Сторінок:
Actions
  • #1141 від ксeня 15 Mar 2019
  • що має змусити написати реальну проукраїнську, за легендою, людину,  таке повідомлення -

    До парламентских вся свинарня должна быть ЗАКРЫТА!!!!

    Усвідомлення пиздеця, в якому опинився він і його сім"я. Хтось намагався бивибратися з нього набагато раніше, а хтось шукає винного у своєму затупі. Зрадойобів півкраїни, і вони у незрівнянно кращих умовах. Що хотіти від Дончанина, якщо ситі місцеві підераси в отупінні скиглять, шо в них Порох ковбасу вкрав.
  • #1142 від arrow 15 Mar 2019
  • Усвідомлення пиздеця, в якому опинився він і його сім"я. Хтось намагався бивибратися з нього набагато раніше, а хтось шукає винного у своєму затупі. Зрадойобів півкраїни, і вони у незрівнянно кращих умовах. Що хотіти від Дончанина, якщо ситі місцеві підераси в отупінні скиглять, шо в них Порох ковбасу вкрав.

     :smiley24:

  • #1143 від arrow 15 Mar 2019
  • Один наш внимательный форумчанин обратил моё внимание на то, что перед выборами на удмуртфоруме вылезла такая колированная антиукраинская гнида как Silentio.

    Значит ставки запредельны. Кацапьё в бой бросило все силы.

    Ого  :smilie7:
    Я прітулятник зараз переглядаю лише по диагоналі.
  • #1144 від irpin 15 Mar 2019
  • Один наш внимательный форумчанин обратил моё внимание на то, что перед выборами на удмуртфоруме вылезла такая колированная антиукраинская гнида как Silentio.

    Значит ставки запредельны. Кацапьё в бой бросило все силы.
    а це шо за форум? чи то іронія якась? я поганенько орієтуюся. (про упячку уже в курсі, ще про якийсь дурдом нічого не знаю)  :gigi:
  • #1145 від plzen 15 Mar 2019
  • Адміни на фупі вже навіть не шифруються https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1033230.0
  • #1146 від Geo 15 Mar 2019
  • КЛОПОТАННЯ

    Уважаємиє молодиє люді, гулявшиє по парку позавчора приблизно о 22.00.
    Дуже приємно визнавати, що як вам, так і мені подобається цей парк - ідеальне місце для прогулянок і любованієм відкриваюшчимися неймовірними пейзажами. Але случілась прикра несподіванка. Сталося так, що ви у мене, мабуть помилково відібрали мобільну телехвону. Та ще й кредитну, што обідно вдвойнє. Дуже вас прошу, друзі мої, прийти до общего знамєнатєля в цьому непорозумінні і повернути мені телефон. Щиро ваш Лопатько Сергій Миколайович. М. Бузякин. вул. Червоних Трактористів 14, дом 8, кв. 36.
    12.03.2018

    Вельмиуважаємиє молодиє люді, находівшиєся біля під'їзду дома номер 8 по вулиці Червоних Трактористів 14 приблизно о 22.40.
    Вчора, після прогулянки нашому з вами улюбленому парку, повертаючись додому, я був жорстоко відпижжен молодими людьми, дуже схожими на вас. Бо я встиг розпізнати пару вже знайомих облич. В результаті нанєсєнних побоїв в мене пропав гаманець з налічними дєньгамі, пропуск, банківські картки і мобільна телехвона мого сина, яку він подарував мені після першої нашої з вами зустрічі. Дуже больно і обідно, чесно вам скажу. Обідно за нєсправєдлівость, непорозуміння, прикру несподіванку. Больно в ребрах, шиї, чєлюсті і лівому вусі. Я дуже прошу зрозуміти мої проблеми і сподіваюсь на скороє вирішення непонятно звідки взявшегося прєдвзятого отношенія Вас до моєї персони. Будь ласка поверніть мені кредитну мобільну телефону, телефону мого сина - подарунок від рідної мені дитини, гаманця, пропуска і банківських карток. З повагою щиро ваш Лопатько Сергій Миколайович.
    15.03.2018.

    Ось я і вийшов із коми. Дуже дякую Богу, що живий, лікарям, що мене врятували і незнайомим молодим хлопцям, зі слів медперсоналу, дуже бажаючих до мене навідатись в палату реанімації. Які є в нас добрі люди! Дякую вам всім, хто завжди в тяжкі часи знаходиться поруч, людям не байдужим! Не переживайте за мене. Титанову пластину обіцяли вживити в череп десь за два місяця. Подвійний перелом щелепи - це пустякі. А відбиту почку вже видалили. Операція пройшла успєшно. Разом переможемо!
    З повагою щиро ваш.... як каже медперснонал, що мене звуть Сергій.
    17.01.2019
  • #1147 від arrow 15 Mar 2019
  • Адміни на фупі вже навіть не шифруються https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1033230.0

    А чого стогнати?
    Вас там хтось силоміць тримає?
    Хочете бути піддослідним бидлом у кацапки прітули, накручуючи рейтинг її пропагандистському ресурсу - то ваш вибір.
  • #1148 від Veni-vidi 15 Mar 2019
  • 1. Казльона Юріївна Притула, вона же Pravda, вона же admin
    2. Діма Ларін Амід
    3. Діма Мостів Любрікантіс, він же dvsnet, він же bcfut
    4. Доктор Ішаков Олдбой
    5. SOUTH BLOOD, він же Асмєрдєй, він же Соус Бладі, він же Дід Панас
    6. Мирося, вона же Тетяна-діпі
    7. Білий Хорват
    8. Пелфор
    9. prince of silence він же ФошизД Ганс, він же Авіатор
    10. Мічіган
    11. Спортмєн, він  же фантомас, він же Сарія, він же зять Мароса
    12. Степбайстеп
    13. вантажник
    14. costashu
    15. _Semen
    16. ricardo
    17. chekech
    18. Топа
    19. Людина
    20. Seroga
    21. van
    22. dimec
    23. Serhiyrw
    24. Знак
    25. Допіру
    26. Людас
    27. Аеліт
    28. Цєлюлітніца алєнєй
    29. Ельгуйдер
    30. Аналітик
    31. Рузя
    32. дочь афіцера томкет
    33. Зеро Сум
    34. VVV_VVV
    35. Рамзан Духовноскрепний
    36. Клейнод
    37. а49
    38. нік
    39. DRIM
    40. pyav
    41. Юкрейн
    42. Міклован
    43. Вело
    44. ДеЛІТ
    45. патріот
    46. ДФМБ
    47. Мур Мастер
    48. Редіс
    49. крон999
    50. Хейнекен
    51.  Олкам
    52. DIDUS
    53. Каровка
    54. шаблезуб
    55. шамбалай
    56. укроп
    57. Гонта
    58. Фінікс
    59. Дончанін
    60. серж60
    61. Сурженко
    62. Silentio

    нате вам ржачное ведко почитать)
    https://zugunder.com/index.php?topic=6014.0
  • #1149 від garri 15 Mar 2019
  • доречі я сьогодні був неприємно здивований, коли побачив, що мій роками дбайливо формований ігнор-лист перестав функціонувати.
    я знову бачу всю ту гидоту у повній красі.  :smilie10:

    і я здивувався, чому я можу читати Асмєрдея
  • #1150 від arrow 15 Mar 2019
  • і я здивувався, чому я можу читати Асмєрдея

    Казльона дбає про аудиторію для генераторів її лайно-контенту  :laugh:
  • #1151 від Мирослав 15 Mar 2019
  • Казльона дбає про аудиторію для генераторів її лайно-контенту  :laugh:

    і не кажи - засранці генерують контент в поті лиця, а підлі порохоботи закрилися від потоків лайна якимось ігнор листом в не читають. непорядок.
  • #1152 від RG 15 Mar 2019
  • надеюсь Кошулинский не скурвится под зеенского с косатой

    Скурвлюється під старих кормільцев - ригів. Сьогодні бачив в місті його борд 'за мир... тра ля-ля'   :fp2
  • #1153 від ЮАР 15 Mar 2019
  • Дуже показово Толстолоба чморять!

    Захисники лише Настойка, принц, блудлива сучка, і ще пару макакіних діточок.
  • #1154 від ксeня 15 Mar 2019
  • Свобода зараз чітко працює на кацапів. Свідомо чи несвідомо- без різниці. Вони антидержавники.
  • #1155 від Alison 15 Mar 2019
  • кримчянє вони такі, їм все не так

    тоді було, а зараз ще більше
    бо не захистили їх ті, кому вони, типо, податки платили

    хоча, коли ми з малими їздили прошлого вже літа до сина на весілля, то наші погранці, коли заїзжали через Каланчак, нормально ставилися, попередили, щоб прибрали українську символіку та  зара буде у рашкованів зміна караулу, то прийдецця довго чекати

    а як назад виїзжали, то наші були нервові трохи
    мо в них зміна важка була, хто зна
    ми рано їхали, десь о п'ятій ранку
    там ще мадама якась істеріла на вході, кричала, що піде сама, без догляду та перевірки документів
    документи на авто малий ще в Черкасах зробив перед поїздкою
    кста, Гринкарт у банківських страховиків виявся дешевше, ніж у авто-страховиків
  • #1156 від Veni-vidi 15 Mar 2019
  • А чого стогнати?
    Вас там хтось силоміць тримає?
    Хочете бути піддослідним бидлом у кацапки прітули, накручуючи рейтинг її пропагандистському ресурсу - то ваш вибір.

    юзер, по мне так Вы излишне максималистично настроены.
    Учитывая ваше не столь давнее творчество на форуме юэйполитикс
    за которое Вы же здесь и каялись, можно допустить, что даже Вы не без греха.
    Кароч, скромнее надо быть, а то приоритеты то Вы поменяли, переобулись
    но привычка вещать и обличать осталась
  • #1157 від екс-Радник 15 Mar 2019
  • Усвідомлення пиздеця, в якому опинився він і його сім"я. Хтось намагався бивибратися з нього набагато раніше, а хтось шукає винного у своєму затупі. Зрадойобів півкраїни, і вони у незрівнянно кращих умовах. Що хотіти від Дончанина, якщо ситі місцеві підераси в отупінні скиглять, шо в них Порох ковбасу вкрав.

     Може я помиляюся, але на позаминулих парламентських виборах він збирався голосувати за Русскій блок. Так що все логічно.
  • #1158 від екс-Радник 15 Mar 2019
  • Як би там не гнали на Алезку, але він з лугандона втік майже одразу, як все почалося. Кажуть, що і на підвалі сидів. Квартиру люксову кинув.
    І останнім часом стоїть на цілком українській позиції. Діти в українську школу ходять. Ну вболіває за кротів, але в кожного є недоліки.
  • #1159 від majesty 15 Mar 2019
  • Як би там не гнали на Алезку, але він з лугандона втік майже одразу, як все почалося. Кажуть, що і на підвалі сидів. Квартиру люксову кинув.
    І останнім часом стоїть на цілком українській позиції. Діти в українську школу ходять. Ну вболіває за кротів, але в кожного є недоліки.

    согласен
    но там скорее за деньгами кочует
  • #1160 від Alison 15 Mar 2019
  • согласен
    но там скорее за деньгами кочует

    он разве ушел с Метинвеста?
    босс сказал, и он поехал

  • #1161 від Capitain Cubs 15 Mar 2019
  • Вєнька , будеш умнічати - знов втратиш альтернативу генерації казльоноконтенту :bch:
  • #1162 від majesty 15 Mar 2019
  • он разве ушел с Метинвеста?
    босс сказал, и он поехал


    в комфортности жизни он только в плюсах после переезда
    сомневаюсь я в его патриотизме
    папутчик геволюции :smilie5:
  • #1163 від xnyl 15 Mar 2019
  • 1. Казльона Юріївна Притула, вона же Pravda, вона же admin
    .
    .
    .
    62. Silentio

    А ватний поц "прасціцє раді Бога, а где Украіна будєт браць зімой газ" а.к.а Прохуілактик у список не потрапив?  ???
  • #1164 від ксeня 15 Mar 2019
  • Може я помиляюся, але на позаминулих парламентських виборах він збирався голосувати за Русскій блок. Так що все логічно.

    Не пам'ятаю, за кого він збирався. Він був бютівським партійцем.
  • #1165 від Сторонній 15 Mar 2019
  • А ватний поц "прасціцє раді Бога, а где Украіна будєт браць зімой газ" а.к.а Прохуілактик у список не потрапив?  ???
    а мене найбільше дивує позиція того, кому тут було присвячено зо три сторінки. особисто з ним ніколи не зустрічався, проте діда та батька знав. прості, якщо можна так сказати, українці. жили в самому серці України, дід взагалі, напевно, ніколи за 50 км від місця проживання не виїжджав. дивина для мене. мо' столичне життя так вплинуло :shuffle:
  • #1166 від Alison 15 Mar 2019
  • Не пам'ятаю, за кого він збирався. Він був бютівським партійцем.


    він с бютом побив горшки ще в 2007-му, якщо не в 2006-му
  • #1167 від bоrderlander 15 Mar 2019
  • А ватний поц "прасціцє раді Бога, а где Украіна будєт браць зімой газ" а.к.а Прохуілактик у список не потрапив?  ???
    Каюсь, його пропонували, але я не включив. Намагаюсь включати в цей список максимально відморожених генераторів казльоноконтенту, а Профілактік хоч якусь ввічливість демонструє, ось тим своїм пресловутим "прасціцє"  :laugh:
    Звичайно, це відмазка досить таки "ліва", якщо подумати, то ввічливість Профілактика не набагато краща за Олдбойову. Але мені здається, що до списку не треба включати нікого, для кого хоч хтось з супчиків якусь відмазку сформулює. Тому і Лівандовича не записую, а руки чешуться  :laugh:
  • #1168 від bоrderlander 15 Mar 2019
  • Не пам'ятаю, за кого він збирався. Він був бютівським партійцем.
    Радник правий, була заява про Русскій Блок від Дончаніна.
  • #1169 від ксeня 15 Mar 2019

  • він с бютом побив горшки ще в 2007-му, якщо не в 2006-му

    То я пам'ятаю, але з рускім блоком для мене новина, чесно признаюся. Вірю, якщо двоє це пам'ятають. Навіть не знаю, що сказати і як прокоментувати.
  • #1170 від Alison 15 Mar 2019
  • То я пам'ятаю, але з рускім блоком для мене новина, чесно признаюся. Вірю, якщо двоє це пам'ятають. Навіть не знаю, що сказати і як прокоментувати.

    руський блок - це цеков? я й не пам'ятаю таких, крім крмських притирків
Сторінок:
Actions