Сторінок:
Actions
  • #3511 від Yuras Yuras 24 Nov 2019
  •  Не варто УП взагалі читати, набридають своїм профанством і брехнею.
  • #3512 від злата 24 Nov 2019
  • Для сравнения.
    Как пишет про эту новость " Обозреватель ".

    "Нариваються на Путіна: Сербія зізналася, що її зброя пішла на Донбас"
    Діна Баронова


    https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/narivayutsya-na-putina-serbiya-ziznalasya-scho-ii-zbroya-pishla-na-donbas.htm
  • #3513 від RG 24 Nov 2019
  • чурбан ишаков рвет свою порванную ишаками попку

    За кого він зараз її рве ? за опаришів ?
  • #3514 від ЮАР 24 Nov 2019
  • Десь я цих двох вже бачив:

  • #3515 від BEDUIN 24 Nov 2019
  • Мене забанили на уп , практично за коротенький емоційний вислів. І не тягне на цю притулятну помийку. СУП це мій форум, хоча, я більше читач чим дописувач ))
  • #3516 від Ad Astra 24 Nov 2019
  • Томкетша запостила фейкову фотку, як на фоні пам"ятника Голодомору літом зубожіла бабця в  ЗИМОВОМУ одязі рахує копійки.

    Тобто, уже не соромлячись, тулять кацапську пропаганду. За таке раніше банили навічно.

    Ну і тема про Вітровича і голодомор-банкет показова. Не дивно, що ця мразота заправляє бал, у тому числі електорально.
  • #3517 від ska 24 Nov 2019
  • Томкетша запостила фейкову фотку, як на фоні пам"ятника Голодомору літом зубожіла бабця в  ЗИМОВОМУ одязі рахує копійки.

    Тобто, уже не соромлячись, тулять кацапську пропаганду. За таке раніше банили навічно.

    Ну і тема про Вітровича і голодомор-банкет показова. Не дивно, що ця мразота заправляє бал, у тому числі електорально.
    если задуматься когда моего прадеда забили в сельсовете, за украденные для детей овощи с колхозного поля делали это не инопланетяне, а свои же сельчане. И у этих мудаков родилось дохрена потомков
  • #3518 від Yuras Yuras 24 Nov 2019
  • если задуматься когда моего прадеда забили в сельсовете, за украденные для детей овощи с колхозного поля делали это не инопланетяне, а свои же сельчане. И у этих мудаков родилось дохрена потомков
    Які такі самі мудаки. Мені батько розповідав, що у активісти подалися місцеві алкаші і ледарі, і їх діти, внуки, правнуки такими ж і залишилися
  • #3519 від Ad Astra 24 Nov 2019
  • Які такі самі мудаки. Мені батько розповідав, що у активісти подалися місцеві алкаші і ледарі, і їх діти, внуки, правнуки такими ж і залишилися

    Томкетша живе в Німеччині. Думаю, робить вона це не забезплатно. Там ще один Старик.де теж з Німеччини - топив чисто за Гриценка за бабло, звичайно.

    Німеччина взагалі дуже ватна. Це вам не Канада.
  • #3520 від RG 24 Nov 2019
  • Яка нафіг Німеччина, вона ніби з Франека строчила. Якась відрижка завезеної на ЗУ кацапні  :moskali: 
  • #3521 від kievlyanin 24 Nov 2019
  • УП взлетел на смерти гонгадзе

    Смерть гонгадзе с вероятностью близкой к 100% - работа рашенских спецслужб

    Притула с вероятностью далекой от нулевой их побочнаяинвестиция в проект выросшаядо ведущего сми украины

    Интересная комбинация.
  • #3522 від Yuras Yuras 24 Nov 2019
  • УП взлетел на смерти гонгадзе

    Смерть гонгадзе с вероятностью близкой к 100% - работа рашенских спецслужб

    Притула с вероятностью далекой от нулевой их побочнаяинвестиция в проект выросшаядо ведущего сми украины

    Интересная комбинация.
    Згадайте хто і як його вбив. Звичайна непрофесійність, якою кацапи могли чи змогли скористатись.
  • #3523 від Yuras Yuras 24 Nov 2019
  • Томкетша живе в Німеччині. Думаю, робить вона це не забезплатно. Там ще один Старик.де теж з Німеччини - топив чисто за Гриценка за бабло, звичайно.

    Німеччина взагалі дуже ватна. Це вам не Канада.
    Вам за кількість постів платять? Що це за маяня?
  • #3524 від Южанин 25 Nov 2019
  • Меня забанили за озвученную версию о том , что к убийству Шеремета причастен кремль , который скупал на корню украинские СМИ перед выборами . И в то же время на УП появились узбеки и прочее подкацапское говно из страна UA. Видимо я попал в точку , потому что узбеки меня сразу и забанили.
  • #3525 від Yuras Yuras 25 Nov 2019
  • Меня забанили за озвученную версию о том , что к убийству Шеремета причастен кремль , который скупал на корню украинские СМИ перед выборами . И в то же время на УП появились узбеки и прочее подкацапское говно из страна UA. Видимо я попал в точку , потому что узбеки меня сразу и забанили.
    Нова варіація Гонгадзе. УП ще постійно Пороха дрочила цим убивством.
  • #3526 від Ad Astra 25 Nov 2019
  • Вам за кількість постів платять? Що це за маяня?

    В чому проблема у моєму пості? чи Ви прихильник вусатого чма Панталонія? тоді все ясно  :laugh: :laugh: :laugh:
  • #3527 від Yuras Yuras 25 Nov 2019
  • В чому проблема у моєму пості? чи Ви прихильник вусатого чма Панталонія? тоді все ясно  :laugh: :laugh: :laugh:
    Як логічно можна ув'язати ваші коменти до моїх?
  • #3528 від Ad Astra 25 Nov 2019
  • Як логічно можна ув'язати ваші коменти до моїх?

    Вам за кількість постів платять? Що це за маяня?

    В чому претензії до мене?
  • #3529 від Yuras Yuras 25 Nov 2019
  • Вам за кількість постів платять? Що це за маяня?

    В чому претензії до мене?
    Який логічний зв'язок між моїми постами і вашими відповідями на них?
     
    В чому проблема у моєму пості? чи Ви прихильник вусатого чма Панталонія? тоді все ясно  :laugh: :laugh: :laugh:
    От як ви дійшли висновку, що я прихильник Панталонія?
    Крім того, проблему у відсутності логіки я вказав але ви повторно питаєте в чому претензії? Для вас українська не рідна, якісь проблеми з розумінням написаного?
  • #3530 від Geo 25 Nov 2019
  •  :bj

    Подивіться на цю тему...Ось це і є УПЯЧКА. https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1061204.0  "Гдє всє, нє поооняяял...?"

    Люди..що ви там робите? Для кого пишете? Для ФСБ і сєпарні?  :smilie9:
  • #3531 від majesty 25 Nov 2019
  • если задуматься когда моего прадеда забили в сельсовете, за украденные для детей овощи с колхозного поля делали это не инопланетяне, а свои же сельчане. И у этих мудаков родилось дохрена потомков

    жедочки еще тогда нашли рагулей 73 процентных
  • #3532 від Полли 25 Nov 2019
  • Томкетша живе в Німеччині. Думаю, робить вона це не забезплатно. Там ще один Старик.де теж з Німеччини - топив чисто за Гриценка за бабло, звичайно.

    Німеччина взагалі дуже ватна. Це вам не Канада.
    том сет живет у Франкивську это я знаю точно, в Германии живет не она - целительница аленей по моему 
  • #3533 від pendulum 26 Nov 2019
  • &t=3s
  • #3534 від Ad Astra 26 Nov 2019
  • Який логічний зв'язок між моїми постами і вашими відповідями на них?
      От як ви дійшли висновку, що я прихильник Панталонія?
    Крім того, проблему у відсутності логіки я вказав але ви повторно питаєте в чому претензії? Для вас українська не рідна, якісь проблеми з розумінням написаного?

    Ну так це Ви причепилися чомусь до мене і відмовляєтеся пояснювати, чому:

    Чому Ви  назвали мій пост маячнею?? ГА??


    Вам за кількість постів платять? Що це за маяня?
  • #3535 від Ad Astra 26 Nov 2019
  • &t=3s

    Ви що, в Канаду прибули? а до чого тут упячка?  :smilie10:
  • #3536 від Yuras Yuras 26 Nov 2019
  • Ну так це Ви причепилися чомусь до мене і відмовляєтеся пояснювати, чому:

    Чому Ви  назвали мій пост маячнею?? ГА??
    Виділене пов'язане між собою.
     То чому я прихильник Панталонія? Тільки тому, що ,на вашу думку, причепився до вас? До речі, у такому випадку зазвичай вживають слово "чіпляєшся" без префіксу.
  • #3537 від Yuras Yuras 26 Nov 2019
  • Ви що, в Канаду прибули? а до чого тут упячка?  :smilie10:
    Він тут тільки з метою реклами свого ресурсу
  • #3538 від Ad Astra 26 Nov 2019
  • Виділене пов'язане між собою.
     То чому я прихильник Панталонія? Тільки тому, що ,на вашу думку, причепився до вас? До речі, у такому випадку зазвичай вживають слово "чіпляєшся" без префіксу.

    Ще раз у надцяте - чому Ви причепилися до мого поста? конкретно відповідь можете дати?
  • #3539 від Yuras Yuras 26 Nov 2019
  • Ще раз у надцяте - чому Ви причепилися до мого поста? конкретно відповідь можете дати?
    Ви брешете і маніпулюєте. Хоч на одне моє питання ви дали чесну розумну відповідь? Ні.
     
  • #3540 від Ad Astra 26 Nov 2019
  • Ви брешете і маніпулюєте. Хоч на одне моє питання ви дали чесну розумну відповідь? Ні.

    В чому конкретно брешу і маніпулюю? А Ви будете відповідати за свій "базар" та обвинувачення, чи ні??
Сторінок:
Actions