Автор Тема: Справжня Українка!  (Прочитано 1193 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Справжня Українка!
« : Січня 23, 2015, 12:27:03 12:27 »

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Справжня Українка!
« Reply #1 : Січня 23, 2015, 12:29:04 12:29 »
справжня українка написала б українською

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Справжня Українка!
« Reply #2 : Січня 23, 2015, 12:31:24 12:31 »
справжня українка написала б українською

Мені пофіг, хто якою пише. Для мене всі, хто за Україну і в цей важкий час допомагає армії - однієї зі мною крові.

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Справжня Українка!
« Reply #3 : Січня 23, 2015, 12:39:43 12:39 »
Маккейн за Україну і допомагає, то може і його назвати справжнім українцем?

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Справжня Українка!
« Reply #4 : Січня 23, 2015, 03:26:52 15:26 »
Маккейн за Україну і допомагає, то може і його назвати справжнім українцем?

Українець - це той, хто сам вважає себе українцем (саме українцем, а не хохлом чи малоросом) і любить Україну.
Не думаю, що Маккейн вважає себе українцем.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Справжня Українка!
« Reply #5 : Січня 23, 2015, 03:40:55 15:40 »
справжня українка написала б українською

Та скільки вже можна! Те, що кримчанка Рязанцева пише російською, займаючи чітку позицію і роблячи багато як волонтер, для мене особисто не становить ніякої проблеми. Для мене більша проблема мій кум, родом з-під Тернополя, 40-річний офіцер-артилерист у відставці, який чистою українською мені сьогодні розказував, що він робить, щоб не попасти під мобілізацію.

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Справжня Українка!
« Reply #6 : Січня 23, 2015, 03:45:47 15:45 »
справжня українка написала б українською

Та скільки вже можна! Те, що кримчанка Рязанцева пише російською, займаючи чітку позицію і роблячи багато як волонтер, для мене особисто не становить ніякої проблеми. Для мене більша проблема мій кум, родом з-під Тернополя, 40-річний офіцер-артилерист у відставці, який чистою українською мені сьогодні розказував, що він робить, щоб не попасти під мобілізацію.
те про що ви говорите називається патріотизмом. А ваш кум хоч і українець але не патріот

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Справжня Українка!
« Reply #7 : Січня 23, 2015, 05:05:49 17:05 »
я би ше з форума видаляв нитиків цих на№уй
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Справжня Українка!
« Reply #8 : Січня 23, 2015, 05:06:13 17:06 »
справжня українка написала б українською

Та скільки вже можна! Те, що кримчанка Рязанцева пише російською, займаючи чітку позицію і роблячи багато як волонтер, для мене особисто не становить ніякої проблеми. Для мене більша проблема мій кум, родом з-під Тернополя, 40-річний офіцер-артилерист у відставці, який чистою українською мені сьогодні розказував, що він робить, щоб не попасти під мобілізацію.

+1
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9367
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Справжня Українка!
« Reply #9 : Січня 23, 2015, 05:31:02 17:31 »
Справа в тому, що українкою можна назвати, як людину по національності, так і по праву громадянства. З-за цього виникає плутанина у тих, хто не розуміє цього моменту.
Наприклад, ми називаємо французи - жителів Франції, коли мова йде про те, яку країну вони представляють.  Ми говоримо - французи вибрали лідером такого-то - маючи на увазі і французів за національнісю, і арабів, і негрів, що є громадянами Франції. Те ж саме про британців, хоча самих бритів,мабуть, в Британії майже не залишилось. Теж саме і з іспанцями - і іспанці і баски не вирізняються, коли мова йде про громадянство.
Яке чомусь в англомовних анкетах називається теж дивно - "нашионаліти". :smilie1:

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Справжня Українка!
« Reply #10 : Січня 23, 2015, 06:21:22 18:21 »
Справа в тому, що українкою можна назвати, як людину по національності, так і по праву громадянства. З-за цього виникає плутанина у тих, хто не розуміє цього моменту.
Наприклад, ми називаємо французи - жителів Франції, коли мова йде про те, яку країну вони представляють.  Ми говоримо - французи вибрали лідером такого-то - маючи на увазі і французів за національнісю, і арабів, і негрів, що є громадянами Франції. Те ж саме про британців, хоча самих бритів,мабуть, в Британії майже не залишилось. Теж саме і з іспанцями - і іспанці і баски не вирізняються, коли мова йде про громадянство.
Яке чомусь в англомовних анкетах називається теж дивно - "нашионаліти". :smilie1:
Я думаю, що у сьогоднішньому світі (глобалізація, міграції і великі переселення, ЄС - кордони ніби і є, але практично їх немає) визначити приналежність людини до великої спільноти (держави-країни) найкраще саме цим "нешіенеліти".

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Re: Справжня Українка!
« Reply #11 : Січня 23, 2015, 09:14:04 21:14 »
справжня українка написала б українською
Ебаная вышивата, как вы уже заебали. ...  :Sho_za: