Автор Тема: Батальон "Гранит" - ще один?  (Прочитано 1182 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Батальон "Гранит" - ще один?
« : Серпня 11, 2014, 10:41:49 10:41 »
Батальйон "Граніт" проводить набір
7 серпня, 2014 - 13:59
Зараз формується нова рота батальйону «Граніт», який підпорядковується Міністерству оборони України. Записатись до його лав можна за телефоном: 067-507-34-71. Більше про нього «Дню» розповів волонтер батальйону Станіслав ФЕДОРЧУК: «Батальйон «Граніт» вже створений, зараз проходить його доукомплектація. Він належить не до МВС, як більшість добровольчих батальйонів, а безпосередньо до Міністерства оборони України. Попри те, що у батальйоні можуть бути добровольці, це, в першу чергу, військова структура. Він має статус Житомирського регіонального, проте там служать вихідці вже з чотирьох областей країни». Цей батальйон формувався саме завдяки громадськості — саме громадські структури Новограду-Волинського взяли на себе основний тягар щодо мобілізації людей, пошуку коштів на різноманітні потреби військових, уточнює Святослав.

Він також розповів про нагальні потреби новоутвореного батальйону: «Зараза найбільш потрібні прилади нічного бачення та бронежилети. Також не зайвими будуть додаткові сухі пайки й дощовики. Варто зазначити, що в українських вояків, не лише цього батальйону, а взагалі, дуже низька якість форми. Я б навіть сказав, що українську форму «Дубок» вигадали якісь диверсанти, які спеціально діють на шкоду армії та країні. Ця форма після другого прання втрачає свій вигляд, після третього-четвертого — вона починає натякати на те, що незабаром розлізеться, а після п’ятого це вже формою назвати і не можна».
Щодо складу формування Станіслав говорить: «Зараз у батальйоні немає бійців з Донецької області, але вже є частина добровольців звідти, які вже записалися до лав батальйону й дуже хочуть служити. На прикладі однієї історії можу розказати про тенденції у цьому питанні. Один начальник дільниці на шахті в Донецькій області військовозобов’язаний призивного віку протягом трьох місяців не може стати на облік та піти служити. Всі його спроби через військкомати на звільненій території були безуспішними. Сподіваюсь, ми йому допоможемо в його бажанні. Проте, те, що військкоматами навіть на звільнених територіях керують люди, які були пособниками окупантів або спільниками Партії регіонів, тому не бажають перейматись такими питаннями — це факт. Сподіваюся, що цей момент буде скасовано, тоді ми побачимо набагато більше людей зі Сходу, які будуть реалізувати своє бажання захищати Батьківщину».
=======================


я вже збився з рахунку - скільки в нас тих батальйонів ? навіщо стільки окремих одиниць?

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Батальон "Гранит" - ще один?
« Reply #1 : Серпня 11, 2014, 10:45:22 10:45 »
я вже збився з рахунку - скільки в нас тих батальйонів ? навіщо стільки окремих одиниць?

В структурі МВС - 30 добровольчих батальйонів. В Міноборони поки що знаю лише про "Айдар". Щодо кількості і чисельності - ініціатива йде знизу, тому так і виходить. І це нормально.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Батальон "Гранит" - ще один?
« Reply #2 : Серпня 11, 2014, 10:55:24 10:55 »
я вже збився з рахунку - скільки в нас тих батальйонів ? навіщо стільки окремих одиниць?

В структурі МВС - 30 добровольчих батальйонів. В Міноборони поки що знаю лише про "Айдар". Щодо кількості і чисельності - ініціатива йде знизу, тому так і виходить. І це нормально.

У складі Збройних сил України при Міністерстві оборони України сформованi:
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%B9%D0%BE%D0%BD%D0%B8_%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8#.D0.9F.D0.B5.D1.80.D0.B5.D0.BB.D1.96.D0.BA_.D0.91.D0.A2.D0.9E

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26956
Re: Батальон "Гранит" - ще один?
« Reply #3 : Серпня 11, 2014, 12:57:32 12:57 »


я вже збився з рахунку - скільки в нас тих батальйонів ? навіщо стільки окремих одиниць?

А в чем проблема? Чем больше тем лучше

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Батальон "Гранит" - ще один?
« Reply #4 : Серпня 11, 2014, 01:11:26 13:11 »


я вже збився з рахунку - скільки в нас тих батальйонів ? навіщо стільки окремих одиниць?

А в чем проблема? Чем больше тем лучше

негатив - слабка взаємодія, махновщина, хуторянство.
позитив - мобільність, рішучість, автономність.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Батальон "Гранит" - ще один?
« Reply #5 : Серпня 11, 2014, 01:40:20 13:40 »
Нехай краще буде більше добровольчих батальонів, ніж забиратимуть хлопців, які автомата в руках не тримали і не горять бажанням воювати.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Батальон "Гранит" - ще один?
« Reply #6 : Серпня 11, 2014, 02:09:25 14:09 »
Нехай краще буде більше добровольчих батальонів, ніж забиратимуть хлопців, які автомата в руках не тримали і не горять бажанням воювати.

в Україні більше не повинно бути таких хлопців, що не тримали в руках автомата.
і дівчат - також.

попереду - ще орда зі сходу, коли почне глиняний колос валитися.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Батальон "Гранит" - ще один?
« Reply #7 : Серпня 11, 2014, 04:36:47 16:36 »
Нехай краще буде більше добровольчих батальонів, ніж забиратимуть хлопців, які автомата в руках не тримали і не горять бажанням воювати.

в Україні більше не повинно бути таких хлопців, що не тримали в руках автомата.
і дівчат - також.

попереду - ще орда зі сходу, коли почне глиняний колос валитися.
Поэтому о заборе сейчас нужно думать а не сопли жевать
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Батальон "Гранит" - ще один?
« Reply #8 : Серпня 11, 2014, 04:39:38 16:39 »
Роботи нема. Армія це для багатьох - вихід.