Сторінок:
Actions
  • #2731 від Бувалий 04 Jul 2019
  •  :smiley24: Ленка Зеленська... назавжди буде Мiсс Кривий Рiг - а далi -  у кого яка фантазiя...
  • #2732 від Добродій 05 Jul 2019
  • Re: картінкі за пів року (нєпалітічєскє)
    livandovy4
    cьогодні в 22:14
    IP/Host: 193.53.89.---
    Chako, cьогодні в 22:11
    Я не спеціаліст але мені подобаеться.

    Продавати таке будете?
    Копіі робитемете?

    копії не роблю принципово!
    а продавати... шось продається потрошки

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1048659.0

    Загуглив перше "його" полотно  :lol:





    https://www.google.com/search?sa=G&hl=ru-UA&q=watercolor+paint&tbm=isch&tbs=simg:CAQSkwEJtEWZ1YwHhAoahwELEKjU2AQaAAwLELCMpwgaYgpgCAMSKPkWth77FYUM-BX6Fr4Kjxa3HrgexCLSKNUouCqxKucopCrUKKUq0ygaMGQaz9v2w1cFa-XP3RQ6mslQz8Qtbe0pBrtbVQfOjpW5_1SzIDHS3g_1nJ2gH1CtXNlCAEDAsQjq7-CBoKCggIARIE2GHmagw&ved=0ahUKEwim4-Kkw57jAhUJlIsKHRAZBeEQ2A4ILCgB&biw=1536&bih=706#imgrc=_
  • #2733 від RG 06 Jul 2019
  • Девіант, бля  :weep:

    Нехай щось про Махніцького розкаже  :smilie7:
  • #2734 від bоrderlander 06 Jul 2019
  • Девіант, бля  :weep:

    Нехай щось про Махніцького розкаже  :smilie7:
    А про Пупса та Укрспирт тобі не цікаво?
  • #2735 від Ad Astra 06 Jul 2019
  • А що це означає? вони скопіювали його картини чи це він їм копії продав?
  • #2736 від RG 06 Jul 2019
  • А про Пупса та Укрспирт тобі не цікаво?

    А що найманий форумний пропагандон про це може знати ?

    А про Махніцького вони колись типу як виправдовувались, що він виявився зрадником. Цікаво, як зараз лівандовичі будуть перевзувались  :smilie7:
  • #2737 від medved 06 Jul 2019
  • Тут тойво стала відома адреса проживання DeL1T в "жіліщном комплєксє"  "ЖИМчужіна Траєщіни" :smilie7:


    єто там кдє срут в горшкі а говно с окон вибрасивают на кришу Россійской "гуманітарной"  "гімназії" по прічінє нєподключєнной ужє 10 лєт каналізації. :gigi:

    встановлено точне місце проживання ще одного підора - "ЖУРБА"  https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=summary;u=5018542

  • #2738 від RG 06 Jul 2019
  • Теж троєщинський ?  :smilie7:
  • #2739 від Ad Astra 06 Jul 2019
  • Інтелектуальна деградація зелюдасів  :weep: :weep: :weep::

    Всі прибічники Порошенка працюють на ФСБ і Кремль.

    і поряд:

    А навіщо ми тут шматуємо один одного ? Та ще й привселюдно .

     Людас
       5 липня 2019 22:50:36
    IP/Host: ---.opti.net.ua
    Ми ж всі українці ? Хіба ні ?

    Ні, Людас, ти не українець. Ти тупа, ница, злостива, продажна і безпринципна істота. Такого навіть не те що людиною, а навіть худобою рука не піднімається надрукувати  :smilie10:
  • #2740 від Ad Astra 06 Jul 2019
  • У рядах пуфівських зеленофілів упаднічіскіє настраєнія (до речі, за такі колись при Леніні-Сталіні розстілювали).

    Мокша ентузязійно топив за зе, а тепер:

    Мокша_З_Запоребрика  : Сьогодні, 14:50

        Серйозний
        Клуб
        9 899

        Country Flag

    Re: Ну вот как то так....

    Думаю, мы окончательно пришли к пониманию, что только хунта с расстрелами на Республиканском Стадионе сможет что-то сдвинуть в этой стране. А поскольку подобного сценария никто не допустит то,"не тратьте куме сили, спускайтеся на дно".

    Разве что у Зе есть западные советники, достаточно решительные чтобы надавить на юного орла и заставить его делать правильные вещи. Хотя с ПОрошенко не вышло. Он куй клал на западных партнеров. Делал что просили в отношение России и за это ему прощался беспредел внутри страны. Боюсь как бы с Зелей у Госдепа не случился похожий договорняк. типа мы срали на вашу территорию. Хоть халифат феодальный там стройте. Главное  - держите кацапов в подогретом состоянии.

    Ахахахаха ... це ж навіть вже не наївність. Це просто сумна і депресивна тупість ... хапання потопаючого у лайні за соломинку.  Тільки Мокша у ситій Канаді, а його такі ж тупі співвітчизники наковтаються того лайна досхочу, а може, і втопляться в ньому

  • #2741 від RG 06 Jul 2019
  • Я запитав того Мокшу, чи він жид, чи москаль ( через доповідь, бо я в ліпєцкого забанений насовсєм) :smilie5:

    Прийшло на мейл повідомлення, що я забанений   :weep: 



     
  • #2742 від Ad Astra 06 Jul 2019
  • Я запитав того Мокшу, чи він жид, чи москаль ( через доповідь, бо я в ліпєцкого забанений насовсєм) :smilie5:

    Прийшло на мейл повідомлення, що я забанений   :weep:

    Він єврей і цього не приховував. Але ідіотичне прєсмиканіє перед гнидою зе не має ні етнічних, ні національних обмежень  :smilie5:. От Фома теж єврей, але по відношенню до зе має здорову позицію.
  • #2743 від RG 06 Jul 2019
  • Він єврей і цього не приховував. Але ідіотичне прєсмиканіє перед гнидою зе не має ні етнічних, ні національних обмежень  :smilie5:. От Фома теж єврей, але по відношенню до зе має здорову позицію.

    Фома - жид ?  :smilie10:

    Щось не думаю, на гоя-лоха більше тягне  :weep:

    А той Мокша який ще нік мав ? Бо 100% срачі з ним були, а як звався - хз  :smilie2:   
  • #2744 від Ad Astra 06 Jul 2019
  • Фома - жид ?  :smilie10:

    Щось не думаю, на гоя-лоха більше тягне  :weep:

    А той Мокша який ще нік мав ? Бо 100% срачі з ним були, а як звався - хз  :smilie2:

    Вуйко, тільки не пам"ятаю, звідки. Так, наскільки я розумію, Фома єврейського походження. Чи практикує, не знаю. У мене був колись начальник визначний єврей, то він поїдав мої голубці із свининою та буженинку, аж за вухами тріщало.
  • #2745 від Sturmer44 06 Jul 2019

  • Цитувати
    Re: Пєтька ще й kazka прикупив  :facepalm1:
    DeL1T
    5 липня 2019 09:26:51
    IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net


    Вечорами дивлюсь:
    Дубінського
    Шарія
    Гордона
    Пальчевського


    Імхо найбільш цікаві аналітики
  • #2746 від Утренняя палка 07 Jul 2019
  • Я запитав того Мокшу, чи він жид, чи москаль ( через доповідь, бо я в ліпєцкого забанений насовсєм) :smilie5:

    Прийшло на мейл повідомлення, що я забанений   :weep:

    Меня тоже забанил, причем с такой злобой, что не могу даже форум открыть. :lol: Потом еще и глумился, типа о какой я крутой админ, на хуй меня посылал... Да дядько РИГ, ты был прав, Фома лопоухое чмо и жаль, что я в этом гадюшнике так долго находился.
  • #2747 від RG 07 Jul 2019
  • Ну, на початку воно там якось терпимо було, поки ліпєцкій не почав смоктати в кацапів.
     
  • #2748 від Утренняя палка 07 Jul 2019
  • Ну, на початку воно там якось терпимо було, поки ліпєцкій не почав смоктати в кацапів.
     

    Ташбайка с гномом хузяином там теперь цари. Всех побанили или разбежались кто куда..

     
  • #2749 від RG 07 Jul 2019
  • Ташбайка с гномом хузяином там теперь цари. Всех побанили или разбежались кто куда..

    Ці два кацапідори там зараз типу смотрящіх. Ну і жидок мокша на кнопці  :smilie7:
  • #2750 від Утренняя палка 07 Jul 2019
  • Ці два кацапідори там зараз типу смотрящіх. Ну і жидок мокша на кнопці  :smilie7:

    Кнопка только у фомушки! :laugh: Кстати, мокша был не самым плохим модером, совесть у него все таки есть. Но он давно ушел из модерации. 
  • #2751 від RG 07 Jul 2019
  • Кнопка только у фомушки! :laugh: Кстати, мокша был не самым плохим модером, совесть у него все таки есть. Но он давно ушел из модерации.

    Можливо, я там дуже за ними не слідкував  :smilie7:

    Той мокша - якийсь дубовий зебіл, несе феєричну херню по темі  :fp2
  • #2752 від majesty 10 Jul 2019
  • спросите у этого обосцанного жопомоя кто такие криминалисты :weep:

    білий хорват
    cьогодні в 17:36
    IP/Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.pl
    Батьківщина понабирала криміналістів?
  • #2753 від Ad Astra 11 Jul 2019
  • спросите у этого обосцанного жопомоя кто такие криминалисты :weep:

    білий хорват
    cьогодні в 17:36
    IP/Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.pl
    Батьківщина понабирала криміналістів?

    Це для нього заскладне запитання  :lol:.

  • #2754 від Sturmer44 12 Jul 2019
  • Цитувати
    Re: Назвали имя мужчины, который вчера стоял на куполе ВР.
    Людас
    11 липня 2019 22:36:59
    IP/Host: ---.opti.net.ua


    Буду краток. Їх треба кінчати. Вони ох.їли.


    я хочу знати все про цього підараса

    хто він де він

    концентрована гниль
  • #2755 від Ad Astra 12 Jul 2019

  • я хочу знати все про цього підараса

    хто він де він

    концентрована гниль

    Про Людаса? чи мужчінку, який виліз на кумпол? він дуже нагадує зе, а дівка - менделиху. Я зранку збиралася на роботу і згадуючи цю картинку, подумала, що менделиха точно обслуговує зе, бо видно по невербальній поведінці (позі та рухах), що вона зацікавлена в ньому.

    А про Олдбоя все є у вільному доступі - я навіть фотку його бачила. Мені незрозуміло, чому його роботодавець дозволяє йому писати з робочого місця під час робочого часу, і тим більше антиукраїнські та антидержавницькі речі.

  • #2756 від majesty 12 Jul 2019
  • обосцанный молдавский  люпен нищеброд учит нас зарабатывать деньги :weep:



    петьки, вчіть пітона!
    costashu
    cьогодні в 11:51
    IP/Host: 94.158.95.---
    бо мінстець закривається
  • #2757 від majesty 12 Jul 2019
  • Це для нього заскладне запитання  :lol:.

    его знают в реаеле
    просто лузер и вечный нытик

    баба одним словом
  • #2758 від Утренняя палка 12 Jul 2019
  • А про Олдбоя все є у вільному доступі - я навіть фотку його бачила. Мені незрозуміло, чому його роботодавець дозволяє йому писати з робочого місця під час робочого часу, і тим більше антиукраїнські та антидержавницькі речі.(c)

    Так он психиатр со сложной родословной. А чем же ему еще заниматься? Обход больных, раз в неделю, скука и тоска, а тут такие мысли лезут под узбекскую тюбетейку.. :gigi:

  • #2759 від Ad Astra 13 Jul 2019
  • А про Олдбоя все є у вільному доступі - я навіть фотку його бачила. Мені незрозуміло, чому його роботодавець дозволяє йому писати з робочого місця під час робочого часу, і тим більше антиукраїнські та антидержавницькі речі.(c)

    Так он психиатр со сложной родословной. А чем же ему еще заниматься? Обход больных, раз в неделю, скука и тоска, а тут такие мысли лезут под узбекскую тюбетейку.. :gigi:

    Якщо він такий психіатр, як дописувач, то мені жаль його клієнтів. За ним самим псіхушка плаче  :smilie10:
  • #2760 від Утренняя палка 13 Jul 2019
  • Якщо він такий психіатр, як дописувач, то мені жаль його клієнтів. За ним самим псіхушка плаче  :smilie10:

    Он и так всю жизнь в психушке.  :weep: А вообще, конешно, легендарный юлек  :weep:
Сторінок:
Actions