Автор Тема: "Пекельна хоругва" за сценарiем Сашка Лiрника не мае шансiв бути класикою...  (Прочитано 2275 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Від Лірника! 👍



Нарешті появилися "срачі" і "кампанії" по обливанню лайном нашого фільму і мене особисто.)))
Слава Богу! А то я вже переживати почав.)))
Щось довгенько забарилися.
Мабуть святкували, доїдали салати,шпондер і голубці, допивали що там не допили.
Нарешті прочумалися і кинулися в бій.
Аааааа! Не такі рушники, ууууу, не такі чоботи, еееее,не такі штани!!! ІІІІііііі, не так танцювали, їли, пукали! Беееее! Не такі ефекти і графоній-шмафоній!,Ну і т. д..
І так радісно чухають той гондурас один в одного,так входять в резонанс, що за тим скімленням забувають про перше нормальне українське кіно для дітей про козаків.
Без сала, бухих кумів, плазування перед царями і малороської меншовартості.
АААааааа! Не такі рюшики на сорочці!
Тьху.
Мені смішно читати їх істерики і претензії. Не таке намисто, не така сорочка, не такі штани, такого жупана не буває, іт.д.
Одне просте запитання- а Чорт буває? )))
Це казка.КАЗКА.
А значить там буває все. І не обов'язково так, як хочеться шановному пану , чи пані.
Всі ці верески не про фільм насправді, а про власну "значимість".Як писав Подервянський: " А пасматрітє какая я умная!"
Я скажу вам одне- всі ті автентичні шкарбуни чи очіпки, спецефекти і графони не мають жодного значення.
Має значення ідея.
І, коли Ангели піднімають душі вбитих козаків на небо за козацькі чуби, то люди в залі плачуть через смисл дійства, а не через "не такі крила", чи тканину штанів.
Не показуйте свою тупість і зашореність.
Радість і захват дітей в залі, для мене важить більше, ніж всі ваші крики,ненависть, і , чого там приховувати, заздрість.)))
Замість подякувати, ви казитесь і плюєтеся ?
Тьху на вас ще раз.)))
Значить ви заслужили таке життя. Без українського кіно, українського духу і українських творців-подвижників.
Ваш світ точно ловив мене і не впіймав. )))

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15844
 Ходив сьогодні з дружиною, один сеанс на день в обід. Зала була заповнена відсотків на 70-65(і це з продовженим на тиждень прокатом). Як молодь так дорослі.   Добра, патріотична казка. Не вразила( але від казок я відвик)  але дивитися можна, місцями "чіпляє". Добре з плюсом.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15844
Чи можливо було таке уявити до 2014?

Як на Донбасі «Пекельну хоругву» вибороли: глядачі примусили кінотеатр показати фільм
16 січня 2020, 19:08
Дар'я Куренная Донбас.Реалії
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
ПОДІЛИТИСЬ
17
Дивитись коментарі

Поки у столиці та інших містах кіноглядачі ділилися враженнями про стрічку «Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво», жителям Краматорська довелося виборювати своє право дивитися українське. Єдиний місцевий кінотеатр просто не взяв фільм у прокат. А Краматорськ – нинішній центр Донецької області, якщо кіно не показують тут, то що казати про менші міста Донбасу? Після обурень глядачів, які вимагали українську прем'єру, у кінотеатрі думку змінили, але висунули свої умови.

Дитячу казку «Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво» показувати не планували. У єдиному в місті кінотеатрі посилалися на те, що сітка показів вже спланована. Людей це не влаштувало, і вони все одно просили показати стрічку. На початку тижня на сторінці фільму «Пекельна Хоругва» з’являється допис: в Краматорську все ж таки буде шанс подивитися стрічку, але лише за умови, що глядачі викуплять УСІ квитки на сеанс. Сеанс – у суботу, о 8:15 ранку.


Люди, що хотіли подивитися дитячу казку, запустили цілу інформаційну кампанію з вимогою показати фільм. Квитки були розкуплені за кілька днів, розповідає краматорчанка Юлія Щаслива.

«Людей обурило, що для того, щоб цю стрічку привезли і поставили в прокат, власник кінотеатру запропонував суботу, 8:15 ранку, і щоб був повний зал, тільки тоді стрічку будуть демонструвати цілий тиждень. Завдяки розголосу власник передумав, і тепер є квитки у вільному доступі, і фільм покажуть без цього шантажу. І тепер стрічка буде демонструватися до 22 січня о 16:30», – каже жінка.


Юлія каже, що випадок з «Пекельною хоругвою» не поодинокий, адже кожного разу містяни змушені шукати український контент через те, що в Краматорську лише один кінотеатр. Тому інколи доводиться буквально вимагати поставити якісь фільми в прокат.

«Якщо десь є український фільм патріотичного напрямку, то фільму (тут – ред.) або немає, або він в незручний час. Я таке спостерігала за стрічкою «Чорний Ворон». Фільм привезли і поставили о 10 ранку. Не завжди у людей є можливість йти в кіно у цей час. Таке ж було і з «Кіборгами», і з «Іловайськом». Коли я шукала «Пекельну Хоругву», то в афіші були два сеанси «Шаленого весілля» і якогось мультика», – розповідає Юлія Щаслива.

Кінотеатри – це таки бізнес

Євген Д’яченко, продюсер фільму «Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво», каже, що добитися показу в Краматорську і Слов’янську допомогли люди, що хотіли подивитися цю стрічку, адже власники кінотеатрів неохоче беруть фільм у прокат, щоб не понести збитків.

Люди пішли і вибороли покази
Євген Д'яченко

«Ми не можемо впливати на чийсь бізнес, а кінотеатри – це таки бізнес. Інша річ, що у людей зовсім інакше ставлення, і вони пішли і викупили всі квитки, хоч власник і пропонував на 8:15 ранку. Люди були здивовані, що до українського таке ставлення. Не так часто трапляється, що українець хоче бачити свій продукт. Тут сталося саме так, люди пішли і вибороли покази», – розповідає Д’яченко. За його словами далеко не всі мережі в Україні погодилися показувати фільм, але в крупних містах у людей була альтернатива, бо фільм транслювався.

Завжди підтримуємо фільми українського виробництва – кінотеатр

У кінотеатрі «Родіна», де буде показано стрічку, відповіли: насправді не мали нічого проти показу української стрічки, а «Пекельна Хоругва» просто не вмістилася у розплановану сітку.

Побачивши великий інтерес до фільму, ми з радістю зробили все можливе і запустили його до показу
Кінотеатр «Родіна»,

«Спочатку в нас була заздалегідь розпланована сітка сеансів, а зважаючи на те, що маємо лише 1 зал, кількість фільмів для показу обмежена. Тому, щоб показати картину «Пекельна хоругва, або «Козацьке Різдво», ми зробили тестовий показ у додатковий час, в який зазвичай немає сеансів. Але, побачивши великий інтерес до фільму, ми з радістю зробили все можливе і запустили його до показу з 16.01 до 22.01. Та за правилами, якщо буде великий попит, то сеанси будуть ще один тиждень – до 29.01. Також хочемо зазначити, що у нашому кінотеатрі ще за місяць була запланована ще одна українська картина – «Віддана». Тому звинувачення, що ми не підтримуємо українське кіно, – хибні. Велика вдячність Сашку Лірнику за таку чудову агресивну піар-кампанію. А ми як єдиний у місті кінотеатр завжди підтримували й будемо підтримувати фільми українського виробництва», – відповіли в кінотеатрі.


Разом із Краматорськом «Пекельну Хоругву» зможуть подивитися ще й у Слов’янську та Бахмуті – там люди також вибороли показ стрічки.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
 :smiley24:
От i добре - антиреклама "Хоругви" Дектор Медiа... справцювала навпаки та нема на що скаржится тому ж таки Лiрнику - не дарма ж люди кажуть, що коли комусь щось не подобаеться, це не означе, що воно погане - просто це не в його стилi та на таке кiно вiн би не пiшов.
Не думаю, що критика була саме проти Сашка Лiрника - але, зважте, без критики анi кiно, анi театральних вистав не бувае.
Повинен бути погляд зi сторони, але така критика, яка б допомогала знайти власнi помилки,  а не така, де все погано, а буде ще гiрше...
На ФБ я навiв приклад голiвудського трешу вiд Н. Кейджа - чувак все життя зимае третесортне кiно, погано грае,  його картини в прокатi вже пробили дно, але актора це не хвилюе  - вiн далi продовжуе грати, не зважаючi на шалену критику та касовi провали його останнiх кiнопроектiв...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46567
  • Never give in!
Петро Порошенко
@poroshenko
·
39m
Чудовий вечір разом з Мариною і нашими героями-військовими за переглядом «Пекельної хоругви» – прекрасного українського кіно режисера Михайла Кострова за мотивами твору Сашка Лірника.

Моя порада усім, хто любить Україну: подивіться це кіно!

 
If you are going through hell, keep going.