Сторінок:
Actions
  • #1 від cynic 07 Apr 2014
  • Ось і накінець :smilie9: зареєструвався .дуже довго бив головою в стінку :smilie1: "не правина відповідь на контрольне питання.Витягнув британіку,щоб зрозуміти,що  неправильного у відповіді -земля.Може тепер то Венера чи Альфа Центавра? А допомогла гілочка (закріплена),де форумчани пояснювали анальфабетам,що назва планети іде з ВЕЛИКОЇ букви.Я добго плакав і нервово сміявся від моєї (таких як я виявилося на мало) вкоріненої звички все писати малими літерами.Адміністрації  :smiley24: за таку перевірку на грамотність. :smilie5:
  • #2 від DeL1T 07 Apr 2014
  • ну так власни назвы всегда с большой. земля это там где овощи растут  :rotate:
  • #3 від Olegik 07 Apr 2014
  •  :smiley15:
  • #4 від golden aplle 07 Apr 2014
  •  :smilie5:


    Добро пожаловать!  :smiley15:
  • #5 від div 07 Apr 2014
  • Ось і накінець :smilie9: зареєструвався .дуже довго бив головою в стінку :smilie1: "не правина відповідь на контрольне питання.Витягнув британіку,щоб зрозуміти,що  неправильного у відповіді -земля.Може тепер то Венера чи Альфа Центавра? А допомогла гілочка (закріплена),де форумчани пояснювали анальфабетам,що назва планети іде з ВЕЛИКОЇ букви.Я добго плакав і нервово сміявся від моєї (таких як я виявилося на мало) вкоріненої звички все писати малими літерами.Адміністрації  :smiley24: за таку перевірку на грамотність. :smilie5:

    Наш человек
    Инструкцию начинает читать после тго как пару раз разобрал и собрал прибор

     :smiley15:
  • #6 від cynic 07 Apr 2014
  • ну так власни назвы всегда с большой. земля это там где овощи растут  :rotate:
    Тому і був істерисний сміх,що так легко "влетів". :smilie1:
  • #7 від cynic 07 Apr 2014
  • Ось і накінець :smilie9: зареєструвався .дуже довго бив головою в стінку :smilie1: "не правина відповідь на контрольне питання.Витягнув британіку,щоб зрозуміти,що  неправильного у відповіді -земля.Може тепер то Венера чи Альфа Центавра? А допомогла гілочка (закріплена),де форумчани пояснювали анальфабетам,що назва планети іде з ВЕЛИКОЇ букви.Я добго плакав і нервово сміявся від моєї (таких як я виявилося на мало) вкоріненої звички все писати малими літерами.Адміністрації  :smiley24: за таку перевірку на грамотність. :smilie5:

    Наш человек
    Инструкцию начинает читать после тго как пару раз разобрал и собрал прибор

     :smiley15:
    :smiley15:
  • #8 від ofenrohr 07 Apr 2014
  •  :smiley15:
  • #9 від Cage 07 Apr 2014
  •  :lol:

    Ряды пополняются  :smiley15:
  • #10 від raisamurai 07 Apr 2014
  • В теж щось подібне було, аж 2 рази. Маю на увазі велику літеру. Я потім холодно подумав ... І написав з великої літери  :laugh:

    Дійсно ... планета вона і є, треба шанувати ЇЇ  :smilie8:
  • #11 від outsider 07 Apr 2014
  • Hi, so still a big ACA fun?
  • #12 від Елена 07 Apr 2014
  • Я також перший раз с малої написала, а потім виправилась. :smilie5:

    Вітаю! :smiley15:
  • #13 від cynic 07 Apr 2014
  • Всім дякую за привітання.Тут (СУП) всетаки набагато приємніше спілкуватися.Певного контигенту нема-"тамбовських братів".Не треба тратити нервові клітини на цих відморозків.
Сторінок:
Actions