюхам бібісі обломки тієї гєрані з неохайними шматками Паші Мерседеса, котрі на них поналипали, і волати "ой, шо вайна подлая здєлала, какоє трагєдіє, нам нада большє певео".  :hot:
  • #14 від RG 23 Jul 2023
  • Якось ми пропустили, що Пашу таки запакували  :smilie7:

    Онупрій знатно відсмалив по темі  :weep:

    Предстоятель так званої Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) підтримав арештованого екснамісника Києво-Печерської лаври митрополита Павла (Петра Лебедя) неоднозначними словами про те, що той недостойний сидіти в СІЗО і хай тепер йому Бог помагає.

    'Дєнєх нєт, но ви дєржитєсь' (с) 
  • #15 від div 23 Jul 2023
  • Цитувати
    той недостойний сидіти в СІЗО і хай тепер йому Бог помагає.

     :smilie8:
  • #16 від RG 01 May 2024
  • Опариші обтекли

Сторінок:
Actions