Автор Тема: Еще один убит с нашего батальона. Снова в Киеве.  (Прочитано 2734 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Помните Олійника Сергія/Викинга?

Сегодня еще один был убит на улице. Избили и убили. Уставшая от войны сепарня. Творится пи*дец.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
 :smilie2:
 
шакали осміліли

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46561
  • Never give in!
Хлопці, ви ж розумієте, що вони вас вбиватимуть поодинці.
Тому єдиний вихід - знищувати їх. Інших варіантів, на жаль нема.
If you are going through hell, keep going.


Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
 :smilie2:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Сьогодні чи у 2017?
https://www.google.com/amp/s/www.5.ua/amp/suspilstvo/ubyv-veterana-ato-v-tsentri-kyieva-ta-otrymav-13-rokiv-za-gratamy-chy-rozkaiavsia-u-skoienomu--reportazh-205291.html
Це Олійник Сергій.Вікінг. Наш начрозвідки батальону. А вчора пізно ввечері вбили нашого водія-медика Володю Алехно. Забили до смерті.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26942
Гео, я те могу сказать только то что говорил Хозе на ФУПе когда он жаловался на то что януковичи у фермеров чтото там отжимают.
Пока вы не объединитесь и не создадите действующую, а не декларативную, структуру способную на реальные действия вами будут подтираться.
Если уж и под страхом смерти украинцы объединиться не могут то остается только белые тапки заказывать

Рассказываю алгоритм действий организации, без шума и пыли.
Парламентер идет к Авакову и спрашивает - сколько подобное будет продолжаться. Если он по факту пошлет на хер, а скорее всего так и будет, то просто начать работать по известным местным сепарам.
Если он в ответ попробует по беспределу, а иначе он не сможет, сажать членов организации - спалить ему хату.
Вот тогда с вами будут считаться. Коломойский спалил хату - с ним считаются. Вот и все
Весь пиздеж про "законность" не стоит и выеденного яйца. Этой власти на все законы насрать и поэтому никакими законными методами с ними разговаривать невозможно. Это еще до выборов было понятно.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Гео, я те могу сказать только то что говорил Хозе на ФУПе когда он жаловался на то что януковичи у фермеров чтото там отжимают.
Пока вы не объединитесь и не создадите действующую, а не декларативную, структуру способную на реальные действия вами будут подтираться.
Если уж и под страхом смерти украинцы объединиться не могут то остается только белые тапки заказывать

Рассказываю алгоритм действий организации, без шума и пыли.
Парламентер идет к Авакову и спрашивает - сколько подобное будет продолжаться. Если он по факту пошлет на хер, а скорее всего так и будет, то просто начать работать по известным местным сепарам.
Если он в ответ попробует по беспределу, а иначе он не сможет, сажать членов организации - спалить ему хату.
Вот тогда с вами будут считаться. Коломойский спалил хату - с ним считаются. Вот и все
Весь пиздеж про "законность" не стоит и выеденного яйца. Этой власти на все законы насрать и поэтому никакими законными методами с ними разговаривать невозможно. Это еще до выборов было понятно.

Треба об"єднуватися і організовувати ще і юридичну підтримку. А то по одному висмикують і переслідують. Якщо буде організація, легше буде отримати також фінансову підтримку. Зараз за тим, що в Україні, спостерігають мільйони українців за кордоном. А це мільйони доларів. За кого голосували закордонні українці? не за зелену гниду, більшість з нас його ненавидить. Ми з радістю будемо фінансово підтримувати справи захисту воїнів АТО.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26942
Треба об"єднуватися і організовувати ще і юридичну підтримку. А то по одному висмикують і переслідують. Якщо буде організація, легше буде отримати також фінансову підтримку. Зараз за тим, що в Україні, спостерігають мільйони українців за кордоном. А це мільйони доларів. За кого голосували закордонні українці? не за зелену гниду, більшість з нас його ненавидить. Ми з радістю будемо фінансово підтримувати справи захисту воїнів АТО.

Однозначно
Должна быть ОРГАНИЗАЦИЯ. Без этого все ограничится плачем ярославны по фейсбучикам.
Люди по факту беззащитны перед произволом властей. Власть надо ЗАСТАВИТЬ работать по закону. Сама она так не сделает

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Я з вами згоден на 100%. Далеко не всі навіть з наших ветеранів знають і розуміють, до чого все йде. Ось де проблема. Так що організовуватись будемо в тяжких умовах.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Ветеранів розмили по тисячам "ГО"-шек...

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Ти бачив, як Юрій, який подав про вбивство інформацію, реагував на вчорашній обмін? Подивися в нього на сторінці.
Він не розуміє, що вечірня подія- прямий наслідок ранкової.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Ти бачив, як Юрій, який подав про вбивство інформацію, реагував на вчорашній обмін? Подивися в нього на сторінці.
Він не розуміє, що вечірня подія- прямий наслідок ранкової.

Не можу нікуди зайти. Все по пів-години грузиться.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Не можу нікуди зайти. Все по пів-години грузиться.

Я спеціально в себе дала тільки скрін, щоб народ не лазив по його сторінці. Бо там вчора зранку був ейфорійний здець. Твій побратим не розуміє причинно-наслідкових зв"язків. Може ця трагедія трохи мозок прочистить.
Дуже жаль того Володю, неймовірно..

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Потрібні екси.
Назріло :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17289
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Я розумію що мої поради гівна варті, але як що почати з "еврейского швея", то шлях буде в рази коротше.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17289
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Я звісно не Портнікова маю на увазі. Це так, на всякий випадок.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Потрібні екси.
Назріло :smilie7:
+1 назрівали і назріло

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я з вами згоден на 100%.
Далеко не всі навіть з наших ветеранів знають і розуміють, до чого все йде.
Ось де проблема.
Так що організовуватись будемо в тяжких умовах.
Вставлю своi 5 копiйок.
На мою думку... А. Аваков тримаеться не стiльки за Бубочку, скiльки за Беню, тобто, за грошi.
Якщо вiдкинути клоунаду Преза та його "понти" перед Новим роком... - можно спробувати прибрати Беню, як iндикатор "розкачування лодки".
Не буде Бенi, не буде грошей на пiдтримку Бубочки та його хотелок, а вiдтак й Слуги народу... почнуть пакувати валiзи...
Не думаю, що заради Бенi треба буде робити Майдан-2020 - варiант з Чаушеско... пiдходить на всi 100 вiдсоткiв.
А далi вже... треба буде шукати когось на посаду Преза -  Бубочке робимо  :bpm: та вiдпускаемо в Москву, де його чекае Перший канал.
 >:(

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17289
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Бубочке робимо  :bpm: та вiдпускаемо в Москву, де його чекае Перший канал.
 >:(

я не згоден.
На палю, на шибенецю, віддати в натовп, кинути в рів з крокодилами, віддати у вічне користування гомікам-неграм, ...
Більш прийнятні варіанти.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
я не згоден.
На палю, на шибенецю, віддати в натовп, кинути в рів з крокодилами, віддати у вічне користування гомікам-неграм, ...
Більш прийнятні варіанти.
Негри вiд жаху на пальму полiзуть...
Яка шибениця, яка ще паля?..
Хай збирае монатки, все свое жидiвське кодло та к х... на Москву...
 >:(

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Треба носити зброю. Волину, ніж, телескопічний дубінал... Не панацея, але краще, ніж голі руки. Стерненко ножем відбився від сепарні.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Треба носити зброю.
Волину, ніж, телескопічний дубінал...
Не панацея, але краще, ніж голі руки.
Стерненко ножем відбився від сепарні.
За волину вiзьмуть за сраку та строк впаяють.
Бiта для гри в городок - непогана iдея.
Нiж - можливо - як на кабана..
 :vinsent:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46561
  • Never give in!
Тепер зрозуміло чому Авакян проти законного короткоствола у людей.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Тепер зрозуміло чому Авакян проти законного короткоствола у людей.
Стволiв як раз висточае - бiда в тому, що продають ii... пiдставнi копи, якi як раз на цьому добре розумiються.
Ти йому - грошенят, а вiн тобi - пройдемьте, гражданiн...
:vinsent:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46561
  • Never give in!
Я кажу про законні пістолети.
Як у нас.
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Стволiв як раз висточае - бiда в тому, що продають ii... пiдставнi копи, якi як раз на цьому добре розумiються.
Ти йому - грошенят, а вiн тобi - пройдемьте, гражданiн...
:vinsent:

У всі часи з усіх війн солдати привозили додому зброю. Не бачу чому це повинно було змінитися на цей раз.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Негри вiд жаху на пальму полiзуть...
Яка шибениця, яка ще паля?..
Хай збирае монатки, все свое жидiвське кодло та к х... на Москву...
 >:(

Я за те, щоб віддати у натовп. Батькам загиблих в АТО та героїв Небесної Сотні.

Нічого ніхто не скаже. Он сауди до цього часу камінням забивають і це нікого не хвилює. Пречудові відносини із США і т.п.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Ветеранів розмили по тисячам "ГО"-шек...

Це теж проблема. Також займіться чистотою рядів. Щоб не вийшло, що організацію очолять якісь мутні особи, які потім скомпроментують і зіллють, а ще гірше, здадуть справжніх патріотів.

Я отут придивлялася до Руху Спротиву Капітуляції. З надією. Аж поки вони не злилися типу ось бачите, зеля нічого поганого не підписав, пора розходитися. Дуже підозріло.