Сторінок:
Actions
  • #4951 від Ad Astra 31 Aug 2021
  • Маячня.... не була америка з ним стабільною абсолютно........ руйнівні процеси почались ще з Клінтоном..... Буш та Обама нічого не змогли зробити щоб зупинити ці процеси....... Трамп лише прискорив їх.......

    Трамп почав вирулювати, наводити порядок. Подивись, як Польща за ним плаче - вони були при ньому як за кам"яною стіною ... А зараз ...

    Але діп стейт не дрімав, а Трамп у багатьох питаннях не дожав. Ось і маємо.

  • #4952 від Uki 31 Aug 2021
  • Трамп почав вирулювати, наводити порядок. Подивись, як Польща за ним плаче - вони були при ньому як за кам"яною стіною ... А зараз ...

    Але діп стейт не дрімав, а Трамп у багатьох питаннях не дожав. Ось і маємо.

    Нічого він не вирулював.......... просто насолоджувався славою........ срати йому на інших.........
  • #4953 від Ad Astra 31 Aug 2021
  • Нічого він не вирулював.......... просто насолоджувався славою........ срати йому на інших.........

    Та прям-таки. Він дозволив нафтопровід з Канади, при ньому Америка вперше перестала бути залежною від інших країн з енергетики, економіка цвіла (до ковіду), наводив порядок з Нато і реально допомагав країнам Східної Європи і України.

    Але наробив багато помилок і слухав не тих людей. І до цього часу так і не вивчив "уроки". Тому я думаю, що потрібно йти Десантісу на посаду преза від респів.
  • #4954 від Uki 31 Aug 2021
  • Та прям-таки. Він дозволив нафтопровід з Канади, при ньому Америка вперше перестала бути залежною від інших країн з енергетики, економіка цвіла (до ковіду), наводив порядок з Нато і реально допомагав країнам Східної Європи і України.


    При обамі штати стали енергетично незалежними.........
  • #4955 від Ad Astra 31 Aug 2021
  • При обамі штати стали енергетично незалежними.........

    Щось я такого не пам"ятаю. Він не дозволяв видобувати нафту вдома і зарубав Кістоун ХЛ.
  • #4956 від Capitain Cubs 31 Aug 2021
  • Гля, Антуан повернувся з відрядження до бару "Голубий Ойстер" і одразу почав кукурікати на охуєвших хомяків. :weep:

  • #4957 від Outlander 31 Aug 2021
  • Гля, Антуан повернувся з відрядження до бару "Голубий Ойстер" і одразу почав кукурікати на охуєвших хомяків. :weep:
    Не порозумнішав... Хоча я такої надії і не плекав.
  • #4958 від Capitain Cubs 31 Aug 2021
  • Не порозумнішав... Хоча я такої надії і не плекав.

    Спитай у півня розуму :fp2 :weep:
  • #4959 від Outlander 31 Aug 2021
  • Та там схоже навіть з камери в СІЗО буде - "Передайте Владимиру Александровичу, произошла чудовищная ошибка. Меня перепутали с каким-то порохоботом".
  • #4960 від Capitain Cubs 31 Aug 2021
  • біомусор. паразит на тілі дохлого совдепу :smilie5:
  • #4961 від majesty 31 Aug 2021
  • Гля, Антуан повернувся з відрядження до бару "Голубий Ойстер" і одразу почав кукурікати на охуєвших хомяків. :weep:



    где это
  • #4962 від Yuras Yuras 31 Aug 2021
  •  Щось забагато гомосексуальних реверансів у мові Фінікса, раніше він нібито такими словами не зловживав. Якщо це дійсно він, то, можливо, відсидів. Хоча, на зоні так наврядчи розмовляють.
  • #4963 від Capitain Cubs 31 Aug 2021
  • #4964 від majesty 31 Aug 2021
  • #4965 від Ad Astra 31 Aug 2021
  • Увага, за нами слідкують! (С)





    Піпець параноїдальний світогляд у декого. Виявляється, коли тисячі відвідувачів читають фуп (і ті теми, які їх цікавлять), це означає, що вони "слідкують"  :weep:.

    Ні, убогі, слідкуєте це ви, коли приходите сюди за мною і вишукуєте кожне моє слово. Не кажучи вже про те, що скромні умом теж підпадають під категорію "слідкунів" - адже вони ТЕЖ ЧИТАЮТЬ Фуп!  :fp2

    Так, погоджуюсь - то хвороба, залежність (С)  :hot:

  • #4966 від Ad Astra 31 Aug 2021
  • Кабсик, там та, що називала тебе жовтим земляним черв"яком вінтажним газогенератором, виповзла із кубла, ушиці просить.

    А в мене часу нема, робочий день розпочинається, в душик пора і так далі.

    Можеш оприходувати у мою відсутність, if you feel like it, that is  :love:.
  • #4967 від Ad Astra 31 Aug 2021
  • Щось забагато гомосексуальних реверансів у мові Фінікса, раніше він нібито такими словами не зловживав. Якщо це дійсно він, то, можливо, відсидів. Хоча, на зоні так наврядчи розмовляють.

    Це тепер новітній "новояз" альф типу - почитайте хоча б тему про геїв, це суцільні лулзи у цьому плані  :weep:.

    Хоча я б сказала, що вчора дописував автентичний Фєнікс. А от під кінець періоду перед його зникненням там, на мою і не тільки думку, дописували у тому числі інші особи під тим ніком, бо у деяких випадках стиль був дуже різним.
  • #4968 від Утренняя палка 31 Aug 2021
  • Ура! Мы к ярким звездам мчимся, а сидор с ольгою подались в астронавты :fp2 :gigi:
  • #4969 від majesty 31 Aug 2021
  • Ура! Мы к ярким звездам мчимся, а сидор с ольгою подались в астронавты :fp2 :gigi:

    поэтична
    :fp2

    писи
    я уже их писанину вообще не читаю
  • #4970 від Ad Astra 31 Aug 2021
  • Ура! Мы к ярким звездам мчимся, а сидор с ольгою подались в астронавты :fp2 :gigi:

    От ви тут хіхікаєте, а ті, що за вашими словами, "подались в астронавти", займаються надзвичайно корисними і приємними процесами і в результаті чекають чергову дитину  :smiley24: :smiley15: Хороших людей повинно бути більше!

    Уявляю, як від цього факту декому рве їх пласкаті дупи - і не тільки  :smilie7:
  • #4971 від Yuras Yuras 31 Aug 2021
  •  Подумалося наразі, що від Фінікса явно тхне Подоляком, Арестовичем. Так що, можливо, цей куй під ніком Фінікс ніде не сиділо, а сам нік викрадено. Опосередковано про це ще може свідчити загравання з ним, попри образи від нього, деяких зашкварених персонажів.
  • #4972 від Ad Astra 31 Aug 2021
  • Подумалося наразі, що від Фінікса явно тхне Подоляком, Арестовичем. Так що, можливо, цей куй під ніком Фінікс ніде не сиділо, а сам нік викрадено. Опосередковано про це ще може свідчити загравання з ним, попри образи від нього, деяких зашкварених персонажів.

    Ну там чітко проглядаються певні посили без сумніву, але особисто все-таки вважаю, що то писав Фінікс.
  • #4973 від Ad Astra 31 Aug 2021
  • Майстер інтриги? ну якщо розсилати персональні дані юзерів по приватах, порушуючи правила форуму і залучаючи до цього таких опущених членІв, як VVV_VVV (він же rst) - це інтрига ... За таке треба банити навічно, і сподіваюся, це рано чи пізно станеться по відношенню до усіх фігурантів.

    Не кажучи про те, що "інтриганка", напевно, не в курсі, що мені давно повідомили її реальну айдентіті з усіма витікаючими.

    ЛОЛ! Я читаю форум взагалі, а не виключно фімочку. І це він за мною бігає, а не я за ним. Може, це я кричала неодноразово - фіма, виходь? чи я обіцяла імпліцитно вибачитись за все, що фіма напише у своєму списку? Ні, не я, а фіма, і він згадував про мене постійно, навіть коли я взагалі не писала.

    А тут я почала дописувати не для фіми, а в рамках експерименту, започаткованого чупсом. Набридне - перестану. А фіма тоді зовсім згорюється  :weep:.
  • #4974 від Capitain Cubs 31 Aug 2021
  • В тій пиздаватій гілці з Антуаном є оце відео
    https://youtu.be/_0ZHr9qW9N8

    я його передивився і дійшов висновку , що оті нк, нд і інша шелупонь- якась потворна пародія на арійське братство.
    тобто основновний magnum opus цих "патріотів" - заробляння бабла на криміналі
  • #4975 від Ad Astra 31 Aug 2021
  • Боже, який недолугий тролінг  :smilie2:

    *******************************************

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046289.msg25690956#msg25690956


    Re: Как выглядеть в 45 лет
    Asti
    cьогодні в 18:15
    IP/Host: ---.mobile.vf-ua.net
    Хома Л., cьогодні в 18:13
    Розгорнути попередні цитати...
    Читай хвуп &&  жери крильця
    рецепт щастя рости дупа 

    ***************************************************************

    Їй уже і я, і інші давно казали, щоб вона брала приклад з мене і наростила собі якщо не мізків (це неможливо), то хоч трохи дупи. Тоді і співмешканець, може, нарешті зглянеться і запропонує шлюб після 12 років "боюсь не налякати"  :smilie5:

    Ну, інші сказали краще за мене, ЛОЛ!

    ****************************************************************

    https://zugunder.com/index.php?topic=328327.msg9597372#msg9597372

    Вот на ФУП-е, к примеру, есть три девы:

    1) Бяка
    2) Асти
    3) Инанна

    Если первых двух перемножить между собой, то и тогда они не дотянут до уровня третьей.  ::)

    https://zugunder.com/index.php?topic=327060.msg9542103#msg9542103

    А к тупицам равнодушен... Умная и язвительная дева с характером заводит и появляется тяга ею овладеть. (Точнее, раньше появлялась, а щас - так... фантомные грёзы.) И умненьким девам многое прощается. Не всё, конечно...

    От это смотрю на восхитительно яркую Инанну с Клюпа и на несчастную ASSти и думаю: Хоспидя... Пошли уже той ASSти такого заботливого  и покладистого пацыка, как был Ганя-фошызд Авиатор в сопоставимом возрасте. Шоб ощутила она его большие и тёплые рукки на своей попе. Но для этого надо моск упражнять, а не ту попу. Вот Инанна это отлично понимает, поэтому у неё есть свой канадский Ганя, ничем не хуже Астраханского, уверен.

    ***************************************************


     :smilie5: :smilie5: :smilie5:
  • #4976 від Утренняя палка 31 Aug 2021
  • поэтична
    :fp2

    писи
    я уже их писанину вообще не читаю

    Так они уже здесь. Им разрешено открывать персональные ветки и удалять посты негодяев. Ты что не видишь, что произошло на форуме?
  • #4977 від Yuras Yuras 31 Aug 2021
  • Так они уже здесь. Им разрешено открывать персональные ветки и удалять посты негодяев. Ты что не видишь, что произошло на форуме?
    Он Маджесті рецепт дав: не заходити у їх гілки і не читати.
  • #4978 від majesty 31 Aug 2021
  • В тій пиздаватій гілці з Антуаном є оце відео
    https://youtu.be/_0ZHr9qW9N8

    я його передивився і дійшов висновку , що оті нк, нд і інша шелупонь- якась потворна пародія на арійське братство.
    тобто основновний magnum opus цих "патріотів" - заробляння бабла на криміналі


    и зелепни отрывают их от бабла  (хватографам нужнее :fp2)
    ну разве шо зелепни на работу возьмут к себе

    без крыши им жопа
  • #4979 від Ad Astra 31 Aug 2021
  • Так они уже здесь. Им разрешено открывать персональные ветки и удалять посты негодяев. Ты что не видишь, что произошло на форуме?

    Вранішня Ерекція геть погана стала  :smilie10:

    Хто "ані"?? особисті гілки відкрили ЮАР, злата, Юкі і я. Ми всі тут давно зареєстровані і в принципі устаканені дописувачі. Нових нема, реєстрація зачинена.

    Про модерацію постів у власних темах повна брехня - ніхто нам таких повноважень не давав.

    Подивилася внесок юзера Вранішня Ерекція у наповнення форуму контентом за останні тижні і офігіла - за декількома винятками, він переважно дописує у ... драмроллз! оцій темі  :smilie10:

    То хвороба, залежність (С)

     :smilie10: :smilie10: :smilie10:

  • #4980 від Ad Astra 31 Aug 2021
  • Астішка, з тебе такий психолог, як з Фіми криптолог, з Бульки - ловелас, а з Медведки - аналіст (С) (він до цього часу думає, що Кадра і нік abg - одна особа :fp2).

    Мені відповідне тепло дарує уже надцять років мій чудовий чоловік, а Бульку, Медведку і Фімочку я чоловіками не вважаю і мій інтерес до них - як у дослідника до експонатів паноптикуму.  Бо в реальному житті я ні з одним із них навіть, як кажуть, на одному полі не сіла б. Тому що вони слабкі і зашкварені непотребною поведінкою у різних аспектах їх віртуального і не  тільки життя.

    А оскільки ти вважаєш їх чоловіками, то ось тобі мій аналіз:

    На фімочку не розраховуй. По-перше, імхо, ти йому ні в якому аспекті не цікава. По-друге ... але на цьому зупинимось поки, бо часу нема.

    Булька колись, може, тобою цікавився, але вчасно зупинився, бо третє розлучення і роки чергової контрибуції вже не потягне. В останні роки він використовує тебе, щоб дістати мене. Наївний думає, що якщо буде всіляко тебе нахвалювати, то на мене це вплине  :super: Ніби я не знаю, що собою представляє він і що представляєш ти  :laugh:. Якось він нажерся, і коли я вчергове нагадала йому, що його рівень - це ти, він почав розмазувати соплі і освічуватися мені в коханні. ЛОЛ! Треба якось знайти ту унилу цитатку  :at

    Залишився лише медведка, який, імхо, має до тебе якісь почуття, бо носить для тебе воду і бореться з алканом Бандерівцем за твою поруганну честь  :weep: Давно йому кажу, щоб купував уже фіонітик і летів на крилах кохання робити пропозицію. Обіцяю на весілля прислати 100 баксів, якщо дасиш, куди. Він заможний, розумний, такий же тонкій і звонкій, як і ти і буде тобі робити white dragons на регулярній основі. How exciting!

    Хоча я думаю, що йому більше б підійшла розумна (і думаю, досить приваблива) Чок Кекс, але аналіст (С) Медведка ввважає, що вона чоловік  :smilie9:.

    От так-то!

Сторінок:
Actions